Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 20. 13:37 #13721
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A zátony (The Shallows,2016)

Spoileres lehet!!!!
Ez a film remek lett.Teljes mértékig megvagyok vele elégedve ahogyan Blake Lively alakításával is.Kegyetlen jól játszott,büszke vagyok rá. heart.gif Ott amikor a lábát akarja összevarrni...na ott nem igen akartam oda nézni,mert nem bírom az ilyet. blush.gif Igazából nem tudok belekötni.Egyedül talán a cápa az aki számomra néha nevetséges volt (egy-két alkalommal olyan gagyinak tűnt a kinézete) de csak néha,amúgy tartottam én attól és csak azt tudom mondani,hogy remek film lett. wink.gif Plusz végre egy film aminek normális hosszúsága van.Már ezért pontot adok. rohog.gif

10/10


Szellemirtók (Ghostbusters,2016)

Erről már nem tudok olyan jó véleményt írni.A filmnek annyi szerencséje van,hogy olyan szereplők vannak benne akiket kedvelek.Melissa McCarthy nagy kedvencem és kedvelem Kristen Wiig-et is,habár mint karakter a kedvenceim itt Rental és Patty voltak,főleg Rental.Számomra Katie Dippold volt aki teljes mértékig feldobta a filmet.A történet bár elég átlagos volt mégis tetszett,viszont a kivitelezés nem.Nekem ezek a szellemek borzalmasan gyengék voltak,nevetségesek és talán még a szánalmas szót is használnám rájuk.Jó,oké,tudom,hogy ide ilyen szellemek kellettek és nem olyan hű de ijesztőek,de azért néha csak néztem,hogy ne már,komolyan ezt akarják lenyomni a torkomon? 110.gif Az előzetes alapján tetszett,de vagy ott nem figyeltem eléggé vagy ide csempésztek be olyan szellemeket amik inkább a Scooby Doo-ba valók. blush.gif Na és akkor még meg sem említettem az ugrálós vagy inkább perülős jeleneteket amik tényleg olyanok voltak mintha a Pán Péterből szabadultak volna...Plusz poén sem volt a filmben,legalábbis én nem mondhatnám,hogy nevettem.Jó,néha elmosolyogtam rajta,de nevetni azt nem sikerült. blush.gif Habár bevallom nem egyszer csak fél szemmel néztem... rolleyes.gif Chris Hemsworth meg...helyes és jó színész,de őszintén szólva tőle sem dobtam hátast. blush.gif Ami a pontozást illeti még legjobb kedvemben sem tudok rá 6-nál több pontot adni.5 vagy 6.Nálam ennyit érdemel.De jószívű leszek,megadom rá a jobbik pontot. blush.gif

10/6
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, House Of Wax
2016. augusztus 21. 03:34 #13722
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Before I Wake

Mike Flanagannek ez már a harmadik mozija, ami nagy hatással van rám. Egyszerűen annyira eredeti dolgokat visz vászonra (Oculus, Hush), iszonyat hangulatos formában, hogy megemelem kalapom. Ez a film egy horrorisztikus köntösbe bújt dráma, melyben egy szerethető, sanyarú sorsú kisfiú van a középpontban, akinek nem mindennapi képességei vannak. Komolyan, megláttam, hogy Flanagan és nem is kellett tudnom semmit a sztoriról, világos volt, hogy nagyon tetszeni fog. Egy újabb kellemes esti szórakozás, ajánlom bárkinek, aki bírja a sok jumpscare-t, ugyanakkor néha egy kis drámát is be tud fogadni.
10/9
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2016. augusztus 21. 16:46 #13723
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Sok filmet láttam az utóbbi pár hétben, igyekszek röviden értékelni rohog.gif

Öngyilkos Osztag * Suicide Squad (2016)

Ott kezdeném, hogy nem vagyok DC rajongó, sőt, ennek ellenére semmi ellenvetésem nem volt elmenni erre a filmre, és nem bántam meg, nekem nagyon rendben volt. Imádtam a karaktereket, a történetet, az akció jeleneteket, a poénokat, én személy szerint nem tudok belekötni. Na, jó, ha nagyon akarok akkor de, mert én Jared Leto-ból sokkal, de sokkal többet akartam látni.
David Ayer jó filmet hozott össze, megint csak!

10*10

Jason Bourne (2016)
Sosem voltam nagy Bourne rajongó, sőt, valahogy nekem ezek a filmek sosem jöttek át teljesen, pedig imádom Matt Damont!! Viszont ez az új rész, kegyetlen jó volt. Annyira örülök, hogy moziban láthattam, hihetetlen jó filmet hoztak össze, minden percét imádtam. Vincent Cassel felbukkanásának nagyon örültem, de mikor megláttam Riz Ahmed-et , akkor lett teljes az örömöm. Viszont Alicia Vikander hihetetlenül unszimpatikus volt, komolyan mondom, már fájt ránézni. Én eddig még nem tudtam ennek a nőnek a játékát megszeretni, hiába próbálkozom.
10*10

A zátony * The Shallows (2016)
Nagyon jó film volt, engem végig lekötött, teljesen bele tudtam képzelni magam a főszereplő helyébe, ez egy jól összerakott film lett. Bár a cápa kevéskét volt benne, holott azért ő volt a "főszereplő". Blake Lively remekelt, szerintem a karrierje során itt volt a leghitelesebb.
9*10

Pénzes cápa * Money Monster (2016)
Tipikusan az a film, ahol mindent előre lelőttek az előzetesben. Kár, mert amúgy szerintem nagyon jó lett volna, függetlenül attól, hogy szörnyen kiszámítható volt. Nekem ennek ellenére tetszett, bár azért egy-egy csavart vártam volna bele.
8*10

X-Men: Apokalipszis * X-Men: Apocalypse (2016)
Az új X-Men filmek közül ez volt a leggyengébb, szerintem. Tetszett a sztori, örültem, hogy újra együtt láthatom Michael Fassbender-t, James McAvoy-t és Evan Peters-t, de ennek ellenére ez gyengécske lett. Voltak részek ahol szó szerint unatkoztam. Ráadásul én annyira az új szereplőkkel sem voltam megelégedve. Sophie Turner pedig szó szerint az idegeimre ment, rémes volt ebben a szerepben. Bár mentségére szolgál, hogy magával a karakterével (Jean) sem vagyok megbékélve, soha nem is voltam.
8*10

Öld meg kedveseid * Kill Your Darlings (2013)
Hát, nagyon, nagyon nem erre számítottam. Nekem ez túl elvont film volt, hogy őszinte legyek, vagy csak inkább sokkoló mert annyira nem ezt vártam. Meglepő volt, az egész. Daniel Radcliffe és Michael C. Hall miatt megérte megnézni, de a kedvenc filmem nem lesz.
5*10

Before I Wake (2016)
Nem lett volna rossz, sőt, de nekem egy valami nem volt meg, ami fontos lett volna, nem volt ijesztő. A történet érdekes volt, de valahogy nekem annyira nem jött át, a vége sem tetszett. Viszont Jacob Tremblay annyira nagyon édes kisfiú, már miatta megérte megnézni.
5*10

Amerikai szépség * American Beauty (1999)
Ettől is teljesen mást vártam, hogy őszinte legyek. Utólag sok mindent átgondoltam és nagyobb részben megértettem a filmet, de ez nem volt az én filmem. Kevin Spacey viszont fantasztikusan játszott.
5*10

A szabadság útjai * Revolutionary Road (2008)
Ez egy nagyon nehezen emészthető film volt a számomra. A legnagyobb bajom az volt vele, hogy nem értettem meg a két főszereplőt. Egyszerűen nem tudtam megérteni, hogy miért úgy élnek ahogy. Viszont a színészi teljesítmény mindkét féltől (Leonardo DiCaprio, Kate Winslet) kiemelkedő volt.
5*10

Pokoli édenkert * A Perfect Getaway (2009)
Ez egészen jó volt igazából, csak nekem valahogy nem jutott túl az egyszer nézhetős kategórián. Igazából nem tudom miért, mert a sztori, a színészi játék és a csavar benne nagyon jó volt. Csak valami nem volt teljesen egyben.
5*10

Nagymenők * GoodFellas (1990)
Ez már biztos, én és Martin Scorsese nem vagyunk egy stílusban. A "Tégla" című filmen kívül eddig én még nem láttam tőle olyat amit szerettem volna.
2*10

A szenteste grálja * The Night Before (2015)
Imádom Seth Rogen-t és Joseph Gordon-Levitt-ot, de ezt a borzalmat soha ne lássam többet.
1*10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Fannycska999, Psyché
2016. augusztus 21. 19:16 #13724
- törölt felhasználó -    
Hajlakk 8,5/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2016. augusztus 22. 15:51 #13725
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Hófehér és a vadász (Snow White and the Huntsman)
Látványvilágban nagyon jó volt, Charlize Theron pedig gyönyörű! Már ezekért megérte megnézni, egyébként nem volt annyira kiemelkedő alkotás.
10/6
Női szervek (The Heat)
A végére kicsit sok lett, pedig az alapötlet egész jó lett volna. Sajnos Sandra Bullockot ez a filmje sem tudta megszeretni velem. Hogy mellette is szóljak, voltak benne nagy poénok, szerintem egyszer nézhetős. Lehetett volna jobb is, a filmzene pedig csapnivaló volt.
10/4
Ha maradnék (If I stay)
Nem voltam vele teljesen megelégedve. A könyvet nem olvastam még, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, egyébként szépen meg lett csinálva. Chloe Grace Moretz nagyon jól alakított, mondjuk, őt egyébiránt is jó színésznőnek tartom. Valahogy nem tudott megérinteni, Adam meg nagyon ellenszenves maradt a film végére is. Igazából jobbat vártam, kicsit csalódott vagyok.
10/6
2016. augusztus 22. 16:06 #13726
Afonyaa
Afonyaa
visszatérő vendég
 
Státusz: )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.11.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 155
Azonosító: 257945
Offline offline
Női szervek10/10
Bűnvadászok10/10
Testcsere10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2016. augusztus 29. 00:21 #13727
- törölt felhasználó -    
Női szervek 9/10
A burok 10*/10
Szemfényvesztők 10*/10
Az emlékek őre 10*/10
Kutyahideg 10/10
Merida, a bátor 10*/10
Aranyhaj, és a nagy gubanc 10/10
A cipőbűvölő 9,5/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2016. augusztus 29. 17:52 #13728
Kaysa
Kaysa
 
StátuszI love games that turn people aganinst each other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.27.
Hozzászólás: 15332
Csatolások: 6247
Azonosító: 257420
Offline offline
My Bloody Valentine - Véres Valentin 3D / 10/10.
Tíz évvel ezelőtt egy tragédia örökre megváltoztatta a Harmony nevű kisváros életét. Tom Hanniger, a tapasztalatlan szénbányász súlyos balesetet okozott az alagutakban, mely során öt bányász vesztette életét, s az egyetlen túlélő Harry Warden is tartós kómába esett. Pontosan egy évvel a szörnyű eset után épp Valentin napon Harry hirtelen magához tér és brutálisan meggyilkol huszonkét embert egy csákánnyal, mielőtt őt is megölnék. Napra pontosan tíz évvel később Tom Hanniger visszatér Harmonyba, bár még mindig kísértik az általa okozott halálesetek. Tom megpróbálja jóvátenni a múltat, sőt eddig tisztázatlan érzelmei is feltörnek ex-barátnője, Sarah iránt, aki időközben hozzáment Tom egykori jóbarátjához, Harmony jelenlegi sheriffjéhez, Axelhez. Sokévi nyugalom után azonban ezen az éjszakán ismét felbukkan valami a város sötét múltjából: egy veszedelmes gyilkos gázálarcban és csákánnyal. Tom, Sarah és Axel erősen gyanítják, hogy Harry Warden szelleme tért vissza, hogy az életüket követelje a régi sérelmekért.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2016. augusztus 29. 20:29 #13729
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
The kids are all right (2010) 10/6 elment biggrin.gif de szereplőgárda miatt kíváncsi voltam rá
2016. augusztus 30. 19:00 #13730
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2469
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Marauders - 2016

Ez a thriller remek példaja annak, hogy nem kell egy filmet telezsúfolni felkapott sztárokkal ahhoz, hogy nézhető, szórakoztató legyen. Egy kissé ugyan szövevényes a sztorija, de a végén minden a helyére kerül.
Nagy elégedettséggel tapasztaltam, hogy Adrian Grenier-t most nem csupán biodíszletként használták, mint a Törtetők esetében, hanem ezúttal egy nagyon jó, izgalmas karaktert kapott, amit remekül hozott. thumbsup.gif Egyszóval, tetszett. biggrin.gif
9*10
2016. augusztus 30. 19:48 #13731
- törölt felhasználó -    
Kicsi kocsi-Tele a tank
2016. szeptember 09. 20:25 #13732
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Amerika kapitány: Polgárháború (Captain America: Civil War - 2016)

Nagy reményeket fűztem hozzá, de amilyen nagy volt a visszhangja, annál kisebb durranás a produkció. Ez a film maga a tömény híg f*s. Láttam az elsőt, ami nagyon tetszett, a második egy kalap kaki volt, és ez pedig egyszerűen minősíthetetlen. Nagyjából olyan érzéseket váltott ki belőlem, mint az agyon hájpolt Ultron kora. Emily Vancamp pár jelenetéért megérte, de amúgy arra tökéletes volt, hogy két kib*szottul nehéz és hosszú műszak utáni szabadnapon elnézegessem délután, de egyébként fikarcnyit sem érő film. Az akció jelenetek korrektek voltak, és a verekedős koreográfiák is nagyon ütősek. Viszont a történet számomra se füle, se farka kategória, ráadásul normálisan sem voltak képesek lezárni a sztorit.

10/3 - Gyenge volt, nagyon gyenge. Chris Evans megmozgatja a fantáziámat, de még ez is kevés volt, hogy ne unatkozzak alatta. Sz*r volt, többet nem szeretném látni.
1 felhasználónak tetszik: Psyché
2016. szeptember 11. 17:53 #13733
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
X-MEN: Apocalypse / X-MEN - Apokalipszis
https://67.media.tumblr.com/59993471752a0885a26679f5e17a191d/tumblr_od9ddoYE3v1s14k1wo3_r1_400.gif


Szóval, a harmadik felvonásban megint minden az elemeire bomlik, de milyen f@szán néz már ki. A film megint kissé ott bukott el, hogy túl sok a szereplő és kevés! (csak 2 és fél óra, whatever) az idő, hogy mindenkit kihasználjanak. Szóval elbukott, de aztán feltápászkodott.
Egyébként En Sabah Nur/Apokalipszis szerintem állat volt benne és a kedvenc adamantium karmos Farkasunk és vérengzett egy kicsit. Mondjuk, nem tudom, mikor mutatták a ketrecét, valahogy tudtam, hogy ő van benne.
Higanyszál jelenete annyira cool volt, hogy... pff lost my shit.
Bírtam a stáblista végi jelenetet is, hopp Mr. Sinister, i see what you did there.
Szóval nekem tetszett, Fassbender mint Magneto, valamint McAvoy mint Xavier nagyon jók még mindig. És az a törvényszerű opening a zenével, goosebumps.
10/8
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lilah McMurphy, House Of Wax
2016. szeptember 12. 12:37 #13734
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
400 nap

A trailer-t mikor megnéztem, vártam, aztán valahogy elfelejtődött. Aztán már szinkronosan néztem meg. Elfecsérelt 2 óra az életemből. Nem értettem a lényegét az egésznek. Oké, egy kiképzés, 400 nap, lezárják őket a bunkerbe, majd valami féle posztapokaliptikus szkript, kimásznak, körbe néznek, néhány akciódúsabb jelenet, majd vissza a bunkerbe, és egy üzenet, hogy jól teljesítettek. De... én hiányoltam az elején a bevezetést, a karakterek bemutatását. A karakterek fejlődését sem mutatták egész idő alatt, ami nekem nagyon hiányzott. Aztán pedig, amikor kimásztak a posztapokaliptikus helyre, mindenki meg akarta a fiatalokat támadni. Miért?! Mi történt?! Mi volt ez az egész?! Sajnos Tom Cavanagh izomtrikós jelenete sem adta vissza azt a 2 órát, de szerzett néhány perces fangörcsöt rolleyes.gif heart.gif

10/3 (se eleje, se vége...)


Egyiptom istenei

Mindkét (szex)isten miatt megakartam nézni ezt a filmet. Nikolaj a Trónok harca miatt, Gerard pedig egyébként is megfogott. Már a forgatásokat is alig bírtam kivárni, a trailertől viszont nem vágtam hanyatt magam. Akcióban nincs hiány, de szerintem látványilag, történetileg is elég gyenge lett. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, de ebből még többet is ki tudtak volna hozni. A látvány elemek egy régi számítógépes játékra korlátozódtak, az akció pedig egy Tom és Jerry résszel értek fel. Akármennyire is kedvelem a főszereplőket, nem szerettem a filmet...

10/4


Amikor kialszik a fény

Ezt igazából csak ajánlásra néztem meg, mert imádom a horror filmeket, aztán mikor szó esett róla, megnéztem a trailert. A lámpakapcsolgatós résztől én is majdnem lefordultam a székemről. Aztán megnéztem. Nem kellett volna. Azt hittem félelmetesebb. Nem volt összerakva rendesen, nem tudtam követni, hogy most mi van? Ha fél másodpercre is elfordítottam a fejemet, mert egy légy bezümmögött, a fonalat elvesztettem. Az eleje még rémisztőnek is nevezhető, de utána semmi olyan nem volt benne, amitől úgy megrémültem volna. Tudtad, hogy ha sötét lesz, akkor lesz valami félelmetes benne. Nem jó az ilyen kiszámíthatóság az ilyen filmeknél. A vége azonban. Én bevertem az asztalba a fejem, és sírva röhögtem. Ennyi?! Ettől még én is jobb végkifejletet írtam volna. De ez valami... jesus rolleyes.gif

10/5


A függetlenség napja - Feltámadás

Az első részt imádtam, Will Smith tipikus jelenetével. Az szórakoztató, és akciódús is volt. Azonban nem mondhatom azt, hogy ez nem volt ugyanolyan. Nagyon jól összerakták, először féltem, hogy mit tudnak ebből kihozni, mit tudnak még alakítani rajta. Liam Hemsworth isteni volt a filmben, azonban az ő jeleneteitől akadtam ki mégis a legjobban. Igaz, hogy a karaktere állandóan kockáztat, és végül sikerül a legjobbat kihozni belőle, de a falnak mentem, mikor a legelején 'hős és bátor vagyok' jelenet véget ért. Néhol összecsuklott a film, némelyik jelent pedig értelmét vesztette nálam. Viszont ettől függetlenül nagyon tetszett, nem unatkoztam a film alatt. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak még kihozni ebből, hiszen biztosan lesz még egy része.

10/9
2016. szeptember 13. 11:11 #13735
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Öngyilkos Osztag
Hatalmas csalódás most már értem miért húzták le annyira a kritikusok és nem is tévedtek mert ez szó szerint sz*r lett!
3/10
2016. szeptember 15. 22:17 #13736
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Bridget Jones babát vár (2016)

Éjjájj, ez valami eszméletlen volt! Nem tudtam mire számítsak, mivel az általános tapasztalat, hogy sok történet elfárad, mire a harmadik filmig eljut, de ez... Ez csodás volt. Akkor vigyorodtam el először, amikor konstatáltam, hogy barátnőmön és rajtam kívül csak negyvenes anyukák ülnek a moziban (mellesleg tele volt a terem, mifelénk ez ritkaság); aztán elkezdődött a film, és szinte elejétől a végéig csak nevetett mindenki. Volt egy-két meghatóbb momentum is, de amúgy nagyon szórakoztató volt, és nem veszett el az a jó kis Bridget Jones-fíling sem. Lényeg a lényeg: imádtam, és imádni fogom szerintem a századik megnézés alkalmával is, ahogy az előző két részt is laugh.gif

10/10*
2 felhasználónak tetszik: Psyché, Sally Sparrow
2016. szeptember 18. 18:12 #13737
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Marauders

Öhm, azért oda kellett figyelni, hogy mi a franc van, ki kivel van, mert annyi szereplő volt és mindenki kapcsolódott valahogy mindenkihez, hogy egy idő után az ember elveszti a fonalat. De nekem tetszett, a karakterek badassek és nagy a pofájuk, konkrétan ez tette a filmet nézhető kategóriába, mert amúgy a sztori kicsit béna. De volt benne csavar, meg néhány röhögős egysoros, szóval egyszer megéri megnézni.
10/6

Keanu / Keanu - Macskaland

Hú, ez a film egy GYP-trip, de a cica nagyon aranyos. laugh.gif Ez is egyszer nézős volt nekem, a délután szépen elment vele.
10/5
2016. szeptember 18. 19:05 #13738
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Batman Superman ellen - Az igazság hajnala (Batman v Superman: Dawn of Justice - 2016)

Marhára nem értem, sőt mi több egyáltalán nem értem. Ezt a filmet mi a rákért húzza le mindenki az éterbe? Eddig pontosan azért nem néztem meg, mert mindenhol azt hallani, olvasni, hogy egy rakás sz*r és nem éri meg pazarolni rá időt. Na, ma néztem volna valami képregényfilmet, ami nem éppen a f*s Marvel kreálmánya, így végül erre esett a választásom, és k*rvára nem bántam meg. Affleck kiváló Batman volt, szerintem még jobb is, mint az elmúlt évtizedben agyon ajnározott Christian Bale. Henry Cavill pedig a maximumot kihozta Supermanből, aki egyszerűen csak Superman volt, semmi több. Míg ezzel szemben Jesse Eisenberg csak úgy brillírozott Lex Luthor szerepében, sőt mi több egyszerűen imádtam a megjelenését. Nem az a tipikus badass karakter, hanem sokkal inkább egyfajta "őrült nárcisztikus zseni" beütése van, aki lehet, hogy még az autizmus enyhébb formájában is szenved. A játékidő nagyon hosszú volt (három órás), és bár két részletben néztem meg, még így is azt tudom mondani, hogy sok volt. Az akciójelenetek kellemesek voltak, ám kicsit nehezményeztem, hogy sok volt a CGI és kevés a valós akció. Amy Adams azonban csak úgy volt és kész, annyira nem zavart sok vizet, hogyha bele se rakják, nem hiányozna. Mindig is sokkal jobban kedveltem a DC filmjeit, hisz van lényegük, értelmük, társadalom kritikát hordozó üzenetük, ami nálam rengeteget nyom egy filmben. Szirmai úgy lehúzta, mint a sicc, és megjegyzem, állításainak több mint felével nem tudok egyetérteni. Ez igen is egy akciódús, szórakoztató képregényadaptáció. Egyáltalán nem unalmas, sőt olykor még a körmeimet is tövig rágtam, annyira izgultam a szereplőkért. Ezerszer jobb volt, mint a legújabb Amerika kapitány rész, amin valóban majdhogynem bealudtam, annyira uncsi volt, hogy Amcsika most Buckyval vagy Vasemberrel lesz öribari. Mindenki a Marvelt tolja az arcomba, hogy ilyen király, olyan zsír, míg a DC filmeket húzzák lefelé. Én pont fordítva érzem. Kövezzetek meg, de hülyét kapok már az sz*rrá hájpolt, humoros (????) Marvel filmektől.

10/9 - Igen is jó film, nekem nagyon tetszett. Ékes példája annak, hogy amit mindenki sz*rnak mond (már csak divatból is), nem biztos, hogy az is.
1 felhasználónak tetszik: Psyché
2016. szeptember 18. 20:11 #13739
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1633
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Vaksötét / Don't Breathe (2016)
Moziba láttam, és ahhoz képest, hogy horror volt, annyira nem volt ijesztő. Mármint amikor agyonlőtte a srácot a vak férfi, na az ijesztő volt, és a rotweiler sem volt kellemes látvány, de például az, hogy a lánya gyilkosát miért tartotta a férfi a pincében, az nálam inkább az undorító kategóriát üti. Reméltem egyébként, hogy Alex fogja megúszni a végén, és kicsit csalódtam, hogy mégis meghalt, de legalább Rocky eltudott menekülni, és a húgával elköltözött.
10/7


Now You See Me 2 / Szemfényvesztők 2. (2016)
Kicsit több akciót vártam, tudván hogy az első film mennyire eseménydús volt, ettől függetlenül nagyon érdekes volt az egész történet. Daniel Radcliffet jó volt végre egy negatív karakter bőrébe látni, ugyanez érvényes Michael Cainere, akit mindig Alfreddel asszociálok a Sötét Lovagból laugh.gif Egyébként Dylan karakterfejlődése is látványos volt; a bűvésztrükkök pedig kifejezetten tetszettek. Remélem folytatják a szériát, jó lenne még többet látni a szem világából.
10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. szeptember 18. 20:35 #13740
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (missdaisy @ 2016.09.18. 20:11)
Vaksötét / Don't Breathe (2016)
Moziba láttam, és ahhoz képest, hogy horror volt, annyira nem volt ijesztő. Mármint amikor agyonlőtte a srácot a vak férfi, na az ijesztő volt, és a rotweiler sem volt kellemes látvány, de például az, hogy a lánya gyilkosát miért tartotta a férfi a pincében, az nálam inkább az undorító kategóriát üti. Reméltem egyébként, hogy Alex fogja megúszni a végén, és kicsit csalódtam, hogy mégis meghalt, de legalább Rocky eltudott menekülni, és a húgával elköltözött.
10/7


Kösz, hogy mindent elmondtál a film végéről amit lehetett. Csak azóta várom, hogy először bejelentették... Így fantasztikus élmény lesz.
710 oldal 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!