Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 26. 19:33 #14141
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Alice Tükörországban/Alice Through the Looking Glass (2016)
Régóta terveztem megnézni a filmet, aztán most végre sort kerítettem rá, így az ünnepek alatt. Nagyon élveztem, 21 éves fejjel konkrétan ámultam és bámultam a csodásabbnál csodásabb jeleneteknél. Imádtam! Első rész is nagy kedvencem volt, de ez egyszerűen belopta magát a szívembe. Biztos, hogy még meg fogom nézni. Nagyon jó film volt. Mia alakítása, mint most is, jó volt, de a többiek is remek alakítást nyújtottak. smileeee.gif
10/10

Star Wars: The Force Awakens/Az ébredő erő (2015)
Szent este úgy döntöttem, Star Wars Sequel Filmek maratont tartok, így megnéztem a legutóbb kijött két filmet. Még mindig imádom az ébredő erőt! Irtó jó film, nem tudom megunni, nagy kedvenc SW filmem. Han-t még mindig nagyon sajnálom. sad.gif Kylo és Rey.. hát ők meg fantasztikusak, Adam nagyon jó színész, ami az utána lévő filmben be is mutatkozik még inkább. Látványvilág is remek, élvezet nézni.
10/10

Mamma Mia!: Here we go again/Mamma Mia!: Sose hagyjuk abba (2018)
Anyuval már a megjelenésekor meg akartuk nézni moziban, de aztán végül nem tettük, így most pihenésként úgy határoztunk megnézzük végre. Imádtuk! Nagyon jó film, adta a remek hangulatot és kb. az első flm hangulatát idézte, bár az idősebb Donnát hiányoltam, de Lily remek alakítást nyújtott! smileeee.gif Amanda is nagyon jó volt. Anya konkrétan végig zokogta a filmet, bár néha én is elpityeregtem magam. biggrin.gif Nagy kedvenc lett ez a film is. Dalok, a tánc, a hangulat, a képi világ, a színészi alakítások.. egyszerűen fantasztikusak!
10/10

A simple favor/Egy kis szívesség (2018)
Szintén rajta volt a kívánságlistámon a film, amit végre most szintén az ünnepek alatt megtudtam nézni. Hát, jobbra számítottam, bár így is lenyűgözött a film és hozta az olyan "suspense" feelinget. Nekem túlságosan kiszámítható volt a közepén, sőt, amikor megtalálták "Emily" holttestét, azt gondoltam *SPOILER* tuti van neki ikertesója! És erre tényleg lett... Nem lepődtem meg a csavarokon, kiszámíthatóak egy krimi rajongónak szerintem. Egyszer-kétszer ugyan gondolkodtam azon, hogy ki kinek az oldalán áll, ki mond igazat, aztán párszor meg is tudtam lepődni, de a legtöbbször tudtam előre mi fog következni. Viszont Blake és Anna alakítása remek! Imádtam őket. Külön kiemelném a francia dalokat, amiket élveztem hallgatni közben (később meg is találtam őket a Spotifyn, szóval most is azokat hallgatom). Egyszernézhetős kategória, de jól szórakoztam.
10/9

Star Wars: The Last Jedi/Az utolsó Jedik (2017)
Másodszorra néztem meg a filmet és most is nagyon tetszett és annak ellenére, hogy sokan leszólják, én nagyon élveztem! Egyik kedvenc SW filmem, szerintem jobbra sikeredett, mint a TFA. Rey és Kylo.. hát én még mindig nagyon shippelem őket, s nagyon remélem össze fogják őket hozni.. THEY DESERVE TO BE ENDGAME. Poe hatalmas kedvencem lett ennek a filmnek köszönhetően, de Kaydel is. Imádtam én ezt a filmet, a képi világ szintén nagyon jó, az effektek is. Élveztem minden egyes percét.. szerintem, amíg nem jön ki az új film, még sokszor meg fogom nézni. wub.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, funny18, thundercloud
2019. január 01. 01:05 #14142
- törölt felhasználó -    
Narnia krónikái 1-2-3
7/10
Háá úgy döntöttem új év alkalmából bemászok a ruhásszekrénybe! biggrin.gif Elővettem a Narnia krónikáit. Egy remek trilógia ez. meghajolo.gif Az első filmet még moziban láttam és még ma is nagyon szeretem. Kis gyerekként néztem a sorozatot is ami asszem valamikor a 80-as években készült. Amikor jött az első film nagyon vártam és nem is csalódtam benne. A Harry Potter mellett szerintem még a Narnia filmek azok amikben nagyon szerethető és kiváló gyerekszínészeket castingoltak.
Szóval újranéztem az első két filmet és megnéztem a harmadikat is amit eddig még soha nem láttam. smileeee.gif A harmadik film is egy kedves szórakoztató darab csak azt sajnáltam hogy Peter és Susan ebben már nem szerepeltek főszereplőként csak cameoztak.
De mind három film teljesen ártalmatlan fantasy mese amiben gyönyörű díszletek fantasztikus páncélok és fegyverek vannak. És én még most is meg vagyok lepve hogy annyi helyen félre csúszhattak volna ezek a filmek főként hogy az első két filmet a disney csinálta de semmi trollkodás nincs bennük és blőd humor sincs a filmekben. Ezzel nem azt mondom hogy ezek a filmek hibátlanok vagy klasszikusok lennének egyszerűen látszik a filmen hogy hozzáértő emberek készítették és van mögöttük szív. meghajolo.gif Bárkinek ajánlható mind három film tök jó esti vagy délutáni kikapcsolódás és tele van remek színészekkel. meghajolo.gif Én nagyon élveztem a családdal nézni!
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTc0NTUwMTU5OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjAwNzQzMw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTIwOTA4NTE4Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwOTI2NTg1MQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNjQ2MDQzMzExNl5BMl5BanBnXkFtZTcwMTYzOTc5Mw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo, funny18
2019. január 03. 00:02 #14143
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Amélie csodálatos élete
Hát ez valami csoda volt. Régóta kerülgettem már, láttam itt - ott a címet, a Youtube is időről időre ajánlgatta a filmzenéjét, de a mai napig nem próbálkoztam egyikkel sem. De sajnálom, hogy eddig vártam. Mesés kis történet, nagyon szép film, számomra az a "jó nézni" kategória. Tipikusan az olyan elvarázsolt, álmodozó, reménytelen romantikusoknak való, amilyen én is vagyok. Már az első fél órában alig bírtam megállni, hogy ne sírjak a gyönyörűségtől. A zenéjét pedig nem győzöm újra és újra meghallgatni, szerintem kiemelkedően jó dallam.
10/10*
1 felhasználónak tetszik: pompom
2019. január 12. 17:17 #14144
reptile
reptile
új tag
 
Státuszhajadon vagyok, jóképű, és művelt
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271342
Offline offline
Jennifer Lawrencel a Vörös verebet.
Bár kedvenc tőle az Éhezők viadala. Nagyon jó kis filmek.

2019. január 13. 00:48 #14145
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Csillag születik
Kár, hogy nem mentem el rá, mikor a moziban adták, pedig az én szememben az utóbbi idők legjobb romantikus filmje. Már háromnegyed óra után könnyekig meg voltam hatva, egyszerűen fantasztikus volt, jó zenékkel. A történet tulajdonképpen olyan, mintha bulvárlapok cikkeiből épülne fel, de épp ez benne az érdekes, hogy tulajdonképpen bemutatja, hogy az érdekfeszítő és drámai címlapsztorik mögött is csak emberek vannak. A befejezésre az elején nem számítottam, gondoltam, hogy nem lesz igazán happy end, de egyrészt reméltem, másrészt nem hittem, hogy ennyire szomorú lesz. Ahogy azt már írtam, a számok is nagyon tetszettek, és külön élmény volt végre egy olyan zenés filmet látni, ahol indokolt volt az, hogy a szereplők egyik pillanatról a másikra dalra fakadtak (a musicaleknek ez az elemét sosem tudtam hova tenni).
10/10
https://66.media.tumblr.com/71a02c3254ea838b3e8c614ae9fd43d9/tumblr_phxroeyrRn1vrokeeo1_500.gif


Bohém rapszódia
Kicsit tartottam ettől a filmtől néhány vélemény miatt, de örülök, hogy végül megnéztem. Kicsi korom óta szeretem a Queent, és ez a film újra eszembe juttatta, milyen nagyszerű a zenéjük. Ugyan nem tudom, "történelmileg" mennyire pontos, de egyébként jó történet, és szerintem Rami Malek hitelesen alakította Freddie-t (különösen ami a Live Aid-koncertet illeti). Biztosan újra fogom még nézni ezt is, és csak ajánlani tudom mindenkinek.
10/10
https://66.media.tumblr.com/83af2f72af63b7fe6b2ef3de82927c6a/tumblr_pl7617uUYO1x0uneyo6_500.gif


végkövetkeztetés a két film után: irigylem azokat az embereket, akik bármely pillanatban elkezdenek énekelni, olyan hangok hagyják el a szájukat hogy sírnom kell a gyönyörűségtől wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, thundercloud
2019. január 13. 11:57 #14146
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Chalet Girl/Szerelem az Alpokban (2011)
Az igazat megvallva egyedül csak Ed Westwick miatt néztem meg ezt a filmet. Tetszett nagyon, olyan tipikus amerikai romantikus film, ami tökéletes egy laza, téli estére. Élveztem nagyon és végig izgultam az egészet, holott tudtam, hogy a két szereplő egymás karjaiban fog kikötni. biggrin.gif Nagyon jó kis film, téli pihenős estékre tökéletes. smileeee.gif
10/9

Sex and the City 2/Szex és New York 2 (2010)
Örök kedvenc csajos filmem, még ha ez a rész nagyon erőltetett és olykor-olykor már kínos. biggrin.gif Első részhez képest ez mondjuk sokkal viccesebb, és itt is Samantha vitte el az egészet, legalábbis én úgy gondolom. Jó film, én szeretem, annak ellenére, hogy sokan kritizálják. Nem az igazi SATC hangulatú, de így is remek. smileeee.gif
10/8
2019. január 16. 22:01 #14147
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Rossz versek
AMINDENIT wub.gif Ez valami csodálatos volt. Rengeteg mindent magába foglal, nem csak szerelemről, hanem az életről általában, nagy adag öniróniával fűszerezve. Én egy kicsit egyik kedvenc filmem, az 500 nap nyár hangulatát érzem rajta, de mindezt magyar környezetben látni, a magyar mentalitás szépségeivel feldobva, zseniális volt. Rendesen sajnáltam, hogy véget ért, akármeddig el tudtam volna nézni.
10/10*
2019. január 20. 19:48 #14148
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
https://hir.ma/wp-content/uploads/2018/10/Bad_Times_at_El_Royale.jpg


Bad times at the El Royale / Húzós éjszaka El Royale-ban (2018)

Srácok, rég nem láttam ilyen filmet. (Na jó, nem is nagyon nézek filmet, a sorozatokat sokkal jobb minőségnek tartom az utóbbi időben laugh.gif ) Ez viszont döbbenetes volt a maga módján. Pár napja néztem, de még most sem ültek le teljesen a dolgok. Sokan Tarantino filmjeihez hasonlítják, és valahol van benne valami. A kort teljesen át lehetett élni, a színészek is nagyon ott voltak. Rendezés valahol a beteg, kifacsart, eszement jelzők között található. Sokan soknak találják a 141 percet. Nekem azzal semmi bajom nem volt. Szépen felépítették. Ötletes volt az időrendi megjelenítés, illetve, hogy szobánként is láthattuk a történeteket. Nem akarok spoilerezni, de tényleg eszement volt, a film egy igazi gyöngyszeme pedig kétségtelenül a kis portás / kifutófiú volt. Nem ajánlanám mindenkinek, mert nem egyszerű film tényleg. biggrin.gif
7/10
1 felhasználónak tetszik: pompom
2019. január 23. 23:42 #14149
- törölt felhasználó -    
Harry Potter sorozat
7/10
A nagy téli leárazáskor megvettem az összes Harry Potter részt és meg is néztem a családdal. Még mindig egy remek szórakozás ez a filmsorozat. meghajolo.gif Én most daráltam le másodszor az egész HP franchise-t és ugyan annyira jól szórakoztam mint elsőre. Ha ki kéne emelnem hogy melyik részek tettszenek a legjobban akkor az Azkabani fogolyt és a Tűz serlegét tudnám mondani. A félvér herceg és az utolsó dubla rész szerintem pedig a leggyengébb epizódok. Érdekes hogy amikor a Halál ereklyéit először láttam akkor kifejezetten tetszett de most újra nézve annyira nem jött be kijöttek a gyengeségei. De ennek ellenére szeretem ezeket a filmeket tele van remek karakterrel és színésszel és nagyon jó hangulata van mindegyik filmnek.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNjQ3NWNlNmQtMTE5ZS00MDdmLTlkZjUtZTBlM2UxMGFiMTU3XkEyXkFqcGdeQXVyNjUwNzk3NDc@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTcxODgwMDkxNV5BMl5BanBnXkFtZTYwMDk2MDg3._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTY4NTIwODg0N15BMl5BanBnXkFtZTcwOTc0MjEzMw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTI1NDMyMjExOF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTc4MjQzMQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTM0NTczMTUzOV5BMl5BanBnXkFtZTYwMzIxNTg3._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNzU3NDg4NTAyNV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTg2ODg1Mg@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTQ2OTE1Mjk0N15BMl5BanBnXkFtZTcwODE3MDAwNA@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpghttps://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjIyZGU4YzUtNDkzYi00ZDRhLTljYzctYTMxMDQ4M2E0Y2YxXkEyXkFqcGdeQXVyNTIzOTk5ODM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo, blackcoffee, Fannycska999
2019. január 24. 10:17 #14150
- törölt felhasználó -    
Egy kis szivesség
10/10
2019. január 27. 00:04 #14151
- törölt felhasználó -    
Csillag születik
7/10
Iszonyat le vagyok maradva filmekben. Ma sikerült megnézni a Csillag születik Bradley Cooper filmet. Nem volt rossz film de azt a sok jelölést pl. az oscáron kicsit túlzásnak érzem. Lady Gaga meglepően jól alakít de ő esetében is azt gondolom hogy egy korrekt alakítást nyújt semmi extrát. Mondjuk ő tőle tényleg nem rossz ez az alakítás ahhoz képest hogy az első komoly mozifilmes szerepe. Talán Sam Elliot az aki tényleg megérdemli a jelölést.
A film igazából egy siker story egy tehetséges énekesnőről akit nem várt helyen és időben fedeznek fel hogy aztán végignézhessük hogyan épül fel az énekesi karrierje és milyen nehézségekkel kell megküzdenie a magánéletében nagyjából ennyi. Igazából a zenék és a dalok jók a két főszereplő között meg van a kémia de mint mondtam ez egy korrekt film és ennyi aki filmeket néz látott már ilyet. smileeee.gif
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNmE5ZmE3OGItNTdlNC00YmMxLWEzNjctYzAwOGQ5ODg0OTI0XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2019. január 27. 21:56 #14152
- törölt felhasználó -    
Bohém rapszódia
7/10
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNDg2NjIxMDUyNF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzEzNTE1NTM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Én soha nem voltam Queen rajongó egyszerűen nem szeretem a zenéjüket. Talán egy vagy két számuk van amit kedvelek. Az egyik ezek közül a Hegylakó film főcímzenéje nahh az tényleg egy remek zene. Viszont nagyon szeretem a zenés életrajzi filmeket amiből ráadásul nincs is sok illetve kevés az ami igazán jóra siklerült. Talán amiket érdemes megemlíteni az a The Doors Val Kilmerrel ami nagyon jól visszadja azta a sötét és feszült pszchiedelikus hangulatot amit a Doors zenéje képviselt és közben láthatjuk Jim Morrison önpusztító ámokfutását valamint Val Kilmer élete legjobb alakítását nyújtja Morrisonként. Aztán ott van még a borzalmas magyar című Rockercsajok aminek az eredeti címe a The Runaways amiben Kristen Stewart és Dakota Fanning egy elég meggyőző alakítást nyújtanak Joan Jett-ként és Cherie Curie-ként. Még talán a Sid és Nancy filmet tudom még ide sorolni amiben Gary Oldman alakítja a Sex Pistols zülött gitárosát Sid Vicious-t aki teljes gázzal rohan az elkerülhetetlen tragédia felé.
Szóval vártam már hogy megnézhessem a Bohém Rapszódiát mivel a Queen és Freddie Mercury egy jelenség és azok is ismerik a zenéiket akik egyébként nem hallgatják őket.
Nem volt rosszfilm egy végig szórakoztató és eléggé pörgős darab lett amiben amikor megszólaltak az ismert dallamok azok ütösre sikeredtek.És a film végén az a híres koncert az valóban hatásosra sikerült és nálam is elérte a film hogy bizony feltekerjem a hangerőt. meghajolo.gif
Viszont nekem voltak gondjaim a filmmel. Kínosan figyelt a film arra hogy még véletlenül se állítsa be a még élő Queen tagokat negatívan az eseményekben. Nemtom a veszekedések is nekem nagyon színpadiasak voltak és mindig a végén el poénkodták egy szavas monológokkal ez nagy fura volt nekem. Én nem vagyok Queen szakértő de az a jelenet amikor a mesértődött tagok bocsánat kérésre kényszerítik Freddie Mercury az naggyon gáz volt én nem kétlem hogy ez így történt de nem tünt hitelesnek az egész. A film után olvasgattam egy kicsit és meglepődve tapasztaltam hogy elég sok helyen ferdíti a valóságot a film ami végülis nem baj csak olvasgatva a tényeket kicsit kiábrándító.
Meg nemtom nekem volt gondom Rami Malekkel én ha ránéztem egyszerűen nem láttam benne Mercury-t sajnálom. pardon.gif Pedig kerestem! biggrin.gif Azt viszont aláírom hogy a koncertes jeleneteknél mindent bele adott a srác és ez tényleg megéri az oscár jelölést.És az a Live aid koncertes rész az tényleg nagyon jó viszont én kihagytam volna azokat a részeket belőle ahol azt a kocsmát meg a szüleit mutogatták azok borzalmasok voltak és elég hatásvadászok. A legjobb jelenet szerintem az a sajtótájékoztatós rész volt ahol az újságírók teljesen letámadták Mercury-t ő védekezett ahogy tudott és vissza oltogatta őket. Az nagyon jó jelenet volt ilyen kellett volna több a filmbe.
Szóval kicsit felszínes volt nekem a film kár hogy nem láthattunk jobban a dolgok mögé de mondjuk ha jobban érdekelne az egész Queen story akkor vennék egy könyvet. Viszont így végülis teljesen jól elvoltam a filmmel szórakoztató és néha még én is bólogattam egy-egy Queen nótára közben. smileeee.gif
Azt egyébként szintén meglepve olvastam hogy soha nem kaptak Grammy díjat csak utólag kapták meg az életművükért. Érdekes.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2019. január 29. 23:52 #14153
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Majdnem híres
Régóta terveztem, hogy megnézem, de nagyon nehezen akadtam csak rá. Kellemes kis film volt, rockzenéért rajongó és újságírás iránt érdeklődő fiatalként tetszett az alapsztori. Bár kicsit hosszú volt és nem mindig tudott lekötni, de a hangulatát szerettem, és, noha Kate Hudsonnal alapvetően valahogy nem szimpatizálok, az itt alakított karakterét kedveltem. Voltak részek amikor nagyon nevettem, volt amikor már engem idegesített az események alakulása, de szerencsére a végkifejlettel meg voltam elégedve.
8/10
https://66.media.tumblr.com/82ff8e98f5f9c516506d87b6bf8ee187/tumblr_p7f04n1uek1rqza2po1_500.gif
2019. január 30. 13:22 #14154
pompom
pompom
ooo
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.18.
Hozzászólás: 3494
Csatolások: 63
Azonosító: 270952
Offline offline
Állj mellém / Stand By Me
Korábban még sosem ezt a filmet, de nagyon sajnálom, hogy eddig nem került rá sor. Az egész annyira "tiszta és igazi" volt, hogy szerintem még vagy százszor meg tudnám nézni. A színészek egytől egyig profik voltak, a történet egyszerű, de nagyszerű, és a hangulat már az első pillanattól fogva magával ragad.
10/10

3 felhasználónak tetszik: Bessie, Fannycska999, Nuti
2019. február 01. 00:54 #14155
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Időről időre
Bájos kis film volt ez wub.gif már az első negyed órában megfogott azzal, hogy sok kedvenc számomat felfedeztem a betétdalok között; és úgy általában, könnyen beszippantott a világa. Egyáltalán nem éreztem soknak a kétórás hosszt. Végig lekötött, pedig nagy fordulatok, komoly drámák és izgalmak tulajdonképpen nem voltak, de ez egyáltalán nem tette unalmassá a filmet. Mondjuk még az első órában voltak jelenetek, amikor azt hittem, hogy itt egy buktató, most kezdenek elromlani a dolgok, de végül egyszer sem okozott csalódást a történet. Leginkább azt tudnám mondani, hogy egy nagyon szerethető film néhány mély gondolattal és jó poénokkal. Kikapcsolódáshoz tökéletes, akármikor hajlandó lennék újranézni, sőt, igazából már a film közben azt tervezgettem, hány ismerősömmel fogom megnézetni a jövőben, mert hát ezt mindenkinek látni kell :')
10/10
https://66.media.tumblr.com/06d59f91cd4818d3feda4179d562b887/tumblr_oo55lbUu8P1w2pygdo1_500.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, pompom, thundercloud
2019. február 10. 13:58 #14156
- törölt felhasználó -    
Sóhajok
8/10
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjQ2MTIyNjM2MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDE3NDMyNjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Iszonyat hogy mennyire tartottam ettől a filmtől. Főleg attól féltem hogy esetleg olyan lesz mint az Örökség hogy fél óra után kiégek tőle. De nem így lett piszkosúl élveztem ezt a filmet és számomra nagyon nézette magát és lekötött a történet és a film nyomasztó hagulata működött nálam. Baromi jók voltak a színészek Tilda Swinton, Dakota Johnson, remek munkát végeztek. De a többi színész is kiváló volt és az az egész helyszín az a sötét nyomasztó tömb épület megadta azt az atmoszférát amit megkivánt ez a film. Én bevallom semmit nem tudtam erről a filmről és nekem az eredeti 1977-es film sem mondott semmit. Arról nem is beszélve hogy utólag vettem észre hogy Chloe Grace Moretz is játszott a filmben tudtam hogy ismerős az a zavarodott lány aki a film elején van de nem gondoltam hogy Moretz az. smileeee.gif Jahhh igen mindenképp érdemes eredeti nyelven nézni nagyon autentikus benne a német nyelv pedig nem vagyok oda a német nyelvért de itt jól állt a színészeknek a kiejtés meg ahogy beszéltek.meghajolo.gif
Nem tartom azt sem kizártnak ha megjelenik ez a film itthon akkor meg is fogom venni. smileeee.gif És tényleg Dakota Johnson piszok jó volt ebben a filmben. Volt pár olyan jelenete és jelenet a filmben amitől frászt kaptam. Azt se gondoltam hogy egy sima táncot meg lehet úgy csinálni hogy ijesztő legyen. Csak néztem hogy mi a franc baja van ennek a nőnek.
https://66.media.tumblr.com/b5e09a513e4217f8dc16868950fb1be1/tumblr_pegr3870DD1uxb8ejo2_500.gif
1 felhasználónak tetszik: pompom
2019. február 10. 18:07 #14157
- törölt felhasználó -    
Der Hauptmann
7/10
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BY2NiOGRlZDEtNDM5NS00OWQ0LTlkNzctMWZlMTkzNWJhZTNhXkEyXkFqcGdeQXVyODg5NTg2NDU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
Piszkosúl pengeélre állít ez a film már rögtön az elején. Willi Herold német katonai dezertőr a II. Világháborúban. Gyakorlatilag iszonyat mázlival elmenekül az üldözői elöl és nem kisebb szerencsével egy elakadt autóban talál egy Német századosi egyenruhát amit fel is vesz mert hiszen fázik. De ahogy ott áll a hidegben az egyenruhában aztán csak így poénból vagy éppen végső elkeseredésében elkezd egy szerepet játszani ott a hidegben a sárban saját magának hogy ő egy magasrangú Német tiszt aki Hitler utasításait hajtja végre a fronvonalak mögött. És innentől kezdve a kezdeti "poén"bizony valósággá válik és Willi Herold valóban elkezdi játszani ezt a szerepét és a menekülő kiszolgáltatott kis katonából egyszerűen átváltozik egy kimért hidegvérű Náci szörnyeteggé aki olyan ámokfutásba kezd hogy komolyan zavarba ejti a nézőt. És én is sokszor fel tettem magamban a kérdést hogy most szimpatizálok e Herold-al vagy nem mert a film végére komolyan bűntudatom volt hogy probáltam azonosulni a sráccal az elején. Mert kezdetben a film nagyon jól adagolja ezt a szerencsén és félreértéseken alapuló puszta túlélésért vívott szituációt és hogy a srác azért csinálja mert valahogy túl akarja élni a vesztett háború végnapjait. De bizony nem mert Willi Herold valószínűleg egy pszcihopata volt aki csak arra az alkalomra várt hogy valamiféle hatalmat kapjon a kezébe és azt a hatalmat használja is. A film igaz történetet dolgoz fel mivel Willi Herold-ot végül a szövetségesek fogták el és végezték ki alig 21-évesen. Piszok kemény film egy elképesztően jól alakító színésszel a főszerepben és a film másik nagy erénye az hogy nagyon kendőzetlenül bemutatja a háború végnapjait a németek szemszögéből. Apokaliptikus hangulata van az egész filmnek ember embernek farkasa egy szakadék szélén álló országban.
Jahh igen és még a film stáblistája is nagyon érdekes ahol a filmben szereplő színészek köztük a főszereplő is egy mai német városban álig felfegyverkezve világháborús egyenruhákban igazoltatnak és inzultálnak járókelőket nagyon fura hogy nem igazán kérdőjelezi meg senki hogy mit művelnek. Érdekes ereje van a katonai egyenruhának. Bár nemtom mennyire volt megrendezett az egész dolog mindenesetre érdekes végig nézni a végére már kezdenek azért dulakodni velük.
https://66.media.tumblr.com/5579d35806da633a19de1af299d73dab/tumblr_pl4508BJHA1syptjoo7_500.png
2019. február 11. 21:14 #14158
pompom
pompom
ooo
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.18.
Hozzászólás: 3494
Csatolások: 63
Azonosító: 270952
Offline offline
A csodagyerek / The Prodigy
Lehetett volna jó is, de...
Sajnos nagyon elcsépelt volt, szinte előre tudni lehetett, mi a következő lépés. És álmatlan éjszakákat sem fog okozni. Egyetlen pozitívuma a filmnek Jackson Robert Scott, aki kenterbe verte a felnőtt színészeket is, le a kalappal előtte.
10/5
2019. február 19. 00:08 #14159
- törölt felhasználó -    
Mortal Kombat
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNzJhYjYxMTctNmY4My00NGIzLThmN2MtYjgwMjlmZWNjMTJlL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
8/10
Egyszerűen imádom ezt a filmet! biggrin.gif meghajolo.gif
Szerintem a Silent Hill első film mellett ez a másik legjobban sikerült videojáték film adaptáció. Nagyon jó a helyszín jó a casting és állati jók a jelmezek és a díszletek. És marha jó zenéje van a filmnek. Gyerekkorom egyik nagy kedvence ez a film.
2019. február 20. 11:17 #14160
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
The Stepfather – A mostohaapa (2009)
Okay, so ez a film már régóta a kívánságlistámon volt, aztán tegnap végre a Netflix jóvoltából sikerült időt szakítanom rá és megnéztem. Hát.. jobbra számítottam a trailer alapján.
Nem rossz film, de keserédes volt a befejezése számomra. Annyit elárulok, hogy nem erre a végre számítottam.. engem picit meglepett, bár, ha jobban belegondolok jól lezárták (?).
Penn Badgley jól játszotta a karakterét, lassan kezdem megkedvelni, de Dylan Walsh is iszonyat jó volt az őrült mostohaapa szerepében. Amber Heard karaktere ritka idegesítő volt, minden második jelenetben félmeztelenül flangált, kicsit zavaró volt. *SPOILER* A legidegesítőbb jelenete pedig a harci jelenete volt a film végénél, amikor egy fűrészt (vagy mit) megragadott és ordibálni meg hadonászni kezdett vele. Fejemet fogtam kb. attól a jelenettől.
Annyira nem volt ijesztő a film, de egyszer-kétszer megijedtem az ilyen "feszültségkeltő" hangoktól és a random emberi felbukkanásoktól. rolleyes.gif
Egyszer nézhetős film, másodszorra biztos nem élvezném.
7/10
1 felhasználónak tetszik: pompom
710 oldal 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!