Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 21. 10:40 #441
- törölt felhasználó -    
Bevallom őszintén egy kicsit több harcolós jelenetet vártam, többek közt a Deucalion-Jennifer páros miatt, de azért nem volt rossz. Örültem annak, hogy a démon farkas végre lát, és hogy Jennifert megölte Peter - tudom kicsit morbid, de utáltam a karakterét. rolleyes.gif Az ikreknél egy kicsit megállt a szivem, de aztán fellélegeztem amikor túlélték, és hogy mostmár valamilyen formában Scottal vannak. Kali halála nem lepett meg, de mire megkedveltem természetsen kiirták a sorozatból, csakúgy mint Ennist. Cora és Derek távozása szörnyű volt számomra, nekem ők a kedvenceim, és bár tudom hogy Derek vissza fog jönni, azért szomorkodom egy kicsit. Azt viszont sajnálom hogy Derek már nem alfa. Scotty álma vagyis inkább sorsa beteljesült, szerintem tökéletes alfa lesz, az biztos. Allison és Isaac, még mindig nem békéltem meg velük, úgy érzem soha nem is fogok, főleg az elkövetkezendő évad részben, hiszen a Scott Allison páros a legjobb... Peter Hale megint tökéletesen akitotta a gonosztevőt, nagyon tetszett az elégedett mosolya a végén, kiváncsi vagyok mit hoznak majd ki belőle a téli részekben. Egyébként azokra a különleges lényekre is kiváncsi vagyok amik majd valószinüleg fel fognak bukkani. Egyszóval jó finálé volt, de valamiért a második évad vége jobban tetszett. smileeee.gif A kedvenc lényem azonban mindig a kanima marad wink.gif

5 felhasználónak tetszik: mikieger, Minimanó94, Zsuzsy93, TheDanush, hayley4
2013. augusztus 21. 19:49 #442
- törölt felhasználó -    
Megjelent. A hozzáfűzni valóm annyi: vigyázzatok, nagyon cukik *-*
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. augusztus 23. 21:29 #443
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Na jó én azt hiszem tényleg guta ütést fogok kapni az elkövetkező részeken. dry.gif Hogy Allison és Isaac együtt, a sorozatban??? Istenem! Ne már!!! dry.gif Oké, az egy dolog, hogy már az évad eleje óta vannak benne utalgatások, hogy esetleg lehet összejönnek... de akkor mi lesz a mi kicsike Scottunkkal, aki nem mellesleg most már alfa is? Derek meg béta lett ergó Isaac feltehetően majd Scott falkájába fog tartozni és ezt Peter is megmondta, nem? Szóval itt még lesz egy kiadós heartbreak Scott részéről, aztán egy csomó veszekedés és egy nagy adag szerelmi drámai is. rolleyes.gif Ajjj... dry.gif
Továbbá érdekelnek az eljövendő természetfeletti lények is... lesznek jobbak, mint a kanima? blush.gif Mert eddig az volt benne a leg... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, hayley4
2013. augusztus 24. 01:17 #444
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
A végére nagyobb cliffhangert vártam. Volt már ettől jobb rész is, de azért jó volt. Két kedvencem elment cry.gif Derek tuti visszajön, de sajnos Cora nem olyan biztos. Nagyobb harci jeleneteket is vártam, de Jennifer gyorsan elintézte Kalit meg az ikreket. Az ikreket még is megtudták menteni. Csak azt nem értem, hogy miért segített rajtuk Cora, mikor előtte még neki ment az egyiknek Boyd miatt, az meg szét verte a fejét? Fogjuk rá, hogy ilyen nagylelkű és segítőkész Lydia miatt is. Inkább taktikáztak Derek és Scott, hogy lesz ami lesz, majd kitalálnak valamit harc közbe. Derek ki is találta, hogy meggyógyíttatja Deucalion szemét Jennyvel, aki legyengül. Remélem Deucalion nem húzódik vissza. Kb. úgy fenyegették meg Scotték, mint egy macska az oroszlánt. Nem tudtam az komolyan venni. Stilest kiütötték a fél részre azzal a balesettel. dry.gif A visszatérése még is ott volt. good.gif Allison&Isaac annyira nem érdekel, nekem mindegy melyik fiúval kavar Allison. Stilesnak egy nőt sürgősen! man_in_love.gif Jó lenne Cora is hozzá, nagyon jó.
Nekem sok kérdésem lenne a sorozattal kapcsolatban, már az eleje óta. Lehet, hogy most hirtelen Petert tették a végére kérdőjelnek, de sok fontos dologra se válaszoltak még.
2 felhasználónak tetszik: mikieger, hayley4
2013. augusztus 26. 21:31 #445
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Zsuzsy93 @ 2013.08.24. 01:17)
... Két kedvencem elment cry.gif Derek tuti visszajön, de sajnos Cora nem olyan biztos. ... Csak azt nem értem, hogy miért segített rajtuk Cora, mikor előtte még neki ment az egyiknek Boyd miatt, az meg szét verte a fejét? Fogjuk rá, hogy ilyen nagylelkű és segítőkész Lydia miatt is. ... Remélem Deucalion nem húzódik vissza. Kb. úgy fenyegették meg Scotték, mint egy macska az oroszlánt. Nem tudtam az komolyan venni. Stilest kiütötték a fél részre azzal a balesettel. dry.gif A visszatérése még is ott volt. good.gif


Igen, ezt a Corás dolgot én is hallottam, hiszen az őt alakító színésznő egy másik sorozatban kapott szerepet. Mondjuk én azért reménykedem, hogy esetleg majd visszatér.
Bevallom én azt sem értettem, nagyon miért ment neki Cora az ikreknek, Boyd miatt - ennyire összemelegedtek? blush.gif Amúgy Cora meg nagyon jól tudta, hogy nem nyerhet - mégiscsak béta Aiden meg alfa. rolleyes.gif Könyörgöm. rohog.gif Deucalion meg tutira megmarad az élvonalban, most, hogy újra lát. laugh.gif Szerintem még hallunk felőle. Habár ennek a Stiles kiiktatásának nagyon nem örültem én sem. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Corby, mikieger, Zsuzsy93, hayley4
2013. augusztus 28. 14:27 #446
- törölt felhasználó -    
Nos, megtörtént. Megnéztem az első évad első részét, mert Alison véleménye alapján jónak tűnik, és egy barátnőm is ajánlotta, hogy nézzem meg. És persze Ti, Teen Wolf-mániások, a sorozatos beszámolóitokkal szintén rávettetek. És nem bántam meg.

Azt kell mondjam, elég jól meg lett csinálva. Stiles és Scott karakterét bírtam a legjobban. Nagyon aranyosak ^-^ Derekre ránéztem, már tudtam, hogy sáros, Allison apján a végén meglepődtem. Lesz ebből még bonyodalom, ugye?

Egyelőre azonban, a csavarok, a kiváló szereplőgárda, és minden ellenére úgy tűnik, nem lesz kedvenc a sorozat, de még van jó néhány rész, meglátjuk, mi lesz. Ijesztőnek se mondanám, de viccesnek, és érdekesnek mindenképp! És tudom, teljesen le vagyok maradva, de pótolom a hiányosságokat biggrin.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Lady Suzy, hayley4
2013. augusztus 28. 18:44 #447
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.28. 14:27)
Nos, megtörtént. Megnéztem az első évad első részét, mert Alison véleménye alapján jónak tűnik, és egy barátnőm is ajánlotta, hogy nézzem meg. És persze Ti, Teen Wolf-mániások, a sorozatos beszámolóitokkal szintén rávettetek. És nem bántam meg.
Azt kell mondjam, elég jól meg lett csinálva. Stiles és Scott karakterét bírtam a legjobban. Nagyon aranyosak ^-^ Derekre ránéztem, már tudtam, hogy sáros, Allison apján a végén meglepődtem. Lesz ebből még bonyodalom, ugye? 
Egyelőre azonban, a csavarok, a kiváló szereplőgárda, és minden ellenére úgy tűnik, nem lesz kedvenc a sorozat, de még van jó néhány rész, meglátjuk, mi lesz. Ijesztőnek se mondanám, de viccesnek, és érdekesnek mindenképp! És tudom, teljesen le vagyok maradva, de pótolom a hiányosságokat biggrin.gif biggrin.gif


De te már Teen Wolf fan voltál vagy nem?? blink.gif rohog.gif vagy mivan? blink.gif rohog.gif
Igaz néha írok a sorozatos topikokba, de nekem rémlik, mintha régebben láttam volna a neved itt rohog.gif
2013. augusztus 28. 18:56 #448
- törölt felhasználó -    
Láthattad, igen. A sorozatot viszont még sosem láttam. Az ikrek miatt akartam megnézni a harmadik évadot, akiknek nagy rajongója vagyok, de aztán úgy döntöttem, jobb lenne elölről megnézni biggrin.gif

Idézet (Average Girl @ 2013.08.28. 18:44)
De te már Teen Wolf fan voltál vagy nem??  blink.gif  rohog.gif  vagy mivan?  blink.gif  rohog.gif 
Igaz néha írok a sorozatos topikokba, de nekem rémlik, mintha régebben láttam volna a neved itt  rohog.gif
2013. augusztus 28. 20:46 #449
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.08.26. 21:31)
Igen, ezt a Corás dolgot én is hallottam, hiszen az őt alakító színésznő egy másik sorozatban kapott szerepet. Mondjuk én azért reménykedem, hogy esetleg majd visszatér.
Bevallom én azt sem értettem, nagyon miért ment neki Cora az ikreknek, Boyd miatt - ennyire összemelegedtek?  blush.gif Amúgy Cora meg nagyon jól tudta, hogy nem nyerhet - mégiscsak béta Aiden meg alfa.  rolleyes.gif Könyörgöm.  rohog.gif Deucalion meg tutira megmarad az élvonalban, most, hogy újra lát.  laugh.gif Szerintem még hallunk felőle. Habár ennek a Stiles kiiktatásának nagyon nem örültem én sem.  dry.gif

Nem melegedtek össze(Isten őrizz rohog.gif ), de gondolom összebarátkoztak 3 hónap bezártság alatt. Aiden azt a verést megérdemelte (volna). Corát nem érdekelte, hogy Aiden erősebb, csak igazságot akart szolgáltatni.
2013. augusztus 29. 18:32 #450
- törölt felhasználó -    
Jelentem: végeztem az első évaddal.
Volt benne jó sok csavar, izgalom, minden, TÖK JÓ VOLT. *-*
Lehet, mégis lesz egy új kedvenc sorozatom? biggrin.gif

A karakterek közül Allisont, Scottot, és Stilest nagyon megkedveltem, Kateet, Lydiat és Jacksont nem szerettem. A színészek alakításai egész jók voltak, és nem tértek el a vérfarkas-legendától, ami szintén jó pont!
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, DennyKeh, hayley4
2013. augusztus 29. 19:20 #451
DennyKeh
DennyKeh
King of series
 
StátuszJust be YOU..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 1404
Csatolások: 44
Azonosító: 163321
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.29. 18:32)
Jelentem: végeztem az első évaddal.
Volt benne jó sok csavar, izgalom, minden, TÖK JÓ VOLT. *-*
Lehet, mégis lesz egy új kedvenc sorozatom? biggrin.gif 
A karakterek közül Allisont, Scottot, és Stilest nagyon megkedveltem, Kateet, Lydiat és Jacksont nem szerettem. A színészek alakításai egész jók voltak, és nem tértek el a vérfarkas-legendától, ami szintén jó pont!


Lydia a legjobb benne!! *.*
Én már tavaly elkezdtem nézni a nyáron, és őszintén szólva egyik legnagyobb kedvencemmé vált. Az első évadnak kicsit döcögősen vágtam neki, de minden bizonnyal jó volt az évad. A 2. évad nagyon jóra sikerült és sajnálom, hogy ki írtak belőle egy-két karaktert, akik máig hiányoznak belőle. A 3. évad viszont hatalmas nagy sikert aratott számomra, legalábbis az első 12 rész. Imádtam.

Kedvenc karaktereim az első résztől kezdve az Lydia! wink.gif
A 2 évadban vált hatalmas kedvenccé Gage Golightly, azaz Erika, nagyon jól alakított és nagyon hiányolom a 3. évadból, sajnálom, hogy kiírták.
A 3. évadban lett kedvenc Stiles és Ethan lett. biggrin.gif

Egy biztos a színészek jól teljesítenek, és abban egyetértek Chelsy-vel, hogy maradtak a legendánál és a misztikus lényeknél. smileeee.gif
2013. augusztus 29. 19:28 #452
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.28. 18:56)
Láthattad, igen. A sorozatot viszont még sosem láttam. Az ikrek miatt akartam megnézni a harmadik évadot, akiknek nagy rajongója vagyok, de aztán úgy döntöttem, jobb lenne elölről megnézni biggrin.gif


Értem biggrin.gif
Szóval nagy rajongója vagy az ikreknek biggrin.gif Akkor segíthetnél nekem biggrin.gif Mondj már lécci olyan sorzatokat vagy filmeket amiben több vagy állandó szerepük van wub.gif nem néztem még utána mert lusta vagyok blush.gif
2013. augusztus 29. 19:59 #453
- törölt felhasználó -    
Ugye, h jobb?
Ott van pl a Twilight. Szeretem a sztorit, meg vannak benne egész ígéretes dolgok, de kiakasztó, hogy teljesen eltértek mind a vámpír, mind a vérfarkas eredeti lényegétől. Csillogó vámpír? Jajj, már... biggrin.gif

Idézet (DennyKeh @ 2013.08.29. 19:20)

Egy biztos a színészek jól teljesítenek, és abban egyetértek Chelsy-vel, hogy maradtak a legendánál és a misztikus lényeknél. smileeee.gif



Itt válaszolok, ha nem baj.
Egyértelműen a Született feleségeket tudom ajánlani, az ötödik évadtól van szerepük - bár ez szerepel az életrajzukban is. Ott ismertem meg őket én is *-* Meg ugye a Teen Wolf, és most lesz egy filmjük, amiben szintén együtt szerepelnek majd.

Idézet (Average Girl @ 2013.08.29. 19:28)
Értem biggrin.gif
Szóval nagy rajongója vagy az ikreknek biggrin.gif Akkor segíthetnél nekem biggrin.gif Mondj már lécci olyan sorzatokat vagy filmeket amiben több vagy állandó szerepük van  wub.gif nem néztem még utána mert lusta vagyok  blush.gif
1 felhasználónak tetszik: DennyKeh
2013. augusztus 30. 06:37 #454
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.29. 19:59)
Ugye, h jobb?
Ott van pl a Twilight. Szeretem a sztorit, meg vannak benne egész ígéretes dolgok, de kiakasztó, hogy teljesen eltértek mind a vámpír, mind a vérfarkas eredeti lényegétől. Csillogó vámpír? Jajj, már... biggrin.gif
Itt válaszolok, ha nem baj.
Egyértelműen a Született feleségeket tudom ajánlani, az ötödik évadtól van szerepük - bár ez szerepel az életrajzukban is. Ott ismertem meg őket én is *-* Meg ugye a Teen Wolf, és most lesz egy filmjük, amiben szintén együtt szerepelnek majd.



Igen a Született feleségeket én is olvastam valahol, azt a sorzatot amúgy el is akatom majd kezdeni biggrin.gif
Amúgy köszi smileeee.gif és amúgy több évadon keresztül benne vannak? wub.gif
2013. augusztus 31. 20:11 #455
- törölt felhasználó -    
Írtam, h az ötödik évadtól biggrin.gif Szóval igen. Az ötödikben leginkább Charlie szerepel, a hatodikban Maxnek van több szerepe, a hetedik évadot még nem láttam, és a 8. vége felé megint csak Charlie kapott több szerepet.

Ja, és befejeztem a második évadot is. Szegény Stilet sajnáltam, Allison nagyapjáról mindig tudtam, hogy egy szemétláda. Peter terve agyafurt volt, és... lassan jöhet az új évad biggrin.gif Am... eddig hány részes a harmadik évad? blush.gif Mármint, hányadiknál hagyták abba?

Idézet (Average Girl @ 2013.08.30. 06:37)
Igen a Született feleségeket én is olvastam valahol, azt a sorzatot amúgy el is akatom majd kezdeni biggrin.gif
Amúgy köszi smileeee.gif és amúgy több évadon keresztül benne vannak?  wub.gif
2013. szeptember 01. 12:36 #456
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.08.31. 20:11)
és... lassan jöhet az új évad biggrin.gif Am... eddig hány részes a harmadik évad?  blush.gif Mármint, hányadiknál hagyták abba?


12. résznél hagyták abba. beer.gif
2013. szeptember 01. 16:55 #457
- törölt felhasználó -    
Akkor oké biggrin.gif Köszönöm! beer.gif
Csak furcsálltam, h 12 rész van fent, mivel az eddigi évadok is 12 részesek voltak, de a harmadik nincs még befejezve... biggrin.gif De akkor megnyugodtam.
Amúgy megnéztem az első részt... kezd bonyolódni. Az ikreknél majdnem frászt kaptam a rész elején XD

Idézet (cintia0023 @ 2013.09.01. 12:36)
12. résznél hagyták abba.  beer.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, katie993
2013. szeptember 13. 22:06 #458
- törölt felhasználó -    
Megjelent *-* El se hiszem!
2013. szeptember 14. 16:43 #459
- törölt felhasználó -    
Az új rövidsztoris cikkbe beleírtam Dylant és Tylert, aki nem olvasta még el, most megteheti ;D *-*
2013. szeptember 23. 16:53 #460
- törölt felhasználó -    
Befejeztem a harmadik évadot. Miket beszélek? Az EGÉSZ sorozatot. Ugye amikor az elsővel végeztem, azt mondtam, h nem lesz kedvenc. TÉVEDTEM.
És nem az ikrek miatt van. Ez a sorozat vadállati.
Kezdjük a történettel. A szereplők állandóan valami problémával küzdenek, mindig van valami hihetetlen csavar.
A szereplők... Stilest, Scottot, Dereket és Allisont imádom. Lydia az, akit nem kedveltem, bár az utolsó részre kezdett szimpatikus lenni. Peter meg...
A színészgárda... őszintén, nem találtam olyat, aki ne játszott volna úgy, ahogy azt kell. Mindenki színészi teljesítménye remek, Holland Rodent külön kiemelem. Baromi jó mindegyikük.
És az is jó pont, hogy nem tértek el annyira a vérfarkas mítosztól, mint pl a Twilightban... itt a vérfarkasok VÉRFARKASOK, telihold, stb.
Az évadzáró nagyon jól sikerült. Nem gondoltam volna, h Peter öli meg végül Jennifert, de jó volt ez így, örülök, h nem lesz többet. Lesz itt még izgalom, az biztos.

10/100, baromi jó sorozat. Nektek meg, kedves Teen Wolf-rajongó staritysek, külön köszönöm, h felcsigáztatok anno az írásaitokkal biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, mikieger, xxxddd
50 oldal 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!