Starity

Aranyköpések suliban

142 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 14. 20:11 #21
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Ja és most jutott eszembe , szintén Töri tanárom ( nem normális az fix. )

Tanár : Kennedyt meggyilkolták. 1961-ben, '62-ben, '63-ban? Nem tudom pontosan. Mindegy, mondjatok valamit, elfogadom.

_nevet.gif _nevet.gif
59 felhasználónak tetszik: Ariana000, Bátor Ventillátor, Bemolly, Lady Suzy, DR.CsajokO.o, silenc, vd1996, dóóra, Lisa Veronicas, Adri98, ivonn a demi fan, Candace, zsófi1997, cukorbogyo, thunderbird, PetSal, Miley-fan09, VastagTamásfan, reguss, riri17, Fan-ily6889, Riley13, XUtauxNiichanX, hailey19, adry1415, Vickykeh, pink_bunny, itsmestella, H_Eszti, Cecília13, Lucy-chan, heyitsamyMT, Em31, Meisan, ArianaG., Musegirl, starxxx, Black Hearth2, NorPatch, Lakreen., Nina1122, Rihannna, Bella99, Kyra99, Sharpie, RenaLily, MadHatter, Alison Lerman, ercsi2000, ViviOsztCshőő, haverlaand, kékcsillámpóni, Jody, melasz12, Lizania, Axenne, krisztucsá, cat32, mangalover43
2011. április 14. 20:12 #22
Sophie
Sophie
 
StátuszSok mindent átállítanék a profilomon, mert változtak, de emlékből így hagyom :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.17.
Hozzászólás: 633
Csatolások: 1998
Azonosító: 123071
Offline offline
hittan óra rolleyes.gif (hittan és töritanárom)

felfekszik a tanárunk az asztalra és belép a terembe egy anyuka (tanárunk nem vette észre 110.gif ) és elkezdte mondani:
- 10 óra még alszok egy kicsit nem megyek még templomba...-az egész évfolyam röhög
mikor felkelt az anyuka félően megkérdezte:
- Elvihetem a lányom...
_nevet.gif
30 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Ariana000, House Of Wax, Catherine, DR.CsajokO.o, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, PetSal, Miley-fan09, VastagTamásfan, riri17, Fan-ily6889, XUtauxNiichanX, dóóra, adry1415, itsmestella, Meisan, Vampire Lady, Black Hearth2, NorPatch, Jody, Lakreen., RenaLily, MadHatter, ViviOsztCshőő, haverlaand, Lizania, Bátor Ventillátor, krisztucsá, Axenne
2011. április 14. 20:13 #23
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Osztályfőnök: Szabikám ha továbbra is rosszul tanulsz akkor felnőttkorodban csak vadásztál lesz ebédre!
Szabi: Mi az hogy vadásztál?
Osztályfőnök: Hát eszel amit vadásztál! biggrin.gif
Mindenki szakadt w00t.gif
28 felhasználónak tetszik: Ariana000, House Of Wax, thunderbird, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, Candace, hana001, Miley-fan09, riri17, dóóra, nothingcanstopme, adry1415, itsmestella, Christinna, Cecília13, Meisan, ArianaG., Musegirl, NorPatch, Lakreen., Rihannna, Kyra99, MadHatter, melasz12, Lizania, Bátor Ventillátor, Axenne, krisztucsá
2011. április 14. 20:18 #24
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Nálunk mindig nagy dolgok történnek órákon, de most csak ez a két dolog jutott eszembe:

Amikor töri órán a két világháború közötti időszakot vettük, Németországnál tanultuk a Saar-vidéket. Nos okos osztálytársam úgy olvasta fel, hogy Sz@r-vidék. Mire a tanár: "Azt helyesen úgy kell ejteni, hogy Szár-vidék." Mire az osztálytársam: "Jó, cigányul talán, de most magyarul beszélünk, nem?" És az egész osztály röhögött. Bár így utólag visszagondolva inkább rasszista dolog volt ez tőle, de hát akkor még vicces volt. biggrin.gif

Meg hát ott vannak a drága tanárok ismétlődő szólásai. Kedvencem az, amikor föci tanár doga előtt mindig ad pár percet, hogy átismételjük az anyagot. Olykor ezt mondja: "Helyremennileülnitanulni!" De olyan hangosan, hogy a szomszédos teremben is hallatszik. rohog.gif Sőt, az utána lévőben is _nevet.gif
25 felhasználónak tetszik: Ariana000, Bátor Ventillátor, Karina197, thunderbird, Lady Suzy, Lisa Veronicas, TeenLady, ivonn a demi fan, Miley-fan09, riri17, dóóra, itsmestella, heyitsamyMT, Meisan, Vampire Lady, Musegirl, Weniii, Black Hearth2, Jody, MadHatter, Kyra1999, Lizania, krisztucsá, An_d_a, virgi09
2011. április 14. 20:20 #25
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
"Márk, bizonyítsd be tudásod... hiányát!"

Szabibá: Állatok világnapja van.
Danikám: Hehee az én napom!
Szabibá: Dani,nem lehetséges, mert az állatok intelligensek.
50 felhasználónak tetszik: Ariana000, Bátor Ventillátor, Karina197, vd1996, thunderbird, Lady Suzy, DR.CsajokO.o, silenc, Lisa Veronicas, zsófi1997, dóóra, Marina Salvatore, ivonn a demi fan, PetSal, Miley-fan09, Lakreen., VastagTamásfan, reguss, riri17, XUtauxNiichanX, hailey19, idiotgirl, adry1415, Nashine, itsmestella, Cecília13, heyitsamyMT, Meisan, Vampire Lady, Musegirl, Weniii, Black Hearth2, NorPatch, Rihannna, Bella99, Sharpie, RenaLily, MadHatter, Miti, alkorossy, ViviOsztCshőő, Jody, melasz12, Lizania, krisztucsá, Axenne, viki1995, An_d_a, virgi09, Claire12
2011. április 14. 20:30 #26
- törölt felhasználó -    
Angoltanár: What are your hobbies?
Diák: I like walking on the streets at night.
Tanár: Really? Are you a vampire?

_nevet.gif
Fizikatanárom pedig olyan, hogy ha akarsz ha nem kihív a táblához. Ez a következőképpen zajlik:
Járkál az osztályban, megkérdezi ki akar kimenni megoldani a feladatot - természetesen senki nem jelentkezik -, erre ő megáll valaki mellett és azt mondja: Nem bánom, menjél.
_nevet.gif

IX.-ben Földrajz felelés. Osztálytársam, Alex felelt.
A Föld magvának a belső része az vasas.
Tanár: Meg a Loki.


Hittanóra:
Sanyi jön befelé az ajtón és nekimegy.
Atya: Sanyi kitud nyitni úgy egy ajtót, hogy közben nekimegy.
43 felhasználónak tetszik: Ariana000, Bátor Ventillátor, House Of Wax, Bettyke94, thunderbird, Lady Suzy, Kelsey, Clélia, DR.CsajokO.o, Lisa Veronicas, Adri98, Candace, PetSal, dóóra, ivonn a demi fan, Miley-fan09, vampiregomez, riri17, hailey19, adry1415, itsmestella, Lilimooo, Meisan, Musegirl, starxxx, Weniii, Black Hearth2, NorPatch, Jody, Lakreen., Nina1122, Rihannna, RenaLily, MadHatter, Miti, ratónblanco, Kyra1999, ViviOsztCshőő, kékcsillámpóni, krisztucsá, cat32, An_d_a, virgi09
2011. április 14. 20:35 #27
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Nálunk rengeteg szokott lenni, de most mégis csak ofő emlékezetes beszólásai jutnak eszembe. Majd írok mást is, ha eszembe jutnak.

"Gyerekek ! Szellemi restség béklyózza lelketek."

"Az unalom ne üljön ki az orcátokra. Inkább vonuljatok belső emigrációba és gondolkodjatok el az élet nagy problémáin."
13 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, thunderbird, Lady Suzy, Kelsey, ivonn a demi fan, XUtauxNiichanX, hailey19, adry1415, itsmestella, Lakreen., MadHatter, Lizania, krisztucsá
2011. április 15. 20:28 #28
- törölt felhasználó -    
Ez magyarórán volt, már nem is tudom, hogy irodalmon-e vagy nyelvtanon. A tanárnő amúgy r*hadt jófej, meg olyanokat szoktunk röhögni a beszólásain. biggrin.gif

Épp már az őrületbe kergette az egyik srác, és azt mondja:
- Jani, ha az életben egyszer egy lány még csak szóba is áll magával...
Közbevág:
- Van barátnőm!
- ...akkor se számítson arra, hogy...
- De van barátnőm!!
...
_nevet.gif _nevet.gif

Van egy másik is így hirtelen, mondjuk azt nem a mi tanárunk mondta, hanem az egyik tablóra van kiírva.
"Nem ismétlem magam, nem vagyok papagáj. Mondom nem vagyok papagáj!!" _nevet.gif
34 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, selenamiley01, Lady Suzy, DR.CsajokO.o, House Of Wax, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, hana001, Miley-fan09, Lakreen., dóóra, riri17, XUtauxNiichanX, hailey19, itsmestella, Meisan, Musegirl, Black Hearth2, NorPatch, Jody, Bella99, Kyra99, RenaLily, PetSal, MadHatter, Kyra1999, ViviOsztCshőő, Lizania, krisztucsá, Axenne, selenafanforever04, cat32, An_d_a, virgi09
2011. április 15. 20:59 #29
- törölt felhasználó -    
Olvasás órán:
(olvastunk hangosan és a tanár szólította a gyerekeket.vége volt az olvasmánynak)

Osztálytársam: Most a Jön az árvizet fogjuk olvasni!Kitti kezdi!

A tanár megkérdezi:Ha már ilyen jól elvagytok,akkor én meg menjek haza?

Az osztály nagyrésze: IGEEN!! thumbsup.gif thumbsup.gif
17 felhasználónak tetszik: House Of Wax, ivonn a demi fan, Miley-fan09, dóóra, riri17, adry1415, itsmestella, Meisan, Weniii, NorPatch, Lakreen., Bella99, MadHatter, Kyra1999, haverlaand, Pumpkin, Bátor Ventillátor
2011. április 15. 21:29 #30
- törölt felhasználó -    
Nálunt ez szerdán volt..mikor az 1-ik osztály társam D.Vanessza kihúzta a gyufát a fizikatanárnál...
-Tanár: akkor kislányom gyere ki felelni!
-Vanessza: de mért én...?Mit csináltam már megint..?
-Tanár: egész órán jár a szád és be nem áll!!!
-Vanessza: nem tanultam semmit..szal írja be nyugodtan az 1-est..elszarom..
-Tanár: jó..nekem mind1..de ha megbuksz fizikából az nem az én hibám lesz..
-Vanessza: akkor meg bukok le tudom szarni magasról, nem tud érdekelni...
-Tanár: kicsit szemtelen vagy lányom!
-Vanessza: akkor szemtele vagyok!!Kit nem szarja le...?Csak azokkal beszélek így akik megérdemlik és szevasz!!!Szálljon már le rólam !!!

Na igen..osztály szeme fénye ez a hölgyemény...-.-"
4 felhasználónak tetszik: Adri98, ivonn a demi fan, Christinna, Vampire Lady
2011. április 15. 21:35 #31
- törölt felhasználó -    
Másik meg bioszórán volt, mikor a szaporodást és egyedfejlődést vettük...
-Tanár: nos igen..mikor az együttlét megtörtént, és a 2 személy nem akar gyereket fogamzásgátlót kell szedned...
-Dani: szóval események után szedjek fogamzásgátlót...

Másik szintén bioszon..
-Tanár: most vesszük a megtermékenyítést...
-Dani: gyakorlati óra lesz...?Vagy oktatófilm...?*.*

Ennyi xD
48 felhasználónak tetszik: Ariana000, Lady Suzy, DR.CsajokO.o, vd1996, House Of Wax, Lisa Veronicas, Marina Salvatore, dóóra, ivonn a demi fan, Miley-fan09, Lakreen., cseszt, reguss, riri17, XUtauxNiichanX, adry1415, itsmestella, Christinna, H_Eszti, Cecília13, Lucy-chan, Cintus, Vampire Lady, Musegirl, Weniii, Black Hearth2, NorPatch, Jody, PetSal, Bella99, Kyra99, RenaLily, MadHatter, Miti, ratónblanco, Kyra1999, ViviOsztCshőő, haverlaand, kékcsillámpóni, esztikeee12, Pumpkin, Lena999, selenafanforever04, Lizania, Bátor Ventillátor, krisztucsá, An_d_a, virgi09
2011. április 15. 21:39 #32
- törölt felhasználó -    
Vagy a volt barátnőm esete...tanár kihívja föcin feleni...
-Tanár: és mi az, amit az Indiaiakt termesztenek..barna és folyékony...
-Noémi: Szar?:DDD
-Tanár: Kávé édes lányom KÁVÉ!!
38 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Kelsey, thunderbird, Lady Suzy, DR.CsajokO.o, silenc, vd1996, Lisa Veronicas, dóóra, ivonn a demi fan, PetSal, Miley-fan09, Lakreen., riri17, XUtauxNiichanX, hailey19, adry1415, Nashine, DiszDisz, itsmestella, Cecília13, Lucy-chan, Lilimooo, Cintus, Vampire Lady, Weniii, Black Hearth2, NorPatch, Rihannna, berninici, Kyra99, Miti, ratónblanco, ercsi2000, Kyra1999, Bátor Ventillátor, krisztucsá, virgi09
2011. április 15. 21:40 #33
- törölt felhasználó -    
Kémia óra: Mi lesz a kalciumból és az oxigénből? - Kálcigén.. rohog.gif
35 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Kelsey, Clélia, thunderbird, DR.CsajokO.o, Alexis_0504, House Of Wax, Lisa Veronicas, DisneyFans, Twilight6, Marina Salvatore, dóóra, cukorbogyo, ivonn a demi fan, Lakreen., riri17, adry1415, itsmestella, Christinna, Lucy-chan, Cintus, Meisan, NorPatch, Jody, PetSal, Rihannna, Kyra99, Sharpie, Kyra1999, MadHatter, kékcsillámpóni, Hayley.5, Bátor Ventillátor, krisztucsá, cat32
2011. április 15. 21:47 #34
- törölt felhasználó -    
Esetem a matektanárral: [vektorokat vettük]

- hogyan kapjuk meg az eredményt?
Én: elforgatjuk 90 fokkal.
- igen, igen, és tudja valaki, miért? (...) mert nem a mérete számít, hanem a pozíció! beer.gif XD
31 felhasználónak tetszik: Ariana000, Kelsey, DR.CsajokO.o, silenc, House Of Wax, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, Miley-fan09, cseszt, dóóra, Claudiia, riri17, hailey19, adry1415, itsmestella, Lucy-chan, PetSal, Meisan, Black Hearth2, NorPatch, Lakreen., Rihannna, RenaLily, Kyra1999, MadHatter, Jody, Pumpkin, Lizania, Bátor Ventillátor, krisztucsá, cat32
2011. április 15. 22:13 #35
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Töri:
(Gyors kérdés volt, valahogy témába vágott...)
Tanár: Miben a legjobb a török páncélos lovasság?
Diák: Páncélban.

Irodalom:
(életrajz diktálás)
Tanár: Ady 6 ujjal született...
Diák: Hiányzott 4 ujja? rohog.gif


És még van egy csomó... Ugyanazt tudom csak mondani, mint a többiek, ha eszembe jut még, megírom:)
22 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, Miley-fan09, cseszt, Claudiia, riri17, XUtauxNiichanX, adry1415, itsmestella, Christinna, Cecília13, Meisan, Black Hearth2, Lakreen., Rihannna, MadHatter, Jody, Lena999, Bátor Ventillátor, Lizania, krisztucsá
2011. április 15. 22:47 #36
- törölt felhasználó -    
nekünk ez még 5-be volt,hogy az ének tanárunk bemutatkozott ez valahogy így zajlott:
jó napot kívánok mindenkinek az én nevem XY ének és történelem tanár vagyok helyes vicces és kedves, a vércsoportom A negatív...
Matek óra:
100.óra volt. az istenért sem tudtuk kitalálni a feladványt és már a tanár agyára mentünk a sok baromsággal amit összehordtunk és megelégelte megoldotta helyettünk (tök egyszerű volt) és mindenkinek ez a tipikus hogy "á csak ennyi,milyen hülyék vagyunk ajj,jesszus milyen ciki ez már" arc kifejezés volt látható az orcáján
és akkor az egyik osztt.mondja:
ilyen egyszerűt nem tudtunk megoldani...
tanár közbeszól:
hát nekem mondod ti meg itt ketáztok...
természet:
tanár kihívja felelni az egyik csajt
-mesélj egy kicsit az alfölről
a lány izomból pofán röhögte, a tanárt
megkérdezte tőle min rhögsz annyira elkezdi:
XY néni hát nem nyilvánvaló, azon hogy alföld...
TERMÉSZETÓRA
minden órára szoktunk behozbi ilyen szemléltető eszközöket mint(pl.: ha az almáról tanulunk almát)egyik órán,nézegetjük a könyvet még év elején oszt' meglátunk egy csupasz csaj- és egy srác testet a könyvbe,az i*ióta osztársam kikapja a kezemből a könyvet és ilyen p**verz tekintettel,elkezdi olvasgatni,hangosan én meg mondom
na erre az órára milyen szemléltető ezközt fog behozni a tanár..
irodalom:
hát az a nő valami borzalom:
beszélgetünk és nem is tudom valamilyen okból közbejött ez a sorozatos cucc (pl.: jóban rosszban...) és a tanárnő elkezdi sorolni hogy ő miket szokott otthon nézni így akkora átéléssen hogy az csak na(hozzáteszem amikor suli rádió van egy-egy ünnep alkalmából,akkor is énekli totán K.O. hangal a betétdalokat szóval ilyen... biggrin.gif )és felkiált
azta tényleg ma lesz kabátok közt(barátok közt)
+
ugyanez a téma és mindenkitől megkérdezte hogy ő melyiket szereti melyiket nézi rám került sor:
- na te miket nézel
na én az ilyen labdákat általában lecsapom
-én? én a rosszban rosszbant
osztály röhög a tanárnak nem esik le:
-igen erről még nem is hallottam mirőlszól
-ugyan már tanárnő hát az előbb maga is felsorolta!
-ja hogy az!(isteni szikra)de lányom azt Jóban Rosszbannak hívják,erre én
-ugyan tanárnő abban már semmi jó nincs...
12 felhasználónak tetszik: dóóra, ivonn a demi fan, riri17, adry1415, itsmestella, Lucy-chan, Cintus, Black Hearth2, Kyra1999, Bátor Ventillátor, Lizania, virgi09
2011. április 18. 18:41 #37
- törölt felhasználó -    
ez nem mondanám h annyira ilyen jó beszólás de nem volt rossz na szóval:
mindenki dumál bioszon amikor az egyed fejlödést vettük meg a férfi nemi szervét tanár megelégelte és jó hangosan be orditotta h:
Tanár:-Ennyi ha nem figyel senki nnem baj hagyuk az anyagot de akkor legyen szives mindenki otthon sajátita el _nevet.gif blink.gif
és észre sem vette mit mondott
10 felhasználónak tetszik: Marina Salvatore, ivonn a demi fan, Miley-fan09, Lakreen., riri17, Lucy-chan, PetSal, Black Hearth2, Kyra1999, Bátor Ventillátor
2011. április 18. 18:54 #38
- törölt felhasználó -    
Tesi óra:
(Évelején még egy kicsit ki voltunk kapcsolva rohog.gif )
Tanár: Jobbra át!
Minden második gyerek balra fordul.
Tanár: A szőkeség belülről fakad...

Tanár: Olyanok vagytok, mint az aranyhalak!
Osztálytárs: Mért pont aranyhalak?
Tanár: Mert az aranyhal 15 mp-ként elfelejti, hogy mit csinált.

Tanár: Nem mondom meg, hogy ki csinálta rosszul a gyakorlatot. Egyébként meg Eszter volt.

Tanár: Jobb kéz fönn...
Bnőm kérdezi tőlem: Melyik a jobb?
40 felhasználónak tetszik: Ariana000, House Of Wax, Lady Suzy, vd1996, dóóra, Lisa Veronicas, zsófi1997, cukorbogyo, ivonn a demi fan, Miley-fan09, Charmed and Dangerous, Lakreen., Claudiia, Debby.R, riri17, Marina Salvatore, XUtauxNiichanX, nothingcanstopme, hailey19, DiszDisz, itsmestella, Christinna, Cintus, PetSal, Vampire Lady, Weniii, Black Hearth2, NorPatch, Jody, Rihannna, Kyra99, Sharpie, RenaLily, MadHatter, ercsi2000, Kyra1999, Pumpkin, Bátor Ventillátor, selenafanforever04, krisztucsá
2011. április 21. 19:21 #39
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Töritanárnőnk órán feleltettet kihívja az egyik osztálytársamat!
Osztálytársam: Nem tudok semmit nem készültem!
Tanárnő: Nem érdekel nem magyarázol,befogod a szád és kijössz legalább meghallgatod a kérdést! _nevet.gif
( am facebookon van alkalmazása Napi Csabainé névem thumbsup.gif )
17 felhasználónak tetszik: Ariana000, Lisa Veronicas, ivonn a demi fan, Miley-fan09, XUtauxNiichanX, itsmestella, Lucy-chan, Cintus, Black Hearth2, NorPatch, Jody, PetSal, Lakreen., Bátor Ventillátor, Lizania, krisztucsá, An_d_a
2011. április 22. 16:56 #40
- törölt felhasználó -    
- 2012-ben hány évesek voltatok?
- lejjebb kapcsolod a villanyt? 110.gif

szabadfoglalkozás angolon:
Jani: nézzünk Family Guyt!
angoltanár: és azt hogy írjam be?
Jani: Family Guy
angoltanár: Family. Így? *headshot* w00t.gif

Nóri: ezt kivihetem felakasztani?
Biosztanár: Ki.. magadat is.

barátnőmmel csináltunk egy papírszemüveget, amire ráírtuk, hogy Rambo. (persze semmit sem látni benne, és azt felvette órán)
Biosztanár: Pozsár művésznőnek is jó sok esze van..

Jani számolta a pénzt órán
Biosztanár: számolhatod a pénzt, de nem lesz elég a fülműtétedre sem, ha odaállok melléd és ordítok! _nevet.gif
30 felhasználónak tetszik: Ariana000, Lisa Veronicas, Lady Suzy, dóóra, thunderbird, ivonn a demi fan, Miley-fan09, Charmed and Dangerous, Claudiia, riri17, hailey19, adry1415, itsmestella, Lucy-chan, Riley13, Black Hearth2, NorPatch, Lakreen., Rihannna, RenaLily, MadHatter, Miti, Kyra1999, haverlaand, kékcsillámpóni, Jody, Pumpkin, Bátor Ventillátor, Lizania, krisztucsá
142 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!