Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 11. 18:25 #6001
- törölt felhasználó -    
Idézet (like me @ 2012.08.11. 18:17)
Brasch Bence is 2011-ben volt utoljára szerkesztve, szívesen vállalnék egy-két frissítést rajta, vagy mivel ezer alatt van pályázatra adni (nem tudom pontosan a szabályokat)

Bence, Lindsay019-nél van, aki kiemelt tag, tehát rá a 9 hónapos határidő vonatkozik. Ahogy írtad 1000. alatt van, így, ha el is vennék a szerkesztőtől pályázat útján osztanák ki a lapot, és ahogy Twilight6 is leírta, Lolával még nem házasodtak össze. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Lindsay019, Lizania, Luckie, Twilight6, An_d_a, _ToTo_
2012. augusztus 11. 18:31 #6002
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Majd ha valamelyik moderátornak lesz rá ideje, megtennétek, hogy átírtok az adatlapjaimon pár felső nevet? Csak hogy rendezettebb legyen happy.gif
Leírom az összeset, hogy akkor legalább ne kelljen folyton ezzel zavarjak blush.gif
Oh Se Hun
Moon Jong Up
Jeon Hyo Sung
Kim Yoo Kwon "U-Kwon"
Ahn Jae Hyo
Choi Dong Wook "SE7EN"
innen csak az idézőjelet kell leszedni mert felesleges

Szerintem ennyi, előre is köszönöm meghajolo.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 11. 18:52 #6003
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (like me @ 2012.08.11. 18:17)
Brasch Bence is 2011-ben volt utoljára szerkesztve, szívesen vállalnék egy-két frissítést rajta, vagy mivel ezer alatt van pályázatra adni (nem tudom pontosan a szabályokat)


A kedvedért beleírtam, hogy Lolával jár. Nagy friss. biggrin.gif
Különben meg nem volt lejárva. smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: duracell, ItsLénaa, SoShi Kameo, CocoBerry, DiscoDiva, Luckie, Törpemókus, Twilight6, Bessie, An_d_a, nicol bellox
2012. augusztus 11. 19:40 #6004
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Cayden Boyd és Patrick Schwarzenegger adatlapjait. Mindkettőnek van életrajza és nincs szerkesztőjük (de sajnos gomb sincs).
2012. augusztus 11. 20:11 #6005
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Idézet (Twilight6 @ 2012.08.11. 18:20)
Lolával nem házasodtak össze csak egy promo videót készítettek a nemsokára debütáló Egyszer volt hol nem volt számára.

Ne aggódj, amint elküldtem a kommentet leesett mekkora hülyeséget írtam _nevet.gif Próbáltam szerkeszteni is a hozzászólásomat
5 felhasználónak tetszik: Twilight6, Luckie, An_d_a, rnr83, _ToTo_
2012. augusztus 11. 20:43 #6006
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy tekintetek _ToTo_ adatlapjaira, de észrevettem, hogy Kate Hudson-é 01.02-án volt utoljára szerkesztve. smileeee.gif
És Jim Carrey-é, David Guetta-é és Justin Timberlake-é is elég régen volt.
2012. augusztus 11. 20:48 #6007
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Tejszínhab @ 2012.08.11. 20:43)
Nem tudom, hogy tekintetek _ToTo_ adatlapjaira, de észrevettem, hogy Kate Hudson-é 01.02-án volt utoljára szerkesztve. smileeee.gif
És Jim Carrey-é, David Guetta-é és Justin Timberlake-é is elég régen volt.

_ToTo_ moderátor, neki 1 év a határidő, a többiek meg (duracell, Lindsay019 és bestiak) kiemelt tagok, náluk 9 hónap. Egyiknél sem járt le.
5 felhasználónak tetszik: Luckie, duracell, Lindsay019, rnr83, _ToTo_
2012. augusztus 11. 20:49 #6008
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tejszínhab @ 2012.08.11. 20:43)
Nem tudom, hogy tekintetek _ToTo_ adatlapjaira, de észrevettem, hogy Kate Hudson-é 01.02-án volt utoljára szerkesztve. smileeee.gif
És Jim Carrey-é, David Guetta-é és Justin Timberlake-é is elég régen volt.

Toto moderátor,a többiek pedig mind kiemelt tagok,egyikükre sem a 6 hónapos szabály érvényes.
Kiemelt tagok esetén 9 hónap,moderátoroknál pedig ha jól emlékszem 12. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Luckie, Lizania, duracell, Lindsay019, _ToTo_
2012. augusztus 11. 20:55 #6009
Fruzsyka11
Fruzsyka11
Princess❤️
 
Státusz3 év után újra aktív ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.02.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 530
Azonosító: 126243
Offline offline
Ő. elég érdekes véleményeket alkotott. rohog.gif Főleg lentebb. Gondolom nem volt kedve értelmes véleményt írni, csak össze-vissza nyomkodta a billentyűzetet. :"D. Törölni kéne őket.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, rnr83
2012. augusztus 11. 21:03 #6010
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fruzsyka11 @ 2012.08.11. 20:55)
Ő. elég érdekes véleményeket alkotott.  rohog.gif Főleg lentebb. Gondolom nem volt kedve értelmes véleményt írni, csak össze-vissza nyomkodta a billentyűzetet. :"D. Törölni kéne őket.

Ezt ide írd inkább mert itt hamarabb észre veszik wink.gif
2012. augusztus 11. 21:04 #6011
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Tejszínhab @ 2012.08.11. 20:43)
Nem tudom, hogy tekintetek _ToTo_ adatlapjaira, de észrevettem, hogy Kate Hudson-é 01.02-án volt utoljára szerkesztve. smileeee.gif
És Jim Carrey-é, David Guetta-é és Justin Timberlake-é is elég régen volt.


Sajnálom, hogy már harmadik vagyok, aki válaszol erre az üzenetre, de egyszerűen nem bírtam szó nélkül hagyni. Attól akarsz kérni adatlapot, aki nélkül nem is jöhetett létre ez az egész dolog? És még ti csodálkoztok, ha éppen nincs 6 hónapja szerkesztve - miért nincs? Mert majdhogy megállás nélkül munkálkodik ToTo itt a fórumon (Bessie-vel együtt), de ez tényleg nagy hála, hogy neked az a 6 hónap szúrja a szemed. Egy kis tiszteletet szerintem ő is megérdemelne, már csak a munkája miatt is, hogy nem szaladsz ide rögtön. Egyébként azt sem értem, hogy mi a baj Lindsey019, Duracell és Bestiak adatlapjaival, de komolyan. Szerintem kezdünk picit nevetségesekké válni. Ők hárman kiemelt tagok, és ezt a címet nem osztogatják csak úgy, ők sem véletlenül érdemelék ki. Köztük van az is, hogy az adatlapszerkesztéshez is konyítanak a többi fórumért tett munkájuk miatt, és egyébként bőven van még idejük szerkeszteni, és szerintem ha lenne valami új róluk, akkor meg is tennék. Egyébként fentebb volt egy hasonló probléma, csak feljebb kellett volna tekerni... Ha legalább van egy ilyen esély, hogy kaphatunk adatlapokat, akkor ne szúrjuk már el ilyen idétlen kérésekkel - főleg akkor, ha még a szabályokat sem olvastuk el. beer.gif Már nem tudok mit mondani. Ez durva dry.gif
14 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, CocoBerry, Lizania, Törpemókus, Luckie, Évike12, duracell, Lindsay019, DiscoDiva, SoShi Kameo, Bessie, pink_bunny, An_d_a, rnr83
2012. augusztus 11. 21:11 #6012
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2012.08.11. 21:04)
Sajnálom, hogy már harmadik vagyok, aki válaszol erre az üzenetre, de egyszerűen nem bírtam szó nélkül hagyni. Attól akarsz kérni adatlapot, aki nélkül nem is jöhetett létre ez az egész dolog? És még ti csodálkoztok, ha éppen nincs 6 hónapja szerkesztve - miért nincs? Mert majdhogy megállás nélkül munkálkodik ToTo itt a fórumon (Bessie-vel együtt), de ez tényleg nagy hála, hogy neked az a 6 hónap szúrja a szemed. Egy kis tiszteletet szerintem ő is megérdemelne, már csak a munkája miatt is, hogy nem szaladsz ide rögtön. Egyébként azt sem értem, hogy mi a baj Lindsey019, Duracell és Bestiak adatlapjaival, de komolyan. Szerintem kezdünk picit nevetségesekké válni. Ők hárman kiemelt tagok, és ezt a címet nem osztogatják csak úgy, ők sem véletlenül érdemelék ki. Köztük van az is, hogy az adatlapszerkesztéshez is konyítanak a többi fórumért tett munkájuk miatt, és egyébként bőven van még idejük szerkeszteni, és szerintem ha lenne valami új róluk, akkor meg is tennék. Egyébként fentebb volt egy hasonló probléma, csak feljebb kellett volna tekerni... Ha legalább van egy ilyen esély, hogy kaphatunk adatlapokat, akkor ne szúrjuk már el ilyen idétlen kérésekkel - főleg akkor, ha még a szabályokat sem olvastuk el. beer.gif Már nem tudok mit mondani. Ez durva dry.gif

Ráadásul annyi gazdátlan, kallódó vagy elhanyagolt adatlap van itt, amiből lehet választani, nem értem, miért mindenki azokat akarja, amiket viszonylag jól karbantartanak.
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie, SoShi Kameo
2012. augusztus 11. 21:23 #6013
- törölt felhasználó -    
Idézet (CocoBerry @ 2012.08.11. 21:11)
Ráadásul annyi gazdátlan, kallódó vagy elhanyagolt adatlap van itt, amiből lehet választani, nem értem, miért mindenki azokat akarja, amiket viszonylag jól karbantartanak.

Azért mert "jaj, ennek az emberkének csak fél csillaga van, nem is ismerem, akkor menjünk kunyizni 5 csillagos sztárokat". Sajnos ez van, a fórum nagy része nem örül egy akármilyen lapnak. Számomra hatalmas megtisztelés, ha szerkeszthetek egy adatlapot, legyen az 1000 alatti vagy 10 000 fölötti, mert nálam mindkettőre van példa. Örülök, hogy nálam vannak, idén nyáron csak egy lapot "kunyiztam", és örülök annak az egynek, még ha nem is 5 csillaga van. (elnézést az OFF-ért, befogom dance.gif )
8 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, CocoBerry, Darkness, Törpemókus, Lizania, SoShi Kameo, An_d_a, _ToTo_
2012. augusztus 11. 21:31 #6014
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2012.08.11. 21:23)
Azért mert "jaj, ennek az emberkének csak fél csillaga van, nem is ismerem, akkor menjünk kunyizni 5 csillagos sztárokat". Sajnos ez van, a fórum nagy része nem örül egy akármilyen lapnak. Számomra hatalmas megtisztelés, ha szerkeszthetek egy adatlapot, legyen az 1000 alatti vagy 10 000 fölötti, mert nálam mindkettőre van példa. Örülök, hogy nálam vannak, idén nyáron csak egy lapot "kunyiztam", és örülök annak az egynek, még ha nem is 5 csillaga van. (elnézést az OFF-ért, befogom dance.gif )

De szerintem meg pont az lenne a lényege a sztáradatlapoknak, hogy azok által meg lehessen ismerni egy sztárt, nem? Ha az ismeretlenek nincsenek rendesen kitöltve, akkor nem is lesznek népszerűbbek. Ki akar bejelölni olyasvalakit kedvencnek, akiről nem tud semmit?
Én is abbahagyom, csak elkeserít az ilyen mentalitás. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Vegas, Lizania, DiscoDiva, SoShi Kameo, Luckie, Bessie, An_d_a, rnr83
2012. augusztus 11. 21:34 #6015
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
A csillagokat nézni tényleg hülyeség, nekem is van olyan lapom aminek 1 csillagja sincs, vagy csak egy fél, de én örömmel szerkesztem mert kedvenc thumbsup.gif
10 felhasználónak tetszik: CocoBerry, Törpemókus, Lizania, SoShi Kameo, Luckie, Bessie, Black Hearth2, An_d_a, rnr83, _ToTo_
2012. augusztus 11. 22:57 #6016
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Sziasztok, érdeklődnék egy pirinyót. smileeee.gif
Az egyik barátom létre akarta hozni Barry White adatlapját, de valamilyen oknál fogva nem fogadtátok el. Megkérdezhetem, hogy miért nem? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 11. 23:28 #6017
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok esetleg valakinek már Jó reggelt!
Két kérésem lenne, nos az egyik az volna, hogy Jung Yong Hwa lapját átcsatolnátok e ehhez a fórumozóhoz?! A másik pedig, találtam a Starity-s profilon egy lapot ami érdekelne vagyis ő volna az és igényt tartanék rá, viszont evvel kapcsolatban lenne egy kérdésem is, mivel van már életrajza ami teljesen rendben van, mert nem adott ki új számot és semmi nem történt különösen vele így írnom kell e neki újat vagy simán elkérhetem?! - természetesen az életrajzának újra megírása nem nagy probléma..
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 11. 23:33 #6018
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Saranghae @ 2012.08.11. 23:28)
Sziasztok esetleg valakinek már Jó reggelt!
Két kérésem lenne, nos az egyik az volna, hogy Jung Yong Hwa lapját átcsatolnátok e ehhez a fórumozóhoz?! A másik pedig, találtam a Starity-s profilon egy lapot ami érdekelne vagyis ő volna az és igényt tartanék rá, viszont evvel kapcsolatban lenne egy kérdésem is, mivel van már életrajza ami teljesen rendben van, mert nem adott ki új számot és semmi nem történt különösen vele így írnom kell e neki újat vagy simán elkérhetem?! - természetesen az életrajzának újra megírása nem nagy probléma..

Ha és amennyiben van életrajza, egyáltalán nem kell írni, semmilyen lapnál sem.
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Saranghae, SoShi Kameo
2012. augusztus 11. 23:36 #6019
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpemókus @ 2012.08.11. 22:57)
Sziasztok, érdeklődnék egy pirinyót.  smileeee.gif 
Az egyik barátom létre akarta hozni Barry White adatlapját, de valamilyen oknál fogva nem fogadtátok el. Megkérdezhetem, hogy miért nem?  smileeee.gif

Mert nem minden moderátor ül 0-24-ben a gép előtt. Megvan és ha lesz idejük az adatlaposoknak elfogadják!
13 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Lizania, Luckie, idone, ItsLénaa, Pöttömke, Vegas, Bessie, SoShi Kameo, Boscorelli, Törpemókus, An_d_a, rnr83
2012. augusztus 12. 00:13 #6020
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Szeretném elkérni Botlik Mátyás adatlapját, előre is köszönöm. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
484 oldal 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!