Így szokj le a körömrágásról
2014. június 25. 21:11
#101
Én gyerekkorom óta rágtam a körmöm de már leszoktam róla, mert tényleg nem tesz jót...
2014. június 30. 20:33
#102
Én sem rágtam még soha a körmöm,viszont a körmöm körülötti részt,idegességemben mindig össze-vissza csócsálom.
Nem csúnya,mert legtöbbször,akkor rágom,ha ideges,éhes vagyok.
Meg néha,ha unatkozom.
Nem csúnya,mert legtöbbször,akkor rágom,ha ideges,éhes vagyok.
Meg néha,ha unatkozom.
2014. július 03. 13:17
#103
Még régebben én is rágtam a körmöm, de azóta már leszoktam róla, és már nagyok
2014. július 15. 13:12
#104
Én úgy szoktam le, hogy géllakkos műkörmöt csináltattam és teljesen bevált
2014. augusztus 20. 17:49
#106
|
|
Cute girl 998suicide blonde |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.19. Hozzászólás: 11981 Csatolások: 4586 Azonosító: 158722 offline
|
Régen nagyon sokat rágtam a körmöm, de leszoktam.
2014. augusztus 20. 18:03
#107
|
|
cicusmicus8b!tch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.27. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 31 Azonosító: 184793 offline
|
hat..nekem rossz szokasom volt><..de,egyszeru..en ugy csinalom hogy kifestem a kormom azzal a koromlakkal,amirol tudom h nem azzonnal kop le,es nemis pattog le:3...ha viszont mar zavar a merete akkor koromcsipesz es megigazitom^^..
2014. szeptember 27. 21:38
#109
undorító a körömrágás.. SZERINTEM. ennek ellénre én is csinálom... és tisztában vagyok vele hogy undorító..
nagyon nehéz leszokni:) bár alakulóban van...:DDD együttérzek azokkal akik nem tudnak:cc és irigylem azokat akiknek sikerült..
nagyon nehéz leszokni:) bár alakulóban van...:DDD együttérzek azokkal akik nem tudnak:cc és irigylem azokat akiknek sikerült..
2014. szeptember 28. 18:34
#110
mondjk azt,hogy már kétszer leszoktam...de vissaesőnek nyilvánítottak
1 felhasználónak tetszik:
amanda2000
2014. szeptember 30. 20:05
#111
Én úgy oldottam meg,hogy belakkoztam. Miután felkentem a szörnyű ízű lakkott, már nem volt olyan élvezetes a körömrágás.Ráadásul a lakk káros is.Szóval nem volt más választáson.
1 felhasználónak tetszik:
amanda2000
2014. december 13. 14:46
#112
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Egészen kicsi koromtól rágom a kömömet és arra jutottam...hogy nálam az ég világon semmi nem tudja megakadályozni, hogy lerágjam a körmöm. Mindegyikkel próbálkoztam már (kivéve a maikűrkészlettel) , mert hogy néznék ki, ha a suli közepén elkezdeném javítgatni a körmömet?) Egyszer már majdenem sikerült leszoknom, de aztán visszaestem...Szóval nekem ez a drogom és ha rajtam múlik akkor ez is marad.
2014. december 13. 14:48
#113
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Idézet (Cute girl 998 @ 2014.08.20. 17:49)
Régen nagyon sokat rágtam a körmöm, de leszoktam. 
Hogyan csináltad?
2014. december 13. 14:52
#114
Én is rágtam, de az utóbbi 2 évben leszoktam róla.
2014. december 13. 20:09
#115
Nem tudom, én szerencsére nem rágom a körmömet.
2014. december 14. 12:04
#116
én régen rágtam nagyon de leszoktam róla
rájöttem,hogy ez nem jó.sokkal csúnyább lesz a körmöd
2014. december 22. 14:44
#117
Idézet (,2011.04.21. 19:28~1959547)
Én rágózás közben is rágom a körmöm, ha neadjisten körömlakk van rajta, leszedem, szóval javíthatatlan vagyok.
Gyerekkorom óta rágom a körmöm, de engem nem zavar. Évente egyszer tudatalatt abbahagyom, aztán amint letörik, kezdem újra
Gyerekkorom óta rágom a körmöm, de engem nem zavar. Évente egyszer tudatalatt abbahagyom, aztán amint letörik, kezdem újra
Én is így vagyok vele de annyira le szeretnék már szokni róla :// .
2015. január 01. 14:21
#118
Én mindig rágom a körmöm, de sosem lesz csúnya! Mindig szép és ép marad.
2015. január 10. 19:25
#119
|
|
Bella Pearlsoy valiente |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.16. Hozzászólás: 1652 Csatolások: 1037 Azonosító: 191721 offline
|
Én is éppen próbálok leszokni, de olykor-olykor ténylegesen a számhoz nyúlok, de még csak észre sem veszem...
2015. január 10. 21:34
#120
Még régebben rágtam egy darabig, de csak mert más is.
De alapból sosem, mondjuk nélküle is elég ragyik a körmeim
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
