Starity

The Voice (2011-)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 21. 17:22 #1
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet
A műsorban négy mentor kapott szerepet: Christina Aguilera, Adam Levine, Cee Lo Green és Blake Shelton. Feladatuk, hogy meghallgassák az önjelölt énekesek produkcióit, de nem akárhogy! Háttal ülnek a versenyzőknek, így csak a hangjukat hallják, fogalmuk sincs, hogy az, aki a színpadon áll, hogyan néz ki. Ha valamelyiküknek megtetszik az előadás, megnyomják a piros gombot, ezzel a székük megfordul, jelezve, szeretnék a csapatukban látni az adott énekest. Ha az előadás közben több zsűritag is rácsap a gombra, akkor a versenyzőnek kell döntenie arról, melyik mentor csapatába szeretne tartozni. Egy mentornak összesen nyolc kiválasztottja lehet.

A show Hollandiából származik, ahol az első évadnak hatalmas sikere volt. Az NBC reméli, az amerikaiaknak is tetszeni fog az új tehetségkutató.

- forrás

HIVATALOS OLDAL | PROMÓ
4 felhasználónak tetszik: liltoria, kriszti145, Sugarbabes, Black Hearth2
2011. május 21. 17:32 #2
- törölt felhasználó -    
imádom ezt a műsort, Adam és Christina fantasztikus benne - hoztam én is pár képet az egyiken Christina és csapata van, a másikon Blake és csapata a harmadikon pedig Adam és csapata wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Black Hearth2
2011. május 21. 17:38 #3
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (kriszti145 @ 2011.05.21. 17:32)
imádom ezt a műsort, Adam és Christina fantasztikus benne - hoztam én is pár képet az egyiken Christina és csapata van, a másikon Blake és csapata a harmadikon pedig Adam és csapata wink.gif


Egyetértek. Végre egy show ahol a tehetség számít. wink.gif
Szerintem mindenki nagyon tehetséges itt, szóval marha nehéz dönteni. Múltkor a 'battle' résznél is sajnáltam a kiesőket... Elég rosszul párosították őket, mert volt ahol mindkét versenyző szimpatikus volt, de... előbb-utóbb mindenki kiesik ugye (kivéve a győztest). Csak jó lett volna ha van aki később. smileeee.gif

Ízelítő: heart.gif

2 felhasználónak tetszik: kriszti145, Black Hearth2
2011. május 21. 17:41 #4
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Én is nézem, szerintem is jó műsor, nagyon jó hangok vannak benne. Kedvencem Vicci, Xenia és Beverly.
Szerintem a legjobb mentor Christina, de a többiek is ügyesek.
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, kriszti145, Sugarbabes, Black Hearth2
2011. május 21. 19:40 #5
- törölt felhasználó -    
én mindig már nagyon várom az új részeket, igaz, hogy olyan versenyzőkőt allitanak össze, hogy mindketten elképesztően teljesitenek. Kedvencem Casey Desmond, Patrick Thomas, Raquel Castro és Vicci Martinez a kedvenc metoraim Adam Levine és Christina Aguilera ők osztán fantasztikusak blush.gif
2011. május 22. 09:23 #6
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Nekem is kedvencem Vicci, nagyon szimpatikus és tehetséges. Tulajdonképpen mindenkit bírok, úgyhogy egyelőre senkit nem tudnék kiemelni, kit jobban. smileeee.gif

Még egy kis ízelítő, hátha kedvet kap valaki. Aki kíváncsi rá, írjon üzenetet és adok linket. wink.gif



2 felhasználónak tetszik: kriszti145, Black Hearth2
2011. május 30. 23:26 #7
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Imádom, mindig nézem. Bár most a legutolsó epizód számomra csalódás volt mellow.gif Olyanok estek ki, akiknek nem kellett volna...
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, kriszti145, Sugarbabes
2011. június 01. 20:30 #8
- törölt felhasználó -    
Óriási műsor, szerintem jobb, mint az X-faktor, mondjuk a remek zsűriválasztás lehet, túl sokat nyom a latba =)
Imádom mind a négy zsűritagot, de azért Team Christina és Adam thumbsup.gif

Kíváncsi vagyok már nagyon az élő show-ra, már csak egy hét.. wáááá biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Black Hearth2
2011. június 26. 17:42 #9
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Wow! Jó hamar a végéhez közeledünk, nem is gondoltam volna, hogy lassan kiderül ki nyer. Ti kinek drukkoltok? Én nagy bajban vagyok, mert az összes versenyzőt bírom. Ugye Dia, Javier, Vicci és Beverly versenyez még.

Alig várom, hogy kiderüljön ki lesz "a hang". Egy picit néha úgy érzem Dia felé húz a szívem, mert nagyon bájos és tehetséges, igazi gyöngyszem a maga kis egyszerűségével. A Heartlesst imádtam a legjobban tőle, ha netalántán ő nyerne és olyasmi albuma lenne, biztosan imádnám. De a többieket is szeretem. Igaz Javier néha olyan beképzeltnek tűnik nekem, és nagyon sajnáltam Caseyt. Illetve a másik két lány (Beverly és Vicci) folyton - számomra legalábbis - elég gagyi dalt választ, vagy kap, bár így is élvezem amikor énekelnek. biggrin.gif
2012. július 07. 13:20 #10
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Kettő darab HQ Christina heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Black Hearth2, Adrianna
2012. augusztus 25. 14:16 #11
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Adrianna, Alizgirl98
2012. december 07. 16:32 #12
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Sziasztok!
Nem tudom, nézi-e valaki az amerikai Voice-t (minden esetre nem túl aktív a topik unsure.gif ), de ha igen, lenne egy kérdésem: most hányadik évad megy az? A második vgay a harmadik? laugh.gif Na és pontosan hol tart a műsor? Az élő adásoknál már, vagy esetleg még nem? Köszönöm szépen előre is a választ. laugh.gif
2012. december 07. 18:49 #13
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.12.07. 16:32)
Sziasztok!
Nem tudom, nézi-e valaki az amerikai Voice-t (minden esetre nem túl aktív a topik  unsure.gif ), de ha igen, lenne egy kérdésem: most hányadik évad megy az? A második vgay a harmadik? laugh.gif  Na és pontosan hol tart a műsor? Az élő adásoknál már, vagy esetleg még nem? Köszönöm szépen előre is a választ.  laugh.gif

A harmadik évad megy, már az élő showknál tartunk, és egyre fogynak az emberek. Lassan itt a döntő. Csak youtube-on nézem, mert sorra kiestek azok, akiket én kedveltem és így nincs kedvem az egész műsort megnézni, csak arra kattintok aki még valamennyire is érdekel. Hát igen nem valami aktív ez a része a fórumnak. smileeee.gif Mondjuk meg is értem, az első évad nagyon jó volt (lehet visszanézve már nem lenne az:D), a másodikat csak a negyedéig néztem, ezzel meg most úgy vagyok, hogy unalmamban megnézem ki esett ki és ki ment tovább.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok