Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 30. 15:47 #14041
- törölt felhasználó -    
Most néztem meg a Shadow of Fear (2004) című filmet és el kell mondanom, nem jutok szóhoz. Remek szereplő válogatás, igazából csak is miattuk bírtam végig nézni. Matt és Robin isteniek voltak! wub.gif

De maga a film... Jézusom, szörnyű. Színeket nem használ, elejétől a végéig sötét az egész, a történet vontatott, alig halad, néhol zavaros... Mikor vége lett csak ültem és éreztem, hogy elment az életkedvem. unsure.gif

Pontozás, ööö... Inkább hagyjuk.
2018. március 31. 13:43 #14042
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Ready Player One

Omájgádezafilm... Szögezzük le, hogy a könyv az valami zseniális alkotás, melynek az olvasása közben csak pislogtam és nem tudtam egyszerűen letenni. Olvastam, hogy Spielberg szeretné vászonra álmodni ezt a csodát, gondoltam, jessz, hajrá, más nem is méltó rá. Emberek, én nagyon jól szórakoztam. Nyilván sokat változtattak a könyvön, hiszen iszonyat sok a popkult utalás benne, a cselekményről nem is beszélve. Viszont sikerült kreatívan megmásítani a dolgokat, hogy az működjön a nagyvásznon. Bár az elején lévő narratíva elég sűrű, csak úgy áramlik az infó arra, aki nem olvasta a könyvet. De legalább nem maradnak a tudatlanok sem homályban. Megnézésre mindenképp IMAX-et ajánlok, ez a film egyszerűen megérdemli az überbrutál akciójelenetei miatt. Konkrétan tűkön ültem a verseny alatt. '80-as évek bálványozói (jelen!) irány a mozi!
10/9
https://78.media.tumblr.com/32d0971b957fc71a299f6a9c9b8336c6/tumblr_p66e4rz0PE1x0uneyo5_1280.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, ScreamQueen, missdaisy
2018. április 02. 16:12 #14043
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Thor: Sötét világ

Awww. Valahogy sosem érdekeltek különösebben a Marvel -filmek, de nemrég csak úgy, jobb híján megnéztem a Thor első részét, és szerelem volt első látásra wub.gif A második rész pedig csak tovább fokozta ezt, teljesen beszippantott. És jó szokásomhoz híven megint a rosszfiút találtam helyesebbnek laugh.gif Remélem mihamarabb hozzájutok a következő részhez, sőt, szerintem a Végtelen háborúra is beülök, amint lehet *-*
https://78.media.tumblr.com/7a6a99e08dd94cc200fafce7b707ea11/tumblr_oidwh1p1Jz1v2ls5jo5_r1_540.gif
6 felhasználónak tetszik: Koneko, missdaisy, Nina 10, Jolie_77, EmilyTaylor, thundercloud
2018. április 02. 20:26 #14044
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Murder on the Orient Express/Gyilkosság az Orient expresszen (2017)
Nem ájultam el ettől a filmtől. Nem mondom, hogy rossz, mert összességében jól összerakták, de valahogy mégsem. Talán a felesleges vacakolások és új szálak miatt, amik elvették az időt, vagy az egy-két roppant idegesítőre sikerült karakter miatt, jaa, és minden 20. percben találtak valami okot arra, hogy Poirot fergeteges bajuszát mutassák jó közelről rohog.gif , a szinkron meg no komment. De, hogy valami jót is mondjak, a látvány 10/10. Nem tudom, hogy spoilernek számít-e a következő mondatom, de inkább kiírom. *SPOILER* Viszont Az utolsó vacsora freskó és a tettesek közti kapcsolat szerintem zseniális volt, az baromira bejött. *SPOILER VÉGE*

Patriots Day/A hazafiak napja (2016)
Megható és megrázó történet. Tetszett, különösen az, hogy eredeti felvételeket is beletettek.

A Viszkis (2017)
Hamar elrepült az a két óra. Teljesen rendben volt, nekem tetszett.

Fight Club/Harcosok klubja (1999)
Eskü, egész film alatt azt éreztem, hogy ez a film rajtam gúnyolódik. mellow.gif rohog.gif Btw voltak benne elgondolkodtató mondatok, egész jó volt.

The Curious Case of Benjamin Button/Benjamin Button különös élete (2008)
Kolléganőm azt mondta, hogy szerinte ez a film extra. Na, én nem nevezném annak, történet szempontjából mindenképp érdekes, de nekem csak ennyi. Brad Pitt alakítás jó volt, de a többieké elhanyagolható, egyáltalán nem emlékezetes.

Basic Instinct/Elemi ösztön (1992)
Az elején még tök érdekesnek találtam, de egy idő után abszolút nem kötött le. Vonatott volt és kiszámítható. dry.gif Gyenge film, nem jött be.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, EmilyTaylor
2018. április 05. 23:49 #14045
- törölt felhasználó -    
Barbárfivérek
6/10
Egy igazi gyöngyszem a VHS korszakból. Gyerekként megnéztem vagy 100-szor. biggrin.gif Imádtam. meghajolo.gif
Persze felnőtt fejjel már nem értékelem olyan nagyra de jó volt újra nézni működött a nosztalgia faktor. biggrin.gif És bevallom ma is elszórakoztam rajta! biggrin.gif Ez a két behamót fazon nem xarozik. biggrin.gif A szinkron mondjuk elég rossz volt valami új szinkront kapott az egész film az évek alatt és nem igazán sikerült jól. Egyébként én bírtam ezeket a barbáros filmeket ma már ez a "műfaj" is halott. Pedig én megnéznék egy új Conan-t vagy egy új Vörös Szonját. Vörös Szonja egy elég vagány és sexi karakter nem is értem miért nem veszik elő újra és csinálnak valami faja barbáros kalandfilmet belőle.
http://1.bp.blogspot.com/-bxch5jscABw/U2LQNF6-DAI/AAAAAAAABkg/UHbTKVPvke8/s1600/Barbarian+Brothers3.jpg
1 felhasználónak tetszik: Christo
2018. április 08. 13:32 #14046
- törölt felhasználó -    
Free Fire
7/10
Iszonyat jól szórakoztam ezen a filmen és nagyokat nevettem. biggrin.gif A történet teljesen átlagos. Egy sima fegyvervásárlási üzlet valami elképesztően elborult lövöldözésbe fajul. rohog.gif És egy idő után már azt se lehet tudni hogy ki kivel van, ki mit akar, illetve hogy ki kire lövöldöz. biggrin.gif A szereposztás is elég parádés Cillian Murphy,Armie Hammer, Sharlto Copley, Brie Larson de ott van még Noah Taylor vagy Michael Smiley is akiket meg kell említeni.
Komolyan a film végére már mindenki csuszik mászik annyi sebesülést szednek össze hogy az valami elképesztő. A film nagyon pörög és remek dumák vannak benne. Érdemes eredeti hanggal nézni mert Sharlto Copley kiejtéses vékony nyávogását azt hallani kell. Michael Smiley pedig állandóan azt hajtogatja hogy "What?? What??" annyit röhögtem rajta hogy az nem igaz. biggrin.gif
http://www.impawards.com/intl/uk/2017/posters/free_fire_ver17.jpg
2 felhasználónak tetszik: Christo, ramio
2018. április 09. 13:18 #14047
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
A látogatás

Na igen, ez az a kategória, amire inkább jobb nemet mondani. Kicsit laposan kezdődött, végig meglehetősen kiszámítható maradt, negyed óránként bedobtak egy jumpscare-t, és elképesztően gyenge lett a lezárás.
Két tinédzser elutazik egy hétre a sosem látott nagyszülőkhöz, közben pedig egy saját dokumentumfilmet készítenek az élményeikről. Csakhogy mama és papa cseppet sincsenek jól, éjjelente pedig ijesztő és abnormális dolgokat tesznek, frászt hozva a gyerekekre.
Nem lett volna baj a történettel, de nagyon közhelyesre sikerült, az egyetlen csavar, ami jó lehetett volna egyszerűen nem működött, a megoldás, amihez nyúltak pedig olyannyira kézenfekvő volt, hogy az már fájt. Egész idő alatt reménykedtem benne, hogy egyszer csak beindul a sztori, pörögni kezd minden és lesz egy ütős magyarázata a történéseknek, de sajnos ez nem következett be. Az az igazság, hogy M. Night Shyamalan nekem nagyon magasra tette a lécet A falu c. filmmel, tavaly pedig a Split volt nagyon jó, de ebben a horrorban egyszerűen nem jött át semmi.
A szereplők számomra unalmasak, sok ponton pedig idegesítőek voltak, azok a jelenetek, amiket arra szántak, hogy oldják a feszültséget, lassúak és feleslegesek voltak, illetve egy-egy ponton annyira keresztbe fordult a történet menete, hogy képtelenségnek és értelmetlenségnek tűnt. Igazából úgy nézett ki, mintha komplett jeleneteket vágtak volna ki, így pedig a következő értelmetlenné vált.
Sajnálom, de nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a film, senkinek sem ajánlanám.
10/2
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2018. április 09. 15:17 #14048
- törölt felhasználó -    
Mudbound
7/10
Ez egy Netflixes film ami elég jóra sikerült. De ez a film bizony nem egy délutáni babazsúr. Rosszabb napokon eszembe sem lett volna megnézni iszonyat lehúz a hangulata és bele nyom a sárba ahol a film is játszódik. Valahol a Missisipi környékén a II világháború utáni USA-ba kalauzol el a film. Nahhh háá ezen a vidéken a 40-es években még mindig a színesbörű afroamerikaiak gazdálkodnak és dolgoznak a földeken. Ide érkezik meg a jómódú Henry és a családja aki az öltönyt a farmerkedésre cseréli valamiért. Ezt bevallom nem igazán értettem hogy miért teszi de ez legyen az én bajom. Egy elég sikeres üzletember volt a fazon és tök jól éltek a városban Memphisben vagy hol. Henrynek van egy öccse aki pilóta volt a háború alatt és visszatérve az államokba ő is csatlakozik hozzájuk. Meg aztán ott van az apjuk aki egy rasszista suttyó b*rom állat. És az egész környéken a szegregáció és a rasszizmus úr. Megismerünk egy színesbörű családot is akiknek a legidősebb fiúk szintén harcolt a háborúba és ő is visszatér az államokba és rá kell döbbennie hogy azaz ország amiért a vérét ontotta az továbbra is le "niggerezi" le majmozza és továbbra is szolgaként kezeli.
A film több szemszögből mutatja be az eseményeket és ilyenkor minden karakter saját maga narrálja a gondolatait.
Jó film volt tetszett is de nem nézném meg többször. A színészek közül Garrett Hedlund-ot tudnám kiemelni kefejezetten jól alakít és nagyon jól hozza a saját karakterét. De Carey Mulligan is remek volt de ő szinte minden filmjében jó.
https://lasentinel.net/wp-content/uploads/sites/5/2017/11/ENT-Mudbound_IMG-2.jpg
3 felhasználónak tetszik: ramio, Bessie, missdaisy
2018. április 10. 22:24 #14049
- törölt felhasználó -    
Krisztus utolsó megkísértése
8/10
Nem rég volt húsvét. Úgy éreztem jó lenne újra nézni néhány filmet ami Jézus életéről szól. Az egyik ilyen a Krisztus utolsó megkisértése Martin Scorsese egyik kevésbé ismert filmje és aszem az egyik legkülönlegesebb Jézus életéről szóló film. Ez a film az egyike volt azoknak amit először megvettem DVD-én.
Ebben a filmben Jézus nem igazán felel meg annak a Jézusnak mint amit a szentírásban megismertünk. Jézus itt szinte az egész film alatt kételkedik saját magában és még a kereszten is nehezen akarja tudomásul venni hogy ő a megváltó. Végig harcol önmagával elfojtja vágyait és emiatt sokkal emberibbé és törékenyebbé válik Jézus karaktere. Mivel a film közvetlenül nem mutatja be Isten jelenlétét Jézus leginkább hangokat hall illetve sokszor hallucinál és inkább az érzéseire hagyatkozik és probálja megtalálni a helyes utat amit Isten kijelölt neki illetve a maga módján próbál megfelelni a messiásról szóló mende mondáknak.
Bár a film egy bizonyos pontján helyet ad a csodáknak mint Lázár feltámasztása vagy a betegek meggyógyítása és ezzel felveszi az evangéliumokban leírt történet fonalát. Főleg ez azután történik meg amikor Jézus először találkozik Keresztelő Jánossal. De a film fináléjában újra szakít ezzel és ettől is válik különlegessebbé ez a film mint a társai.
Ez a film sokkal szárazabban és árnyaltabban mutatja be Jézus személyét. Jézus szerepében Willem Dafoe Júdás szerepében pedig Harvey Keitel remekel. Pilátus szerepében is egy különleges személyt láthatunk nem mást mint David Bowie-t. Szeretem ezt a filmet és a zenéje is kiváló Peter Gabriel szerzeményei hallhatók az egész film alatt.
https://m.popkey.co/e52e50/AlKwv.gif
2018. április 13. 22:40 #14050
- törölt felhasználó -    
The Collector
9/10
Ideje volt újra megnézni. Asszem arra a kérdésre hogy mi a kedvenc horrorfilmed? Egyértelmű a válaszom a The Collector. meghajolo.gif
Imádom ezt a filmet minden butaságával együtt.
Egyszerűen a két főszereplő "párbaja" a nagy házban még mindig le tud nyűgözni.
És az a jelenet amikor a teljesen csendes házban megcsikordult a lépcső és a tolvaj Arkin felfogta hogy itt valami gáz van mert nincs egyedül az egyszerűen szenzációs. meghajolo.gif Aztán beindúl a macska egér párharc de nem mindig egyértelmű hogy ki is az egér. meghajolo.gif Mert éppen ezért szeretem ezt a filmet mert a főhős egy okos ügyes besurranó tolvaj és nem egy balfax karakter. Az ellenfele pedig egy kiszámíthatatlan ismeretlen gyilkos akiről az ég világon nem tudni semmit. Csak azt hogy talpig feketében jár és egy ijesztő maszkot visel és valamiért tele rakta csapdákkal a házat. És nézőként a főhössel fedezzük fel együtt a házat és azt is hogy pontosan mi a fene történik az épületben.
Imádom kész pont.
http://img.muz1.tv/img/2016-07-11/3eb45b972aae1bd890c60bef1194b32f24_2.gif
3 felhasználónak tetszik: ramio, Christo, Bessie
2018. április 16. 21:14 #14051
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Bíborhegy
Aztamindenit wub.gif Most már hivatalos, szerelmes vagyok. A Marvel - filmektől eredő Tom Hiddleston szeretetem miatt szántam rá magam, hogy megnézzem ezt a filmet (már halogatom egy ideje). A rendező, Guillermo del Toro egyébként is jó pontot szerzett nálam A faun labirintusával, és Mia Wasikowska is a szívemhez nőtt már.
Ez a film pedig... aww. Csodálatos volt az elejétől a végéig. A nagy csavart, már ami Thomast és Lucille-t illeti, már az elejétől sejtettem, de azért valahogy reméltem, hogy tévedek vagy valami. Ami a végkifejletet illeti, nem mondom, hogy nem erre számítottam, de azért a végsőkig hittem, hogy alakulhat még másképp is. Persze ettől még imádtam, tegnap este óta a hatása alatt vagyok heart.gif
http://78.media.tumblr.com/da584cf4dbbcba7df2133a2d88a65640/tumblr_p1odbqujpH1qhtpi8o5_540.gif
5 felhasználónak tetszik: Koneko, Bessie, Nina 10, Jolie_77, thundercloud
2018. április 20. 15:51 #14052
Koneko
Koneko
Child of the Chaos
 
StátuszI don't have to say anything. Just look into my eyes and you'll see everything.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.05.
Hozzászólás: 2568
Csatolások: 90
Azonosító: 269586
Offline offline
Captain America: Civil War

http://media.comicbook.com/2016/04/civil-war-cap-tony-179110.jpg
3 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Nina 10, EmilyTaylor
2018. április 28. 22:25 #14053
- törölt felhasználó -    
Bosszúállók: Végtelen háború
8/10
A Marvel és a Disney egy újabb epikus szuperhős filmet tett le az asztalra. Remekül építik és formálják ezt a saját filmes képregényes univerzumukat. És ez most valóban egy grandiózus hős találkozóban csúcsosodott ki. Egy nagyon szórakoztató film lett a Végtelen háború ami végig pörög és alig van üresjárat a filmben. Észrevétlenül eltelik a két és fél óra. Számtalan emlékezetes jelenete van a filmnek és Alan Silvestri ismét ki tett magáért remek zenét írt a film alá. Amiről úgy gondoltam hogy lehetetlen azaz hogy ennyi karaktert egyszerűen nem lehet mozgatni és megfelelően használni egy filmben de ezek megcsinálták senki nem lóg ki mindenkinek meg van a szerepe a történetben. Bár talán Amerika Kapitány kicsit keveset szerepelt amit én sajnáltam is. sad.gif De nem is írok többet mindenkinek ajánlom a filmet egy igazi vérbeli szórakoztató popcorn mozi. meghajolo.gif Thanos pedig egy igazán remek főgonosz lett. meghajolo.gif De ezzel együtt nem gondolom azt hogy ez lenne az eddigi legjobb Avengers film. smileeee.gif Jó film de nekem az első Avengers és a Polgárháború kicsit előrébb helyzkedik a képzeletbeli listámon. De mint írtam a Marvel és a Disney amíg ilyen filmeket csinálnak addig hagy csinálják mert jók ezek a filmek. smileeee.gif A céljukat teljesen elérik szórakoztatnak. meghajolo.gif De azt 100 százalékon teszik. meghajolo.gif
Mondjuk azon ledöbbentem hogy rengetegen sírtak a filmen mellettem is ültek fiatal csajok és szabályosan bőgtek bömböltek. smileeee.gif Fura volt ezt így látni én is könnyeztem már filmen de így bömbölni még nem láttam senkit nagyon nyomták. biggrin.gif
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1l7g3cmMmBKNjSZTEq6ysKpXaW/Custom-Canvas-Wall-Decals-Marvel-Comics-Superheroes-Poster-Avengers-Infinity-War-Wallpaper-Hulk-Stickers-Dining-Room.jpg_640x640.jpg
7 felhasználónak tetszik: Christo, Bessie, missdaisy, Fannycska999, Nina 10, EmilyTaylor, thundercloud
2018. április 29. 20:36 #14054
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Avengers: Infinity War / Bosszúállók: Végtelen háború
https://78.media.tumblr.com/c605d39f51e4645e8ef1479615e2b453/tumblr_p5p5ifRu4O1un08oio1_500.gif

Három napig kerültem a netet, hogy semmit ne tudjak a film végkimeneteléről, arra viszont felkészítettek, hogy bőgni fogok. Magam is meglepődtem, hogy nem bőgtem, mert egyszerűen elfelejtettem bőgni a sokktól. Volt amire számítottam, de volt amire nagyon nem (lélek kő) és csak így néztem ki a fejemből, hogy nope.
A karakterek interakciója fenomenális, de komolyan Strange és Stark, az őrzők és Thor, vihogtam rajtuk nagyon. Thanos is meglepően jó volt számomra, ugyanis Steppenwolf után az animált főgonoszok nekem mindenfélék, csak a nem megfélemlítőek. Azért a csendes finálé alatt én ilyet még nem tapasztaltam moziteremben, hogy egy hangot nem lehetett hallani, szerintem egyszerűen mindenki emésztette a gyomrosokat, amiket kaptunk az utolsó képsorokban. Én kész vagyok és az a durva, hogy még a képregényekre sem támaszkodhatok, foggalmam sincs, hogy lesz megoldva ez a helyzet. Teóriáim persze vannak, de ahogy ez a film is bizonyítja, nem sokat érnek.
10/10

Idézet (gonzales7 @ 2018.04.28. 22:25)

Bár talán Amerika Kapitány kicsit keveset szerepelt amit én sajnáltam is. sad.gif 

Van egy olyan érzésem, hogy a folytatásban annál többet látjuk. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, missdaisy, Fannycska999, Nina 10, EmilyTaylor, thundercloud
2018. április 29. 23:52 #14055
ozoli
ozoli
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 2
Azonosító: 55592
Offline offline
Bosszúállók:Végtelen háború wub.gif
1 napja néztem meg 4DX-ben de még mindig nem tértem magamhoz! Ez a film egyszerűen tökéletes, messze az eddigi legjobb MARVEL film de továbbmegyek mert szerintem még sohasem készült eddig ilyen nagyszabású, monumentális mozi! A történet remek, a szereplők, a humor és a látvány pedig fenomenális! VÉGRE Thanos személyében pedig kaptunk egy nagyon jól felépített fő gonosz karaktert akinek még megértjük a motivációját is! Ami nagyon tetszett benne az a fergeteges humor amit viszont nem toltak túl és nem vesz el semmit a film drámaiságából mert mikor sötétnek kell lennie akkor nagyon sötét a film! A végkifejlet mindenkit gyomorba vág mert én még nem láttam olyat hogy egy film után a nézők síri csendben üljenek és várják a stáblistás jelenetet amire sokat kell várni, mert a stáblista legvégén van 1 de megéri kivárni! Az egyetlen negatívuma hogy sajnos 1 évet kell várni a folytatásra!
10/10
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Nina 10, Bessie, EmilyTaylor, thundercloud
2018. április 30. 11:36 #14056
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2018.04.29. 20:36)
[center][b]
10/10
Van egy olyan érzésem, hogy a folytatásban annál többet látjuk. biggrin.gif


Hááá remélem is! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Bessie
2018. április 30. 14:34 #14057
- törölt felhasználó -    
Bosszúállók: Végtelen háború (2018)
10/10 heart.gif
https://78.media.tumblr.com/af6a16e6ee78214c00e3b8dee856ccaa/tumblr_p7xt5zGSzQ1vi7m2lo8_r1_540.gif


SPOILER!! Eddig én kerestem a spoilereket, de a Twitteres posztok látta után rájöttem, hogy izgalmasabb úgy a film tényleg, ha nem olvasom őket. A tegnapi 14.30-as vetítésre sikerült eljutnom és egyáltalán nem csalódtam. Bátran állíthatom, hogy a Marvel egyik legjobb filmje lett, ez a bevételek számán is látszik. Teljes mértékben megérdemli az összeget, hiszen nagyszerű volt volt. Mióta tudom, hogy lesz ez a film, azóta tűkön ülve vártam és végre megnézhettem. Kezdem azzal, hogy két bajom volt a filmmel, ami nem rendezési, színészi vagy ilyesmi "hiba", hanem magában, a sztoriban. *Spoileres, amiket most írok, de az elején is feltűntettem* Komolyan sírva fakadtam, mikor a kedvenceim meghaltak... Ott pityeregtem, mikor Wanda, Peter, Vision (ő mondjuk máshogy pusztult el), Strange, Gamora (hogy lehetett ilyen Thanos...), Star-Lord és Bucky meghalt. Illetve én azt hittem, hogy majd az utolsó követ nem sikerül megszereznie és megölik, vagy valami. Először én is úgy gondoltam, hogy Strange ugratja, akkor magamban mondtam, hogy neee. De kedves tőle, hogy megtette Tonyért. És mikor visszahozta Víziót és megszerezte a követ, ah. Beleéltem magam a jelenetekbe, szerintem Thanos nagyon jó főgonosz lett (mármint nem azért, mert neki szurkoltam volna, hanem jól megcsinálták) és a film nagyon tanulságos is, hogy nem kell mindent megtenni a hatalomért. Még a gonosz Thanos is megkönnyezte a mostohalányát, de ő volt olyan, hogy megölte azért a lélekkőért... Egyébként valaki mondja ott mellettünk, mikor kijöttünk, hogy "jaaj de unalmas volt, ez már hosszú volt", de szerintem egy jó film nem lehet túl hosszú... Azt mondja, tetszett neki. Én őszintén elnéztem volna egy napig is, imádtam. Az egyik legjobb film, amit valaha láttam, egy élmény volt megnézni. A látvány és a hang is csodálatos volt, valaha a fülét fogta, de így az igazi a mozi, nem? Kicsit több Amerika Kapitány és Wanda jelenetre számítottam, de nem baj. Wandára egyébként nagyon büszke vagyok, mert igaz nem ő volt a főszereplő, de neki is nagyon sokat köszönhetnek, megmentett mindenkit többször is (mondjuk más is) és az jó volt, mikor mondták, hogy ő eddig miért volt fent. biggrin.gif A színészek is csodásan alakítottak, de kiemelném Elizabeth Olsent, Robert Downey Jr.-t, Chris Hemsworthöt és Chris Pattet, szerintem ők voltak a legjobbak. A negyedik részt is tuti meg fogom nézni, már nagyoon várom. A végén nem nagyon értettem először azt a jelenetet, de megnéztem egy odalon és végre felfogtam. De a lényeg annyi az egészből, hogy imádtam a filmet, egy percig sem unatkoztam, köszönöm, hogy láthattam. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Nina 10, EmilyTaylor, thundercloud
2018. május 01. 16:08 #14058
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Avengers: Infinity War / Bosszúállók - Végtelen háború

Annyira vártam, hogy már számoltam vissza a napokat a vetitésig, de végülis talán pont ezért csalódtam egy kicsit. Nem akarom részletezni az érzéseim ódákban, igazából egyrészt nagyon tetszett - jók voltak a poénok, Thort és "nyuszit" egyenesen imádtam rohog.gif, a Galaxis Őrzői szintén fantasztikusak voltak, illetve a Strange / Stark páros is fenomenális volt - de csalódást is okozott: nagyon sokat akartak kihozni ebből a két és fél órából, kevés volt mindenkinek a szövege, sok volt a halál és a vége olyan wtf volt, legalábbis én nem tudtam hova tenni unsure.gif
Nekem sem ez lesz a kedvenc Bosszúállók filmem, az Ultron korát úgy érzem nehezen fogják überelni. laugh.gif A folytatást viszont már várom biggrin.gif

10/8


Molly's Games / Elit játszma

Ez a film elképesztő. Jessica Chastain előtt le a kalappal, fantasztikus szinésznő. Izgalmas, szellemes, humoros és csábitó egyben. Mindig is imádtam a pókert, Molly viszont egy új szintre emeli a játék iránti érdeklődésem. Külön kiemelném Idris Elbát is, ő is hitelesen hozta a szerepét. Az pedig külön megdöbbentett, hogy mindez igaz történeten alapszik, ezután biztos beszerzem a könyvet is. w00t.gif

10/10
4 felhasználónak tetszik: Christo, Lady Suzy, Fannycska999, Nina 10
2018. május 01. 19:22 #14059
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
The Maze Runner: The Death Cure / Az útvesztő: Halálkúra (2018)
Már nagyon vártam, hogy megnézhessem ezt a filmet, ugyanis az első két részét a legnagyobb kedvenceimnek mondhatom a filmek terén. Szerencsére a harmadik rész sem okozott számomra csalódást (így ez is ment a kedvencek közé), egyszerűen imádtam. Ugyan nagymértékben különbözik a könyvtől, de szerintem elképesztően jóra sikeredett. Tulajdonképpen az elejétől a végéig egy igazi akciófilm, unatkozni nem lehet rajta az biztos. Tele van szuper akciójelenetekkel, különösen tetszett az elején a vonatos rész. A szereplők sorsa a végére az lett, ami a könyvben is, úgyhogy ezen a téren nem tartogatott meglepetéseket. A kedvenc szereplőm még mindig Minho, imádom azt a srácot. Számomra ez is egy olyan film, amit nem fogok tudni megunni, még jó párszor megnézem majd.
10/10*
https://images2.imgbox.com/20/fb/TjMuoyyg_o.gif
2018. május 01. 20:31 #14060
- törölt felhasználó -    
READY PLAYER ONE — 10/10
Igazság szerint ez volt a második alkalom, hogy beültem erre a filmre. Sőt, ha pontosítani akarok, ez az egyetlen film, amit egynél többször néztem meg moziban. Már magának a könyvnek sikerült levennie a lábamról, az egyik legzseniálisabb regény, amit valaha a kezemben tartottam. Nem elég, hogy egy igazán különleges módon rója le a tiszteletét a popkultúra iránt, de mindezt egy olyan köntösben teszi, amiről simán el tudom képzelni, hogy néhány év múlva akár még be is következhet, ha ilyen ütemben halad a technológia fejlődése és növekszik az emberek függősége a kütyük és az internet iránt. Úgyhogy ezek után nem is volt kérdés, hogy a premiert követő napokban meg is vegyem a jegyemet, és teljesen elmerüljek a geekálomban. Szórakoztató és izgalmas alkotás lett, a poénok ütnek, az akció nagyon ott van, látvány téren pedig bátran merem állítani, hogy az egyik legszebb, ha nem a legszebb és leglátványosabb film, amit valaha szerencsém volt látni. Szemet gyönyörködtető az egész képi világa, le sem tudtam venni a tekintetemet a vászonról. Adaptációként is egész jól működött, a kisebb-nagyobb változtatások egy cseppet sem vettek el az élményből, sőt, talán még hozzá is adtak. Az utolsó nagy csatajelenettől pedig másodjára is libabőrös lettem, de rendesen. Egyszerűen imádtam azokat a perceket!
1 felhasználónak tetszik: Christo
710 oldal 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!