Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. január 08. 22:04 #7981
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/elsa-hosk/

Örömmel szerkeszteném Elsa adatlapját!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 01:35 #7982
- törölt felhasználó -    
Üdv, sztem Rob Benedict (2011.07) és Kovács András Péter (2012.03) adatlapjainak szerkesztési ideje már több mint fél éve lejárt, ezért ha lehetséges el szeretném kérni. Előre is köszi

u.i. Rob Benedictnél hiányzik a teljes biográfia, és a filmográfiából is sok sorozat (rajongóként leginkább az Odaátot hiányolom, amiben prófétát alakított több epizódo keresztül. Életrajzi adatokként röviden: A missouri állambeli columbiában született színész színészetet végzett, diplomázás után pedig a helyi színházban kezdett el színészkedni, de a kritikák miatt Kaliforniai színházba igazot. Los Angelesben stand-up esteket is tartott. Először a Felicity c. tv sorozatban szerepelt Richard Coadot megtestesítve, mely négy éven keresztül műsoron volt. Ezután csak tv filmekben és sorozatokban szerepelt. Több neves színésszel is szerepelt: köztük Russel Crow, Will Ferrell, Winona Ryder, Rosario Dawson. Az Odaát c. sorozatban Chuck Shurley prófétát alakítja, de szerepelt a Psych-ban, Monkban, NCIS-ben, Médiumban és Buffy, a vámpírok rémében. Emellett rövidfilmeket is rendez és szerepel bennük. Nős és 2 gyermeke van.

Előre is köszi, ha lehetséges és megengedett az adatlapok átcsatolása.

DS
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 10:31 #7983
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Idézet (Süty @ 2013.01.07. 20:33)
még egszer írok, mert úgy láttam hogy nem reagál rá  senki :S 
Kedves ToTo,Bessie ! smileeee.gif
Azzal a kéréssel szeretnék hozzád fordulni,hogy Molnár Szulita adatlapját nem szerkeszti senki,én szívesen szerkeszteném,mert egyik kedvencem a Like, és életrajza nincs,ezért írtam és el szerettem volna kérni,de mivel nem írhatok üzit a Starity-nak,ezért ide írnám az életrajzot :
Molnár Szulita 20 éves, 1992-ben született.
Nincs kapcsolatban,tehát egyedülálló.
Hajszíne szőke,szeme színe kékesszürke.
Csillagjegye kos.169 cm magas.
Hobbijai: gitározás, festés, rajzolás, olvasás
Kedvenc színei fekete és a szürke.
Kedvenc étele "anyukám húslevese,, spenót és zöldborsófőzelék
Kedvenc filmjei: Amelie csodálatos élete, Forrest Gump, Galaxis útikalauz stopposoknakés a Gyűrűk ura trilógia
Kedvenc előadójai Sia Furler, Glen Hansard, Beyoncé és Zselenszky
magától tanul gitározni már 5 éve.
a profilképének ugyanazt gondoltam,mert jobb nincs róla..
Köszönöm meghajolo.gif

Ezzel csak az a gond , hogy amit leírtál az nem életrajz. Csak egy szimpla felsorolás a kedvenceiről + néhány alapadat. Javaslom , nézz meg néhány adatlapot a Starityn és akkor majd rájössz , hogy hogyan is néz ki egy életrajz. Aztán google-n keresztül lehet keresni róla anyagot. Vagy írj neki a facebookon , hátha válaszol és segít információkat adni az életéről. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. január 09. 10:50 #7984
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Dupla:
http://starity.hu/sztarok/d.-toth-kriszta/
http://starity.hu/sztarok/d-toth-krisztina/

Gesler Lilinek nincs profilképe:
http://starity.hu/sztarok/gesler-lili/

Néhány sportolónál - konkrétan a focistáknál - csak a vezetéknév szerepel a lexikonban. Nyilvánvaló , hogy a sportriporterek közvetítéskor csak a vezetéknevükön szólítják őket , de megérdemlik , hogy ki legyen írva a nevük. Elvégre Beckham is David Beckhamként szerepel és Messi is Lionel Messiként , nem? ( Vagy tévedek? rolleyes.gif ) Itt van pl. a ma születésnapos Gattuso. Át kellene írni GENNARO GATTUSO-ra:
http://starity.hu/sztarok/gattuso/
Rajta kivül van még néhány focista , aki csak a vezetéknevén "fut".
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 12:55 #7985
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Mehet a starity profilra: http://starity.hu/sztarok/keeley-hawes/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 15:41 #7986
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Faith Evans lapját szívesen szerkeszteném smileeee.gif

http://starity.hu/sztarok/faith-evans/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 15:44 #7987
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Kedves ToTo! Néhány napja létrehoztam Jahan Yousaf adatlapját, és most pedig nem lett elfogadva.. Megkérdezhetném, miért? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 15:50 #7988
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Alizgirl98 @ 2013.01.09. 15:44)
Kedves ToTo! Néhány napja létrehoztam Jahan Yousaf adatlapját, és most pedig nem lett elfogadva.. Megkérdezhetném, miért?  sad.gif

Bizonyára azért, mert a lapjaid nagy részén lejárt a 6 hónap. A moderátorok csak akkor fogadják el az adatlapot, ha jól tartod a meglévőket. Máskülönben ha tökéletes sem fogadják el. Vagy az is lehet, hogy még bent van wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, _ToTo_
2013. január 09. 15:55 #7989
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Köszönöm a Ji Eun és Sun Hwa lapját! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Betti90, _ToTo_, Saranghae
2013. január 09. 16:01 #7990
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a lapokat. Remekül meg fogom csinálni!! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, FruFruChan, MezeiVirág
2013. január 09. 16:06 #7991
- törölt felhasználó -    
Nagyon szépen köszönöm a név átírásokat! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Betti90, _ToTo_, FruFruChan
2013. január 09. 16:49 #7992
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
http://starity.hu/sztarok/mariah-carey/

Nincs szerkesztője, sem jeletkezős gomb és 1000 alatti.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 09. 17:08 #7993
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Kedves ToTo És Bessie!!!

Szeretnék kérni néhány névátírást.
- Ennel a lapnál ki kellene törölni a macskakörmös részt Tehát csak Oh Ha Young
Ennél is ugyanazt kellene tehát Hong Yoo Kyung
Ezt a lapot pedig át kellene írni: Im Yoon Ah

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2013. január 09. 18:16 #7994
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Sofron István adatlapját, ha lehet, mert 2011 óta nem volt szerkesztve.Előre is köszönöm. meghajolo.gif
2013. január 09. 18:16 #7995
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (pink_bunny @ 2013.01.06. 14:13)
Először is köszönöm, hogy a hátam mögött intézkedtél. Másodszor: igen, lejárt a 6 hónap. Bocsáss meg, hogy nem láttam értelmét a 'Szerkesztem' gomb nyomogatásának. Az utóbbi fél évben semmi nem történt vele, és - akár hiszed, akár nem - az életrajzával órákig bajlódtam, és tényleg naprakész, nem tartalmaz elavult információkat. Nem tudom, hogy mivel tudnád még bővíteni, ha elhappolnád előlem. Tisztában vagyok a szabályokkal, és azzal, hogy illene fél évente frissíteni, de mivel max profilképet tudtam volna cserélni - ami pedig nem számít frissítésnek - nem tettem. Ha először nekem írsz, elkerülhettük volna ezt a cécót. Már két ember is érdeklődött a lejárt lapjaim után, és nekik oda is adtam, mert értékeltem, hogy először nekem írtak. Én nem akarok itt feszültséget szítani, majd Toto vagy Bessie eldönti, hogy marad-e a lap nálam, vagy te kapod-e meg. wink.gif


Utánanéztem, valóban nincs mit frissíteni róla, de ilyen esetben a képcsere is több a semminél, illetve azt szoktam mondani, hogy ha nincs mit írni valakiről, akkor azt kell beleírni, hogy az elmúlt X hónapban visszavonult, nem hallani róla, nem tudni min dolgozik - azt annyi, már is ki van küszöbölve a félreértés lehetősége és a lap is frissítve van. Másokat meg nem kell letámadni, mert ha a szerkesztési határidőt nézzük, valóban lejárt.

Idézet (Alizgirl98 @ 2013.01.09. 15:44)
Kedves ToTo! Néhány napja létrehoztam Jahan Yousaf adatlapját, és most pedig nem lett elfogadva.. Megkérdezhetném, miért?  sad.gif


Nem tudom így, valami biztos nem stimmelt vele, ok nélkül nem törlünk semmit. Esetleg próbáld beküldeni újra.

Idézet (Betti90 @ 2013.01.09. 17:08)
Kedves ToTo És Bessie!!!
Szeretnék kérni néhány névátírást.
- Ennel a lapnál ki kellene törölni a macskakörmös részt Tehát csak Oh Ha Young
Ennél is ugyanazt kellene tehát Hong Yoo Kyung
Ezt a lapot pedig át kellene írni: Im Yoon Ah
Előre is köszönöm! meghajolo.gif


Azért van így, mert a szinpadi nevük nem ugyanaz, mint a rendes nevük, így is és úgy is ismertek.

A szabályok az új évnek megfelelően változnak, vagyis amelyik lapon 2011 vagy régebbi információk találhatóak, azok elkérhetőek - persze ellenőrizzük, hogy aktív-e az illető és valóban lenne mit bővíteni.

Annál az egy lapnál amin a vita ment, nem emlékszek már, hogy mi volt - vagy nem figyeltem, hogy 1000 alatti vagy akkor még nem is volt 1000 alatti. Előfordul én ism, hogy elnézek valamit, de ha csak sokára derül ki és nem nyomban, akkor csak magamból csinálok hülyét, ha 1 hónap után azt mondanám pl jelen esetben donnának, miután megcsinálta a lapot, hogy adja vissza mert pályázat lesz rá. Ne érezze senki azt, hogy kivételezünk bárkivel is, mert pont azért lett kitalálva a topik, hogy itt minden kérés mindenki számára követhető legyen, nincs már priviben kéregetés, bár előfordul néha, de olyankor mindenkinek azt mondom, hogy írja be a topikba, és majd jövök és rendezem.

A többi kért lap (eva tarko lapjai közül) úgy láttam valamennyire frissítve lett, mert új infók is belekerültek. A külalak valóban hagy kivánni valót maga után, esetleg lehet többet is írni róla - de a kezdetektől azt mondom, hogy valaki most jelentkezik egy lapra, mert egy oldal bió helyett ő kettő oldalt tud írni - majd megkapja a lapot és jön valaki aki 3 oldalt ír, akkor mi lesz? Ez nem vezet sehova. Nyilván, ha olyan eset fordul elő akik ismertebb valakik és tényleg van róluk bőven info, ennek ellenére alig haladja meg az életrajz a minimumot, azt lehet jelezni itt a topikban, nekem vagy Bessienek - első körben figyelmeztetjük a szerkesztőt, második lépésben ha nem tesz semmit az ügy rendezése érdekében, akkor elvesszük és a lap sorszámának megfelelően pályáztatjuk vagy elkérhetővé tesszük.

Ahogy írtam, ránéztem ezekre a lapokra, valamit frissített rajtuk, vannak benne friss információk is, de ha valóban olyan sokminden található valamelyikről, mondjuk wikin és az itt lévő életrajz még meg sem közeliti annak terjedelmét, esetleg tudomásotok van olyan fontos infóról aminek benne kellene lennie, de nincs, azt lehet jelezni, és akkor annak függvényében újra megnézem a lapokat és figyelmeztetem a szerkesztőt ha szükséges - esetleg linkelhettek forrást is amivel össze tudom hasonlítani az életrajzokat.


Mostantól pedig Bessie is teljeskörűen intézi a lapátadásokat is smileeee.gif

Az ázsiai lapokat is jó lenne rendbeszedni és egységesíteni, ahogy páran kérték és bizonyos lapoknál. Jó lenne, ha mindegyik úgy nézne ki, hogy a rendes nevén szerepeljen és mellette idézőjelben a színpadi vagy művésznév - már ha használ vagy van az illetőnek ilyen.

[b]Szóval ilyeneket is lehet jelezni, linkelni, de ne túl sokat egyszerre - max 10-15 lap, azt apránként csak rendben lesznek a végére.
[/b]
19 felhasználónak tetszik: Darkness, Im a SlaveForBritney, Luckie, lA-dONNA, Alizgirl98, FruFruChan, Grace Benning, Shenayla, Beyla, Zsanika01, Betti90, Bessie, idone, MadHatter, Black Hearth2, Lindsay019, Glamster, pink_bunny, Carmita
2013. január 09. 19:30 #7996
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Sziasztok! Tatár Csilla lapját szeretné elkérni ha lehet!
2013. január 10. 02:17 #7997
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Időhiány miatt sajnálattal, de szeretnék lemondani egy pár adatlap szerkesztéséről:
Jamie Waylett
Josh Herdman
Dave Legeno
Predrag Bjelac
Nick Moran
Mark Williams
Ha valakinek kell valamelyik adatlap az írjon nekem, vagy egy illetékesnek. (_ToTo_, Bessie)
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. január 10. 10:42 #7998
Viviiiii
Viviiiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 4188
Azonosító: 151913
Offline offline
Csak annyit szeretnek kerdezni, hogy Mary Uzerli-ek a nevet nem lehet kicserelni, Meryem Uzerli-re ?
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. január 10. 13:23 #7999
- törölt felhasználó -    
hali, szeretném elkérni Jared Padalecki adatlapját, mert jó pár hiányosságot látok(kisfia neve : Thomas Colton, kedvenc autó, étel stb mint érdekesség, és pár fontosabb életrajzi adat, mondjuk a születési idő sem hatodik hó, mert júliusi). Mellesleg sztem lejárt a szerkesztési idő is, és hatalmas rajongója vagyok.

Amennyiben lehetséges, akkor köszi, ha nem, akkor előre is elnézést.
2013. január 10. 13:27 #8000
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én egy kéréssel jöttem! Szeretném elkérni az ő lapját, mert hiányos, és lehetne még mit írni róla! Szívesen rendbe tenném a lapot!
Köszönöm!


Az adatlap 1000. alatt van, PÁLYÁZAT LESZ RÁ! Persze, ha elveszik a szerkesztőtől. A lap egyébként kiemelt tagnál van, náluk nem hat, hanem kilenc hónapos a szerkesztési határidő!

Idézet (Damon_Salvatore @ 2013.01.10. 13:23)
hali, szeretném elkérni Jared Padalecki adatlapját, mert jó pár hiányosságot látok(kisfia neve : Thomas Colton, kedvenc autó, étel stb mint érdekesség, és pár fontosabb életrajzi adat, mondjuk a születési idő sem hatodik hó, mert júliusi). Mellesleg sztem lejárt a szerkesztési idő is, és hatalmas rajongója vagyok.
Amennyiben lehetséges, akkor köszi, ha nem, akkor előre is elnézést.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Bessie
484 oldal 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!