Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 30. 21:46 #881
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (,2015.07.29. 20:58~5630043)
5x06 - 'Required Reading' stillek beer.gif

3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, missdaisy
2016. január 30. 21:48 #882
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (,2015.08.11. 09:48~5652226)
5x07 - 'Strange Frequencies' stillek heart.gif

3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, missdaisy
2016. január 30. 21:51 #883
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
5x10 - "Status Asthmaticus" stills (HQ)

3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, adriienn96, missdaisy
2016. január 30. 21:52 #884
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
5x11 - "The Last Chimera" stills (HQ)

4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, alexahemingway, adriienn96, missdaisy
2016. február 03. 22:02 #885
- törölt felhasználó -    
Megnéztem a 15.részt és azt kell mondjam,hogy HŰHA! Az írók elkezdtek dolgozni, vagy mi? Rég volt ennyire jó Teen Wolf rész,utoljára szerintem a 3.évad idején izgultam ennyire egy epizód közben.Ráadásul a vicces jelenetek is megvoltak,Stiles meg hozta a formáját (amikor leesett a zsákkal,a beszólása Theonak,stb rohog.gif ).Maliát egyre jobban megkedveltem,az egyik kedvenc karakteremmé vált,Kira meg olyan kis aranyos biggrin.gif Amikor Scott átváltott true alpha-módba még fel is kiáltottam,hogy végre THE PACK IS BACK.És hát Stydia. blush.gif wub.gif
Alig várom a következő részt,tényleg rég volt ilyen laugh.gif .
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Blackheart.com
2016. február 08. 12:45 #886
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (FashionGirl @ 2016.02.03. 22:02)
Megnéztem a 15.részt és azt kell mondjam,hogy HŰHA! Az írók elkezdtek dolgozni, vagy mi? Rég volt ennyire jó Teen Wolf rész,utoljára szerintem a 3.évad idején izgultam ennyire egy epizód közben.Ráadásul a vicces jelenetek is megvoltak,Stiles meg hozta a formáját (amikor leesett a zsákkal,a beszólása Theonak,stb  rohog.gif ).Maliát egyre jobban megkedveltem,az egyik kedvenc karakteremmé vált,Kira meg olyan kis aranyos  biggrin.gif Amikor Scott átváltott true alpha-módba még fel is kiáltottam,hogy végre THE PACK IS BACK.És hát Stydia.  blush.gif  wub.gif 
Alig várom a következő részt,tényleg rég volt ilyen  laugh.gif .


Ebben egyetértek veled.Én anyummal nézem a sorozatot,ő is nagy rajongója,de ő az 5.évad 13.része végén abbahagyta és én se valami nagy örömmel folytattam,de ez az utolsó 2 rész csak tetszett,csak jó volt,úgyhogy mégis van remény rá,hogy újra jó legyen a sorozat.Nem azt mondom én,hogy nem volt jó,de bevallom őszintén egy ideje igen kevés dolgot értettem benne....Viszont az utolsó két rész nagyon is tetszett. laugh.gif Jó lenne ha újra érteném is az egészet. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. február 18. 22:42 #887
Panni16
Panni16
új tag
 
Státusz*A kutyát sem a póráz teszi hűségessé.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.12.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 1
Azonosító: 253976
Offline offline
Az egyik kedvenc sorozatom!
Imádom! heart.gif wub.gif
2016. február 26. 13:24 #888
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Nézitek még? biggrin.gif

Elvileg a legutóbbi rész végén kiderült hogy ki is a beast. Én elég csalódott vagyok, mivel a legtöbb rajongó gyanakodott rá, így nem volt nagy meglepetés. A másik meg hogy az egyik kedvenc karakterem lett, és örültem hogy végre van még egy átlag ember a csapatban Stileson kívül. Lett volna még 10 másik akiért nem lett volna kár, de pont az én fiamat kellett fő gonosszá tenni. fear.gif Na mindegy, azért még reménykedem hogy csak rákente valaki, vagy meg tudják menteni és nem lesz örökké szörnyike. unsure.gif + Theo kinyiffanhat lassan. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2016. február 26. 17:01 #889
Slufie
Slufie
visszatérő vendég
 
Státuszdon't even try to save me tonight. 'cause I don't know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.07.
Hozzászólás: 374
Csatolások: 31
Azonosító: 253823
Offline offline
a legutóbbi részen kiakadtam. gyanakodtam rá, hogy ő a beast, de reménykedtem benne, hogy nem lesz igazam. na de mindegy is. nagyon örültem, hogy Crystal visszatért, mégha csak vendégszereplésre is. miután azt mondta, hogy sose tér vissza... örültem, hogy újra itt láthattam. smileeee.gif
2016. február 26. 17:09 #890
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Most meg lehet kövezni, de nekem annyira nem tetszett a legújabb rész. Érdekes volt meg minden, de aki már halott, az maradjon is az.. Nekem ez a véleményem Crystalról, nagyon rossz volt látni.. nemtudom miért.
A rész nekem annyira nem tetszett, főleg az, hogy ideoda ugráltak az időben, néha nem is tudtam követni.
Amúgy csak engem idegesít, hogy nem tudom mi van már részek óta Theoval? unsure.gif
2016. február 26. 20:51 #891
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1632
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Én személy szerint nagyon örültem Crystalnak és a Mary-Jeannes szálnak blush.gif
Ahogy már megszokhattuk, az utolsó két részre érünk el arra a pontra, amikor halad is valamit a sztori, de ez már nem lep meg. Nem akarom szidni Jeff Davist - najó de tongue.gif - de nevetséges, hogy mennyire rosszul építi fel a részeket. Mindjárt vége az évadnak, és kb. alig látunk néhány karaktert, és szinte mindig ez van ... Mondjuk az edzőnek annyira örültem rohog.gif heart.gif Őt érdemes volt visszahozni laugh.gif Remélem az utolsó két részből kihoznak valami értelmeset, és nemcsak összecsapják. Nomeg, hogy Theo marad happy.gif
Amúgy elkezdődtek a hatodik évad forgatásai. cool.gif
2016. március 19. 17:59 #892
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Hallottatok Dylan balesetéről? sad.gif
Aki még nem: A halálkúra (Az útvesztő befejező része) forgatásán elütötte egy kocsi és több csontja is eltört és amíg fel nem épül, szüneteltetik a Teen Wolf és Az útvesztő forgatását is.
2016. március 19. 18:14 #893
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2016.03.19. 17:59)
Hallottatok Dylan balesetéről? sad.gif 
Aki még nem: A halálkúra (Az útvesztő befejező része) forgatásán elütötte egy kocsi és több csontja is eltört és amíg fel nem épül, szüneteltetik a Teen Wolf és Az útvesztő forgatását is.

Először is Sziasztok Teen Wolferek. Remélem nem bánjátok, hogy csatlakozom!
Másodszor: úristen. ohmy.gif Láttam Weheartiten #GetWellSoonDylan képeket, de nem tudtam, miért, aztán utánaolvastam, de azt hittem, hogy csak valami kreált pletyka. ohmy.gif Akkor úgy látszik, igaz...
Én is jobbulást kívánok neki. sad.gif
2016. március 19. 18:21 #894
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2016.03.19. 17:59)
Hallottatok Dylan balesetéről? sad.gif 
Aki még nem: A halálkúra (Az útvesztő befejező része) forgatásán elütötte egy kocsi és több csontja is eltört és amíg fel nem épül, szüneteltetik a Teen Wolf és Az útvesztő forgatását is.

Igen, én pont ma olvastam róla. Először nem akartam elhinni, de mire eljutott az agyamig, hogy ez igaz majdnem rosszul lettem.sad.gif Jobbulást neki! Remélem minél hamarabb felépül.
2016. március 20. 12:07 #895
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Sziasztok!
Remélem nem veszitek rossz néven, ha megosztom itt is, mert ugyan nem konkrétan Teen Wolf-os téma, de kapcsolódik az őszi WereWolfCon-hoz és Hollandhoz is.
Egy amerikai lány szervezett egy projektet, és várja az anyagot hozzá. A projekt maga egy fanbook készítése, s átadása Hollandnak a rendezvényen. Úgy gondoltam, talán érdekel valakit a dolog, ezért az oldalamon leírtam mindent arról, hogy mi is ez és hogyan lehet elküldeni a munkákat.
Ha érdekel valakit: link smileeee.gif
2016. március 27. 20:11 #896
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Online online
Valaki tudja,hogy Peter miért nem volt az 5.évadban? unsure.gif Elvégre vele lett vége a 4.évadnak,az 5.-ben meg egy pillanatra sem mutatták. sad.gif
2016. március 28. 19:48 #897
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Találtam egy cikket, amiben a 6. évadról van szó, le is fordítottam, de olyan hülyeségek vannak benne, hogy én nem hinném, hogy ez igaz, sőt, tuti, hogy valaki unatkozott, viszont elég érdekesek, és némelyikem eltűnődtem, mi lenne, ha... rohog.gif Szerintetek?

- Három gonosztevő lesz a 6A-ban, akik közül kettőnek már neve is van: The Nazi Werewolf és The Wild Hunt, valamint lesz még egy sorozatgyilkos is.
- A náci vérfarkas egy hatalmas lény, és rengeteg gondot fog okozni Beacon Hills területén.
- A The Wild Hunt egy mítosz, ami Jordan Parrish és Lydia karakteréhez köthető.
- A sorozatgyilkos nagy szerepet fog játszani Theo és Stiles életében.
- Lydia és Stiles kapcsolatát az egész 6. évad kiemelt figyelemmel követi majd végig.
- Valami nagy dolog történik a hatodik évad első epizódjában Stiles karakterével.
- Egy remek romantikus jelenetet láthatunk Liammel és Haydennel a harmadik epizódban.
- Kira a 4. részben tűnik fel először, majd még az ezt követő néhány epizódban, de a 6B-s szerepléséről még nem tudni semmit.
- Theo Raeken megmenekül egy Pokolszerű lyukból, majd egyfajta antihőssé válik, ám az alakváltók (“Skinwalkers”) rájönnek, és újra a föld alá akarják vinni. Közben Theo megmeti Stiles életét, ezért cserébe Stiles a fiú védelmére kel, valamint Scott elhallgat egy nagy titkot Stiles elől, hogy védelmezze, ezért újból próbára tétetik barátságuk.
- Malia hatalmas erő birtokába jut, az első epizódban meg is mutatja, majd a továbbiakban is nagy hangsúlyt kap a karakter.
- Isaac visszatér a 10. epizódban, de nem Lahey, hanem Argent néven, mert Chris Argent adoptálja.
- JR Bourne valószínűleg a 6. évadban lesz utoljára látható a sorozatban.
- A sorozat meg akarja tartani az Argent-szálat, ezért lesz Isaacből is Argent, eközben pedig újabb két Hale tagok köszönthetünk majd Beacon Hills városában, őket pedig Jake T. Austin és Ross Lynch alakítja majd.
- Az évad tele lesz vicces, romatikus és drámai jelenetekkel.
Ha a Teen Wolf folytatódik a 6. évad után, már nem 40, hanem 60 perces epizódokat kapunk és Jeff Davis két nagy sztorit szeretne minden évadban, egyet az idősebb, egyet a fiatalabb karakterek számára. Scott, Stiles, Malia, Lydia, Kira, Theo és Isaac mind főiskolára mennek, és együtt élnek egy házban, valamint olyan hír is felröppent, miszerint Strauss járőr (Aaron Thornton alakítja majd) abba a városba költözik, s ő lesz a helyi seriff, az évad egyik fő karaktere, míg a fiatal stábtagok továbbra is Beacon Hillsben maradnak.
- A hatodik évad végére Liamből Alfa válhat.

Új opening is készül a következő évadhoz:

- Tyler Poesey – a vöröslő szem
- Dylan O’Brien – valamilyen nyomozós dolog
- Holland Roden – Banshee sikoly
- Lábnyomok a Náci vérfarkastól
- Dylan Sprayberry – hasonló Tyleréhez
- Victoria Moroles – Liam és Hayden csók
- Shelley Hennig – átváltozás
- Cody Christian – emberből teljes farkassá válás
- A lovas bemutatása
- Ryan Kelley – A Nemetonon ülve, lángokba borulva
- A középiskoláról pár képkocka
- Végül a rendező neve és a cím

Valamint, ha Isaac visszatér, többet tudhatunk meg róla, ami közelebb hozza a falkához.
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Alessia., Fancsilio
2016. május 22. 11:29 #898
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2016.03.28. 19:48)
Találtam egy cikket, amiben a 6. évadról van szó, le is fordítottam, de olyan hülyeségek vannak benne, hogy én nem hinném, hogy ez igaz, sőt, tuti, hogy valaki unatkozott, viszont elég érdekesek, és némelyikem eltűnődtem, mi lenne, ha... rohog.gif Szerintetek?
- Három gonosztevő lesz a 6A-ban, akik közül kettőnek már neve is van: The Nazi Werewolf és The Wild Hunt, valamint lesz még egy sorozatgyilkos is.
- A náci vérfarkas egy hatalmas lény, és rengeteg gondot fog okozni Beacon Hills területén.
- A The Wild Hunt egy mítosz, ami Jordan Parrish és Lydia karakteréhez köthető.
- A sorozatgyilkos nagy szerepet fog játszani Theo és Stiles életében.
- Lydia és Stiles kapcsolatát az egész 6. évad kiemelt figyelemmel követi majd végig.
- Valami nagy dolog történik a hatodik évad első epizódjában Stiles karakterével.
- Egy remek romantikus jelenetet láthatunk Liammel és Haydennel a harmadik epizódban.
- Kira a 4. részben tűnik fel először, majd még az ezt követő néhány epizódban, de a 6B-s szerepléséről még nem tudni semmit.
- Theo Raeken megmenekül egy Pokolszerű lyukból, majd egyfajta antihőssé válik, ám az alakváltók (“Skinwalkers”) rájönnek, és újra a föld alá akarják vinni. Közben Theo megmeti Stiles életét, ezért cserébe Stiles a fiú védelmére kel, valamint Scott elhallgat egy nagy titkot Stiles elől, hogy védelmezze, ezért újból próbára tétetik barátságuk.
- Malia hatalmas erő birtokába jut, az első epizódban meg is mutatja, majd a továbbiakban is nagy hangsúlyt kap a karakter.
- Isaac visszatér a 10. epizódban, de nem Lahey, hanem Argent néven, mert Chris Argent adoptálja.
- JR Bourne valószínűleg a 6. évadban lesz utoljára látható a sorozatban.
- A sorozat meg akarja tartani az Argent-szálat, ezért lesz Isaacből is Argent, eközben pedig újabb két Hale tagok köszönthetünk majd Beacon Hills városában, őket pedig Jake T. Austin és Ross Lynch alakítja majd.
- Az évad tele lesz vicces, romatikus és drámai jelenetekkel.
Ha a Teen Wolf folytatódik a 6. évad után, már nem 40, hanem 60 perces epizódokat kapunk és Jeff Davis két nagy sztorit szeretne minden évadban, egyet az idősebb, egyet a fiatalabb karakterek számára. Scott, Stiles, Malia, Lydia, Kira, Theo és Isaac mind főiskolára mennek, és együtt élnek egy házban, valamint olyan hír is felröppent, miszerint Strauss járőr (Aaron Thornton alakítja majd) abba a városba költözik, s ő lesz a helyi seriff, az évad egyik fő karaktere, míg a fiatal stábtagok továbbra is Beacon Hillsben maradnak.
- A hatodik évad végére Liamből Alfa válhat.
Új opening is készül a következő évadhoz:
- Tyler Poesey – a vöröslő szem
- Dylan O’Brien – valamilyen nyomozós dolog
- Holland Roden – Banshee sikoly
- Lábnyomok a Náci vérfarkastól
- Dylan Sprayberry – hasonló Tyleréhez
- Victoria Moroles – Liam és Hayden csók
- Shelley Hennig – átváltozás
- Cody Christian – emberből teljes farkassá válás
- A lovas bemutatása
- Ryan Kelley – A Nemetonon ülve, lángokba borulva
- A középiskoláról pár képkocka
- Végül a rendező neve és a cím
Valamint, ha Isaac visszatér, többet tudhatunk meg róla, ami közelebb hozza a falkához.

Nem tűnnek nagy hülyeségnek. A Stydia-szálat azt már én is hallottam. Theo, Isaac és a Hale-ek visszatéréséről szintén. A gonoszakról csak annyit, hogy nem fog minket untatni. A Stiles-Scott-kapcsolatról is valami ilyesmit olvastam, tehát... Csak ne legyen igaz az, amit tegnap olvastam magazinban, hogy O'Brien elhagyja a sorozatot....... sad.gif sad.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2016. június 01. 07:30 #899
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2016.03.28. 19:48)
Találtam egy cikket, amiben a 6. évadról van szó, le is fordítottam, de olyan hülyeségek vannak benne, hogy én nem hinném, hogy ez igaz, sőt, tuti, hogy valaki unatkozott, viszont elég érdekesek, és némelyikem eltűnődtem, mi lenne, ha... rohog.gif Szerintetek?
- Három gonosztevő lesz a 6A-ban, akik közül kettőnek már neve is van: The Nazi Werewolf és The Wild Hunt, valamint lesz még egy sorozatgyilkos is.
- A náci vérfarkas egy hatalmas lény, és rengeteg gondot fog okozni Beacon Hills területén.
- A The Wild Hunt egy mítosz, ami Jordan Parrish és Lydia karakteréhez köthető.
- A sorozatgyilkos nagy szerepet fog játszani Theo és Stiles életében.
- Lydia és Stiles kapcsolatát az egész 6. évad kiemelt figyelemmel követi majd végig.
- Valami nagy dolog történik a hatodik évad első epizódjában Stiles karakterével.
- Egy remek romantikus jelenetet láthatunk Liammel és Haydennel a harmadik epizódban.
- Kira a 4. részben tűnik fel először, majd még az ezt követő néhány epizódban, de a 6B-s szerepléséről még nem tudni semmit.
- Theo Raeken megmenekül egy Pokolszerű lyukból, majd egyfajta antihőssé válik, ám az alakváltók (“Skinwalkers”) rájönnek, és újra a föld alá akarják vinni. Közben Theo megmeti Stiles életét, ezért cserébe Stiles a fiú védelmére kel, valamint Scott elhallgat egy nagy titkot Stiles elől, hogy védelmezze, ezért újból próbára tétetik barátságuk.
- Malia hatalmas erő birtokába jut, az első epizódban meg is mutatja, majd a továbbiakban is nagy hangsúlyt kap a karakter.
- Isaac visszatér a 10. epizódban, de nem Lahey, hanem Argent néven, mert Chris Argent adoptálja.
- JR Bourne valószínűleg a 6. évadban lesz utoljára látható a sorozatban.
- A sorozat meg akarja tartani az Argent-szálat, ezért lesz Isaacből is Argent, eközben pedig újabb két Hale tagok köszönthetünk majd Beacon Hills városában, őket pedig Jake T. Austin és Ross Lynch alakítja majd.
- Az évad tele lesz vicces, romatikus és drámai jelenetekkel.
Ha a Teen Wolf folytatódik a 6. évad után, már nem 40, hanem 60 perces epizódokat kapunk és Jeff Davis két nagy sztorit szeretne minden évadban, egyet az idősebb, egyet a fiatalabb karakterek számára. Scott, Stiles, Malia, Lydia, Kira, Theo és Isaac mind főiskolára mennek, és együtt élnek egy házban, valamint olyan hír is felröppent, miszerint Strauss járőr (Aaron Thornton alakítja majd) abba a városba költözik, s ő lesz a helyi seriff, az évad egyik fő karaktere, míg a fiatal stábtagok továbbra is Beacon Hillsben maradnak.
- A hatodik évad végére Liamből Alfa válhat.
Új opening is készül a következő évadhoz:
- Tyler Poesey – a vöröslő szem
- Dylan O’Brien – valamilyen nyomozós dolog
- Holland Roden – Banshee sikoly
- Lábnyomok a Náci vérfarkastól
- Dylan Sprayberry – hasonló Tyleréhez
- Victoria Moroles – Liam és Hayden csók
- Shelley Hennig – átváltozás
- Cody Christian – emberből teljes farkassá válás
- A lovas bemutatása
- Ryan Kelley – A Nemetonon ülve, lángokba borulva
- A középiskoláról pár képkocka
- Végül a rendező neve és a cím
Valamint, ha Isaac visszatér, többet tudhatunk meg róla, ami közelebb hozza a falkához.

Lehet ebben pár dolog, ami igaz, de az biztos, hogy Kira nem fog szerepelni, ezt maga a színésznő és Jeff is megerősítette!
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2016. június 24. 15:38 #900
- törölt felhasználó -    
A Teen Wolf nevű sorozatot már régebben elkezdtem nézni de nem nagyon jött be ez a farkasos cucc,úgyhogy abbahagytam már az 6.epizódnál.Most pedig azt mondom az volt életem egyik legidiótább lépése,ugyanis a sorozat az egyik legjobb sorozat a sorozatok történetében <3 Hihetetlenül izgalmas váratlan fordulatokkal ,de mégis keveredik bele néhány viccesebb jelenet , Stiles jóvoltából, akit Dylan O'brien alakít,aki mellesleg az egyik kedvenc színészem az Útvesztő jóvoltából!Imádtam a soriban Dereket is,a későbbiekben pedig a fiatal cukimuki Issac-et (remélem jól írtam a nevét xd Szóval a TW tarolt nálam,csakis ajánlani tudom!
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, rammievengeance
50 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!