Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. június 14. 23:37 #5041
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Elkérhetem a lapját Coleen McLoughlin-nak? 2008-ban szerkesztették utoljára. Én szívesen foglalkozok vele, Rooney a második kedvenc focistám smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 10:35 #5042
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/kimberly-wyatt/
http://starity.hu/sztarok/kardos-eszter/
http://starity.hu/sztarok/sabrina-bryan/

Rájuk szeretnék jelentkezni ha még lehetséges.Köszönöm meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 11:09 #5043
- törölt felhasználó -    
Szia _ToTo_/Bessie!
Láttam, hogy Indiana Evans és Emily Osment a Starity-s profilra került. Mivel 1000 alatt vannak, így pályázatot hirdetnek róluk, vagy egy rövid életrajzzal meglehetne 'szerezni' őket? tongue.gif
2012. június 15. 11:35 #5044
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Enaa @ 2012.06.15. 11:09)
Szia _ToTo_/Bessie!
Láttam, hogy Indiana Evans és Emily Osment a Starity-s profilra került. Mivel 1000 alatt vannak, így pályázatot hirdetnek róluk, vagy egy rövid életrajzzal meglehetne 'szerezni' őket? tongue.gif


Igen, szerencsére sikerült az én (vagy nem tudom hanydszori) felhívásomra felszólítani őket, így szerintem most van 1 hetük, hogy írják meg az életrajzukat, ha pedig nem, akkor maradnak a Staritys lapon, és gondolom mennek pályázatra. Ezt a szabályt még ToTo írta ki, és a kezdőoldalon is megtalálható, ezért gondolom itt is ugyanaz az eljárás. De ha nem így van, valaki javítson ki. Idézem:
Idézet
Mivel még mindig igen sok az olyan lap ahol nincs egy minimális 5-6 soros kis életrajz sem, ezek a lapok is ide fognak kerülni ha ilyet találunk vagy miközben ellenőrizzük a lapjaitokat, ahol nincs semmi életrajz vagy webfordítós, értelmetlen vagy összefüggéstelen - szó nélkül el lesz véve a szerkesztőtől és a Staritys profilra rakjuk azokat is. Kap a szerkesztő egy figyelmeztetést, hogy ezt és ezt a lapját elvettük, 7 napja lesz írnia egy minimális 5-6 soros életrajzot és visszakapja, ha nem teszi, ugyanevvel a feltétellel bárki elkérheti. Ilyen esetben vagy ha Ti magatok találtok másnál ilyen lapot és szeretnétek elkérni - beírjátok az adatlapos topikba azt a kis minimális életrajzot és úgy kéritek el, mi ezt beteszünk a lapra és csak utána adjuk át.


Hál'istennek végre tettek valamit az ügy érdekében, mert engem már nagyon zavart. Köszönöm szépen, úgy látszik nem volt hiábavaló, hogy jártattam "virtuálisan" a számat meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Enaa, Lizania, pink_bunny, Black Hearth2, DiscoDiva, Rap4ever8, _ToTo_
2012. június 15. 11:42 #5045
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
szerkesztőnek jelentkeznék Chantal Andere adatlapjára, mivel nincs szerkesztő és nincs szerkesztőnek jelentkezem gomb. Nem tudom h miért nincs. Lehetnék szerkesztő, mert már régóta pályázok rá?
http://starity.hu/sztarok/chantal-andere/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 11:45 #5046
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem biztos,hogy megkapjátok, ugyanis az egyikük már jelezte, hogy a hétvégén megírja a biót. pardon.gif
Egyébként ezt a beragadt lapok szabályát még sokan átkozni fogják szerintem, de így tisztességes mindenkivel szemben.
De így félő, hogy csak a népszerűbb lapok lesznek aktívabbak, és a nem olyan jó helyezésű lapok nagyja szerkesztő nélkül marad. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Vegas, Enaa, Vampiregirl1, Lizania, Black Hearth2
2012. június 15. 11:48 #5047
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.15. 11:45)
Nem biztos,hogy megkapjátok, ugyanis az egyikük már jelezte, hogy a hétvégén megírja a biót. pardon.gif
Egyébként ezt a beragadt lapok szabályát még sokan átkozni fogják szerintem, de így tisztességes mindenkivel szemben. 
De így félő, hogy csak a népszerűbb lapok lesznek aktívabbak, és a nem olyan jó helyezésű lapok nagyja szerkesztő nélkül marad. pardon.gif


A jobb helyzetű lapjaikra fogadni mernék, hogy írnak biót. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak össze lolhit.gif

Szerk.: Egyébként az egyiküknek az is ki van írva, hogy az adatlapjai folyamatos szerkesztés alatt állnak. Igen 2011 augusztus óta ez van kiírva (személy szerint nem sok változást láttam, vagy lehet, hogy nálam jelent mást az adatlapszerkesztés szó..) Ne hogy már lassan 10 hónapja nem bírta megcsinálni az adatlapjait, és most egy hétvége alatt megfogja nevet2.gif
4 felhasználónak tetszik: Enaa, Lizania, pink_bunny, Black Hearth2
2012. június 15. 11:49 #5048
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.15. 11:45)
Nem biztos,hogy megkapjátok, ugyanis az egyikük már jelezte, hogy a hétvégén megírja a biót. pardon.gif
Egyébként ezt a beragadt lapok szabályát még sokan átkozni fogják szerintem, de így tisztességes mindenkivel szemben. 
De így félő, hogy csak a népszerűbb lapok lesznek aktívabbak, és a nem olyan jó helyezésű lapok nagyja szerkesztő nélkül marad. pardon.gif



Ez most melyikre írtad? smileeee.gif
2012. június 15. 15:19 #5049
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Ennek
A fenti adatlapnak nincs szerkesztője én elvállalnám.. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 15:32 #5050
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!

Elnézést kérek ismétlendő zavarásomért SeoHyun lapjánál nem megfelelő a kép. Ha nem probléma akkor kerestem róla egy ú képez,ami lehetőleg 2012.-es kép róla. Azúj kép remélem jó lesz, de ha nem itt egy másik is ami az új számuk klipjéből készült kép.

Jung Nicole lapját, ha majdan ismét lesz időtök, akkor helyezzétek át Saranghae17nek, mivel neki adtam a lapot.
3 felhasználónak tetszik: Saranghae17, _ToTo_, G-Dragon08
2012. június 15. 15:58 #5051
- törölt felhasználó -    
saranghae-hoz át kéne csatolni Sohyun lapját, mert neki adtam.
meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Saranghae, _ToTo_, Sellőgirl
2012. június 15. 16:09 #5052
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Aerum-ot szeretném átneveztetni Areum-ra. Köszönöm meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 18:17 #5053
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Bessie/ToTo!
Akkor ezt átcsatolnátok a Staritys profilra?
http://starity.hu/sztarok/dermot-o-leary/

Köszönöm smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 18:31 #5054
- törölt felhasználó -    
Szeretném meg kapni Reem Al-Nawassari adatlapját már több mint 6 hónapja nem szerkesztették szeretném meg kapni, ha lehetséges. meghajolo.gif Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 19:18 #5055
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Láttam, hogy az egyik kedvencemnél Steve Carellnél a jelenlegi szerkesztője, több mint egy hónapja nem írt biót és 1000. sorszám felett van. Megkaphatom- e, vagy előtte írjak neki egy életrajzot, esetleg hagyjak időt, hátha még megírja a "tulajdonosa"?
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 20:16 #5056
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Sziasztok!

Körülbelül két hete szóltam Bessie-nek, hogy Freja adatlapján az utolsó információ 2010-ből származik. Úgy tudom, Bess figyelmeztette is a szerkesztőt, ám azóta sem történt változás a lapon, pedig viszonylag aktív tag.
Ha lehetséges megkaphatom Freja adatlapját? smileeee.gif
Köszönöm szépen! meghajolo.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. június 15. 20:22 #5057
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Ancsu @ 2012.06.11. 17:50)
Marco di Mauro lapjánál lejárt a 6 hónap szerkesztési idő. Szívesen átvenném a lap szerkesztését! Előre is köszönöm.


Írnod kellene egy rövid 5-10 soros életrajzot amit beküldesz ide, akkor tudjuk átadni a lapot.

Idézet (zsofeeh @ 2012.06.12. 00:04)
Szívesen szerkeszteném Nick Roux és Nick Zano adatlapját. Mindkettő adatlap a tavalyi évben lett szerkesztve. Ha szükséges, írok minimális életrajzot mindkettejüknek, hogy tényleg átvehessem őket. Előre is köszönöm! meghajolo.gif


Az egyik frissítve lett közben, a másikhoz kellene egy kis életrajz, akkor átadható lesz.

Idézet (Barbus87 @ 2012.06.12. 19:59)
Én is tapasztaltam ilyet, hogy amint valaki vitte volna a lapot inkább rányomott a szerkeszt gombra, de azóta sincs semmi új az adatlappal, miért nem frissít akkor már, ha annyira meg akarja tartani? ohmy.gif Amúgy akinek nem inge...


EZ A JÖVŐBEN VÁLTOZNI FOG, LEHET GYÚRNI RÁ ÉS ELKEZDENI ÁTNÉZNI AZ ÉLETRAJZOKAT, LEHET TOVÁBBADNI, KIÍRNI ALÁÍRÁSBA, PROFILBA, HOGY AZOKHOZ IS ELJUSSON AKIK SZERKESZTENEK LAPOKAT, DE MONDJUK NEM, VAGY CSAK RITKÁN LÁTOGATJÁK EZT A TOPIKOT.

TERVEIM SZERINT A LÉNYEG A KÖVETKEZŐ LESZ NAGYVONALAKBAN: MIVEL JELENLEG 2012 VAN ÉS A PL A MODERÁTOROKNÁL A MAXIMÁLIS LAPSZERKESZTÉSI IDŐ 12 HÓNAP - EBBŐL KIINDULVA, HA OLYAN LAPOT TALÁLUNK VAGY TALÁLTOK TI, AHOL AZ UTOLSÓ INFORMÁCIÓ 1 ÉVNÉL RÉGEBBI, TEHÁT JELEN ESETÜNKBEN 2010 VAGY RÉGEBBI LEGYEN AZ FILMOGRÁFIA, DISZKÓGRÁFIA VAGY AZ ÉLETRAJZ - ENNEK ALAPJÁN IS ÁTADHATÓ LESZ A LAP - AKKOR IS, HA A SZERKESZTŐ 1 NAPPAL KORÁBBAN RÁNYOMOTT A GOMBRA ...
PERSZE, MINT MINDIG ITT IS LESZNEK FELTÉTELEK, ILLETVE KIVÉTELEK, DE EZT MAJD BESSIE ÉN FOGJUK ELBÍRÁLNI ESETTŐL FÜGGŐEN. hOGY MIRE CÉLZOK EVVEL? PL OLYAN ESETRE AHOL MONDJUK EGY SZÍNÉSZNŐ PL GYEREKET SZÜL ÉS NEM FORGAT FILMET 3 ÉVIG, ILYENKOR UGYE NEM SOK MINDEN KERÜLHET AZ ÉLETRAJZBA SEM ÉS A FILMOGRÁFIÁBAN SEM, ÚGYANÍGY ÉNEKESEKNÉL IS ELŐFORDULHAT HOSSZABB SZÜNET VAGY KIHAGYÁS - ENNEK UTÁNANÉZÜNK MINDEN OLYAN ESETBEN AMINÉL ILYEN FENNÁLLHAT ÉS CSAK UTÁNA DÖNTÜNK, HOGY ÁTADJUK-E A LAPOT. nEM TUDOM MIKORTÓL LESZ BEVEZETVE, DE NEM OLYAN SOKÁRA, NEM AKAROK SOK OLYANNAL TALÁLKOZNI UTÁNA AKI AZÉRT REKLAMÁL, MERT NEM TUDOTT RÓLA, SZÓVAL IDE ODA MAJD BEIRKÁLOM, HOGY TÖBBMINDENKIHEZ ELJUSSON, AZTÁN HA KEZDITEK SZOKNI A GONDOLATOT ÉS ÁTNÉZTÉTEK A LAPJAITOKAT ILYEN SZEMPONTBÓL IS, AKKOR ONNANTÓL ÉLESBEN MEGY A DOLOG - ADDIG IS HA bESSIE VAGY ÉN TALÁLUNK ILYEN LAPOT MEGY A STARITYS PROFILRA, A SZERKESZTŐNEK EGY FIGYELMEZTETÉS MELLÉ. aMIKOR BEVEZETÉSRE KERÜL, ONNANTÓL TI IS SZÓLHATTOK HA ILYET TALÁLTOK, DE ADDIG LEHETŐLEG NE - INKÁBB EGYMÁST FIGYELMEZTESSÉTEK ADDIG IS - NEKÜNK ÍGY IS VAN ELÉG DOLOG ENÉLKÜL IS EGYELŐRE.

AZTÁN REMÉLEM SZÉPEN LASSAN A VÁLTOZTATÁSOKNAK KÖSZÖNHETŐEN JOBB ÁLLAPOTBA KERÜLNEK A LAPOK.

A STARITYS PROFILRÓL TOVÁBBRA IS LEHET KÉRNI LAPOKAT 1000 SORSZÁM FELETT. AHOL NINCS ÉLETRAJZ, OTT AZT IS ÍRJATOK EGY RÖVIDET ÉS MELLÉKELJÉTEK A KÉRÉSHEZ. AHOL VAN, OTT SIMÁN TUDJÁTOK KÉRNI MINT EDDIG - PERSZE A RÉGI SZABÁLY OTT IS ÉL, HOGY FRISSÍTENI KELL, ESETLEG ÁTÍRNI VAGY ÚJRAÍRNI A MÁR MEGLÉVŐ ÉLETRAJZOT. EGY DOLOGRA FIGYELJETEK MAJD, MERT NEM MINDEN LAPOT TUDUNK ÁTADNI RÖGTÖN, MERT VANNAK OTT OLYAN LAPOK, AMIKET ELVESZÜNK UGYAN A SZERKESZTŐTŐL, DE HA 7 NAPON BELÜL PÓTOLJA AMIT KÉRÜNK TŐLE, AKKOR VISSZAKAPHATJA. EZT ÚGY TUDJUK LÁTHATÓVÁ TENNI NEKTEK IS, HOGY MIÓTA VAN OTT A LAP, HOGY HA BESSIE VAGY ÉN ODARAKUNK EGY LAPOT, RÁ FOGUNK NYOMNI A SZERKESZTÉS GOMBRA - TEHÁT HA ATTÓL AZ IDŐTŐL FOGVA MÁR LEGALÁBB EGY HETE OTT VAN A LAP, AKKOR TUTI, HOGY ELKÉRHETŐ - EZT MAJD KIÍRJUK OTT A PROFILBA IS, HOGY SZEM ELÖTT LEGYEN.


FOLYT. KÖV.
23 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Barbus87, Saranghae, Vegas, Lindsay019, Thora_90, Pöttömke, Bessie, DiscoDiva, Black Hearth2, szavy, duracell, Lizania, pink_bunny, Eszter655, Rap4ever8, Grace Benning, SelenaGirl, ItsLénaa, Lambika, Kyra99, FruzShina., Riley13
2012. június 15. 21:50 #5058
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Sziasztok!
Ha megkérnélek titeket, őt hozzám csatolnátok? : ) Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. június 15. 22:07 #5059
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!

Annyi kérdésem lenne ezekkel az adatlapok dolgokkal, és pályázatokkal kapcsolatban. Van egy lap Hyorin a lap az 1000. sorszám alatt van, de életrajza nincsen a szerkesztője meg nem is törődik a lappal, se a többi lapjával sem, amelyik lapjánál van életrajz az neki 1-2 soros, vagy értelmetlen. Ilyenkor ezzel most mi a helyzet? - át kerül a Starity-s profilra vagy sem? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Saranghae17, SelenaGirl
2012. június 15. 22:17 #5060
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.06.14. 10:15)
Sziasztok! 
Kérdésem van: van 2 adatlap amik szerkesztő nélkül voltam, és felvettem őket, hogy meg legyenek csinálva. Az egyik még nincs kész, de ma megcsinálom. Viszont nem szeretném megtartani, de senki nem jelentkezett értük. Akkor ha már rendbe szedtem nyomjam meg a lemondok gombot vagy szóljak nektek?


Írd be ide, átrakjuk a staritys profilra, hogy ne kallódjon.

Idézet (koreagirl15 @ 2012.06.14. 11:56)
Kedves ToTo/Bessie
Ha lehetséges szeretném elkérni Lee U lapját mert a szerkesztője négy hónapja átvette, de semmi változás nem történt. A bió, a kép és minden az előző szerkesztő "munkája".
Előre is köszönöm!  meghajolo.gif


Lehet, hogy így adták oda neki, én is adtam oda a saját lapjaimból valakinek lapot, hogy az volt a kérésem, hogy ne írja át, hanem folytassa ahogy elkezdtem. Ettől függetlenül ez az életrajz minden, csak nem életrajz - figyelmeztettem a szerkesztőt, 7 napja van megcsinálni, ha nem, akkor kérd újra és tied a lap.

Idézet (Szincsuu @ 2012.06.14. 13:35)
Szia ToTo! smileeee.gif
Örülnék ha http://starity.hu/sztarok/noah-hathaway/ lapját át csatolnád hozzám, nincs szerkesztője én pedig nagyon szeretném a lapját! wink.gif Előre is köszönöm. smileeee.gif
Nincs szerkesztőnek jelentkezem gomb.sad.gif


Írj egy rövid 5-10 soros életrajzot, küld be ide. Utána megkaphatod a lapot.

Idézet (Mizi @ 2012.06.14. 14:10)
Mario Gomez adatlapja utoljára 2010-ben volt szerkesztve. Lehetséges, hogy megkapjam őt?  blush.gif


Írj egy rövid 5-10 soros életrajzot, küld be ide. Utána megkaphatod a lapot.

Idézet (Kyra99 @ 2012.06.14. 17:15)
Hali!  hi.gif 
Joy Bryant -nek nincs szerkesztője és 2008 óta nem is volt szerkesztve. Én szívesen felvenném és szerkeszteném a lapját.


Írj egy rövid 5-10 soros életrajzot, küld be ide. Utána megkaphatod a lapot.

Idézet (Riley13 @ 2012.06.14. 19:17)
Ezt a lapot márciusban szerkesztették utoljára, de nincs életrajza és a filmográfia pedig valahonnan ki lett másolva. Ha jól tudom, ilyenkor egy hónap a türelmi idő. Én nagyon szívesen szerkeszteném.
Előre is köszönöm. (:


Írj egy rövid 5-10 soros életrajzot, küld be ide. Utána megkaphatod a lapot.

Idézet (Empress @ 2012.06.15. 10:35)


A szerkesztő figyelmezteve van az elcsatolt lapok miatt. 7 napja van pótolni a hiányosságokat, ha nem teszi, utána lehet elkérni a lapokat.

Idézet (Eszter655 @ 2012.06.15. 19:18)
Láttam, hogy az egyik kedvencemnél Steve Carellnél a jelenlegi szerkesztője, több mint egy hónapja nem írt biót és 1000. sorszám felett van. Megkaphatom- e, vagy előtte írjak neki egy életrajzot, esetleg hagyjak időt, hátha még megírja a "tulajdonosa"?


Róla elég hosszú életrajzot lehet majd írni, de az átadáshoz egy rövid is elég, ezt csináld meg légyszíves, utána megkapod a lapot és lehet bővíteni/folytatni majd azt az életrajzot.
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Riley13
484 oldal 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!