Starity

Once Upon A Time / Egyszer volt, hol nem volt (2011-2018)

50 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 08:59 #541
- törölt felhasználó -    
A következő epizód előzetese. Hú, mi lesz még itt?!

2 felhasználónak tetszik: kurrek, xxNikixx
2013. április 23. 18:24 #542
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
2x20 - The Evil Queen stills & BTS HQ
5 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Alison Lerman, Adrianna, Galexa93, Riley13
2013. április 23. 18:30 #543
- törölt felhasználó -    
Jók a képek. És örülök, hogy visszatér a gonosz Regina. Már hiányzott.
2013. április 23. 22:05 #544
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.23. 18:30)
Jók a képek. És örülök, hogy visszatér a gonosz Regina. Már hiányzott.

Nekem Hook hiányzott már blush.gif remélem most már több szerepet fog kapni + jó lenne látni már Neverlandot is. (mégiscsak otthon lenne biggrin.gif ) wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao
2013. április 24. 07:07 #545
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2013.04.23. 22:05)
Nekem Hook hiányzott már  blush.gif remélem most már több szerepet fog kapni + jó lenne látni már Neverlandot is. (mégiscsak otthon lenne biggrin.gif ) wink.gif


Sajnos számomra Hook nagyon semmilyen karakter lett. Elvesztette azt a gonoszan vicces báját, mikor átment olyan "csak a bosszú érdekel" stílusba. Egyébként már tutira lesz harmadik évad, és ott már lesz Neverland. Sőt, talán már a második évad végén is, hiszen a duplaepizódos finálé címe is egy Peter Pan-idézet. Hook meg lesz, nyugi, bár én jobban örülnék egy Peter Pannak, akit még nem fogunk kapni.
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. április 25. 13:19 #546
- törölt felhasználó -    
Friss Sneak Peekek!





1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. április 25. 19:04 #547
- törölt felhasználó -    
Hát én elég rendesen kiábrándultam a sorozatból...pedig voltak kedvenceim teszem azt Jefferson akit nem is láthatok a részekben reklamalo.gif reklamalo.gif , hófehérke meg már az agyamra megy, Regina-t is eléggé elcseszték .. meg stb.
2013. április 25. 19:06 #548
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.04.25. 19:04)
Hát én elég rendesen kiábrándultam a sorozatból...pedig voltak kedvenceim teszem azt Jefferson akit nem is láthatok a részekben reklamalo.gif  reklamalo.gif  , hófehérke meg már az agyamra megy, Regina-t is eléggé elcseszték .. meg stb.


A dark Regina most tért vissza pár résszel ezelőtt. Szóval szerintem nézd a sorozatot, nem fogsz csalódni. Jefferson meg azért nincs benne, mert Sebastian Stan éppen mást forgat. És végre visszatért Mr. Gold sötétebb oldala is. Nem mintha őt nem imádnám mindenhogy.
2013. április 25. 19:28 #549
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.25. 19:06)
A dark Regina most tért vissza pár résszel ezelőtt. Szóval szerintem nézd a sorozatot, nem fogsz csalódni. Jefferson meg azért nincs benne, mert Sebastian Stan éppen mást forgat. És végre visszatért Mr. Gold sötétebb oldala is. Nem mintha őt nem imádnám mindenhogy.

tudom h Jefferson mért nincs benne, de akk is a legkedvesebb karakterem , és csak az a lényeg hogy nincs most benne, és hiányolom sad.gif
Regina nekem még mindig nem annyira tetszik igaz a legújabb részt még nem néztem meg
ráadásul a spin off-nak is mi értelme, most azt is minek? nem értem miért kell minden sorozathoz egy , hol van az eszük ilyenkor? nekem legalábbis nem nagyon jön be ez az egész, de majd meglátom milyen lesz ha lesz
2013. április 25. 20:02 #550
- törölt felhasználó -    
Jaja, majd meglátod. Elvileg a finálé nagyon ütős lesz. És talán Jefferson is visszatér, bár őt nem ígérték 100%-a még pár hónapja, azóta meg az írók erősen titkolóznak. De lesz Sohaország a fináléban! Amúgy nekem August volt az egyik nagy kedvencem Rumplestiltskin/Mr. Gold mellett, és az ő "eltűnése" azért szíven szúrt. Jeffersont nem kedveltem különösebben. Mary-Margaret és David unalmasak, cask remélni tudom, hogy lesz valami akció még visszatér a badass MM a kedves kis tanárnő helyett, meg a herceg is. Ez a Tamara viszont első látásra tudtam, hogy nem fogom kedvelni. De elvileg az évad végén az ő pici titka is lelepleződik. Azért kivi leszek Neal arcára, ha kiderül, hogy a drága menyasszonykája miben is settenkedik. Főleg Hookkal és Greggel karöltve.
2013. április 26. 07:36 #551
- törölt felhasználó -    
Két újabb Sneak Peek látott napvilágot a 2X20-as epizódból!






Ezen kívül Nagyon Boldog Születésnapot Giancarlo Espositonak, aki az első évadban Sidney Glasst/Varázstükröt, valamint egy epizód erejéig a csodalámpa Dzsinnjét alakította! bday.gif birthday.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. április 29. 10:07 #552
- törölt felhasználó -    
Nézzétek, miket hoztam! ^^



1 felhasználónak tetszik: mikieger
2013. április 30. 07:50 #553
- törölt felhasználó -    
Nos, úgy tűnik, egyenlőre nem érkezik a második évad az M1-re. Ami azt jelenti, hogy a május 10-i indulás valóban csak tervezet volt. Szerintem augusztusnál előbb nem látjuk magyarul a második évadot.

Másfelől jó hír, hogy Lana Parrilla azt csivitelte Twitteren, hogy a harmadik évad munkálatai már ezév július 2-án kezdődnek. Ezek szerint most már biztosan lesz harmadik évad, főleg, mert Eddy és Adam is elhintettek pár morzsát a harmadik évaddal kapcsolatban. És mivel csak a Once Upon a Time a Revenge maradt meg a húzósorozatok közül, botorság lenne befejezni őket pont most. Főleg, hogy az összes tavalyi és ezévi újonc csúfosan leszerepelt.
1 felhasználónak tetszik: xxNikixx
2013. május 02. 17:54 #554
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
2x21 - Second Star to the Right stills & BTS HQ
4 felhasználónak tetszik: Jeanne, Charlotte Benning, Rékakroki72, Galexa93
2013. május 03. 06:43 #555
- törölt felhasználó -    
Újabb Sneak Peek a 2X21-es epizódból. Nyugi, angol szinkronos, csak a felirat francia.

2013. május 06. 12:11 #556
- törölt felhasználó -    
Hoztam a második évad fináléjának előzetesét és egy Sneak Peeket is.



6 felhasználónak tetszik: Jeanne, mikieger, Minimanó94, Jessy, Alison Lerman, CandUs
2013. május 07. 17:35 #557
- törölt felhasználó -    
Ez a rész brutális volt. SPOILER Regina kínzása odavágott. De Neal..nem hiszem el komolyan. Szándékosan szívatnak. Ott volt Jefferson, most már nincs sehol , erre Neal-nek is annyi. Vagy hát persze nem, de akk is már megint kezdődik ez a máshová került dolog. Idegesít. Nagyon. Remélem az uccsó részben elmennek Storybrooke-ból mert már kezdem unni azt a helyet is. Am Pán Péter története drasztikus változáson ment át, de nekem tetszett. wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Jessy, Misao, Charlotte Benning, Alison Lerman, Adrianna, CandUs
2013. május 07. 18:24 #558
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
A legutóbbi részről:

SPOILER
Engem annyira nem rázott meg Regina kínzása (haha,micsoda szóvicc,pedig véletlen volt),de mondjuk ez a Greg meg Tamara sem túl szimpatikus...Gregnek nagyon gyökér feje van,már elnézést,mint vmi elvakult szektatag,de valószínűleg az is.Tamara meg nagyon sunyi,még mindig,így is,hogy már mindenki tudja,hogy miben is sántikál.
Nem különösebben kedvencem Bae/Neal,de amit vele művelnek,az azért már eléggé túlzás szerintem...Miért ő az egyetlen aki képes abba a nyamvadt portálba belezuhanni?Nem hiszem mondjuk,hogy most láttuk utoljára,de akkor is kihagyhatták volna ezt a lépést.
Azt nem igazán értettem,hogy mikor átkerült a "mi" világunkba,akkor hogyhogy kb. az 1800-as évekbe csöppent? blink.gif Illetve így hogy él még mindig? biggrin.gif Biztos történt még vmi mikor odakerült Hookhoz,remélem ezt még kifejtik,mert így eléggé csak lóg a levegőben ez a szál,az utolsó részben viszont nem tudom mennyi idő lesz erre...
Ez a Pán Péteres sztori kicsit szerintem így gyenge volt,ezt is nagyon félbehagyták,meg nekem is furcsa,hogy kvázi az ellentétére írták át...
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Alison Lerman, Adrianna, CandUs
2013. május 08. 07:02 #559
- törölt felhasználó -    
SPOILER![size=14][/size] Neal-t csak meglőtték, nem hiszem, hogy neki annyi, mindössze átesett a portálon. És ha mázlink van, Sohaországban landolt. De szerintem tuti viszontlátjuk még. Regina kínzása engem is odavágott.

Jessy: Valszeg, mivel a bab téren és időn át vitte - erről az első évadban volt is szó -, így került a 19. századba. Majd mikor Sohaországba vitte Peter árnyéka, ott ugye nincs idő, mint ahogy Csodaországban sem. Gondolom eltöltött pár száz évet Hook hajóján, és nem öregedett. De a készítők mondták, hogy a Hook és Bae szálról többet megtudunk a fináléban, plusz ott ha jól olvastam a kövi rész tartalmát, Hook kalózt csinál Bae-ből. Ez magyarázza, hogy tudta Neal vezetni a Jolly Rogert.
És ne feledjük, Adamék megmondták, hogy az általunk ismert mesék kissé ki vannak forgatva. Mellesleg az eredeti Peter Pan könyvekben Peter egyszer gonosz lesz, amikor legyőzi - igazából megöli Hookot - és felveszi a kabátját. Tehát lehet, hogy itt is valami ilyesmi van, hogy Peter gonosz, gyerekeket rabol, akiket nem enged el. De fogadok, ezt majd a harmadik évadban fejtik ki jobban, tekintve most éppen mindenki arra fog koncentrálni, hogy élve jusson ki Storybrooke-ból ugyebár.

VampireDiaries4ever: Igen, el fognak menni, mivel Adamék pedzegették, hogy új világokat fognak felkutatni. Gondolom Emma és Gold menni akarnak megkeresni Nealt/Bae-t (én bírom a karaktert), meg hát ha a város elpusztul, akkor valahová sürgősen húzni kell, nem? Szóval irány Sohaország, ahol a gyerekek sosem nőnek fel!
Amúgy a kifordított Peter Pan történet nekem is bejött. Tuti nem minden fekete-fehér itt sem, és kapunk majd jó pár csavart a kövi évadban.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, CandUs
2013. május 08. 09:38 #560
- törölt felhasználó -    
Már nagyon kellett egy ilyen rész, mivel egy ideje nem nagyon foglalkoztatott a sorozat, de kezd tetszeni ismét. Jó lenne ha valóban Sohaországban kötnének ki, ott legalább Hook nagyobb szerepet kaphatna v vmi, mert szegényem nagyon ki van használva. És kicsit sem szimpatikus már a szerepe.
50 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!