Milyen lett a félévid?
2015. január 30. 12:35
#61
|
|
awwparadiseHalf-Blood Princess ♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.08.14. Hozzászólás: 2890 Csatolások: 222 Azonosító: 231501 offline
|
Osztályhoz képest elég rossz, magamhoz képest elég jó. Amióta Líceumba járok sokat rontottam, de nekem tökéletesen elég.
igaz bióból nagyon rontottam, de a többiből meg talán még javítottam is. nem vagyok olyan jó tanuló, de nem érdekel úgy különösen, mert nem számít.
csak az érettségit nézik úgyis.
2015. január 31. 12:12
#62
Én meg vagyok vele elégedve, főleg úgy, hogy ez volt az első félév a gimiben és tavaly mindenkit azzal riogattak, hogy mennyire rossz lesz majd az átlagunk. Ehhez képest nekem 3,8 lett, ami szerintem egyáltalán nem rossz. Mondjuk 2. félévben angolból és irodalomból még mindenképp szeretnék ötös lenni (mindkettőből 4,4 körül volt az átlagom), meg még lehet töriből is összejön az ötös
2015. február 01. 18:23
#65
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Perfect
Most először
Most először
2015. február 07. 10:28
#68
Kitűnő lettem, 11.osztály
Nem volt egyszerű összehozni, mit ne mondjak
Nem volt egyszerű összehozni, mit ne mondjak
2015. február 14. 17:30
#69
én most nagyon elcsesztem, nem is sokon múlt h megbukjak (matekból) kb mindenből 3as lettem, lett 4es is persze de 5ös is
de a mostani sikerült életemben a legrosszabbul.
2015. február 14. 17:33
#70
|
|
Rory gilmore 12Supportive |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.22. Hozzászólás: 4430 Csatolások: 35 Azonosító: 223039 offline
|
Két db.4-es a többi ötös és pár dicsért!
2015. február 18. 13:01
#73
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Kerek 4,00 lett az átlagom. Ez tőlem már teljesítmény.
2015. február 28. 20:36
#74
|
flóranekem8 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.14. Hozzászólás: 1544 Csatolások: 2 Azonosító: 187732 offline
|
A felvételi miatt idén fontos lett volna úgy igazán ráfeküdni a matekra, de így is csak 3.6-ra tellett, amire nem kaptam meg a négyest. Szerencsére "csak" ez az egy hármasom volt, a többi négyes, ötös. Fizika és kémia is ötös pl., és fogalmam sincs, hogyan csináltam.
2015. március 07. 16:44
#75
Sokkal jobb mint amilyet vártam
Emlékszek tavaly alig volt meg a 3-as matekból most meg 4-es vagyok
már a felvételi lista is kint van a suliban és 10.vagyok a 20. jelentkező közül azt azt jelenti hogy (szinte) tuti hogy bent vagyok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

