Starity

Kedvenc PC játékaid?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 16. 22:56 #1
- törölt felhasználó -    
remélem nincs ilyen téma wub.gif
kezdeném.

GTA Vice City, Stronghold Crusader, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Singles 2, Left for Dead 1-2.

ezekkel játszottam a legtöbbet beer.gif
na meg a régi DOS-játékok, mint a Lion King, Asterix-Obelix és a Jungle biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2011. március 17. 00:00 #2
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Dos-os játék kedvencek nálam is vannak.

Egy-kettőt már felsoroltam a Lion King-es topikban. De még kiegészítésnek írhatnám az Imperium Galacticat, vagy az UFO 2 Terror from Deep-et vagy Tex Murphy kalandjait (Under the Killing Moon).Istenem az mekkora játék volt. smileeee.gif

E-bay-en nem rég még láttam is vadi új példányban.
A Lula Wet Sexy Empire-t is szerettem nagyon. Jól volt keverve benne a humor és az erotika. smileeee.gif
Az X-Akták is nagyon tetszett. w00t.gif


A mostaniak közül a Bioware játékait tartom nagyon jónak.(Dragon Age, Mass Effect, KOTOR)
Főleg a Mass Effect 2-ben Yvonne Strahovski-t. wub.gif

Természetesen van jónéhány FPS játék is. Nem is sorolom fel mindet. biggrin.gif
A STALKER-t nagyon sokat játszottam. Nagyon tetszett a hangulata. wink.gif
De akár említhetném a Battlefield sorozat játékait.(A Bad Company 2 viszont egy kicsit csalódás volt).

A GTA Vice City nálam is kedvenc. Egyszerűen a legjobb hangulatú játék lett. Bár ehhez hozzájárult az is, hogy a legjobb zenéket rakták alá. Nem egyszer csak elindítottam a játékot és bekapcsoltam egy rádióadót és nem csináltam semmit csak hallgattam. A 80-as évek zenéi mind a mai napig a legjobbak.
Általában Flash FM, Emotion vagy V-Rock volt a sorrend nálam az adókban. biggrin.gif

A többi GTA játék is jó lett szerintem, mindegyik hozott egy kis újítást viszont a zenékben hatalmas lett a visszafejlődés. A San Andreas-ban egyenesen utáltam ezt a sok "köpködös" zenét. Egy előadót sem tudnék most hirtelen fejből felidézni onnan.
Viszont a GTA IV-nek köszönhetem, hogy megismertem Ruslana-t és Viktor Tsoi-t. Szerintem nagyon jó volt az a két szám tőlük. wink.gif

Egy-két helyen olvastam pletykákat, hogy lehet a GTA 5-öt visszaviszik újra Miami-ba. Jó lenne. smileeee.gif

Mostanában a Medieval Total War 2-vel játszadozok. smileeee.gif
2011. március 17. 00:21 #3
- törölt felhasználó -    
Korábban rengeteget játszottam, mostanában viszont már visszafogottabb vagyok ilyen téren, ettől függetlenül ha rámtör a játszhatnék, akkor legtöbbet az EA SPORTS játékai kerülnek a gépre, leginkább a FIFA, NHL és NBA-szériák valamelyike, illetve semmi pénzért ki nem hagynám a Konami Pro Evolution Soccer-szériáját, eddig az összes PC-re kiadott rész meg is van.

Ebből a pár sorból kiderül, hogy elsősorban a sportjátékokat kedvelem, de ha rámjön az agresszió, nem vetem meg a COD (Call of Duty) 1-2-t sem, a többi sajnos nekem már nem fut.

Szeretem én is a GTA-sorozatot, a SA az utolsó, ami még fut, a két legújabb szintén nem az én gépemhez való már.

Lazításképpen pedig a régebbi DOS-os játékokat nyúzom, illetve NES - SNES-játékokkal nosztalgiázok emulátor segítségével.
2011. március 17. 08:51 #4
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (cápa @ 2011.03.17. 00:00)

Dos-os játék kedvencek nálam is vannak. 
Egy-kettőt már felsoroltam a Lion King-es topikban.


Hasonlóképpen.
Doom, Heretic, Warcraft 1-2, a Papyrus Destruction Derby-je, valamint a Sega Genesis / MegaDrive Emulator segítségével futtatható Dragonball Z.
Az első CD méretű játékom Geoff Crammond Grand Prix 2 című játéka volt, majd ezt követte a StarCraft. Na attól a játéktól konkrétan leesett az állam, mind összetettségében, mind hangulatában, mind grafikában. Ha nem játszottam végig kiegészítőstől vagy nyolcszor, akkor egyszer sem.

Idézet (cápa @ 2011.03.17. 00:00)

A mostaniak közül a Bioware játékait tartom nagyon jónak.(Dragon Age, Mass Effect, KOTOR)
A STALKER-t nagyon sokat játszottam. Nagyon tetszett a hangulata.  wink.gif 

Elkövettem azt a "hibát", hogy belekezdtem a Dragon Age Origins-be, és még nem teljesítettem a 15%-át sem, de máris majd 34 óra játékidőnél tartok... laugh.gif ohmy.gif w00t.gif
A S.T.A.L.K.E.R. nagyon várós volt, de még nem jutottam el odáig, hogy játszak is vele, helyete a Call of... sorozat ööszes pc-s verzióját játszottam végig.

Idézet (cápa @ 2011.03.17. 00:00)

A GTA Vice City nálam is kedvenc. Egyszerűen a legjobb hangulatú játék lett. Bár ehhez hozzájárult az is, hogy a legjobb zenéket rakták alá. Nem egyszer csak elindítottam a játékot és bekapcsoltam egy rádióadót és nem csináltam semmit csak hallgattam. A 80-as évek zenéi mind a mai napig a legjobbak. 

GTA-ból én a GTA 3, és a Vice City címekkel barátkoztam, azok tetszettek is, különösen úgy, hogy ha nem jöttek be a bennük található autók, akkor bármikor le lehetett cserélni azokat. A Vice City-ben a szerintem is remek zenék mellett engem a Miami Vice hangulat fogott meg. A San Andreas már annyira nem jött be, a GTA 4 meg idő hiányában eddig kimaradt.

Ezeken kívül is számos játékstílus van, amiket kedvelek, ha gondolkodni akarok, akkor valamelyik Monkey Island, vagy Broken Sword 1-2-3. Vagy az indie fejlesztőktől a Machinarium, ami egyszerűen zseniális, és a World of Goo. Ha versenyzéshez támad kedvem, akkor rFactor, amihez annyi mod van, mint égen a csillag, csak győzze az ember kiválogatni, melyik érdekli. Aztán időről-időre előveszem a Need for Speed Underground 2-t, csak úgy száguldozni, esetleg a Race On-t, ha túraautózni támad kedvem. biggrin.gif

Az a baj, hogy ha mindent felsorolnék, abból regény lenne, ezért annyit írok csak, minden stílusból vannak kedvenceim, nem vagyok csak egynek az elkötelezetteje.
2011. március 17. 09:55 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sosem voltam az a nagyon jáccós fajta. biggrin.gif Anno, amikor kisebb voltam és úgymond még nagy újdonság volt a számítógép, akkor viszonylag sokat játszottam, viszont csak néhány játékkal.

Kedvenc játékok:

Heart of Darkness, The Lion King, Herkules (+ Chess - ez teljesen DOS játék volt, de imádtam, egymást gyilkolászták benne a sakkfigurák laugh.gif ), illetve még ide sorolom azt hiszem a Mistery in Londont is. smileeee.gif

Ezenkívül volt még egy Rally nevű játékom (magyar nyelvű), azt szerettem, meg szoktam játszani a Duke Nuked játékkal, Warcraft... Körülbelül ennyi. Tetszett volna még a Prince of Persia is, csak nagyon béna voltam hozzá. laugh.gif
2011. március 17. 13:49 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.17. 09:55)
meg szoktam játszani a Duke Nuked játékkal


A legelső, magyar szinkronos-káromkodós verzióval? Hatalmas játék, én is rengeteget játszottam vele, ma viszont már lusta vagyok DosBoxot telepíteni, hogy játszhassak... laugh.gif

Ahogy elnézem a listádat, (HOD, Hercules, Prince) nem tűnsz egy átlagos csajszinak! : )
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. március 17. 14:01 #7
- törölt felhasználó -    
Sims 2 laugh.gif De a World of warcraft-ot már régóta ki akarom próbálni, egyszer csak összejön biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: patrícia4
2011. március 17. 14:05 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2011.03.17. 13:49)
A legelső, magyar szinkronos-káromkodós verzióval? Hatalmas játék, én is rengeteget játszottam vele, ma viszont már lusta vagyok DosBoxot telepíteni, hogy játszhassak... laugh.gif 
Ahogy elnézem a listádat, (HOD, Hercules, Prince) nem tűnsz egy átlagos csajszinak! : )


Nem, az én Duke-om angol volt, de ha emlékeim nem csalnak, abban is volt káromkodás. De kb. egy mukkot nem értettem belőle, mert én 22 évig németes voltam. laugh.gif

Egyébként miért nem tűnök átlagosnak? Például a HOD miatt? Az egy szuper játék, mai napig imádom, csak a gépemen nagyon nehézkesen fut és időm sem nagyon van játszani vele... sad.gif Pedig már nem lenne sok hátra, hogy végigvigyem... Soha nem sikerült leugranom arról az izéről, ami benyúlik a mélybe, és ahonnét a főgonosz elő-elő'tör'... rohog.gif

2011. március 17. 14:47 #9
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Én régebben a Comamnd & Conquer: Renegade-t szerettem nagyon, jó kis FPS. Meg a Soldier of Fortune II-t tolram sokat, na meg a Call Of Duty 1-et.

A Tony Hawk sorozatot szerettem nagyon. Meg a GTA Vice City-t és a San Andreast nyomattan régebben.

Mostanába vittem végig párszor a S.T.A.L.K.E.R. sorozatot, legjobban a Shadow of Chernobyl és a Call of Pripyat részek tetszettek. A legutóbbi Call of Duty részeket is végigvittem, a Black Ops nem volt valami rossz, de nem is a legjobb.
2011. március 17. 15:48 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.17. 14:05)
Egyébként miért nem tűnök átlagosnak? Például a HOD miatt?


Csak szimplán azért mondtam ezt, mert az én lány/nőismerőseim rosszul vannak az olyan játékoktól, amiben lőni kell, vagy van bennük némi agresszió, ölés. Ebben a nem túl tág körben ők leragadtak a Super Marionál, illetve a PacMannál... laugh.gif

Előbbi mondjuk nem rossz, sőt! Utóbbitól viszont a falra mászok...
2011. március 17. 17:16 #11
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Na meg hogy hagyhattam ki a Quake3 arénát, suliba mindmáig sokat toljuk LAN-on keresztül. biggrin.gif
2011. március 17. 17:23 #12
- törölt felhasználó -    
Elég sok kedvencem van,de amiket nagyon szeretek: GTA IV,Dracula:Origin,Sherlock Holmes vs Jack the Ripper, Mafia és ha nagyon unatkozom akkor Sims 2 vagy 3 biggrin.gif
2011. március 17. 18:36 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2011.03.17. 15:48)
Csak szimplán azért mondtam ezt, mert az én lány/nőismerőseim rosszul vannak az olyan játékoktól, amiben lőni kell, vagy van bennük némi agresszió, ölés. Ebben a nem túl tág körben ők leragadtak a Super Marionál, illetve a PacMannál... laugh.gif 
Előbbi mondjuk nem rossz, sőt! Utóbbitól viszont a falra mászok...


Alapvetően én sem vagyok oda a lövöldözős dolgokért, a Duke volt nálam ilyen szempontból a kivétel. A HOD pedig úgy ahogy van, zseniális, nem lehet nem szeretni. biggrin.gif Állatbarát vagyok, úgyhogy már csak ezért is nagyon elszánt voltam játék közben... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Levente1991
2011. március 17. 18:49 #14
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
A jó öreg Márió nálam vitt mindent w00t.gif Aközben aztán lehetett őrjöngeni és verni a klaviatúrát... rohog.gif
2011. március 17. 18:51 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.03.17. 18:49)
A jó öreg Márió nálam vitt mindent w00t.gif  Aközben aztán lehetett őrjöngeni és verni a klaviatúrát... rohog.gif


A Márióval én is játszottam, de nem volt kedvenc. Plusz a nemtudom hányadik pályát meg meg sem lehetett már csinálni, nem volt neki vége... blink.gif
2011. március 17. 20:40 #16
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.17. 18:51)
A Márióval én is játszottam, de nem volt kedvenc. Plusz a nemtudom hányadik pályát meg meg sem lehetett már csinálni, nem volt neki vége...  blink.gif


Jah, van olyan is, aminek nincs vége, az nyomorék. Én egyszer szereztem egy nagyon jót, sajnos már nem tudom, melyik verzió volt, de szépen végig lehetett csinálni. Nem volt halhatatlan az a rohadt sárkány vagy mi aztán sikerült megmenteni a királykisasszonyt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 17. 21:14 #17
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.03.17. 08:51)

Elkövettem azt a "hibát", hogy belekezdtem a Dragon Age Origins-be, és még nem teljesítettem a 15%-át sem, de máris majd 34 óra játékidőnél tartok...  laugh.gif  ohmy.gif  w00t.gif 
A S.T.A.L.K.E.R. nagyon várós volt, de még nem jutottam el odáig, hogy játszak is vele, helyete a Call of... sorozat ööszes pc-s verzióját játszottam végig.


Emlékszem én is egyszer leültem a gép elé délután 3-kor és talán csináltam egy mellékküldetést meg egy kicsit haladtam a főszállal és azt vettem észre, hogy már este 8 van. biggrin.gif
És ahogy végigjátszottam egyszer a játékot már mentem is újra a new game menüpontra. blush.gif
Mass Effect 2-nél ezt zsinórban háromszor megcsináltam. smileeee.gif (Na jó, azért harmadjára már közben szépen lassan beszereztem a DLC-ket is és úgy kezdtem el megint)

STALKER Shadow of Chernobyl-hez a legjobb recept szerintem az, hogy egyszer végigjátssza az eredeti verziót az ember utána meg rögtön feltelepíti rá az Oblivion Lost modot.
Én nem vagyok egy mod fan, de ez nálam nagyot ütött. smileeee.gif
A másik az, hogy meg kell szokni azt, hogy néha a játék elég sokszor beszaggat. sad.gif

Call of Dutyk-nak milyen a multiplayer része? unsure.gif
2011. március 17. 21:53 #18
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (cápa @ 2011.03.17. 21:14)
Emlékszem én is egyszer leültem a gép elé délután 3-kor és talán csináltam egy mellékküldetést meg egy kicsit haladtam a főszállal és azt vettem észre, hogy már este 8 van.  biggrin.gif 

Ismerős a helyzet, én is volt, hogy egész délutánt elkalandoztam a lezárt zónában. Egyedül az volt a fura, hogy alig találkoztam vérszopóval a játékban. biggrin.gif De a vége volt a legütősebb mikor a hologram csávóval beszélsz, és kiderül, hogy kicsoda vagy te.
2011. március 17. 22:03 #19
bexella
bexella
visszatérő vendég
 
StátuszNagyon jóó volt a koncert! Imádlak Enrique(L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.19.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 14
Azonosító: 143597
Offline offline
Lehet hogy ez elég béndzsa de én a Sims 3-at szerettem. A Sims2 után hatalmas sikert hozott és egyszerűen azt imádom benne és azért is játszok vele mert egyszere kreatív és mégis egyszerű
2011. március 17. 22:36 #20
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Sims 1-3.ig Imádom heart.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!