Starity

Költöttél már verset?

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 20. 20:50 #1
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Ha írtál valaha verset, vagy gyakran írsz, itt megoszthatod másokkal.
Én mindig papírra vetem érzelmeim, egy versemet meg is osztanám veletek. Aztán majd később a többit:)


Hazug volt minden érzésed,
tetteid mögött szándék nem rejtőzött.
Hatalmasak voltak a tévedések,
s a válaszokat szívedben megőrizted.

Szíved azt súgta szeress,
vagy magadtól cselekedtél így?
Nem kértem, hogy keress,
de hiányodban megölt a kín.

Választhattam volna én,
ölellek éjjelig vagy elfelejtelek.
Ám szívembe döfődött a kés,
amikor te mondtad, hogy ég veled.

Azóta sem gyógyultak be a sebek,
helyedet nem vehette át senki.
Vérző szívem megvédi majd saját kezem,
szilánkosra tört, s nem tudok újat venni.
9 felhasználónak tetszik: Fanni00, dóóra, olsenfan.., patrícia4, nicol bellox, rolykelemen, ONE DIRECTION20, sg1992, Cute girl 998
2011. január 20. 20:51 #2
cintia8597
cintia8597
bundáskenyér♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.03.
Hozzászólás: 2785
Csatolások: 71
Azonosító: 128749
Offline offline
Nem de majd egyszer megprobálom!!
2011. január 20. 20:52 #3
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Aha... blink.gif 7 évesen kezdtem bele.. De nem szívesen publikálom rohog.gif
2011. január 20. 20:52 #4
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
írtam már, de nagyon személyesek, és nem annyira jók, szóval nem igazán publikus... tongue.gif
2011. január 21. 08:25 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Rengeteget írtam. De nem teszem őket közszemlére, még valaki lenyúlja és eladja, mintha ő írta volna... tongue.gif
Egyikkel nyertem már pályázatot is anno, meg emlékszem, mikor leérettségiztem, a kedvenc tanáraimnak adtam 1-1 vaskos példányt belőlük. rohog.gif Szó szerint kell érteni a vaskosat. Szépen elvittem, hogy fűzzék össze, így olyan lett a végeredmény, mintha egy könyv lenne... rohog.gif Csak azt bánom, hogy én hülye beleírtam a tartalomjegyzékbe, hogy mely versek az akrosztichonosak... unsure.gif (Azért kínos, mert nagyon bele voltam esve egy srácba, akit ők is ismertek, szóval... Ezek után nem volt többé titok... blink.gif )
Az utóbbi időben egyébként nem írtam verseket. Valahogy nincs ihletem... Kiírtam már mindent magamból. rohog.gif Az utolsót a páromnak írtam az első közös Valentin-napra. Mi egyébként nem szoktuk ünnepelni, sőt, nem csippantjuk eme "ünnepet", de akkor valahogy adta magát, volt ihlet, meg úgy volt kedvem, aztán megírtam... rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Qiny, xxangi20xx, Dancsy, AdamLambertrulz, ONE DIRECTION20, sg1992
2011. január 21. 09:03 #6
- törölt felhasználó -    
ÉN IS ÍRTAM DE NEM NAGYON SZUPEREK inkább nem írom ki wub.gif
2011. január 21. 09:33 #7
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Régen nagyon sok verset írtam, nyertem is velük pályázatokat, de ez már régen volt. Én magam nem szerettem/szeretem a verseimet, igen hamar átnyergeltem novellák és regények írására. Ebben sokkal sikeresebb voltam (minden pályázatot megnyertem, amin részt vettem.) Mostanában egyre ritkábban írok, mert nincs rá úgy időm, ahogyan szeretném, de azért most is dolgozok egy regényen. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, xxangi20xx, Dancsy, AdamLambertrulz, ONE DIRECTION20, sg1992
2011. január 21. 12:31 #8
- törölt felhasználó -    
Igen és nagy közönség előtt el is olvasták őket (ünnepek előtti iskolai műsorokban stb) és pályázatokra is küldtem be verseket. biggrin.gif Majdnem 2 A/4-es füzetet írtam tele, aztán az életem egyik nagy fordulópontján átírtam a jobbakat egy nagyobb füzetbe, az eredetiket pedig széttéptem. Jól esett megszabadulni tőlük. mellow.gif rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, xxangi20xx, Dancsy, ONE DIRECTION20, sg1992
2011. január 21. 13:12 #9
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Igen. Amit a nevem alatt láttok, az is az egyik versemből van. Egyébként a blogomon fent van jó néhány. Ha érdekel benneteket, http://megindultazagyunk.blogspot.com Oda ti is írhattok, ha kedvetek van.
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, xxangi20xx, rolykelemen, ONE DIRECTION20, sg1992
2011. január 21. 13:17 #10
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Én is szoktam. A legtöbb túl személyes ahhoz, hogy publikáljam, de néha jó érzés ezen a módon kiírni magamból a dolgokat.
7 felhasználónak tetszik: kateblock, zsófi1997, Grace Benning, Fanni00, Dancsy, AdamLambertrulz, Lady Suzy
2011. január 21. 13:21 #11
Selly 13
Selly 13
bellathorne.♥
 
StátuszCandice Accola.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 1170
Csatolások: 698
Azonosító: 133827
Offline offline
Én nagyon sokat szoktam,szinte két naponta.Bár vers csak egy-két darab van,hozzám közelebb álnak a repper dalok mivel ehez nem kell hang, énekelni úgyanis borzalmas hangom van.Csináltam egy füzit és abba szoktam leírni a "Dalszövegeket" verseket ilyenmiket... blush.gif
2011. január 21. 13:24 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 12:31)
Igen és nagy közönség előtt el is olvasták őket (ünnepek előtti iskolai műsorokban stb) és pályázatokra is küldtem be verseket.  biggrin.gif Majdnem 2 A/4-es füzetet írtam tele, aztán az életem egyik nagy fordulópontján átírtam a jobbakat egy nagyobb füzetbe, az eredetiket pedig széttéptem. Jól esett megszabadulni tőlük.  mellow.gif  rolleyes.gif


Volt, amelyik versemet nekem is felolvasták közönség előtt. blink.gif Egyiket több száz fős tömeg előtt, másikat meg egy csoportnyi ember előtt. unsure.gif

Széttépted? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2011. január 21. 13:29 #13
- törölt felhasználó -    
Régebben próbálkoztam és írtam is egy keveset,de aztán rájöttem,hogy a versek nem nekem valóak,jobb vagyok a történet írásban,szóval azóta inkább hanyagolom őket. smileeee.gif
2011. január 21. 13:36 #14
- törölt felhasználó -    
Régebben igen, de nem nagy dolgokról, semmiségekről, és nem tartom jó ötletnek, hogy bemásoljam. Amúgy sem olyan nagy dolog. rolleyes.gif
2011. január 21. 13:36 #15
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Én is szoktam. unsure.gif Bár nem szívesen mutatom meg akárkinek. rohog.gif Régebben e téren sokkal gátlástalanabb voltam és szívesen odaadtam annak, aki el szerette volna olvasni, sőt, még blogom is volt, de aztán jött valami "katt" féle és gyorsan töröltem a blogot. rohog.gif
2011. január 21. 13:54 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.21. 13:24)
Volt, amelyik versemet nekem is felolvasták közönség előtt.  blink.gif Egyiket több száz fős tömeg előtt, másikat meg egy csoportnyi ember előtt. unsure.gif
Széttépted?  ohmy.gif


Igen. A bánatomat kiírtam magamból egy bizonyos esemény megtörténte után, ugyan az illetőt elengedtem, de a szívem lelkem legmélyén még mindig ott volt. Egy kis 'önsajnáltatás' után úgy döntöttem, változtatok és akkor megszabadultam a versektől. Esküszöm jól esett széttépdesni a papírokat, mintha a kis fájdalmam azzal együtt el is tűnt volna blink.gif biggrin.gif
2011. január 21. 16:57 #17
Zitaa
Zitaa
Trioo. <3
 
StátuszMert én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 261
Azonosító: 138464
Offline offline
még nem biggrin.gif nem vagyok elég kreatív ilyen dolgokhoz .
2011. január 21. 19:36 #18
- törölt felhasználó -    
Nem, de már próbálkoztam vele, és nem nagyon ment. Az a bajom vele, hogy nagyon korlátozva vagyok, mert rímelnie kell. Ha ki akarom írni magamból az érzéseimet, akkor nem szeretek azon gondolkodni, hogy ezt most hogy fogalmazzam meg, hogy jó legyen. Ilyenkor inkább a novellaíráshoz fordulok, és párhuzamosan több regényt is írok. Imádom, mert semmi sem korlátoz, csak ömlik belőlem a szó.
2 felhasználónak tetszik: Zelii, Qiny
2011. január 22. 14:03 #19
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Dancsy @ 2011.01.21. 19:36)
Nem, de már próbálkoztam vele, és nem nagyon ment. Az a bajom vele, hogy nagyon korlátozva vagyok, mert rímelnie kell. Ha ki akarom írni magamból az érzéseimet, akkor nem szeretek azon gondolkodni, hogy ezt most hogy fogalmazzam meg, hogy jó legyen. Ilyenkor inkább a novellaíráshoz fordulok, és párhuzamosan több regényt is írok. Imádom, mert semmi sem korlátoz, csak ömlik belőlem a szó.


Egy versnek nem kell (mindenhol) rímelnie. Ez tévedés. smileeee.gif
Egyébként a jó versíró az, aki nem gondolkozik a rímen, hanem csak úgy jön. Aki azon agyal negyed órákat, hogy mi rímelne x-y szóra, az valamit nem jól csinál... unsure.gif
2011. január 22. 14:06 #20
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az én büszkeségem egyébként a kevés agyalós verseim közül az, amiben középen SZÍV ALAKBAN (!) van elrejtve egy fiú neve... Na, ott mennyit számoltam, hogy hányadik karakternek milyen betűnek kell lennie, és így tovább... biggrin.gif De sikerült. thumbsup.gif A vers szövege kicsit érdekes lett emiatt, de a heart.gif ott van benne. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: wannascream, Qiny, thunderbird
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!