Starity

Mi az álomfoglalkozásod?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 31. 20:56 #161
- törölt felhasználó -    
Annyira szeretnék író lenni. blush.gif Mondanám, hogy kiskorom óta ez az álmom, de igazából csak 4-5 éve hajlok efelé, mostanra viszont ez a legnagyobb vágyam.
2016. november 04. 13:33 #162
- törölt felhasználó -    
Nem tudom..Már felvettem a biosz fakultációt,hogy majd emelt érettségit teszek belőle meg kémiából,hogy orvos legyek,de teljesen elment az egésztől a kedvem.Az orvosin rengeteget kéne tanulnom amit én őszintén bevallok,hogy nem biztos,hogy kibírnék.Ezt is a szüleim erőltették jobban,de most már nekik is mindegy..Teljesen elment a motivációm ahhoz,hogy tanuljak ,mert nem tudom mi legyen..Szívesen dolgoznék a médiában,újságíróként,színészként,grafikusként meg még sorolhatnám.Sok minden tud érdekelni,ezért is nehéz döntenem.Viszont azt is néznem kell,hogy találjak vele munkát és ne minimálbérből kelljen élnem. closedeyes.gif
2017. március 08. 15:57 #163
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
grafikus vagy animátor szeretnék lenni ^^ de az informatika is érdekel, azon belül pl játéktervező/weblapszerkesztő =P ezeken kívül még a földrajzt szeretem nagyon, de nem hiszem, hogy geográfus/geológus végzettséggel jól el lehetne helyezkedni :/ illetve nagyon mennek a nyelvek is, de gyűlölök fordítani, a nemzetközi kapcsolatokhoz pedig nem vagyok elég szociális xd. itthon meg az újságírást erőltették anno, mivel elég jól írok és szeretek is, de sok rosszat hallottam a médiában való munkáról :/ az egyik tanárom szerint a kulturális antropológus illene hozzám, hát eléggé néztem.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!