Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 08. 22:43 #13941
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Alien: Covenant

Számomra ez a film meg se történt, szeretném kitörölni az agyamból ezt a 2 órás böszmeséget.
10/1, de csak mert a xenomorph jól nézett ki benne.

The Mummy / A múmia (2017)
https://kephost.com/images/2017/08/08/tumblr_lsh678sk7e1qbor86.gif

Cruise-nak eszméletlen szärul áll a szerep, a csajjal semmi kémia közöttük, a párbeszédeknek nincs értelme és nem viccesek, a történet wtf, Crowe mit keres itt és még sorolhatnám. EZMIEZAFILM? Egy elviselhető tag van benne, az pedig Boutella. Ő jól néz ki és jó múmiaként is. A film pedig két forintot nem ér és úgy felidegesített, hogy meg kellett néznem másnap Brendan Fraserrel és Rachel Weiszel az IGAZI A múmiát és annak folytatását, ugyanis vissza kellett nyerjem lelki békémet.
10/1
5 felhasználónak tetszik: Lil98, missdaisy, Bessie, goldman, Toxic
2017. augusztus 09. 13:18 #13942
- törölt felhasználó -    
Dunkirk (2017)
A háborús filmeket akkor vagyok képes végignézni, ha 1., jó sztorit írnak hozzájuk, és 2., ha nem csak lövöldözésből áll az egész, mert egyébként kifejezetten szeretem az ebben a korban játszódó filmeket.
A Dunkirk azonban teljesen elfeledtette velem az időt, olyannyira magába szippantott. Úgy éreztem, én is ott vagyok és szinte végig azon agyaltam, hogy én mit tennék ebben vagy abban a helyzetben. A nyomasztó hangulat végig fennmaradt, ez részben persze köszönhető volt a zenének, Hans Zimmer zseniális, mint mindig. Jesszus, annyiszor libabőrös lettem tőle, és erre rátett még jó pár lapáttal a kép is... Tetszett, hogy a kameraállással CN "belevonta" a nézőt is az események sorozatába, éppen ezért is éreztem úgy, mintha én is ott lennék.
A másik nagy erőssége a filmnek a karakterek voltak, és ez már nem csak a rendezésnek, a csodás színészeknek is köszönhető volt. Nolan egész egyszerűen tökéletes szereplőgárdát rakott össze, bár azt hadd jegyezzem meg, hogy nem igazságos ilyen jóképű és szép férfiembereket beválogatni egy komoly háborús filmbe, néha kissé elveszik az ember figyelmét.. rohog.gif Vicctől eltekintve, meghajlok alakításuk előtt, ugyanis szavak nélkül is képesek voltak minden érzelmet átadni, akárcsak egy pillantással is. Nem egyszer majdnem könnyezni kezdtem. Tom Hardy meg elmehet a sutyiba, amiért kb. az egész film alatt csak a szemét láttuk, de (nem ebből a filmből) így is rengeteg színészt lejátszott. Imádom.
Szó mi szó, többször is biztosan meg fogom nézni ezt a filmet, mert bizony ez nemhogy kétszer, de többször nézős.

Pókember: Hazatérés (2017)
Hát nagyon tetszett. Őszinte leszek, sosem voltam az a nagy Póki-fan, de ez most kifejezetten megszerettette velem. Tom Holland-ot nagyon bírom, édes pofa és fantasztikus Pókemberként és! Peter Parker-ként is. Vagyis "Tom Holland isn't playing Peter Parker, Peter Parker playing Tom Holland". rohog.gif Úgy összességében a film humoros, szórakoztató volt, nem laposodott el. A vége nagyon tetszett. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Alysia, missdaisy, Nina 10
2017. augusztus 09. 14:28 #13943
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Annabelle

Gyerekek őszinte leszek én csak ismételtem a filmet , hiszen már láttam egyszer , csak holnap megyünk a moziba megnézni a második részét ezért csekkoltam le. Remélem ütős lesz a film , mert ez nem volt valami felemelő....

10/4
2017. augusztus 12. 15:24 #13944
blvckthelegend
blvckthelegend
 
Státuszeyes r the evil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.01.
Hozzászólás: 531
Csatolások: 7
Azonosító: 258545
Offline offline
Valerian és az ezer bolygó városa (2017)

Bevallom őszintén, úgy mentem el a moziba, hogy majd biztosan végig fogom szenvedni ezt a filmet. Sosem szerettem a sci-fi filmeket, csak Dane és Cara miatt akartam ezt látni, ugyanis utóbbi a kedvenc modellem, Dane pedig az egyik kedvenc színészem. Biztos voltam benne, hogy jól fognak alakítani, de abban is, hogy a filmet unni fogom. Ehhez képest hatalmas meglepetésként ért, hogy imádtam. De tényleg, hihetetlen jól éreztem magam a moziban, és nyugodtan mondhatom, hogy jó ideje nem láttam ilyen elképesztő filmet. Nem csak hogy izgalmas volt és néhol még vicces is, a grafika is gyönyörű volt. Olyan szépre, látványosra megcsinálták, hogy szinte úgy éreztem én is ott vagyok. Szomorú voltam amikor kijöttem, hogy már vége is, és akárhányszor meg tudnám újra nézni, azt hiszem. biggrin.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: Alysia, missdaisy, Bessie
2017. augusztus 12. 20:49 #13945
- törölt felhasználó -    
Annabell. Elég egy gyenge film, valamiért jobbra emlékeztem.xd
10/5
2017. augusztus 19. 21:44 #13946
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Howl's Moving Castle / A vándorló palota

Nem láttam még ezt a mesét, mert kicsiként a Chihiro nagyon traumatikus volt a számomra, ezért úgy gondoltam, nem igazán tudnám értékelni Miyazaki újabb munkáját. biggrin.gif Most megnéztem és nagyon tetszett ez a mese: egy elrugaszkodott és kalandos szerelmi történet, nagyon viccesen tálalva. Asszem újra meglesem a szellemországot is, lehet érettebb fejjel jobban fog tetszeni. rohog.gif
10/9

Black Butterfly / Fekete pillangó

Lehet, hogy Banderas megöregedett, de ebben a filmben nagyon jót alakít. Rhys Meyers szintén. Lassan indul a dolog, türelmesnek kell lenni, de valahogy mégis odaszögez a film elé, hogy aztán kihúzza alólunk a széket. Utána pedig ránk tolja. Bár szvsz, ránk tolni már nem kellett volna azt a széket, anélkül is működött volna a film.
10/8
2 felhasználónak tetszik: Bessie, missdaisy
2017. augusztus 25. 21:55 #13947
- törölt felhasználó -    
Kingdom of Heaven / Mennyei Királyság (2005)
Nagyon de nagyon érdekes film volt. A szereplők nagyon hitelesen játszottak, Orlando és Liam szuper színészek - sajnálom, hogy az utóbbi karaktere ilyen hamar meghalt. Eva Green Sybilla szerepében lett az egyik kedvencem, egyszerűen gyönyörűen nézett ki a filmben. Negatívum viszont, hogy nagyon kusza volt az egész, a film végén lévő csatajelenet pedig túl vontatott, de mindenesetre nézhető film, ezért 10/7-et adok neki.
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2017. augusztus 26. 18:50 #13948
- törölt felhasználó -    
Amityville - Az Ébredés (2017)

Minden kétséget kizáróan, ezt a horror filmet vártam már jó ideje a leginkább, tekintve, milyen régen beharangozták. Talán 2015-ben láttam az első előzetesét, és mint általában minden filmnél, nagyon jóra és izgalmasra lett összevágva a trailer, így nem volt kérdés, megnézem-e. Nem is értettem, miért tolták el ennyire a megjelenését, és igazából most se, hisz rosszabb filmeket is kiadtak már mindenféle csúszás nélkül. De sajnos azt kell, hogy mondjam a sok várakozás nem hozta meg a gyümölcsét. Hihetetlenül össze lett csapva, nem volt másfél órás sem a film, pedig egy remek sztori kerekedhetett volna belőle. Az alapötlet jó volt, de a kivitelezés borzalmas. Rengeteg szálat megoldatlanul hagytak, és bár szeretem, ha a nézők fantáziájára bízzák egy-egy történés kimenetelét, de ennél a filmnél kicsit túlzásba estek. Kapkodás volt az egész, pedig, mint írtam is, maga a sztori tetszett volna.

A színészek viszont meglepően jók voltak. Kérdés nélkül Cameron Monaghan az, aki vitte a pálmát, szörnyen hátborzongató volt, már csak a tekintete is. Le a kalappal előtte. Akin meglepődtem, az Bella Thorne volt. Ahhoz képest, hogy a karaktere nem igazán bontakozhatott ki a nyolcvan perc alatt, a rábízott feladatot jól teljesítette, tetszett az alakítása. Csak tényleg az sajnálom, hogy a szokásos jumpscare-eken kívül nem lehetett megijedni máson, nem volt meg az az igazi horrorisztikus, sötét hangulata a filmnek.

10/6, a színészek és a jó alapötlet miatt, különben nem nagy szám. egyszer nézhetős.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Bessie
2017. augusztus 26. 18:55 #13949
Pretty27
Pretty27
 
Státusz"Világ ki, Starity be"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.15.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 79
Azonosító: 258931
Offline offline
FEED 2017
EZ LETT MOST A KEDVENC FILMEM!!
2017. augusztus 27. 02:04 #13950
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Death Note (2017)
Csak...NE.
https://kephost.com/images/2017/08/27/tumblr_ldko501RNb1qdgu3f.gif

10/1,Ryuk miatt, nagyon para benne.
(Ajánlom az anime sorozatot mindenkinek. Nem vagyok anime fan, de azt nem tudtam abbahagyi.)
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, silenc
2017. szeptember 03. 20:48 #13951
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A faun labirintusa
Nem volt hibátlan film - a kislány néha elég idegesítően tudott viselkedni, és nekem úgy tűnt, nagyobb hangsúly van a valós világ eseményein, mint a természetfelettin, amire egyébként a cím utal. De végül is kerek volt a történet, tetszett a faun, meg általában az egész elvarázsolt, meseszerű része a sztorinak. Az átvitt értelme, üzenete is érthető és szép volt. Merem ajánlani mindenkinek, aki szereti a fantasyt.
9/10

https://68.media.tumblr.com/5d742ff0c3f86ab9fd36bfffa4486302/tumblr_oc0fk9PVQk1sarywjo1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: Maiko, An_d_a
2017. szeptember 16. 19:27 #13952
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
IT / AZ
Köszönöm! Ilyen egy f@sza King adaptáció. A gyerekek közötti kémia pazar, Krajcáros pedig para. tongue.gif Murphy-törvénye szerint kifogtunk pár s.eggarcot és szűkölő ribit, de annyi baj legyen. Nem mindenki tud viselkedni egy moziban vagy akárhol, ha már itt tartunk, nekem pedig mindig ki kell fogni az ilyen agyf@szt okozó embereket. Nah, de a lényeg, hogy nézzétek és lebegjetek ti is. tongue.gif
10/9
https://kephost.com/images/2017/09/16/tumblr_owb2od5SK01qcxdguo2_r5_540.gif
7 felhasználónak tetszik: funny18, Bessie, Alison Lerman, Direction Rajongo6, Nina 10, Lady Suzy, missdaisy
2017. szeptember 16. 19:50 #13953
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Millennium Actress (2001)
Egyszerűen szenzációs volt, ahogy a színésznő mesélése közben egyik szerepéről ugrottunk a másikra + a valós és a képzeletbeli jelenetek összemosása, és az utolsó 10-15 perc.. zseniális! A rajzolás és a zene már csak hab a tortán. Gyönyörű dráma, szerelmi történet - egy igazi gyöngyszem. Imádtam! Satoshi Kon. meghajolo.gif


Paprika (2006)
Egy mondatot szeretnék itt hagyni az AnimeAddicts-oldalról, amivel teljesen egyetértek.
Idézet
Az ilyen típusú filmekben az a jó, hogy ha megpróbálod értelmezni, akkor amit mondasz, többet árul el rólad, mint magáról a filmről.


Death Note (2017)
No komment. omg.gif 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. szeptember 16. 23:00 #13954
- törölt felhasználó -    
AZ (2017)

Próbálok nem elfogultan nyilatkozni a filmről, és félretenni a rajongásomat a King féle könyv(ek) iránt, de valószínűleg nem fog menni, így elnézést, ha néhol nyálas leszek. Na, tehát. Ha azt a tényt elfelejtjük, hogy egy kiskoromra visszavezethető incidens miatt én utálom a bohócokat, akkor ez a film nem igazán volt ijesztő. Annak kifejezetten örültem, hogy a mai horrorfilmeknek bemutatva, itt nem fektettek akkora hangsúlyt a jumpscare-ekre, hanem inkább a film hangulatára fókuszáltak, hogy azzal keltsenek feszültséget a nézőkben. De nem csak ebben tér el, hanem úgy kb. mindenben. De, komolyan. Ilyen rohadt jó filmet már rég láttam. A karakterek zseniálisak voltak, hatalmas nagy dicséret jár mind az íróknak és mind a színészeknek egyaránt. Meglepően jól alakított mindenki, hiába fiatalabbak még nálam is. Annyira különleges hangulata volt az egésznek, hogy azt nehéz szavakba önteni. Gyerekek voltak a középpontban, vagyis gyerekekhez mért horrorisztikus elemeket tettek bele. Ebből a szempontból pedig szerintem nagyon jól teljesített a film, maximálisan megérdemli a nagy felhajtást és a sikert. Stephen King büszke lehet! heart.gif

10/11, alig várom, hogy itthon is agyon nézzem a filmet, ugyanis a moziban sikerült egy olyan csaj mellé ülnünk, aki végig kommentálta szinte az egész filmet. nem sok kellett, hogy megkérdezzem tőle akar-e lebegni?

https://68.media.tumblr.com/979db485d04a2f90e3ded18cb01a599c/tumblr_otrmdqDJhm1qkjsuxo1_500.gif
8 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Direction Rajongo6, funny18, benyaw93, Nina 10, Lady Suzy, missdaisy, Christo
2017. szeptember 19. 15:53 #13955
WhiteSparkle
WhiteSparkle
új tag
 
StátuszDangerous Women! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 265823
Offline offline
Asszem az Utódok 2 . Mindennap adják . Jó film de már kezd idegesítő lenni ... 10/8 wink.gif
2017. szeptember 20. 04:22 #13956
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Baby Driver / Nyomd, bébi, nyomd
Ez valami eszméletlenül szórakoztató volt. meghajolo.gif Edgar Wright kapjon valamit ezért a műalkotásért, mert nagyon megérdemli, gyönyörű, ahogy megkomponálta a filmet, de szó szerint. biggrin.gif Annyira vagány, hogy most azonnal meg akarom nézni még egyszer, mert tutira nem figyeltem meg minden kis részletet és összecsengést.
10/10
https://68.media.tumblr.com/516335c3bc02eb147ecf03490dadde95/tumblr_ou1dn0YO9d1tovmb9o3_540.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, funny18, missdaisy
2017. szeptember 22. 17:26 #13957
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Revolt

Lee Pace egy sci-fiben? Ide vele. Kisebb költségvetés, de jó sztori, igaz, sajna elég hiányosan bemutatva. A film szinte másfél óra sincs, gondolom pont ezért elég sok minden maradt a homályban, vagy direkt így tervezték, mindegy is. Az effektek ahhoz képest elég jók, szerintem ijesztőek az idegen gépek is, a zene pedig nagyon király (Bear McCreary meghajolo.gif ). Nekem bejött. Néha a semmiből bukkanak fel ezek a szórakoztató pici filmek, melyek nem jutnak el a mozikba. smileeee.gif
10/8
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, missdaisy
2017. október 01. 17:06 #13958
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
A Perfect Fit (2005)

Nagyon tetszett. Grenier ebben a filmben is remekül hozta a kissé őrült, lelkileg sérült karaktert, nem is értem, hogy annak idején miért ragadt le a Törtetőknél. Értem én, hogy sokan szerették a sorozatot és évekig biztos melót biztosított a főszereplők számára, de akkor is.... rolleyes.gif Adrian nagyon meggyőző, tehetséges színész, amit most is sikerült bizonyítania a szörnyű rémálmoktól gyötört John szerepében. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2017. október 01. 17:36 #13959
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Ouija (2014)
Hát nem is tudom mit kéne erről a filmről mondanom. Régebben láttam , akkor tetszett mert egy kis fosnyík voltam , de így 18 éves fejjel , az kell hogy mondjam ez a film egy nagy rakás....bénaság! XD Nincs benne semmi izgalmas , sem csavar , se para és még a szereplőktől is agyf*szt kapok...szóval nem is pazarolnám az értékes és kritikus szavaimat erre a szennyre ! w00t.gif

10/-1 cool.gif
2017. október 02. 13:39 #13960
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
It / Az (2107)

Számomra egy igazán kiváló alkotás lett . A bohóctól szabályszerűen megijedtem persze jó értelemben.


Nagyon várom a folytatást.

10/10.
710 oldal 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!