Dumcsi-topik VI.
2011. március 04. 19:16
#121
ha láttátok volna a régi naruto mániámat
mást nem játszottunk abban az időben
1 felhasználónak tetszik:
nagyzsani992
2011. március 04. 19:16
#122
Van egy lüke ötletem.Az,hogy mi legyünk a Dumcsi-kémek
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
2011. március 04. 19:17
#123
Idézet (nagyzsani992 @ 2011.03.04. 19:15)
valaki szerette még nagyon kicsi korában a hercegnőket?

igen, 1. osztályig
1 felhasználónak tetszik:
nagyzsani992
2011. március 04. 19:17
#125
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (nagyzsani992 @ 2011.03.04. 19:15)
valaki szerette még nagyon kicsi korában a hercegnőket?

Az mi?
Na jó én meg állandóan varázslósát játszottam. Nagy Harry Potter rajongó voltam.
2011. március 04. 19:17
#126
Idézet (nagyzsani992 @ 2011.03.04. 19:15)
valaki szerette még nagyon kicsi korában a hercegnőket?

Én abszolút Hamupipőke vagyok.
2011. március 04. 19:18
#127
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Lemaradtam...
2011. március 04. 19:18
#128
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.04. 19:16)
Van egy lüke ötletem.Az,hogy mi legyünk a Dumcsi-kémek
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Miért én vagyok a példa?
1 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan
2011. március 04. 19:18
#129
Idézet (Szösziii @ 2011.03.04. 19:17)
Én abszolút Hamupipőke vagyok. 
én meg hófehérke
2011. március 04. 19:19
#130
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.04. 19:16)
Van egy lüke ötletem.Az,hogy mi legyünk a Dumcsi-kémek
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
DMT Spies Milcsi( vagy Melcsi legyen?)
2011. március 04. 19:19
#131
|
|
fanni1998the hunger games♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 2135 Csatolások: 81 Azonosító: 124724 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.04. 19:16)
Van egy lüke ötletem.Az,hogy mi legyünk a Dumcsi-kémek
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
DMT Spies Petra
2011. március 04. 19:20
#132
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.04. 19:16)
Van egy lüke ötletem.Az,hogy mi legyünk a Dumcsi-kémek
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
Saját kitalált névvel,hogy senki ne maradjon ki pl.:
Szöszcsi=DMT Spies Taylor.De ez nagy hülyeség,úgy,hogy el se olvassátok
DMT Spies Börni
2011. március 04. 19:20
#133
Idézet (Berni110 @ 2011.03.04. 19:18)
én meg hófehérke 
én Bell minden nap megnéztem azt a mesét
2011. március 04. 19:20
#135
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Ririi, szerintem jó ötlet a dumcsi kémek
1 felhasználónak tetszik:
fanni1998
2011. március 04. 19:21
#136
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Én DMT Spies Liz leszek
2011. március 04. 19:21
#137
|
|
fanni1998the hunger games♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 2135 Csatolások: 81 Azonosító: 124724 offline
|
Idézet (Fanni00 @ 2011.03.04. 19:20)
Oké,ha ebből is "választás" indul,akkor lefoglalom Arielt!

Én Bell-t
Szerk.: jaj, az már zsani
2011. március 04. 19:21
#138
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.04. 19:20)
Ririi, szerintem jó ötlet a dumcsi kémek 
Norbi meg lesz a főnök, csak nem lesz olyan öreg és kopasz, mint Jerry.
2011. március 04. 19:21
#139
Idézet (Fanni00 @ 2011.03.04. 19:20)
Oké,ha ebből is "választás" indul,akkor lefoglalom Arielt!

én meg akkor Bellt
2011. március 04. 19:21
#140
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.04. 19:21)
Én DMT Spies Liz leszek 
Ki is teszem ezeket a profilomra.
akkor ki kicsoda??
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline