Starity

Kedvenc PC játékaid?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 17. 23:08 #21
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.03.17. 21:53)
Ismerős a helyzet, én is volt, hogy egész délutánt elkalandoztam a lezárt zónában. Egyedül az volt a fura, hogy alig találkoztam vérszopóval a játékban. biggrin.gif De a vége volt a legütősebb mikor a hologram csávóval beszélsz, és kiderül, hogy kicsoda vagy te.


Oblivion Lost mod és vérszopókkal együtt kelsz és fekszel majd. biggrin.gif
Egyébként azok ha jól emlékszem úgy voltak belőve, hogy inkább éjszaka legyenek aktívabbak, mint nappal valahogy úgy, mint a másik domináns ragadozó a zónában a chimera. unsure.gif

Call of Pripyat-ban volt egy olyan küldetés, hogy vadásszunk chimera-ra éjjel. Nagyon korrekt volt én semmit sem láttam, mert még nem rendelkeztem modern öltözettel amihez járt volna a jó éjjellátó. A fejlámpát meg ugye ha bekapcsolom akkor odajött volna még más teremtmény is és biztos, hogy engem hamikáltak volna meg először és csak utána támadtak volna egymásra. tongue.gif
Ennek örömére mindig kiharapott egy darabot a valagamból.
2011. március 18. 08:07 #22
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.03.17. 20:40)
Jah, van olyan is, aminek nincs vége, az nyomorék.


laugh.gif
2011. március 18. 08:45 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.03.17. 20:40)
Jah, van olyan is, aminek nincs vége, az nyomorék.


Na az ilyeneket utálom - mondjuk keveset marioztam, de példa erre a Vice City vagy az Assassin's Creed. Ha a radaron jelez valamit főküldinél, mondjuk azt a célpontot, akit meg kéne ölni, az egyáltalán nincs is ott reklamalo.gif de ez eléggé dühítő olyan 10-15 perces bazi nehéz küldetések után játékhiba, és kezdhetem újra. Tegnap például majd' félórát tököltem, hogy körbejártam három szintet, mert a toronyőrt nem találtam.. aztán végülis beleszúrtam a kőkemény reneszánsz-kori falba, és benne volt. 110.gif
2011. március 18. 10:29 #24
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (cápa @ 2011.03.17. 21:14)

Emlékszem én is egyszer leültem a gép elé délután 3-kor és talán csináltam egy mellékküldetést meg egy kicsit haladtam a főszállal és azt vettem észre, hogy már este 8 van.  biggrin.gif 

Szó se róla, nehéz abbahagyni. Tipikusan: "csak még egy küldetést".

Idézet (cápa @ 2011.03.17. 21:14)

Call of Dutyk-nak milyen a multiplayer része?  unsure.gif

Fogalmam sincs, soha nem multiztam, egyik játékban sem. Nem érdekel. És főleg a Call of Duty-hoz hasonló játékoknál a multizók többsége órákat tölt el azzal, hogy tökéletesítse a taktikát. Ráadásul sok esetben már nem is a játék a lényeg, csak a minél nagyobb kill arány.

De hogy meg lennének lepődve, ha egyszer élesben kellene bizonyítaniuk. Mikor már azt hiszik, hogy fel vannak készülve mindenre...

Idézet (Courtneyy @ 2011.03.18. 08:45)
Na az ilyeneket utálom - mondjuk keveset marioztam, de példa erre a Vice City vagy az Assassin's Creed...


Marioval én is keveset nyomultam, inkább a Prehistorik 2 volt az, amit nyúztam, és sokszor nekem is kedvem lett volna valamit összetörni, de én inkább az aztalt ütöttem teljes erőből, a billentyűzetet nem bántottam.

Az Assassin's Creed-ben tényleg van néhány ilyen programhiba, de van amikor nem tudod, hogy ez hiba, vagy szándékos. Mert jó néhány játékban volt már olyan, hogy csak akkor aktiválódott a következő küldetés, ha bizonyos napszakban, pl. reggel, sötétedéskor, stb., érkeztél.
2011. március 18. 15:57 #25
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (cápa @ 2011.03.17. 23:08)
Oblivion Lost mod és vérszopókkal együtt kelsz és fekszel majd.  biggrin.gif 
Egyébként azok ha jól emlékszem úgy voltak belőve, hogy inkább éjszaka legyenek aktívabbak, mint nappal valahogy úgy, mint a másik domináns ragadozó a zónában a chimera.  unsure.gif 
Call of Pripyat-ban volt egy olyan küldetés, hogy vadásszunk chimera-ra éjjel. Nagyon korrekt volt én semmit sem láttam, mert még nem rendelkeztem modern öltözettel amihez járt volna a jó éjjellátó. A fejlámpát meg ugye ha bekapcsolom akkor odajött volna még más teremtmény is és biztos, hogy engem hamikáltak volna meg először és csak utána támadtak volna egymásra.  tongue.gif 
Ennek örömére mindig kiharapott egy darabot a valagamból.

Na majd valamikor nekiállok újra a SHOC-nak, és felteszem rá az Oblivion Lost modot. De most egy ideig szüneteltetem a STALKER függőségem, mert épp múlt héten vittem végig harmadjára a COP-ot.
2011. március 18. 15:58 #26
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2011.03.17. 15:48)
Csak szimplán azért mondtam ezt, mert az én lány/nőismerőseim rosszul vannak az olyan játékoktól, amiben lőni kell, vagy van bennük némi agresszió, ölés. Ebben a nem túl tág körben ők leragadtak a Super Marionál, illetve a PacMannál... laugh.gif 
Előbbi mondjuk nem rossz, sőt! Utóbbitól viszont a falra mászok...

Akkor akad egy olyan is, aki szeret lövöldözni, gyilkolászni. biggrin.gif Én, mint horror fan, imádom az ilyen játékokat! Lehet jobban is, mint kéne? _nevet.gif

Egyébként engem a Super Mario kikészített. Elkezdtem játszani vele, de csak idegesebb lettem, szóval inkább egy kis lövöldözős játékba fojtottam a "bánatom". _nevet.gif
2011. március 18. 17:05 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.18. 15:58)

Egyébként engem a Super Mario kikészített. Elkezdtem játszani vele, de csak idegesebb lettem, szóval inkább egy kis lövöldözős játékba fojtottam a "bánatom". _nevet.gif


Ezzel én is mindig így vagyok. A Mario minden játéknál jobban fel tud idegesíteni. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo
2011. március 18. 22:58 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.03.18. 15:58)
Akkor akad egy olyan is, aki szeret lövöldözni, gyilkolászni. biggrin.gif Én, mint horror fan, imádom az ilyen játékokat! Lehet jobban is, mint kéne? _nevet.gif 
Egyébként engem a Super Mario kikészített. Elkezdtem játszani vele, de csak idegesebb lettem, szóval inkább egy kis lövöldözős játékba fojtottam a "bánatom". _nevet.gif


Én is csak addig vertem szét miatta 1-2 billentyűzetet, míg nem volt más játékom, aminek kicsit több értelme van. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo
2011. március 18. 23:01 #29
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2011.03.18. 22:58)
Én is csak addig vertem szét miatta 1-2 billentyűzetet, míg nem volt más játékom, aminek kicsit több értelme van. laugh.gif


Anyám, ennyi destruktív embert... _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. március 18. 23:07 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.03.18. 23:01)
Anyám, ennyi destruktív embert...  _nevet.gif  rohog.gif


Most miért? Ha már azokat a mérges barna vackokat nem tudom kinyírni, legalább megkísérlem azzal, amivel szemben van esélyem! laugh.gif

Más kérdés, hogy mindig csak azt értem el vele, hogy az öklöm fájdult belé, a billentyűzetnek meg se kottyant, sőt, inkább kijött belőle a kajamaradék... rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, dave095, Christo
2011. március 19. 19:17 #31
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Marijósoknak: smileeee.gif

http://tinypic.com/r/s2wo6r/7


Steam-es játékokkal és a Fallout 3 Game of the Year Edition-el kapcsolatban esetleg van valakinek tapasztalata? unsure.gif
2011. március 19. 19:38 #32
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.03.18. 23:01)
Anyám, ennyi destruktív embert...  _nevet.gif  rohog.gif

Most mit csináljak, ha lövöldözni szeretek? spiteful.gif tongue.gif
Egyszer próbáltam ki egy kocsis játékot, de az elég is volt. Már akkor tudtam, hogy "soha többet"! rohog.gif
Egyébként szégyen vagy sem, de a kártyajátékokkal is szépen elvagyok. _nevet.gif

Idézet (Levente1991 @ 2011.03.18. 23:07)

... mindig csak azt értem el vele, hogy az öklöm fájdult belé, a billentyűzetnek meg se kottyant, sőt, inkább kijött belőle a kajamaradék... rohog.gif

Azért volt valami haszna is. Kijött, ami nem odavaló. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Levente1991, Christo
2011. március 19. 19:45 #33
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.03.19. 19:38)

Most mit csináljak, ha lövöldözni szeretek? spiteful.gif tongue.gif 

Én itt a billentyűzet bántalmazására gondoltam... tongue.gif

Idézet (Bessie @ 2011.03.19. 19:38)

Egyszer próbáltam ki egy kocsis játékot, de az elég is volt. Már akkor tudtam, hogy "soha többet"! rohog.gif 

NA, akkor most képzelj el engem, amint kontrollerrel a kezemben akár két órán keresztül is száguldozok, legyen az F1-es autó, Túraautó, vagy bármelyik Need for Speed-ben található gépcsoda. biggrin.gif
2011. március 19. 19:48 #34
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
imádom a foci játékokat. fifa 07,08,09,10,11
gta vc,nfs,cod,battlefield. thumbsup.gif
legjobbak wink.gif
2011. március 19. 20:22 #35
édrienn
édrienn
мιѕѕ ƒαѕнισηιѕтα ♥
 
StátuszMalaysia, Las Vegas to play LA, if you pay my way Fashionista, how do you look♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 1249
Csatolások: 2089
Azonosító: 126693
Offline offline
nem igazán vannak:$
de nagyon szeretem és jókat tudok velük játszani: SIMS, Divatsuli, Restaurant Empire thumbsup.gif thumbsup.gif w00t.gif
2011. március 19. 23:48 #36
gandalf007
gandalf007
új tag
 
StátuszBSG fanatik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.15.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 3555
Azonosító: 122862
Offline offline
Én legfőképp stratégiai játékokkal játszom: Rome Total War, Empire Total War, és a legnagyobb kedvenc a Medieval 2 Total War biggrin.gif Évek óta játszok velük. És remek modok vannak hozzá, két kedvencem a Magyar Mod és a Third Age mod (ami a legjobb Gyűrűk Urás játék EVER).
A másik nagy kedvenc a Hearts of Iron 2. "Régebbi" játékok közül a Heroes 4-el játszottam rengeteget (és ez az egyetlen játék, ahol többször játszottam multival, mint az egyszemélyessel)és a Stronghold Crusaderrel.
Lövöldözni ritkán szoktam, ha mégis, akkor Star Wars Battlefront 2-vel játszok.
2011. március 20. 00:04 #37
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.03.19. 19:45)
Én itt a billentyűzet bántalmazására gondoltam...  tongue.gif 
NA, akkor most képzelj el engem, amint kontrollerrel a kezemben akár két órán keresztül is száguldozok, legyen az F1-es autó, Túraautó, vagy bármelyik Need for Speed-ben található gépcsoda.  biggrin.gif

Huh. Akkor ha egyszer összefutunk megtaníthatsz azzal játszani. Habár kétlem, hogy lenne akkora türelmed. rofl.gif De az is lehet, hogy én dobnám be hamarabb a törülközőt. rohog.gif Kevés dolognál van türelmem. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. március 20. 14:45 #38
- törölt felhasználó -    
Amúgy én nem vagyok vagyok oda a számítógépes játékokért, csak ahogy már írtam a Sims az amivel órákig el tudok lenni meg a Spore- lénylabor is laugh.gif Viszont egyszer játszottam osztálytársamnál a Call of duty-val és az nem volt rossz, de ha nála vagyunk akkor inkább Tekkenezni szeretek, bár igaz hogy az PSP, na mind1 rohog.gif A tesómnak elég sok számítógépes játéka van, és mindig mondja hogy próbáljam ki, de én az egyszerű jétákokat jobban bírom, mert hamar ideges leszek.
Ja és majdnem kihagytam a valaha volt legjobb játékot, a Raymant w00t.gif
2011. március 23. 10:52 #39
- törölt felhasználó -    
én 6-év kihagyás után ültem le újra játék elé a múlthéten és az természetesen egy Star Wars-os játék volt. biggrin.gif és nos én baromira nem számítottam ilyen látványra grafikára játékmenetre és játék élményre és hogy micsoda fejlődés ment végbe a PC és konzolos játékok világában. abszolút nem kísértem figyelemmel a számítógép és játék forradalmat az utóbbi években! biggrin.gif
szóval amikor zuhogó esőben a lézerkardról párolognak az eső cseppek vagy csak elég hozzá az hogy egy nyirkosabb területen mászkáljunk és ugyanúgy gőzölög a lézerkard csak pislogtam. biggrin.gif
kb 4 nap alatt kipörgettem a Star Wars:Force unleased 1-2-őt,amiket azért nem tartok minden idők legjobb Star Warsos játékainak de azért baromi jól szórakoztam rajtuk! biggrin.gif
pl.amikor ez a videó következett belesüppedtem a fotelba! w00t.gif
2011. március 23. 11:59 #40
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Találtam képet a kedvenc DOS-os sakkjátékomról. Ennek nincs olyan verziója, mint az Oroszlánkirálynak? Szívesen letölteném... rolleyes.gif
ITT megtaláltam, de nálam nem működik. sad.gif Másnál igen?

http://i.ytimg.com/vi/dN2s5YZymlE/0.jpg
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!