Starity

Vámpírnaplók, a könyv

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 06. 19:56 #21
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Engem Elena készített ki a történetben, Stefan a sorozatban sokkal jobb! Damon meg... jaj istenem, olyan édes volt Bonnie -val és hát a végén meg... sorry.gif na ne! szegény...
2011. augusztus 08. 14:45 #22
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Állítólag nincs még vége, a könyvnek, ugyanis az írónő még folytatja a regényt!

Hamarosan kereshetjük a polcokon a Stefan's Diaries címen futó könyveket, továbbá nem nem erősített forrás szerint lesz egy Damon's Diaries is...(de ez nem biztos!!!) wink.gif
2011. december 18. 15:19 #23
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Megjelent a legújabb The Vampire Diaries könyv.

Vámpírnaplók - Stefan naplója 1. rész
A kezdetek

Szerelmi háromszög, mely egy örökkévalóságon ível át...
1864-ben járunk, tombol a polgárháború. A tizenhét éves Stefan azonban egyedül vívja a maga harcát. Kénytelen eljegyezni egy lányt, akit nem szeret; titokzatos, fiatal vendégük azonban rögtön felkelti érdeklődését.
Katherine, fényes fürtjeivel és huncut barna szemével, gyönyörű és csábító... és egyúttal sötét titkot rejteget: vámpír.
E történet felfedi a népszerű televíziós sorozat legégetőbb titkát.
Mi is történt valójában Stefan, Damon és Katherine között? Hogyan alakult ki a Vámpírnaplók hősei közti szerelmi háromszög?
A(z) Vámpírnaplók - Stefan naplója 1. rész Könyv szerzője L. J. Smith.
2011. december 18. 17:11 #24
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2011.04.23. 10:39)
Sziasztok!
Hát nem is tudom, kerestem ugyan, de én nem találtam ilyen témát, így hát gondoltam elindítom, mert engem is nagyon érdekel, maga a könyv is (csakúgy mint a sorozat) biggrin.gif 
Mi a véleményed a KÖNYVRŐL?
-olvastad?
- melyik tetszett jobban?
- mit változtatnál meg rajta? (miért?)
- mit vittél volna át filmre is a könyvből?
-... blush.gif 
(hoztam pár képet is... biggrin.gif eddig megjelent könyvek borítója blush.gif


Én olvastam az összeset, és egyszerűen fantasztikusnak találom! Hiszen a megírásának időpontjában az egyik legjobb vámpírkönyvekhez tartozhatott. smileeee.gif Mármint az első négy része. A kedvenc részem talán az Éjfél, bár a jövő még tartogathat meglepetéseket. smileeee.gif Legszívesebben visszamennék az időben, és Kevint meg Juliet addig ráznám, még el nem határozzák, hogy követik a könyvet a sorozatban. Sokkal, de sokkal jobb lett volna. És szörnyű úgy olvasni, hogy közben már azon agyalok, hogy egy-egy rész milyen gyönyörű lett volna a sorozatban. (Például a hatodik könyv báljai.)

Idézet (Minimanó94 @ 2011.04.23. 10:42)
Amúgy nekem tetszik a könyv, de örülök neki, hogy nem ragaszkodik a filmhez! meghajolo.gif 
Amit szívesen megnéztem volna a filmen az az a rész a könyvben (1.rész), amikor Stefan megveri Tylert, a temetőben. meghajolo.gif
Bár Elena szimpatikusabb filmen, de Bonnie szerintem lehetett volna az apró, törékeny, porcelánszépségű, vörös Bonnie a könyv szerint. dry.gif 
És örülök neki, hogy Elenának öccse van a filmen és nem húga...!!! rohog.gif

Ezt a részt nem értem. A sorozat a könyv alapján készült, nem pedig fordítva. think.gif
Elena valóban nagyon aranyos a sorozatban, bár Ninát nyugodtan befesthették volna szökére, és adhattak volna neki kék kontaklencséket, mert egy photoshoppolt kép láttán már azt is tudom, hogy nagyon jól állna neki. A gyönyörű kis vörös Bonniet, na meg a Bamon szálat hiányolom én is nagyon a sorozatból. Ja, és főleg Merryt!! reklamalo.gif
Én nem. Jeremy néha annyira nyomi. rohog.gif És a kishúgával nem is lenne ennyi baj.

Amúgy igen, lesz folytatás, lesz egy Hunters (Vadászok) trilógia, gondolom Merryvel kapcsolatban. A gond csak az, hogy a kiadó elvette Lisától, így elméletileg ezeket már egy ismeretlen író folytatja. Ez most azért gáz, mert szerintem így az egész el fog delenásodni... dry.gif

És a Stefan naplójának semmi köze nincs az eredeti Lisa könyvekhez, talán nem is olvasom ki őket. Az egész egy teljesen más Stefanról szól, és az a két -hadnemondjammilyen- ember írta... omg.gif

Egyébként van két képem ezzel kapcsolatban, egy netes, egy pedig a deviantartról van. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, duracell, Kyra99
2011. december 19. 17:06 #25
vivi0403
vivi0403
Ashley Tisdale fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.28.
Hozzászólás: 3496
Csatolások: 12481
Azonosító: 75313
Offline offline
Még csak most kezdem el unsure.gif unsure.gif
De alig bírom letenni annyira jó thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. december 19. 17:07 #26
- törölt felhasználó -    
Én még csak a második részénél tartok,de nagyon nagyon tetszik heart.gif
2011. december 22. 14:53 #27
- törölt felhasználó -    
Hogy őszintén bevalljam én még egyetlen részt sem olvastam el belőle,mert utálok olvasni.Annyi volt,hogy az egyik boltban bele-bele nézegettem.Nekem az tetszik benne,hogy egyátalán nem olyan,mint a sorozat.Van egy újságom amiben benne vannak a TVD-s könyvek tartalmai,csak azt szoktam olvasni.Amúgy most megjelent egy új része,A kezdetek Stefan naplója 1.
2013. május 30. 17:14 #28
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Sokaknál hódít ez az internetes E-bookos, okos telefonos könyvolvasás, bevallom én nem rajongok érte, de a szükség törvényt bont, szóval akinek esetleg nincs meg a könyv és szeretné elolvasni, ingyen és bérmentve annak ajánlom figyelmébe az oldalt: KLIKK!!! -itt letöltheted és bele is olvashatsz a könyvbe. wink.gif
2013. július 20. 20:41 #29
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Nekem mondjuk megvan az első három része könyvben bár eddigcsak az első kettőig juttam el de nagyon magával ragadott a könyv annyira,hogy egyhétalatt kiolvastam nekem úgyjó ahogy van nincs szükség változtatásra...
2014. július 01. 12:19 #30
- törölt felhasználó -    
Nem és nem is akarom bőven elég volt a Vámpírnaplókat végig szenvedni...Volt időszak mikor tetszett de az eleje és a végefele kezdett ellaposodni a történet :/ Bocsi fanok smileeee.gif
2014. július 01. 12:20 #31
- törölt felhasználó -    
Márminta sorozatról beszéltem fish.gif
2017. június 30. 22:05 #32
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Olvastam, és nagyon szerettem. wink.gif
2017. december 13. 15:59 #33
- törölt felhasználó -    
Igen de nem olyan jó mint a sorozat én szerintem de nem is rosszak azért smileeee.gif
2022. november 07. 12:11 #34
- törölt felhasználó -    
Nem olvastam. mellow.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!