Starity

Kedvenc PC játékaid?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 14. 15:13 #181
- törölt felhasználó -    
Leginkább FIFA,Minecraft,Walking Dead,GTA,Call OF Duty,Counterstrike,Sims3,Metin2 Wrld és Terra rajongó vagyok! smileeee.gif biggrin.gif
2014. június 16. 21:46 #182
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Sok játékkal kísérleteztem mostanában, de igazából annyira egyik sem tudott megfogni, mint a World of Warcraft, évekkel ezelőtt. Ó régi szép idők. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: silenc
2015. január 07. 22:29 #183
- törölt felhasználó -    
A valaha készített leghangulatosabb FPS! meghajolo.gif Halo: Combat Evolved
2015. január 17. 14:55 #184
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
Starcraft 2:Wings of liberty
2015. január 17. 15:01 #185
- törölt felhasználó -    
Halo 2
meghajolo.gif
2015. január 18. 14:19 #186
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif igaz hogy csak konzolra jelent meg! smileeee.gif
Halo 3
2015. január 18. 17:13 #187
- törölt felhasználó -    
Pénteken a Mass Effect trilógia büszke tulajdonosa lettem (végre), azóta pedig masszívan függő is, egyszerűen zseniális ez a játék. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2015. január 18. 17:45 #188
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2015.01.18. 17:13)
Pénteken a Mass Effect trilógia büszke tulajdonosa lettem (végre), azóta pedig masszívan függő is, egyszerűen zseniális ez a játék.  meghajolo.gif


végig vitted már korábban? a harmadik végéhez mit szólsz? smileeee.gif
2015. január 18. 18:19 #189
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2015.01.18. 17:45)
végig vitted már korábban? a harmadik végéhez mit szólsz? smileeee.gif


Anno csak a másodiknak a demojával játszottam, meg egyik ismerősömnél láttam a háromból pár dolgot, de eddig egyiket sem tudtam végigvinni. A harmadik rész végéről pedig hallottam ezt-azt, de sosem néztem utána, mert a végigjátszás során szeretnék szembesülni a tényekkel. biggrin.gif
2015. január 18. 18:54 #190
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mizi @ 2015.01.18. 18:19)
Anno csak a másodiknak a demojával játszottam, meg egyik ismerősömnél láttam a háromból pár dolgot, de eddig egyiket sem tudtam végigvinni. A harmadik rész végéről pedig hallottam ezt-azt, de sosem néztem utána, mert a végigjátszás során szeretnék szembesülni a tényekkel. biggrin.gif



majd ha végig vitted akkor írd be hogy mit gondolsz! smileeee.gif
a mentéseket pedig mindenképp importáld! biggrin.gif
nekem amúgy tetszett a vége a mai napig nem értem a gamer társadalom zúgolódásait a befejezését illetően! smileeee.gif
2015. január 18. 20:07 #191
agatheheidi
agatheheidi
visszatérő vendég
 
StátuszNincs olyan, hogy tökéletes ember, de mindenki megéri a létezését. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.08.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 238707
Offline offline
Sims-sorozat, Simcity5, Grand Theft Auto, Assasin's Creed, Spore és Need For Speed. Mivel PC játékokkal szeretnék foglalkozni, ezért illene többet ismernem, de ez már a jövő zenéje. laugh.gif
2015. január 18. 20:10 #192
- törölt felhasználó -    
Csak a Sims. Viszont azt nagyon szeretem.
2015. január 19. 00:24 #193
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2015.01.18. 18:19)
Anno csak a másodiknak a demojával játszottam, meg egyik ismerősömnél láttam a háromból pár dolgot, de eddig egyiket sem tudtam végigvinni. A harmadik rész végéről pedig hallottam ezt-azt, de sosem néztem utána, mert a végigjátszás során szeretnék szembesülni a tényekkel. biggrin.gif

ooo annyi tartalom van benne én asszem 6x játszottam ki az első részt és 5x-5x a másik kettőt(fúú így belegondolva jó sok időt basztam el az életemből biggrin.gif), na de még így sokadik újrajátszásra se láttam még sok dolgot, szóval egy igen tartalmas játék.
Egyébként a vége miatt én se tudom miért pattognak egy történetnek nincs jó vagy rossz bejezése,mindenki máshogy éli meg.Sőt a Bioware kiadott hozzá még egy DlC-t amivel egy hosszabb, tartalmasabb befejezést kaptunk ezzel elismerve a "hibájukat".
2015. január 19. 09:53 #194
- törölt felhasználó -    
Idézet (hirosi @ 2015.01.19. 00:24)

Egyébként a vége miatt én se tudom miért pattognak egy történetnek nincs jó vagy rossz bejezése,mindenki máshogy éli meg.Sőt a Bioware kiadott  hozzá még egy DlC-t amivel egy hosszabb, tartalmasabb befejezést kaptunk ezzel elismerve a "hibájukat".


jaja! én is végig toltam szimplán a befejezést és a DLC kiegészítővel is! smileeee.gif de nemtom én nem éreztem szükségét ennek a DLC-nek! biggrin.gif lehet bennem volt a hiba de én teljesen megvoltam elégedve a végével értettem is hogy mi miért történik szóval fura volt olvasgatni a sok negatív kommentet! biggrin.gif néztem is hogy mi bajuk van ezeknek? biggrin.gif ezzel együtt én is ajánlom a DLC befejezés korrigálót! smileeee.gif öhmm talán szebb és érzelmesebb úgy a vége! smileeee.gif
2015. január 19. 19:12 #195
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2015.01.19. 09:53)
jaja! én is végig toltam szimplán a befejezést és a DLC kiegészítővel is! smileeee.gif  de nemtom én nem éreztem szükségét ennek a DLC-nek! biggrin.gif  lehet bennem volt a hiba de én teljesen megvoltam elégedve a végével értettem is hogy mi miért történik szóval fura volt olvasgatni a sok negatív kommentet! biggrin.gif  néztem is hogy mi bajuk van ezeknek?  biggrin.gif  ezzel együtt én is ajánlom a DLC befejezés korrigálót!  smileeee.gif  öhmm talán szebb és érzelmesebb úgy a vége! smileeee.gif

Gondolom amit Mizi(vett,kapott,letöltött ?) abba már a bővített befejezés van benne.Csak a harmadik részbe közel 10-15( ha pepecselsz akkor meg még több ) órányi dlc van szóval rendesen kitolja a játékidőt.
Amit nem vágtam és ez sztem nem spoiler hogy a harmadik részbe minek kellet az a kisgyerek, unalmas volt és tök felesleges,de gondolom így eladhatóbb lett a játék.
2015. január 19. 19:19 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (hirosi @ 2015.01.19. 19:12)
Gondolom amit Mizi(vett,kapott,letöltött ?) abba már a bővített befejezés  van benne.Csak a harmadik részbe közel 10-15( ha pepecselsz akkor meg még több ) órányi dlc van szóval rendesen kitolja a játékidőt.


Igen, a jó pár dlc mellett amit tartalmazott a csomag abban a bővített befejezés is ott van. Azt már mindenképpen végigviszem az ajánlásaitok alapján, no nem mintha nem szoktam volna amúgy minden dlct megcsinálni amit csak adnak egy játékhoz. biggrin.gif
2015. január 19. 20:17 #197
- törölt felhasználó -    
Idézet (hirosi @ 2015.01.19. 19:12)

Amit nem vágtam és ez sztem nem spoiler hogy a harmadik részbe minek kellet az a kisgyerek, unalmas volt és tök felesleges,de gondolom így eladhatóbb lett a játék.


SPOILER!!! SPOILER!!!!

Az én teoriám a kisgyerekről (mivel rengetegféle belemagyarázás van a játékba) szóval én úgy láttam és érzékeltem hogy Shepard évek óta a Kaszás technológia közelében élt és harcolt ezért lehet hogy őt is sulykolták. Valahogy valamikor! És azok a halucinációi vagy is inkább álmai azok arról szóltak hogy próbálták megtörni mentálisan az akaratát és ellehetetleníteni a Kaszások. Ezért azt is látjuk hogy tudat alatt Shepard valamilyen szinten kételkedik magában főleg amiatt hogy ő már nem ugyanaz a Shepard aki volt mivel az igazi Shepard-el tudjuk mi történt a Mass Effect 2 elején. smileeee.gif A kétségbeesése és küzdelme a bensőjében ebben a kisfiúban öltött alakot. Az elméjében így jelent meg az a fiú akit a játék elején látunk meghalni. Shepard pedig mindig próbálja megmenteni és elérni de mindig távolba kerül közben pedig halljuk a társainak is a hangját valahonnan, sokszor bátorítanak vagy kételkednek bennünk vagy is Shepardban. Majd végül amikor elérjük őt akkor Shepard-ot és a fiút is utoléri a sors majd a végzet amit nem kerülhet el. Lehet hogy a trauma vagy éppen a sulykolás miatt tér vissza mindig a fiú Shepard elméjében! Mindenképp egy fura és érdekes jelenség a kisgyerek a Mass Effect 3-ban mivel a végén a Kaszás tudat is egy kisgyerek holoképében jelenik meg Shepard-nak és kényszeríti választás elé mindennek a végén. De nagyon nehéz mélyebbre menni a Mass Effect 3 történetében. Mert 1000 és 1 féle vélemény változik róla minél mélyebbre ássuk magunkra benne. smileeee.gif

az otherworld-ök csináltak egy egész jó Mass Effect 3 értelmezést érdemes meghallgatni!
2015. január 19. 23:49 #198
- törölt felhasználó -    
Starcraft! meghajolo.gif
2015. január 19. 23:51 #199
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Age of Empires 2, Diablo 2, Dragon Age: Origins, The Sims 1, The Witcher 1. Ezek a kedvenceim. biggrin.gif
2015. január 20. 00:16 #200
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Diablo, Diablo 2, Morrowind, Skyrim, Icewind Dale, Dungeon Siege, The Witcher, The Witcher 2, Quake 3: Arena, Unreal Tournament 1, 2004, 3. Titan Quest, A.G.O.N. ( több része ), Jumurdzsák Gyűrűje, Max Payne, Max Payne 2, Max Payne 3 ( dióhéjban ennyi biggrin.gif )
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!