Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. december 11. 10:30 #7521
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
huh.gif
22 felhasználónak tetszik: AmyVie, Siistra, nicol bellox, Pöttömke, mse90, Black Hearth2, Lizania, Luckie, Darkness, Im a SlaveForBritney, silenc, Lindsay019, Beyla, Alison Lerman, Shenayla, iannina, CrazyHeartx3, dorii_TVD, duracell, Saranghae, MadHatter, Tündiii
2012. december 11. 10:57 #7522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.12.11. 10:30)
huh.gif

Már kezdtem hiányolni az ilyen posztokat. rohog.gif De látom, nem lanyhul a kreativitás. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Darkness, Beyla, Luckie
2012. december 11. 12:21 #7523
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Tim Urban lapját szeretném elkérni, hogy rendbehozhassam, már majdnem 2 éve nem volt szerkesztve!
Köszönöm!
2012. december 11. 12:22 #7524
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.12.11. 12:21)
Sziasztok!
Tim Urban lapját szeretném elkérni, hogy rendbehozhassam, már majdnem 2 éve nem volt szerkesztve!
Köszönöm!

Írj neki egy kis életrajzot, mert ahogy elnézem, az sincs neki. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. december 11. 12:41 #7525
- törölt felhasználó -    
Köszi, máris írom! ^^ Tökre elfelejtettem :$

Szóóval:
Tim Joseph Urban 1989. május 1-én született a Texas állambeli Duncanvilleben. 13 éves kora óta gitározik.
2010-ben kiadott egy albumot, ami a Heart Of Me címet kapta.
Ismerhetjük az American Idolból is, ugyanis 2009-ben kipróbálta magát a showban. Saját bevallása szerint sokszor ír dalokat, amiknek a nagy része hülyeség, és a maga szórakoztatására írja


Ennyi lenne a rövid, amit természetesen kibővítek, ha megkapom a lapot! meghajolo.gif


Idézet (Siistra @ 2012.12.11. 12:22)
Írj neki egy kis életrajzot, mert ahogy elnézem, az sincs neki.  smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 11. 13:30 #7526
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.12.11. 10:30)
huh.gif

Csak tudnám a 178 cm-t honnan vette... rolleyes.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Pöttömke
2012. december 11. 15:11 #7527
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.12.11. 10:30)
huh.gif


Olyan kíváncsi lennék, hogy az ilyen adatlapokat melyik elvetemült tag csinálhatja? ohmy.gif blink.gif Nincs jobb elfoglaltsága smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Lizania, Pöttömke, iannina, Luckie
2012. december 11. 15:21 #7528
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.12.11. 10:30)
huh.gif

Lehetne egy külön topicot vagy gyűjteményt létrehozni az ilyen elvetemült próbálkozásokra. Persze, tudom, hogy ez valószínűleg csak a készítőket bátorítaná, de én speciel mindig remekül szórakozom, amikor egy ilyet látok. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Luckie
2012. december 11. 17:19 #7529
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
FruFruChan-hoz át kéne csatolni Kang Dae Sung lapját hozzám pedig Lee Hong Ki lapját, ugyanis cseréltünk.
Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 11. 17:35 #7530
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.12.11. 13:30)
Csak tudnám a 178 cm-t honnan vette... rolleyes.gif  rohog.gif

Ahonnan Justin Bieber nevét. rofl.gif _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Luckie, Évike12, iannina, Lizania
2012. december 11. 18:07 #7531
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.12.11. 17:35)
Ahonnan Justin Bieber nevét. rofl.gif  _nevet.gif

Vagy Gomez kisasszony nemzetiségét rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Bessie
2012. december 11. 18:59 #7532
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
DiscoDiva nekem adta John Grimes és Edward Grimes lapját. Kérlek tegyétek át hozzám. Előre is köszönöm szépen! : )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 11. 19:21 #7533
- törölt felhasználó -    
Majdnem fél éve nem volt fent egyik szerkesztő sem, mehetnek az adatlapjaik a Starity profilra:
http://starity.hu/profil/165765-selly-selly01/sztaradatlapok/
http://starity.hu/profil/158714-meganmolly/sztaradatlapok/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. december 12. 12:10 #7534
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Bon Jovi lapját még nem tudtam odaadni a nyertesnek, mivel az a helyzet állt elő, hogy tegnap, amikor számoltam, ugyanannyi szavazatot kaptak ketten. Tehát az az ember, aki még nem szavazott, és persze erre ki van jelölve, azt most megkeresem, és megkérem, hogy adja le szavazatát, hogy minél hamarabb átadásra kerüljön sor. Előre is elnézést a késésért, de azt hittem ToTo intézi majd ezt, de ő pár napig nem nagyon tud itt lenni. pardon.gif

A másik dolog amiről még beszélni szeretnék, hogy mi legyen az olyan lapokkal, amiket elindítottunk páylázaton, de senki sem jelentkezett rá azon a héten.
ToTo mondott egy jó ötletet, hogy az ilyen lapokat "nyitva" kellene hagynunk, vagyis hagyni kellene még, hogy jelentkezhessenek rá.
Az én ötletem az lenne, hogy hagyjuk nyitva még egy hétig, és ha akkor sem érkezett rá pályázat, akkor 1 hónapig maradna nyitva, és küldhetnétek még életrajzokat. Így nem mondhatja senki, hogy lecsúszott róla.

Ha lenne ötletetek, szívesen várom, és majd átrágjuk, hogy mi lenne a legjobb. biggrin.gif beer.gif
7 felhasználónak tetszik: mse90, vikike0614, Black Hearth2, Alison Lerman, Darkness, CrazyHeartx3, Beyla
2012. december 12. 18:40 #7535
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Bon Jovi adatlappályázattal kapcsolatban nekem is van észrevételem, ugyanis úgy érzem, hogy igazságtalanság ért, és nem fogom lenyelni, lehet engem aztán utána utálni, de mint fórumozó tartsak be minden szabályt és viseljem el, hogy a szabályokat azok nem tartják be akik hozzák.
Történt ugyanis, hogy időben pályáztam, mindenki mondjuk, ezzel probléma nincsen. Mivel később lett lezárva a pályázat, úgy lettünk tájékoztatva, hogy hétfőig lehet szavazni. Hétfőn sem lett lezárva a szavazás, kedden sem, ma sem. Mivel nagyon kíváncsi voltam, mindig néztem a szavazás állását ami máig így nézett ki:
rám ők szavaztak: Boscorelli, Coco Selly, funny18, Grace Benning, joe_r, szavy (ez hat szavazat)
Beylára ők: Glamster, Kyra99, MadHatter, AmyVie, CanDee Sweet, Bessie, duracell, CrazyHeartx3 (ez 5, mivel 3-an csak úgy jópofaságból szavaztak, nem is értem mire jó ez nekik).
Ma Bessie bejelentette, hogy a szavazás döntetlen, nem értem a 6-5 hogy lehet döntetlen, ezért mindenki szavazzon. Oké, ketten szavaztak még Beylára és a szavazás véget is ért, Beyla kapta a lapot, gratulálunk neki. Holott mindenki nem szavazott mert ToTo nem szavazott plusz még az egyik pályázó sem, de a cél elérve, nyilván valaki ne akarta, hogy én nyerjek mást nem tudok elképzelni mert ez így jött le. Persze megpróbáltam az illetékesekkel beszélni, ezt a választ kaptam. nyilván valaki visszavonta a szavazatát. Kérdem én: minek vonta volna vissza? És tuti végig így volt a szavazás mert minden nap többször is néztem.
Más: eddig sem volt elvárás, hogy mindenki szavazzon és hosszabbítás sem volt soha, ez is nagyon érdekes. Pl Max George pályázatánál alig szavazott valaki, mégis az nyert aki webfordítós életrajzzal pályázoot(ő is elismerte, hogy nem tudta, hogy azzal nem lehet).
Akkor kérdezem én minek hoztok szabályokat ha nem tartjátok be?
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, CrazyHeartx3, Lizania, Kazuo
2012. december 12. 18:47 #7536
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Azt gondolom mondanom sem kell, hogy többet nem pályázok, felesleges ha nincs normálisan leszabályozva és az nyer aki szimpatikusabb ezek szerint. Mert erre más magyarázat nincs.
1 felhasználónak tetszik: CrazyHeartx3
2012. december 12. 18:49 #7537
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.12.12. 18:40)
Bon Jovi adatlappályázattal kapcsolatban nekem is van észrevételem, ugyanis úgy érzem, hogy igazságtalanság ért, és nem fogom lenyelni, lehet engem aztán utána utálni, de mint fórumozó tartsak be minden szabályt és viseljem el, hogy a szabályokat azok nem tartják be akik hozzák.
Történt ugyanis, hogy időben pályáztam, mindenki mondjuk, ezzel probléma nincsen. Mivel később lett lezárva a pályázat, úgy lettünk tájékoztatva, hogy hétfőig lehet szavazni. Hétfőn sem lett lezárva a szavazás, kedden sem, ma sem. Mivel nagyon kíváncsi voltam, mindig néztem a szavazás állását ami máig így nézett ki:
rám ők szavaztak: Boscorelli, Coco Selly, funny18, Grace Benning, joe_r, szavy (ez hat szavazat)
Beylára ők: Glamster, Kyra99, MadHatter, AmyVie, CanDee Sweet, Bessie, duracell, CrazyHeartx3 (ez 5, mivel 3-an csak úgy jópofaságból szavaztak, nem is értem mire jó ez nekik).
Ma Bessie bejelentette, hogy a szavazás döntetlen, nem értem a 6-5 hogy lehet döntetlen, ezért mindenki szavazzon. Oké, ketten szavaztak még Beylára és a szavazás véget is ért, Beyla kapta a lapot, gratulálunk neki. Holott mindenki nem szavazott mert ToTo nem szavazott plusz még az egyik pályázó sem, de a cél elérve, nyilván valaki ne akarta, hogy én nyerjek mást nem tudok elképzelni mert ez így jött le. Persze megpróbáltam az illetékesekkel beszélni, ezt a választ kaptam. nyilván valaki visszavonta a szavazatát. Kérdem én: minek vonta volna vissza? És tuti végig így volt a szavazás mert minden nap többször is néztem.
Más: eddig sem volt elvárás, hogy mindenki szavazzon és hosszabbítás sem volt soha, ez is nagyon érdekes. Pl Max George pályázatánál alig szavazott valaki, mégis az nyert aki webfordítós életrajzzal pályázoot(ő is elismerte, hogy nem tudta, hogy azzal nem lehet).
Akkor kérdezem én minek hoztok szabályokat ha nem tartjátok be?


Ez nem az első eset egyébként, hogy valamelyik kijelölt tag nem szavaz. Én például Tatum adatlapjára páláyztam, és ha hiszed, ha nem kapásból egy kiemelt tag és egy moderátor nem szavazott. Gondolom vagy elfelejtettek, vagy nem voltak fenn. Az is lehet, ha az a két ember rám szavazott volna, vagy három - pontosan nem emlékszem, hogy mennyien maradtak ki belőle - akkor én nyerem. Most elvitatkpozhatunk ezen egy napon keresztül is... szerintem full nincs értelme.
A másik... meg nem mindegy neked, hogy valaki Tetszik gombot nyom? Most nem akarok partaszt lenni, de ha tetszik egy életrajz, mert tényleg full jó, akkor miért ne tetszikelhetném? Most jó, elmondták, hogy nem lehet, de basszus, nem fognak neked korbáccsal esni, ha véletlenül tetszikelsz... És ha kérhetném, én nem jópofaságból szavaztam, és ha úgy szavaztam is volna, az téged nem érint, vagy szerinted igen?
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Beyla
2012. december 12. 18:54 #7538
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2012.12.12. 18:49)
Ez nem az első eset egyébként, hogy valamelyik kijelölt tag nem szavaz. Én például Tatum adatlapjára páláyztam, és ha hiszed, ha nem kapásból egy kiemelt tag és egy moderátor nem szavazott. Gondolom vagy elfelejtettek, vagy nem voltak fenn. Az is lehet, ha az a két ember rám szavazott volna, vagy három - pontosan nem emlékszem, hogy mennyien maradtak ki belőle - akkor én nyerem. Most elvitatkpozhatunk ezen egy napon keresztül is... szerintem full nincs értelme.
A másik... meg nem mindegy neked, hogy valaki Tetszik gombot nyom? Most nem akarok partaszt lenni, de ha tetszik egy életrajz, mert tényleg full jó, akkor miért ne tetszikelhetném? Most jó, elmondták, hogy nem lehet, de basszus, nem fognak neked korbáccsal esni, ha véletlenül tetszikelsz... És ha kérhetném, én nem jópofaságból szavaztam, és ha úgy szavaztam is volna, az téged nem érint, vagy szerinted igen?


Az engem nem izgat miért szavaztál, csak gondolom mivel megkértek már többször Bessiék, hogy ne tegyétek meg lehetett érteni, de te bajod ha nem, ezért nem megyek falnak. Nem is az a problémám, hogy tetszikelsz, tőlemtetszikelhetsz reggeltől estig.
A problémám lényege, hogy az indok, miszerint döntetlenül álltunk nem volt igaz. Akkor vagy minden pályázatnál várjuk össze az összes szavazót vagy egyiknél se, főleg hogy SZERDA van és HÉTFŐIG lehetett szavazni.
2012. december 12. 18:55 #7539
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2012.12.12. 18:49)
A másik... meg nem mindegy neked, hogy valaki Tetszik gombot nyom? Most nem akarok partaszt lenni, de ha tetszik egy életrajz, mert tényleg full jó, akkor miért ne tetszikelhetném? Most jó, elmondták, hogy nem lehet, de basszus, nem fognak neked korbáccsal esni, ha véletlenül tetszikelsz... És ha kérhetném, én nem jópofaságból szavaztam, és ha úgy szavaztam is volna, az téged nem érint, vagy szerinted igen?

Nem akarok belefolyni a vitába, de bedobva a kis egyfilléresemet: a további tetszikelők bár nyilván nem részesei a szavazásnak, könnyedén megzavarhatják a pályázókat, sőt, véleményem szerint néha akár az elbírálókat is. Ugyanis könnyen meglehet, hogy ebben az esetben is erről volt szó, Bessie lehet véletlenül beleszámolt egy kósza tetsziket a szavazatok közé, és ezért hihette azt, hogy döntetlen a helyzet.
Ami megtörtént, az viszont megtörtént. pardon.gif
2012. december 12. 19:01 #7540
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.12.12. 18:55)
Nem akarok belefolyni a vitába, de bedobva a kis egyfilléresemet: a további tetszikelők bár nyilván nem részesei a szavazásnak, könnyedén megzavarhatják a pályázókat, sőt, véleményem szerint néha akár az elbírálókat is. Ugyanis könnyen meglehet, hogy ebben az esetben is erről volt szó, Bessie lehet véletlenül beleszámolt egy kósza tetsziket a szavazatok közé, és ezért hihette azt, hogy döntetlen a helyzet.
Ami megtörtént, az viszont megtörtént. pardon.gif



Szerintem is elszámolta, nyilván, ezzel nincs is baj, előfordul, de akkor is igazságtalan, ennyi erővel minek vannak a határidők? Ha első eset lenne nem is szóltam volna, de nem egyszer vettem már észre kivételezést vagy olyat, hogy elég érdekesen lazán kezelhetik egyesek a szabályokat!
484 oldal 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!