Starity

The Astronaut's Wife / Az asztronauta

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 05. 12:41 #1
- törölt felhasználó -    
Johnny Depp (Spencer Armacost)
Charlize Theron (Jillian Armacost)
Clea DuVall (Nan)
Joe Morton (Sherman Reese)
Donna Murphy (Natalie Streck)
Blair Brown (Shelly McLaren)
Nick Cassavetes (Alex Streck)
Samantha Eggar (Doktor)
Tom Noonan (Jackson McLaren)


Ők voltak az igazi álompár: a bátor és kitüntetett NASA űrhajós és gyönyörű tanárnő felesége. Szenvedélyesen szerelmesek voltak egymásba: még a végtelen űrben, több százezer mérföld távolságra is érezték a másik "jelenlétét". Aztán két perccel később megmagyarázhatatlan dolgok történtek. Spencer Armacost két percre elveszti az eszméletét egy rutin űrmisszió során és szinte alig él, mire visszatér a Földre. Az Elnök, az egész nemzet és barátai ünneplik biztonságos hazatértét, egyedül felesége, Jillian érez valami furcsát férje viselkedésében. Valami megváltozott. Egyre vadabb álmok gyötrik, sötét, paranoiás gondolatok fészkelik be magukat a fejébe. A dolgok csak tovább romlanak, amikor Spencer űrhajós társa és annak felesége meglehetősen titokzatos módon távoznak az élők sorából. A NASA-t hátrahagyva Spencer és Jillian Manhattanbe költözik és a férj egy űrhajókat tervező cégnél kap munkát. Nem sokkal később kiderül, hogy Jilliannek ikrei lesznek. Ám valami nincs rendben: ahogy egyre előrehaladottabb a terhesség, a rémálmok tovább fokozódnak. Lehet, hogy a magzatok nem emberiek?
2011. február 05. 18:31 #2
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem négy film van, amit nem láttam Johnnytól, és ez az egyik. nem is nagyon vagyok rá kíváncsi, bárkit kérdeztem, mindenki leszavazta, és imdb-n is lepontozták. nem akarok csalódni Johnnyban. biggrin.gif
2011. február 05. 19:12 #3
- törölt felhasználó -    
Igaz,hogy mindenhol lepontozzák.A történet furcsa.De Johnny nagyon helyes benne blush.gif Alkalmad lesz nézd meg kilehet bírni rolleyes.gif Sőt én nagyon szeretem Charlize-t is wub.gif
Aranyosak együtt rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!