Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 11. 22:56 #12921
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
A felvigyázó /Babysitting (2014)
Hatalmas film. rohog.gif Elképesztően vicces, sok résznél majdnem sírtam a nevetéstől. Benne van az igazi francia humor. Ezek mellett viszont van egy komolyabb mondanivalója a filmnek, ami nekem abszolút átjött.Az elején nem tetszett, hogy nem láthattuk a "lényeget" úgymond, viszont ez a kamerás, visszanézős megtekintés sokkal de sokkal jobban dobott rajta.A film végére még el is érzékenyültem egy minimálisan. Nagyon jó film. Nekem nagyon tetszett.happy.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: Bettyke94
2015. április 12. 01:01 #12922
- törölt felhasználó -    
13 kísértet-Thir13en Ghosts
Fogalmam sincs,mi volt ez.Nem vártam sokat tőle,elvégre milyen horror az,amiben Monk,a flúgos nyomozó,Bozont a Scooby-Dooból,illetve a Horrora akadva Buffyja szerepel? biggrin.gif Röhejes színészek röhejes színészi teljesítménnyel egy felettébb röhejes produkcióban.Egyáltalán nem is értem,minek nevezem ezt filmnek.Jobban illik rá a hulladék kifejezés.És akkor még nem elemeztem...
10/2

Gótika-Gothika
Egyik régi osztálytársam annyit áradozott erről,mennyire szuper hihetetlen meg minden,de én nem ájultam el tőle túlságosan.Mint minden filmben,Halle Berry mellett külön meglepetést okozott Robert Downey Jr. szereplése.Lenyűgöző,mennyire hitelesen alakítottak benne,a színészi munkára egyáltalán nem panaszkodhatom.A történet is érdekes volt,de meg kell hagyni,kidolgozhatták volna részletesebben,így túl komolytalannak érzem.
10/6

Highway(2002)
Hatalmasat csalódtam ebben a filmben.Úgy látszik nem mentség rá,hogy szerepel benne két akkora kedvencem,mint Jared Leto és Jake Gyllenhaal.Természetesen nem a teljesítményükkel volt gondom,csak meglepett,miszerint elvállalták ezt a gagyiságot,mert ennél azért színvonalasabb filmet is felmutattak már karrierjük során.Spoiler-veszély!Lehet jó filmet csinálni nulla történetből,ergo sz*rból várat építeni,de ennél nem sikerült.Oké,Jack meghegeszti Burt Miranda feleségét,aki üldözni kezdi,ezért szökik meg Pilottal Seattlebe,ellenben tök' érdektelen események történnek velük útközben.Minek kellett bele a drogdílerfigura és a krokodilfiú?Konkrétan annyi történik,hogy Jack összejön valami bigével,a másik meg egy Kurt Cobain-megemlékezésen megleli keresett gimis ismerősét,akibe halálosan bele van zúgva.Persze a csaj egy drogos ribizli lett.Ennyi,semmi több.
10/4.5

Fekete hattyú-Black Swan

Tetszett is,nem is.Zseniális film,de vannak pontatlanságai.Például néhány táncelem,de ide sorolnám Mila Kunis színészi játékát.A karakterénél jobban már csak a színészi játékát rühelltem jobban,annyira idegesítő ez a nő a vásznon.Még Lily hótátlag,20onéves bulip*csa szerepét sem tudta hitelesen alakítani,ritka rossz ripacs...Ezzel szemben Natalie valósággal ragyogott.Azért nem semmi,amit bevállalt Nina szerepéért,megérdemelte az Oszit.A történet lenyűgöző,legjobban az anya-lánya viszony döbbentett le a legjobban és a főszereplő paranoid képzelgései.Spoiler-veszély!Amikor táncol a színpadon és folyamatosan ingázik a fekete hattyú és a hattyúhercegnő szerep között,egyszerűen mesés,briliáns.
10/8

Túl a barátságon-Brokeback Mountain
Csodálatos alkotás.Nem is tudom,melyiket dicsérjem jobban,a sztorit vagy a színészi játékot.A világtörténelem legjobb szerelmespárját sikerült összehozniuk az alkotóknak.És úristen,mennyire működött a kémia Heath és Jake között! ohmy.gif Ezúton szeretném közölni a többi szakmabelivel,akik nem képesek összehozni egy normális középkategóriás romkomot,kapják be a zoknimat! wink.gif A történet pedig magáért beszél.Spoiler-veszély!Két homoszexuális örök szerelme,de a kor és a család,mint kötelék tartja őket vissza attól,hogy felvállalhassák kapcsolatukat és egymáséi lehessenek.Remek elgondolás,remek kidolgozás=remek film.
10/8.5
http://thebacklot.mtvnimages.com/uploads/2012/12/brokeback-mountain-gif-heath-ledger-jake-gyllenhaal-love-Favim.com-289744_.gif

Donnie Darko
Mostanság valamiért nagyon rá vagyok kattanva Jake filmjeire,úgyhogy ezt sem hagyhattam ki a kis listámból.Mit is mondjak,nem egy könnyen emészthető limonádélötty.Olyan szinten összetett,hogy képtelen voltam megfejteni pár dolgot.Például,hogy Patrick Swayze mit keres a műben? laugh.gif Kellemes meglepetés volt a javából.Bevallom,számomra kissé kínai,ellenben mégis zseniális kultuszfilmnek tartom.Majd egyszer megnézem,ha nagyobb leszek.
10/7

Az éhezők viadala-The Hunger Games
Végre-valahára rávettem magam,miszerint ezt mindenképpen meg kell néznem,nem tudom,mit hagyok ki az életemből,ha nem teszek így.Tetszik,nem tetszik,a film végén csak elkerekedett szemekkel néztem mint a wattafakkos vetmalac,hogy mégis mi a szent sz*r volt ez.Egyáltalán nem csalódtam a filmben,de ez annak köszönhető leginkább,miszerint nem fektettem hatalmas elvárásokat felé,meg annak,hogy nem feccöltem túl sok energiát felesleges remények kiképzelgéseibe ezt illetően.Alapból eleve magától a könyvtől sem vagyok elájulva.Jó pár könyvadaptációt láttam már életemben,ellenben az összes közül ezt tartom a legpocsékabbnak,a legösszecsapottabbnak.Azt hiszem,ez életem legrosszabb filmélménye is egyben.Az eleje,illetve a közepe-vége között tartottam egy jó 5-6 órás szünetet.Amikor elkezdtem nézni a második felét,sokkal negatívabb érzésem volt az "essünk túl rajtánál".A színészi játékokkal nincsen különösebb bajom,viszonylag elviselhetőek voltak a színészi játékok,de Jenniferben csalódtam.Oké,hogy Katniss Peetával való kapcsolata csupán egy színjáték,amit a Kapitóliumban bevesznek,de úgy gondolom,engem is meg kellett volna győznie ennek a románcnak.Nem volt Közte és Josh között semmiféle kémia.Az arca meg...hát igen,legalább vékonyíthatták volna sminkkel,elvégre ez az egész az éhezőkről szól.Kár folytatnom,csak forronganék tovább magamban az elvesztegetett 2 órám miatt,amit ezért szenvedtem végig.Azt állítják,a széria többi része ennél elviselhetőbb,azonban én erre többet nem vagyok kíváncsi.Egyszer,s mindenkorra végeztem mind a könyv- mind a filmsorozattal.Ha az enyém lenne az olvasmány mindhárom része,ami éppen nálam porosodik,legszívesebben most rögtön tűzre dobnám,vagy dobnám ki rögvest.Valami olyasmit érzek,akárcsak Szirmai Gergely A Szürke ötven árnyalatával kapcsolatban. rohog.gif
10/egy jóindulatú 3.5

Osztály vigyázz-High School High
Teszek rá,mennyire rasszista,gagyi,értékelhetetlen rossz vicc az egész,akkor is az egyik kedvenc filmem,amit gyerekkoromból ismerek.Ma megnéztem ezredjére,azonos hatást vált ki belőlem,akárcsak amikor megszerettem;ugyanazokon a béna,mégis szerethető poénokon nevetek,mindemellett képtelen vagyok megunni.
10/8


Megaagy-Megamind
A legkedvencebb animációs gyerekmesém.Pont nem sokkal ezelőtt néztem meg.Teljesen máshogy vélekedem róla,mint anno 4-5 éve.Akkor a heccek miatt szerettem igazán,most a szuperhőskritika tetszett benne a legjobban.Szerethető kis sztorija van,felteszi azt a bizonyos pontot az ire,mégis mi lenne,ha az ünnepelt megmentő egyszer csak otthagyna csapot-papot,nem hősködne tovább és a városnak egy jótevőre mégis szüksége lenne.Imádom!
http://media.tumblr.com/tumblr_lzr3pwyfB31qgb1xio2_500.gif
7 felhasználónak tetszik: awwparadise, healy., Kazuo, sMokEe.cLouD, House Of Wax, Szandi0820, Narcoleptic Dreamer
2015. április 12. 12:28 #12923
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Kill Bill Vol. 1

Annyira jó film volt, egyenesen imádtam minden egyes percét! Tetszett, hogy képregényes elemeket is csempészett bele a rendező. És az, hogy pont a legizgalmasabb résznél ért véget... Quentin Tarantino egy zseni!

10/11
2 felhasználónak tetszik: Jody, Rocket
2015. április 12. 12:33 #12924
- törölt felhasználó -    
Olasz Meló
1 felhasználónak tetszik: Jody
2015. április 12. 17:57 #12925
- törölt felhasználó -    
Furious 7

Már 10 teljes napja várom, hogy beülhessek a moziba és láthassam Paul - utolsó,és sajnálatos módon részéről befejezetlen - filmjét. Már az első 10 perceb amikor a családról volt szó elérzékenyültem. closedeyes.gif Elvétve olyan szókapcsolatok voltak, hogy "nekem nem barátaim vannak,hanem családom" meg a "kérlek gyere haza"mindig csak azt juttatták eszembe Paul már nem megy haza. És szerintem ,ha nem épp egy akciójelenet volt akkor én a könnyeimet nyeltem vissza. Bár a producerek gondoskodtak róla, hogy a két kedvenc feketém olyan vicceket szóltak közbe, hogy olykor-olykor alig bírtam abba hagyni a nevetést. laugh.gif Amikor Vin karaktere ott az utolsó percekben élet-halál között...az a jelenet engem szíven ütött, mert annyira azt éreztette velem, hogy Paul halálából is csak pénz lesz. Szerencsére azonban az utolsó jelenet, a "See you again" aláfestés, a búcsúvideó és Vin/Don beszéde annyira a szívemig hatolt, hogy szinte alig tudom felfogni Paul már nincs is felünk és nem fog feltűnni valamelyik nap azzal,hogy ő csak elment köszönés nélkül. Az utolsó pár szó amit a karaktere mondott, teljes megríkatott hiszen ő búcsú nélkül ment el. cray.gif Mert 2013-ban azon a napon egy családapa, barát , példakép...és még sorolhatnám mit vesztett a világ. Méltó búcsút kapott. heart.gif
10/10000*
http://data2.whicdn.com/images/173277207/large.jpg
6 felhasználónak tetszik: Jody, bitchina, Minimanó94, House Of Wax, Selz1992, SmileyZ
2015. április 12. 18:20 #12926
- törölt felhasználó -    
Avatar (2009)
Elsőnek néztem még, de nagyon imádtam és már nagyon várom a következő részét. Új kedvenc filmem. thumbsup.gif meghajolo.gif
2015. április 12. 20:03 #12927
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3458
Csatolások: 61812
Azonosító: 155975
Offline offline
Halálos Iramban 7 / Furious 7 (2015)

Alig vártam, hogy megnézhessem a mozikban. Nagyon tetszett, remekül megcsinálták. A jelenetek látványosak és izgalmasak voltak. Méltó befejezés volt. Az utolsó kb. fél óra viszont szívszorító volt. Amikor Toretto/Vin majdnem meghalt közel álltam ahhoz, hogy elsírjam magam. És az autós jelenet a legvégén.. cray.gif Egyszóval fantasztikus film. heart.gif
10/10*
4 felhasználónak tetszik: bitchina, Minimanó94, SmileyZ, House Of Wax
2015. április 12. 23:16 #12928
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9304
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Grizzly (2014)

Piper Perabo miatt kezdtem el nézni a filmet és benne nem is kellett csalódnom: ahogyan a süketnéma lányt alakította, nagyon hiteles volt. (Billy Bob Thornton is hozta a tőle megszokott remek formáját.)
Maga a történet nem bővelkedik nagy fordulatokban - egyszerű, kiszámítható, egyszer megtekinthető akciófilm/dráma. A táj bemutatása szépen sikerült, a véres jelenetek kevésbé.

10/8
2015. április 13. 08:08 #12929
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Arthur Newman / Arthur Newman világa (2012)

Ez egy meglehetősen érdekes film. És még mindig nem sikerült eldöntenem, hogy hányadán állok vele. Miután megnéztem, utána próbáltam járni annak, hogy másoknak mi róla a véleménye. Nem sokszor kerül szóba, de ahol és ahányszor igen, nos, tulajdonképpen egy az egyben negatív kritikákkal illették...

Amikor utánanéztem a filmmel kapcsolatos véleményeknek, óhatatlanul is belefutottam abba, hogy egyesek ezt a filmet egy ázsiai produkcióhoz, a Bin-Jiphez hasonlították. Amit én nem láttam, nem ismerek. Elolvastam ezen film tartalmát és valóban vannak benne hasonlóságok, ám ismerve az Arthur Newmant, azért nem tűnik teljesen koppintásnak a sztori. Oké, az alapötlet lehetséges, hogy onnan származik, de alapvetően úgy érzem, hogy nem pont ugyanaz lehet a kettő. De akkor most megnyilvánulnék én a fent említett moziról.

Ahogy már említettem, furcsa film volt ez nekem, kettős érzéseim támadtak és még mindig nem sikerült egyértelműen kijelentenem, hogy a film nekem tetszett-e vagy sem. Ritkán kerülök ilyen helyzetbe, általában azért alapvetően tudni szoktam, hogy valami bejött-e vagy sem. Itt eleve fennáll egy furcsa alapszituáció, amivel én személy szerint nem igazán tudok azonosulni, ebből kifolyólag abban egészen bizonyos vagyok, hogy a két főhős alapvetően egyáltalán nem szimpatikus és a film végére sem sikerült őket megszeretnem.

Emily Blunt karaktere, Mike egy bizonyos szemponból még oké és érthető a számomra, ugyanakkor felmerül bennem a kérdés időről időre, hogy ez a nő nem normális. SPOILER A film folyamán kiderül, hogy Mike az ikertestvére személyazonosságát használja, aki öröklődő elmebetegségben szenved és elmegyógyintézetben kezelik. SPOILER VÉGE Vagy csak én vagyok túl maradi, konzervatív és vaskalapos, nem tudom, de igazán értelmes magyarázatot a tetteire nem tudok adni, hacsak nem a spoilerek közé beágyazott kis szösszenetet. Ha valamiért elnézhető neki a sok hülyeség, akkor az emiatt van.

Wallace - pontosabban Arthur Newman - akit Colin Firth játszik, nos... Ő első pillantásra szimpatikusnak tűnik, de amikor eltelik úgy 10-15 perc, a néző (szerintem) végérvényesen kiábrándul a karakteréből, még akkor is, ha alapvetően jó dolgokat cselekszik. Az ő motivációja és úgymond gyengesége kifejezetten irritáló és idegesítő. SPOILER Azon meg aztán végképp meglepődtem, hogy az identitászavaros Mike ennyire magával tudta rántani. SPOILER VÉGE

A sok szexjelenetnek értelmét nem igazán láttam, pedig nem vagyok prűd. Szerintem a film hatásosabb is lehetett volna, ha mellőzik ezt a témát. Szó se róla, Colin Firth újabb meglepő szerepben mutatta meg a tehetségét... smileeee.gif Mivel kifejezetten haragudtam rá és nem túlzás, de utáltam a karakterét, megint csak kalapom emelem előtte, hogy erre képes volt. smileeee.gif A bizonyíték arra, hogy milyen kitűnő színész. smileeee.gif

A filmmel kapcsolatos vélemények között olvastam olyat is, hogy a történet nem szól semmiről... Nos, ezzel nem értek egyet. A mozinak van mondanivalója, amit értek és értékelek, ettől függetlenül továbbra sem tudom eldönteni, tetszett-e a film. Vagy hogy hány pontot tudnék rá adni. Mivel a színészi játék remek és a történet is szól valamiről, így nyilván nem mondom, hogy rossz film volt. Csak nagyon felkavaró, bennem kellemetlen, rossz érzéseket keltő produkció. És emiatt még mindig nem sikerült leülepednie bennem a dolgoknak ahhoz, hogy a lehető legjobban tudjak pontozni.

Annyit tudok mondani, hogy a pontom a 10-ből valahol a 7 és a 8,5 között helyezkedik el, de hogy pontosan hol, még én sem tudom.

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/09/firth_a.jpg
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. április 13. 11:31 #12930
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A szerencsejátékos (The Gambler,2014)

Ennél százszor jobb Mark Wahlberg filmet is lehetett már látni.Az alakítása tökéletes volt mint mindig,de ettől elájulva nem vagyok blush.gif Nem igazán jött volna be ha a mondjuk utolsó fél óra nem úgy alakul ahogy.Viszont ahogy a végén lezárta ezt az egész most akkor szerencsejátékos vagyok vagy nem témát,az tetszett. blush.gif Emiatt pedig több pontot kap. blush.gif

10/7

A kezdet kezdete (Year One,2009)

Mióta megjelent megakartam nézni,de miután a tesóm megnézte,döntöttem el,hogy na akkor most már nekem is látnom kell. blush.gif Nem erre számítottam és bár bajom nincs vele,de jót nevetni nem sikerült rajta,holott ennek a filmnek az lett volna a célja blush.gif Oké,voltak szövegek amiket megmosolyogtam,de nem erőltetett poénokat vártam hanem őszintéket. blush.gif Egyedül Christopher Mintz-Plasse akin talán lehetett nevetni,de ő meg olyan keveset volt benne. blush.gif Amúgy Olivia Wilde-ot kedveltem. blush.gif

10/6

Monster High:Szellemlánc (Monster High:Haunted,2015)

Ez lett a leggyöngébb mese mind közül.Bár jó volt Spectrát jobban megismerni,de hiányzott Cleo és Deuce és Frankie is és bár a történet tetszett,de nem egészen ilyen mesét vártam. blush.gif Talán csak a 3 szereplő hiányával volt gond akiket említettem,mivel ők a kedvenceim. blush.gif

10/7
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 13. 13:49 #12931
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Thor: Sötét Világ/ Thor: The Dark World (2013)

Milliószor láttam már ezt a filmet, de még legalább ennyiszer meg tudnám nézni. Imádom a Marvel filmeket, különösen azokat, amik a Bosszúállók karaktereihez kötődnek, de az összes közül Thor története fogott meg a legjobban, ugyanis imádom a skandináv mitológiát, rengeteg könyvet olvastam már róla. Chris Hemsworth szerintem abszolút Thor-os alkat, nagyon ráillik a főszerep, Tom Hiddleston mint Loki pedig egyszerre fantasztikus, vicces, ám ugyanakkor szomorú karakter. Imádom az egész filmet, azt hiszem jó párszor megnézem még, amíg nem jön a folytatás.

10/10

http://i.imgur.com/HhKgQQb.gif
7 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, SmileyZ, bitchina, House Of Wax, Minimanó94, baisée, Angel
2015. április 13. 17:39 #12932
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Gumiláb / Footloose (2011)
Wow. Wow és wow. Teljesen magával ragadott ez a film. Nincsenek szavak. Azt hiszem, még mindig a hatása alatt vagyok. Először is, Miles Teller nevét ismét ki kell emelnem, mert mint egyik kedvenc színészem, nem meglepő módon itt is fantasztikusan alakított. Az ő karaktere tetszett a második legjobban a filmben. Viszont azért Kenny Wormald vitt mindent rendesen. Nagyon tetszett, hogy megtestesítette az értelmes, okos, helyes, tehetséges és aranyszívű fiút, aki nem mellesleg fantasztikusan táncol és igen, kidolgozott teste van. Van ilyen, és tényleg. Ezek mellett pedig nagyon tetszett, hogy nem a szerelmi szál köré épült a film, sőt csak ilyen kiegészítőként volt számomra jelen a filmben. A táncok lenyűgözőek voltak, ahogy maga az alapsztori is és a film tanulsága is abszolút átjött. Nekem a HSM-et teljesen fölülmúlta. És eléggé versenyezik a Step Up filmekkel is. Fantasztikus film.
http://images5.fanpop.com/image/photos/31800000/-footloose-footloose-2011-31805186-500-211.gif

Egyértelmű: 10/10*
3 felhasználónak tetszik: Christo, ApusztákBoszorkánya, bitchina
2015. április 13. 17:50 #12933
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
The Crow
https://33.media.tumblr.com/a6c2eb8fd69ee5883ccb45c95b88e361/tumblr_mzekctI3x51soggwoo1_500.gif


10/10 Erre a filmre képtelen vagyok és igazából nem is akarok kevsebbet adni. Imádom a film komor, sötét hangulatát, a zenéket amik tökéletesen illenek a filmbe, a párbeszédeket és magát a történetet... Brandon Lee hihetetlen alakítást nyújtott.
3 felhasználónak tetszik: Jody, AFCfan, Narcoleptic Dreamer
2015. április 13. 17:55 #12934
- törölt felhasználó -    
Tini ninja teknőcök smileeee.gif
2015. április 13. 17:55 #12935
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Submarine (2010)
Igazából nincsenek mély gondolataim a filmmel kapcsolatban, aranyos, elbűvölő volt, nem mellesleg szép is. Imádtam Craig Roberts alakítását, de Sally Hawkins is kellemes csalódás volt, egyre jobban kedvelem őt. Alex Turner hangja egy filmben pedig sok mindennel felér. laugh.gif
8/10
https://33.media.tumblr.com/11d6ce8a69e82494afe3d498c9c7a2dd/tumblr_msfdp8Rg6d1srwy4go1_500.gif
2015. április 13. 18:49 #12936
- törölt felhasználó -    
The Dark Knight Rises / A sötét lovag: Felemelkedés (2012):
Nolan megint fantasztikusat alkotott, engem ez is elvarázsolt. Annak idején volt szerencsém a moziban végigizgulni - majd sírni - a filmet, de itthon is hozta ugyanazt a hatást. Anne csodálatos volt, Brucehoz inkább ő illett, mint Rachel. Alfred volt a legaranyosabb az egész film alatt, de Joseph kiskutya szemei is hozták a hatást. Ha pedig Joseph, akkor szívesen látnám egy Robin filmbe szintén Nolantől, ha már így lett ennek vége, ahogy. wink.gif Tom Hardy volt a film egyik mozgatóeleme, elképesztő volt, ahogyan hozta a karaktert, Joker után a kedvenc gonosztevőm (Heath Ledgert nem lehet lekörözni heart.gif) És persze ott van Christian is, ó, a drága Christian. Számomra mindig is ő volt és lesz A Batman. Összességében kerek volt a történet, és a lezárás is nagyon ott volt.
10/10**heart.gif
https://33.media.tumblr.com/7b81d2bd87a812183276afece845dde8/tumblr_nj3xujlSK31rkpizbo1_500.gif
4 felhasználónak tetszik: Kazuo, blackcoffee, Narcoleptic Dreamer, bitchina
2015. április 14. 12:29 #12937
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Amerika Kapitány: A Tél Katonája/ Captain America: The Winter Soldier (2014)

Nem most láttam először, de még mindig hűha! Szerintem ez a rész fényévekkel jobb, mint az első, legalább is szerintem. Az első ugye inkább a múltban játszódott a II. világháború alatt, az új rész viszont napjainkban, és imádtam ahogy Steve próbál felzárkózni a jelen világhoz. Zseniális volt ahogy kiderült hogy a Hydra mégsem tűnt el a süllyesztőben, hanem végig a SHIELD árnyékában fejlődött. De a leges legjobban Bucky, azaz itt már a Tél Katonája karaktere tetszett. Sebastian Stan az egyik kedvenc színészem lett a film miatt. Alig várom a folytatást. Natasha karaktere pedig itt lett nekem igazán szimpatikus.

10/10

https://38.media.tumblr.com/259ae54659159546b94399b8174e9211/tumblr_n4r6pblSgj1rpbuzho1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2015. április 15. 19:09 #12938
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
The Lovely Bones (2009)
Hát ez egy olyan tipikus síros film volt, bár tipikusnak azért annyira nem mondható. Azt hittem cliché lesz, hogy egy simán kikövetkeztethető kis törénet ami max kicsal egy könnyet a szememből, mert kicsit szomorú, de mégsem csak ennyi lett. Vagyis igen, elpityeregtem magam a vége fele, de egyáltalán nem számítottam erre az egészre. Alaptsztori annyi lenne, hogy egy 14 éves kislányt megöl egy őrült, de a csontjai nem kerülnek elő és a tettes sem. Semmi különösebb dolog nem lenne benne annyira, ha nem úgy kezdődne a történet, hogy 'hello, a nevem Suzie és 1973. december 5.-én megöltek'. Érdemes megnézni, bár kicsit hossszú, de nekem nagyon tetszett! smileeee.gif
9/10.
2015. április 15. 19:18 #12939
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Végtelen Hit
No comment...
10/10
2015. április 15. 19:32 #12940
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
A három testőr (1948)
Apám, ezt egyszer meg kell majd rendelnem DVD-n, mert állati jó film. meghajolo.gif A szereplőkről nincs nagyon mit mondanom... ha olyan nagy neveket sikerül szerződtetni, mint Lana Turner vagy Gene Kelly, az már eleve garancia a jó minőségre. smileeee.gif A humorral sem spóroltak, aminek külön örülök, hiszen a könyvet is Dumas papa humoráért szeretem a legjobban. smileeee.gif Pozitívum és negatívum egyben, hogy a könyv elejét normálisan kidolgozták, így olyan jelenetek/szereplők is benne voltak, amik a többi változatban nem, pl. Jussac és a párbajai d'Artagnannal, La Rochelle ostroma. Viszont negatívum is, mert így a könyv végét már elkapkodva forgatták le és Milady például a fogása alatt öli meg Constance-ot, holott az később van... Bár végülis mindegy, ez már csak egy kis szőrszálhasogatás a részemről, mivel az egyik kedvenc könyvemről van szó. laugh.gif 10/10*
u.i.: Azért d'Artagnan popórázós provokálásán nagyot röhögtem. _nevet.gif
http://i1117.photobucket.com/albums/k588/_szandii/001_1.gif
710 oldal 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!