Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 09. 21:10 #13001
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Avengers: Age of Ultron / Bosszúállók: Ultron kora (2015)
El sem hiszem, hogy végre meg tudtam nézni. Már az agyvérzés kerülgetett attól, hogy felmentem tumblrre és a szó szoros értelmében mindenki írta, hogy milyen jó volt, miközben én itthon ültem és bőgve néztem az előzeteseket. Fantasztikus volt, sosem tudok csalódni a Marvelben, pedig egyébként féltem, hogy túl nagyok az elvárásaim, amikhez nem tud felérni a film. De nem. Nem tudom mi a titkuk, de eddig az összes Bosszúállókhoz kapcsolódó filmnek élveztem minden egyes percét. Az akciójelenetek sokadjára is elképesztőek, főleg, amikor egyszerre 180 szereplőt mozgatnak egy jelenetben, én meg azt se tudom, hogy hova nézzek. Ha egy picit leül a történet, akkor sem válik unalmassá, mert olyan szépen fel vannak építve az alapból is érdekes karakterek, hogy egyszerűen muszáj odafigyelni rájuk. Külön örülök annak, hogy több figyelmet fordítottak Natashára és Clintre, ha már szerencsétlenek nem kapnak külön filmet, Wanda és Pietro meg nagyon újak még, de borzasztó szerethetők. Illetve már csak egyikük, de ebbe ne menjünk bele, mert nem vagyok hajlandó beszélni róla. Még túl korai. Ami még külön tetszett, az a komolyabb hangvétel volt, annak ellenére, hogy tele volt poénokkal. Mindig is szerettem ezekben a filmekben, hogy ott van az a bizonyos drámai hangulat, de mégsem veszik komolyan magukat. Szóval összességében nem tudom mi mást mondjak, a látvány gyönyörű volt, a színészek most is odatették magukat és Vision for prez.
10/10
7 felhasználónak tetszik: baisée, Christo, Narcoleptic Dreamer, duracell, bitchina, Bettyke94, House Of Wax
2015. május 10. 08:05 #13002
- törölt felhasználó -    
Napos Oldal(The Silver Linings Playbook)

A Matthew Quick által papírra vetett könyvet már olvastam,és gondolom nem kell magyarázni,hogy le sem tudtam tenni. Nagyon aranyos volt és a mai napig nagy kedvencem. A filmnek sajnos nem sok köze volt ahhoz a történethez amit Matt keltett életre a papíron,de így is egész jó volt. Meg volt benne ugyan az a fajta csavar, és lényegében Path napos oldala így is eljött. Bradley-t részemről kicsit furcsa volt ilyen szerepben látni,de tetszett. Nagyon. Jennifer pedig már számtalanszor bizonyította tehetségét. és hát most is.

10/6
3 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer, Cute girl 998, awwparadise
2015. május 10. 15:37 #13003
Gamora
Gamora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 243571
Offline offline
A vélemény nyomokban spoilert tartalmazhat.

Avengers: Age Of Ultron / Bosszúállók: Ultron Kora



Ugyan én még a premier előtti napon láttam a filmet, még csak most érzem, hogy talán valamit kitudok sajtolni magamból vélemény gyanánt. Az előző Avengers filmhez képest egy sokkal 'sötétebbet' kaptunk, viszont még így is volt benne bőven poén. Tetszett, hogy már egy összeszokott csapatról beszélünk. Ám a film hemzseg a vágásoktól, ezért sok mindenre nem kaptunk választ szerintem. A Natasha&Bruce románc vége érdekelt volna, de nem kaptunk semmilyen lezárást, és a történet is csak olyan durr bele, ezért egy felelsleges szál volt. Viszont jó volt, hogy Natasha múltjáról és Clint életről is újabb információkat tudtunk meg. Személy szerint én egyáltalán nem gondoltam, hogy Bartonnak egy kis családja van és barkácsolgat nemes szabadidejében, de nekem ez nagyon bejött. Az ikrek története szintén jól össze lett rakva, de feleslegesnek tartom Pietro halálát. Ulton egy igazi kisgyerek, aki tudott volna valamit, de ahhoz képest, hogy ULTRON KORA baromi keveset szerepelt benne, pedig én elhallgattam volna még a kis monológjait. Vízió lett a másik nagy cejelmem, majdnem lefordultam a székről mikor lazán felvette Thor pörölyét. És végre a kövek is kaptak egy kis szerepet. A Stan Lee cameon pedig egyenesen meghaltam.

10/10

"De ha egy liftbe tesszük kalapácsot, akkor az nem menne fel, hiszen a lift nem méltó rá." _nevet.gif

http://mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/czcj4g26m57v73lp9gc8-1429584651.gif
9 felhasználónak tetszik: baisée, Christo, Narcoleptic Dreamer, idone, bitchina, Lady Suzy, sMokEe.cLouD, Bettyke94, House Of Wax
2015. május 10. 16:08 #13004
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Az Útvesztő
Hát... könyvben jobb.
2015. május 10. 17:01 #13005
- törölt felhasználó -    
City of Ember / Szikraváros (2008)
Ez az egyik kedvenc filmem. Szerintem egy igazán érdekes és izgalmas történet. Már többször láttam és egyszerűen nem tudom megunni. A szereplők is jól játsszák a szerepüket, különösen Saoirse Ronan alakítása tetszik. Látványos film, egy percig sem tudok rajta unatkozni. Én csak ajánlani tudom.
10/10*
1 felhasználónak tetszik: duracell
2015. május 10. 17:52 #13006
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Bosszúállók: Ultron kora (2015)
Már tűkön ülve vártam a folytatását, de vegyes érzelmekkel kellett elhagynom a mozitermet. Amikor bejelentették, hogy Loki is benne lesz, be kell vallanom még jobban kezdtem várni, de amikor azt megtudtam, hogy kivágták a részeket nagy szívfájdalom volt nekem.. unsure.gif (egyébként még így is többször szerepelt a neve a filmben, mint maga a főszereplőknek rohog.gif )
Kezdeném a számomra észrevett "rossz" dolgokkal: nekem a történet néhány helyen lyukas volt. Megértem én, hogy két és fél órába nehéz belezsúfolni annyi szálat, de szerintem ha kicsit visszavettek volna a poénokból, több idő jutott volna Natasha múltjára (ami hozzá teszem nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet). Meg kicsit olyan volt, hogy mindenből mutattak egy keveset, aztán azt úgy hagyták nekünk és többé már vissza se tértek erre a dologra, hogy megmagyarázzák, vagy jobban kifejtsék. Az akció jelenetek nagyon jók voltak, szépen megcsinált és izgalmasak, de nem tudok azt mellett elmenni, hogy ide-oda kellett a fejemet kapkodnom, mert a kameraman nem tudta megtartani azt a nyamvadt szerkezetet a vállán. Nekem mindig is a kameraállvány a legnagyobb gyengém, így a legnagyobb hiba nekem ez volt. Néha pedig jobb lett volna kevesebb poén, mert nekem attól a történet elvesztette a szépségét és olyan vontatott lett. (persze voltak azért benne eléggé jók, amiket még én is megmosolyogtam)
Ezektől a kisebb hibáktól eltekintve nekem a film, tökéletes volt. A színészek, mint mindig, most is jók voltak, beleértve az újakat is, akiknek a karakterük nagyon tetszett. Legjobban a Maximoff ikreket szerettem meg ebben, a többiek mellett. Voltak pillanatok ahol kicsit még meg is könnyeztem, sőt nem is egy olyan volt.. rohog.gif
Azért megérte azt az egy évet, amíg vártam erre, mert imádtam, még a fent említett szépség hibáival együtt is.
10/10
6 felhasználónak tetszik: Gamora, Narcoleptic Dreamer, duracell, bitchina, Lady Suzy, House Of Wax
2015. május 10. 18:52 #13007
- törölt felhasználó -    

https://33.media.tumblr.com/399a6b6fefd46cf62666b9340839a833/tumblr_nkpkdxg3VE1tewul2o1_500.gif

Bosszúállók: Ultron kora (2015)

Az irományom spoilert is tartalmazhat, csak saját felelősségre olvasandó!

Nagyon vártam már ezt a filmet, és a hétvégén végre lehetőségem lett megnézni, de vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Meg kell hagyni, nagyon látványos volt, az akciójelenetek nagyon ott voltak, jók voltak a poénok, jók voltak a színészek, de mégis...nem tudom megmondani, mi, de valami hiányzott belőle, ami az első részben ott volt. Talán a komorabb hangulat tehet róla, amivel alapjában véve nincs bajom, de itt nem tetszett. Az ikrek szimpik voltak, sajnálom, hogy a srác a végén meghalt. Tetszettek a "drámaibb" jelenetek is, viszont a Romanoff-Bruce szerelmi szál már kevésbé, mert kicsit olyan se füle, se farka feelingje volt (mondjuk azt nem nagyon tudom, a képregényekben milyen az ő kapcsolatuk). Azon meglepődtem, hogy Bartnak van családja, de legalább jobban megismerhettük a karaktert, szimpatikusabb is lett. Akit hiányoltam, az Loki volt...

Összességében tetszett, minden percét élveztem, de az első rész jobb. smileeee.gif 10/9

6 felhasználónak tetszik: baisée, Gamora, duracell, bitchina, Lady Suzy, House Of Wax
2015. május 10. 22:00 #13008
- törölt felhasználó -    
A mindenség elmélete (2014)
Mit is mondjak erről a filmről?Egyszerűen az elejétől a végéig minden porcikája tökéletes.A történet már alapjában véve is csodálatos.Erre azonban még rátesz a színészek játéka.Eddie különösen kiemelkedő.Teljes mértékben megérdemelte azt az Oscar-díjat.
10/10
2015. május 10. 22:02 #13009
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Kingsman: A titkos szolgálat (Kingsman: The Secret Service - 2014)

Párommal kicsit ki akartunk mozdulni az ötödik évfordulónk alkalmából, így hát úgy döntöttünk, hogy evésre és mozizásra szenteljük a szombatot. Ebből kifolyólag döntöttünk úgy előző este, hogy a Kingsmanre ülünk be az eredetileg tervezett Avangers 2 helyett, aminek én sokkal jobban is örültem. Ez a film tényleg az, aminek elsőnek is gondoltam, egy szimpla paródia. Sajnos szinkronnal adták csak, pedig megjegyzem, ez eredetiben ütött volna még nagyobbat. Kifejezetten szórakoztató James Bond paródia akció-vígjáték. Colin Firth nagyon ott volt, hú, imádtam minden egyes jelenetet, amiben benne volt. Van a pasiban valami extra kisugárzás, ami miatt megragadt a szemem a képernyőn. Iszonyúan jó alakításnak lehet betudni Hartot, és, hogy milyen verekedős koreográfiát nyomott le öcsém, hát a szám is tátva maradt, pedig nem a fiatal felnőtt éveit tapossa. Kegyetlenül elszomorodtam, amikor a készítők úgy döntöttek, hogy Harrynek kampec. Hiányzott az utolsó fél órában-órában a lehengerlő elegáns megjelenése. Samuel L. Jackson pedig csak úgy brillírozott Firth mellett. Annyira idegesítő, nyájas, ostoba karakter bőrébe kellett bújnia, hogy az embernek röhöghetnéke támadt, amit még nyomibbá tettek - legalábbis a magyar szinkronban - a pösze beszédével. A játékidő alatt egyszer sem mentem ki pisilni, pedig már nagyon kellett, de tartottam attól, hogy lemaradok valami fontosról. laugh.gif Lebilincselő volt, izgalmas, amikor kellett nagyon jó poénokat durrogtattak el, és szerintem én voltam a leghangosabb a moziban, hiába is igyekeztem türtőztetni magamat, némelyik beszóláson tényleg sírva lehetett röhögni. Gondolok itt, arra amikor az ominózus emberek fejét lerobbantották (az még mindig groteszk, ha fogalmazhatok így), vagy amikor bemutatta neki a Kingsman fegyverraktárát. A vége már csak ráadás volt, hiszen úgy intézte el a nevelő apját, mint ahogyan Hart elején a nevelőapja haverjait. Egyszerűen fantasztikus volt. Garantálta a rekeszizom tornáját a humorral, és az akció jelenetek, illetve a történet fordulatossága által tartották az izgalmat és a feszültséget. Gazelle fémlábaival való harc jelenetek pedig borzasztóan kreatívan voltak megcsinálva. Nagyon tetszett.

10/100 - Még egy tízes skálán se vagyok képes értékelni, hasonlóan pozitív érzelmeket váltott ki belőlem, mint a nemrégebben megtekintett Insterstellar. Ez a film hasonló kaliberű, mint a Steve-Anne páros főszereplésével a Zsenikém, az ügynök haláli. Tipikus kémsztori sok-sok poénnal, és még annál is izgalmasabb eksön jelenetekkel megfűszerezve. Szerintem lenyűgöző volt. Elvileg jövő hónapban jön ki DVD-n, szóval, ahogyan felkerül a netre rippelve, azonnal letöltöm. Szívem szerint, most is megnézném még egyszer, annyira f*sza volt. Ez megérte a mozijegy árát.
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Szandi0820, SmileyZ, Alison Lerman
2015. május 11. 08:18 #13010
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.05.10. 22:02)
Kingsman: A titkos szolgálat (Kingsman: The Secret Service - 2014)

thumbsup.gif thumbsup.gif Júj, neked is köszönöm a kritikát! meghajolo.gif Komolyan, február óta lesem ezt a topikot, de alig írtak erről a filmről, pedig ugyehogyugye, mennyire jól sikerült kis alkotás? heart.gif rohog.gif

Én is teljesen odáig vagyok ettől a múvitól, moziban 3x is megnéztem, a minap meg már annyira nem bírtam magammal, hogy leszedtem a mozis verziót - eredeti nyelven, nyilván. Egyrészt, mert iszonyatosan hiányzott a film (én is függő lettem, néha meg kell nézni újra és újra és újra rohog.gif ), másrészt érdekelt nagyon az eredeti hangsáv is. A neten fent van sok részlet/előzetes eredetiben, azokat nyilván már rég végigcsekkoltam. De azt kell mondjam, hogy a komplett film eredetiben is ZSENIÁLIS. biggrin.gif Samuel L Jackson - ahogy korábban már említettem - ott is erőteljesen beszédhibás, szóval szándékos ez a nagy pöszeség. Nem kevésbé szerethető angolul sem az a lökött karaktere. smileeee.gif Colin Firth pedig hozza a szokásos gyönyörű "king's english"-t, szóban is kizárólag gyöngybetűket formál, ahogy ezt már megszokhattuk tőle. smileeee.gif (amikor amcsi akcentussal beszél, attól a falat kaparom rohog.gif ) Merlin detto szexis eredetiben, pláne az imádnivaló skót akcentusával. wub.gif biggrin.gif
Amin én személy szerint picit meglepődtem, az a film eleje. Colin ugyanis "arabul ordibál" a fogollyal, nálunk meg még leszinkronizálták azt is. smileeee.gif

Igen heart.gif , Colin Firth 50-es pasiként is iszonyúan sármos és vonzó jelenség, s magam is úgy voltam vele, hogy úristen, le sem tudom venni róla a szemem... biggrin.gif Még akkor sem, amikor köntösben, "nyúzottan" flangált a kórházi szobában. biggrin.gif Sokkal inkább megvolt nála az a bizonyos kisugárzás, mint a fiatal kollégánál, Taronnál (aki egyébként tényleg tehetséges srác és remekül hozta a szerepét). Na meg persze Mark Strong is imádnivaló - szerintem. smileeee.gif Mark és Colin amúgy szerintem bárhol is játszanak együtt, mindig kiváló párost alkotnak és öröm őket nézni. Még ha nem is mindig minden szép és jó a kettőjük által megjelenített viszonyokban. biggrin.gif (Fever Pitch ; Tinker Tailor, Soldier, Spy ; Before I Go to Sleep ; Kingsman ...)

Valóban, jövő hónap 5-én jön ki DVD-n és Blu Ray lemezen is külföldön (ha valaki nem tudja smileeee.gif ), nálunk azonban egyelőre se híre, se hamva. sad.gif Pedig tűkön ülök, már annyira türelmetlen vagyok a megjelenés miatt. (A Woody Allen-féle Magic in the Moonlight miatt is, ami szintén nem jött ki még mindig, pedig jóval előbb volt a mozikban, mint a Kingsman.) Az tuti, hogy első nap rohanok a boltba és megveszem, nem érdekel, mennyi lesz frissen, ropogósan az ára. Ez a film marhajó és megérdemli, hogy támogassam ezzel is. (Arról nem is szólva, hogy konkrétan 5 darab mozijegyhez is közöm van. rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, SmileyZ, Alison Lerman
2015. május 11. 16:26 #13011
- törölt felhasználó -    
Szerelmünk lapjai(The Notebook)

Ryan Gosling fiatal kiadása is eszméletlen tehetség volt. Nincsenek szavak a filmre, az első pillanattól kezdve lekötött a története. Csodálatos odaadásról és olyasfajta feltétel nélküli szeretet volt benne, amit eddig talán el nem tudtam volna képzelni. cray.gif Azt hiszem nem egyszer elérzékenyültem és sokáig nem is hittem volna, hogy ennyire képes levenni a lábamról egy történet heart.gif

10/10
9 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Narcoleptic Dreamer, House Of Wax, SmileyZ, An_d_a, bitchina, Bettyke94, Alison Lerman, awwparadise
2015. május 11. 17:36 #13012
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hair (1979)
http://data1.whicdn.com/images/52542518/original.jpg

Évekkel ezelőtt ment a TV-be és apukám mondta, hogy ezt muszáj lesz megnéznem, mert neki ez az egyik kedvenc filmje. Azóta már elég sokszor láttam, de ajj, nem lehet megunni. Imádom a zenéket, amióta vége van a filmnek azóta csak azokat hallgatom. Pedig igazság szerint nem annyira szeretem a musicalfilmeket, de ez is azon kevés film közé tartozik amit szeretek ebben a műfajban. Ez is olyan film amit muszáj az életben legalább egyszer látni. Akárhányszor megnézem, utána visszakarok menni a hippikorszakba. Jah, és a végén mindig bőgök. 10/10
6 felhasználónak tetszik: AFCfan, Jody, duracell, Kazuo, Alison Lerman, awwparadise
2015. május 11. 20:51 #13013
- törölt felhasználó -    
Lucy (2014)

Wow a kedvenc filmem lett,egy kicsit olyan lehetetlennek tűnő,de mégis beleéli magát az ember.A saját műfajában fantasztikus volt.És Scarlett...egyszerűen csodálatos volt benne!Gyönyörű mint mindig.És Freeman-t is bírom,szóval ő is nagyon tetszett benne.Nálam 10/10 heart.gif heart.gif heart.gif blush.gif wub.gif

Tűzgyűrű / Pacific rim (2013)

Mindig is imádtam az ilyen szörnyes filmeket.Ez is nagyon bejött.Sokáig nem akartam megnézni,de a barátnőm apja is mindig ajánlgatta,hogy nézzem meg,ám nemrég rászántam magam,mivel ment a TV-be.Elsőre fel sem tűnt,hogy Charlie Day van benne,bár már erről régebben is olvastam,hogy benne van,nagyon meglepett,hogy ilyen jól alakít egy akció-Sci-Fi-ben is mivel eddig csak a Förtelmes főnökök 1 meg 2-ben láttam,de kellemeset csalódtam.10/10


Szerelem kölcsönbe / Something Borrowed (2011)

Tök jó film volt,eredetileg csak John Krasinski miatt néztem meg,de Ginnifer Goodwin és Kate Hudson is jól alakított benne.Szórakoztató film volt,élvezhető és vicces.10/10

A Pláza ásza Vegasban / Paul Blart : Mall Cop 2 (2015)

Kellemesen csalódtam,hiszen az első részt se láttam nagyon,szóval úgy voltam vele,hogy meg sem akarom nézni,de a barátnőim könyörögtek,hogy nézzem meg velük,így hát úgy voltam vele,hogy csak a kedvükért megnézem.Kellemes volt tényleg.Sokat nevettem.Kevin James remekül alakított,agy Raini Rodriguez is megmutathatta(számomra),hogy nem csak egy Disney-sztár,aki elfog tűnni,mert tényleg,igazán tehetséges is.Valamint ugyanez a helyzet David Henrie-vel is.Benne is kellemesen csalódtam.Összességében élvezhető volt,jó volt 10/9,5.


2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. május 11. 22:15 #13014
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
ezer éve nem írtam ide, azt hiszem ideje újra belendülni...

Bosszúállók - Ultron kora
Vannak filmek, amik után nem extázisban hagyod el a termet, hanem egy sajátos érzéssel a mellkasodban. Ilyen volt a Bosszúállók első része, és meglepő módon a folytatás számomra totálisan azt adta, mint a 2012-es film. Geekorgia. Persze ez mit sem érne a kiépített Marvel-filmuniverzum nélkül, amelynek darabjai egyébként nem valami jók általában, de Whedon megint összehozta és ezzel angolosan távozik a franchise-ból. Persze lehet, hogy ez a húdekülönleges érzés, amiről írtam csak egy olyan lányban van meg mint én, a marveles sulitáskámmal, de szórakozásnak sem rossz a film. Skarlát bosziban iszonyú sok lehetőség van, a testvérével pedig hát... Quicksilver az egyik legkedvesebb karakterem, de már tavaly májusban Evan Peters megszerezte magának a szerepet, szóval SPOILER? amúgy zseniális dramaturgiai csavarral elbántak Aaron Johnsonnal.
MÉGMÉGMÉG
8/10

Jupiter felemelkedése
izé...
2/10
2015. május 12. 11:14 #13015
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Spoilert tartalmaz, szóval csak saját felelősségre meghajolo.gif


Bosszúállók: Ultron kora * Avengers: Age of Ultron (2015)
Természetesen 3D-ben, mert így nyújtott igazán nagy élményt.
Imádtam, egyszerűen imádtam. Megint bennem volt az az érzés, amint vége lett, mentem volna vissza és néztem volna meg újra. Egyetlen percig sem unatkoztam, látványos, izgalmas, vicces, remek lett, tényleg. És akkor felmerül a nagy kérdés, hogy melyik volt a jobb, ez, vagy az első rész. Nekem az első rész hatalmas kedvencem, a szövegét kívülről tudom annyiszor láttam már. Nem tudom, igazából tegnap este láttam és így nagyon frissek az emlékek/élmények, de azt kell mondjam, hogy nekem talán az első rész jobban tetszett. Félre értés ne essék, nekem ez is elképesztően tetszett, nem tudok belekötni, nem találtam hibát benne, de mégis, valahogy ha a kettőt egymás mellé rakom akkor talán egy hajszálnyit az első rész van előrébb. Talán Loki miatt aki hatalmas kedvencem, nem tudom, de ettől eltekintve tényleg ez is fantasztikus lett, le a kalappal mindenki előtt meghajolo.gif
A két új szereplőnek (Elizabeth Olsen, Aaron Taylor-Johnson) nem örültem elsőnek mert féltem, hogy túl nagy hangsúlyt kapnak majd és úgy éreztem, hogy nem kell bővíteni ezt a jól összerakott csapatot, de tévedtem blush.gif Megállták a helyüket mindketten, a karakterek is nagyon tetszettek meg a színészi játék is blush.gif Aaron Taylor-Johnson eleve is nagy kedvencem, szóval benne megint nem csalódtam blush.gif De azt nagyon sajnáltam, hogy az ő karakterét kiírták, mert nekem elképesztően tetszett blush.gif
Kaptuk rendesen poénokat aminek én személy szerint nagyon örültem rohog.gif Ez a Vasember-Thor-Amerika Kapitány kombó nagyot tud ütni rohog.gif A pöröly felemelésénél már majdnem folyt a könnyem olyan jókat nevettem _nevet.gif Meg mikor Jarvis csak úgy felkapta _nevet.gif
Az is tetszett, hogy Barton-nak betekintést nyerhettünk az életébe blush.gif Én nagyon kedvelem Barton-t és habár úgy hiszem, hogy egy külön film nem állná meg a helyét, azért jó, hogy kicsit többet mutattak belőle blush.gif Egyébként én még mindig kíváncsi lennék Natasha és Barton közös múltjára blush.gif Hisz most is láthattuk, hogy Natasha ismeri Barton gyermekeit/feleségét, sőt, úgy volt, hogy az új kis jövevény Natasha lesz, ez mellesleg nagyon tetszett laugh.gif
Nathasa és Bruce románca blink.gif Nagyon váratlan és nagyon kellemes fordulat volt blush.gif Jó, persze, már az első részben is mentek a kisebb utalások meg minden, de én akkor is meglepődtem blush.gif Aranyosak voltak együtt, remélem, hogy ahogy majd halad a történet látunk még az ő párosukból blush.gif A végén sajnáltam, hogy Bruce csak úgy lelépett blush.gif
Steve és Tony favágásán is jót nevettem, valahogy olyan furcsa volt őket így látni,de nagyon tetszett blush.gif
Volt egy pont ahol nem tudtam eldönteni, hogy Tony jót akar-e vagy rosszat blush.gif Vagyis persze, hogy jót akar, mindig jót akar, csak valahogy mindig máshogy sül el a dolog, és ezt nagyon sajnálom blush.gif Ettől függetlenül még mindig Vasember a kedvencem, imádom ahogy Downey Jr. hozza a karaktert heart.gif Hulk és Vasember küzdelme meg, na azt nagyon odatették, az kegyetlen jó lett rohog.gif
Ultron, mint gonosz megállta a helyét, habár én vártam volna egy nagyobb összecsapást Ultron és Vasember között, elvégre csak Tony hibája volt az egész, azt hittem, hogy majd lesz kettejük között valami nagy csata blush.gif
Egyetlen egy dolog volt amit egy picit hiányoltam, a végén egy nagy durranást blush.gif Mikor összeálltak, az összes Bosszúálló, és ott volt Ultron meg a több ezer robot, és Ultron rászabadította a Bosszúállókra őket, akkor én ott egy egész pici pluszt vártam volna blush.gif Mint mikor az első részben megérkezett a Chitauri aztán még egy ütésként megjelentek azok a nagy űrrobotok blush.gif Na, nekem ez picit hiányzott blush.gif Hogy a robotok mellett vártam volna még valami nagy durranást blush.gif De mondom, ezt leszámítva is nagyon tetszett a harc, meg nagyon jól megcsinálták, tényleg, hatalmas volt a látványa ennek a filmnek meghajolo.gif
Mást nem is tudok nagyon mondani, vagyis tudnék még itt beszélni róla órákig, de fölöslegles blush.gif A lényeg, hogy erre érdemes volt 3 évet várni meghajolo.gif
A filmes világ egyik legjobb ötlete volt összerakni a Bosszúállókat heart.gif

10*10
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, bitchina, Gamora, Bessie
2015. május 12. 12:15 #13016
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A Lazarus hatás (The Lazarus Effect,2015)

Nem szoktam ilyen filmeket nézni,de ennek moziban láttam az előzetesét kétszer is és eléggé felkeltette az érdeklődésemet blush.gif Nekem tetszett.A végén volt pár hülyeség mikor Zoe,Eva-t "üldözte" és a legvégére sem ilyenre számítottam,de ezeket leszámítva nekem tetszett.Amúgy meg Frank azt kapta amit érdemelt. blush.gif Sarah Bolger-t nagyon kedvelem,Evan Peters is szimpatikus,Olivia Wilde-ot meg egyre jobban kedvelem.Régen nem volt túl szimpi,de mostanában egyre inkább tetszik a játéka.Ebben például nagyon jól játszott.Maximálisan megvagyok ő vele elégedve. smileeee.gif

10/9

Los Angeles-i tündérmese (A Cinderella Story,2004)

Volt egy nagy Chad Michael Murray-s korszakom,akkor vettem meg ezt a DVD-t is kb 10 éve. blush.gif Nagyon sokszor láttam,nagyon szerettem,most pedig úgy döntöttem ideje újra megnézni.Aranyos film,megmutatja,hogy nem szabad hagyni magunkat eltaposni és hogy igenis létezik igaz szerelem. blush.gif Hilary Duff-ot is kedvelem itt,Fiona és Rhonda civakodásait pedig mindig is imádtam. rohog.gif

10/10

Otthon,édes pokol (Home Sweet Hell,2015)

Hogy ez milyen sz*r film... rohog.gif Katherine Heigl filmjeit mindig is szerettem,de ezt...ne lássam még egyszer. blush.gif Neki magának is brutális karaktere volt,én egy ilyen nőt a férje helyében évekkel korábban kinyírtam volna,viszont miután eldurvult a helyzet és ahogy ott játszott Katherine...hát ott nagyon bírtam.Ő jó volt benne. laugh.gif Patrick Wilson is jól játszott,jól előadta az idióta férjet,de engem ő nagyon irritált. blush.gif Eredetileg bírom,csak ebben nem tudtam elviselni.A fejek amiket vágott...kész voltam tőle. blush.gif Jordana Brewster-nek örültem,de ő meg ribit alakított,úgyhogy.... rohog.gif Na mindegy,a lényeg,hogy ez nem tetszett.

10/3

Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (Captain America: The First Avenger,2011)

Ezt már próbáltam megnézni tavaly vagy tavaly előtt,de abbahagytam 50 perc után mert nem jött be,de most újra leültem megnézni és ezúttal tetszett.Chris Evans-t mindig is kedveltem ahogyan Dominic Cooper-t,Stanley Tucci-t és Sebastian Stan-t is. blush.gif Elsőre nekem ez nagyon unalmas volt,de most sokkal jobban tetszett blush.gif

10/8

Amerika Kapitány - A tél katonája (Captain America: The Winter Soldier,2014)

Na ezt...Imádtam. laugh.gif Még sokszor megnézem majd.Az első részt is,de ezt meg aztán pláne. laugh.gif Örülök,hogy benne volt Scarlett Johansson is,imádtam itt ahogyan Anthony Mackie-t is. laugh.gif A végétől picit többet vártam,azt hittem majd kezdenek valamit Sebastian karakterével,de hát...ez van.. rolleyes.gif Plusz azt hittem ő majd olyan kegyetlen karakter lesz aztán mikor elgyengül...na az nem tetszett.Oké,hogy nem emlékszik arra ki volt és ki volt neki Steve,de azt hittem ez egy nagyon kemény karakter lesz,de ezzel nekem picit elrontották. blush.gif De az elején bírtam őt laugh.gif De nem vonok le pontot,mert nekem ez tényleg tetszett. smileeee.gif Ja és persze Samuel L. Jackson
-t is kedveltem. smileeee.gif Várom a következő részt. smileeee.gif

10/10
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Beyla, Bessie, duracell
2015. május 12. 20:05 #13017
- törölt felhasználó -    
Kéjjel-Nappal(Kinght and Day)

Úgy indult a film,hogy Tom Cruiset meg se ismertem benne. De aztán ahogy minden karakter és színész kirajzolódott bennem,már nem volt baj. Cameron Diaz a szokásos formáját hozta,de jól mutatott Tommal a képernyőn. A film története annyira nem hatott meg, és sajnos nem életem legjobb poénjait hallottam,de azért aranyos film volt.

10/6

1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 13. 20:32 #13018
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Bosszúállók: Ultron kora / Avengers: Age of Ultron (2015)
Már megint ott tartok, hogy nem tudok mit szólni ehhez. biggrin.gif A legtöbb barátom azzal jött haza a moziból, hogy az első rész jobb, ezért döntöttem úgy nem várok míg megjelenik jó minőségben. rohog.gif
Ez az a film, amit komolyan két héten át (akár tovább is) tudnám nézni, mert imádom. A látványmód, mint mindig elképesztő volt, komolyan ezen a filmen többet lehet nevetni, mint egy átlagos vígjátékon. Azt viszont nagyon sajnáltam, hogy Loki nem szerepelt benne, de ettől eltekintve ott voltak az ikrek, akiket egyszerűen imádtam. Elizabeth Olsen hatalmas pozitív csalódás volt, mert a Godzilla megnézése után nem alakult ki iránta semmilyen szimpátia. Pietro karaktere is szintén nagyon megtetszett, ezért nagyon - nagyon sajnáltam, hogy meghalt. Annyit még a karakterekről, hogy úgy mindenki hozta a formáját. Na de, amikor bemutatták Barton feleségét és gyerekeit, én elképedtem. Romanof és Bruce kapcsolatféléje nekem nem jött be, viszont az nagyon tetszett, hogy Bruce Hulk miatt nem akart összejönni vele. Rengeteget nevettem a filmen, a pörölyös rész is jó volt, de az mindent vitt, amikor Jarvis csak úgy felfogta és odaadta Thornak. Hulk és Vasember csatája is hatalmas volt, remekül megcsinálták.
Egyszóval remek film lett, tudtam hogy nem fogok csalódni benne, le a kalappal a készítők előtt, ismét nagyot alkottak.
10/10

:'D
http://kepfeltoltes.hu/150513/tumblr_nnocg0SzGb1sjhtm9o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
5 felhasználónak tetszik: Christo, House Of Wax, Gamora, baisée, duracell
2015. május 15. 23:57 #13019
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Unbroken (2014)
Hihetetlen film volt, borzasztóan tetszett. A szereplőgárdát is nagyon kedveltem, a történet is megható volt, nem bántam meg, hogy megnéztem. Mindenkinek csak ajánlanám.
10/10*
2015. május 16. 11:38 #13020
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
The Lazarus Effect / A Lazarus hatás

Ez egy érdekes megközelítése... lett volna az újjáélesztésnek. Ehelyett kapunk 40 perc unalomfesztet, pár ijesztgetős bevágást és Olivia Wilde csúnyán néz a sötétben. De mondom, nem lett volna rossz, ha nem kezelik tucathorrorként vagyis inkább tucatthrillerként.
10/5
1 felhasználónak tetszik: EmilyTaylor
710 oldal 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!