Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 17. 08:10 #561
- törölt felhasználó -    
Ez feldobta a reggelemet XD Szegény Dylan XD Ki lehetett ez a beteg elme? _nevet.gif
És ma új rész! Kíváncsi vagyok, túléli-e az edző azt a "lövést", és h mi lesz most Dannyvel és Ethannel :$ És persze Stiles... most ő a legfontosabb blush.gif

Idézet (LittleWalker @ 2014.02.16. 21:36)
Nem tudok mit hozzáfűzni _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 17. 12:45 #562
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Nem tudom ki, hogy van vele, de nagyon Stilesre terelődik a gyanú, hogy őhal meg, de kinéem a készítőkből, hogy valami meglepetésembert nyírnak ki. biggrin.gif
2014. február 17. 15:40 #563
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.02.17. 12:45)
Nem tudom ki, hogy van vele, de nagyon Stilesre terelődik a gyanú, hogy őhal meg, de kinéem a készítőkből, hogy valami meglepetésembert nyírnak ki. biggrin.gif

Szerintem pont azért nem ő fog meghalni mert minden jel arra mutat.biggrin.gif Én biztos így csinálnám. Ami azt illeti én Alisson-t annyira nem sajnálnám..nekem csak az első évadban volt szimpatikus,utána már kezdett eljelentéktelenedni (xD) mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Corby, Genevieve, kia08, miss_areo
2014. február 17. 15:49 #564
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katttah @ 2014.02.17. 15:40)
Szerintem pont azért nem ő fog meghalni mert minden jel arra mutat.biggrin.gif Én biztos így csinálnám. Ami azt illeti én Alisson-t annyira nem sajnálnám..nekem csak az első évadban volt szimpatikus,utána már kezdett eljelentéktelenedni (xD) mellow.gif

Az vágna képen, ha Scott halna meg. Akkor szerintem mindenki nagyokat pislogna. Bár én még mindig Allisont tartom a legesélyesebbnek, valamint Dereket, hiszen most elméletileg tud 1-2 dolgot, és ezzel is lehetne játszogatni. think.gif
2 felhasználónak tetszik: Corby, Genevieve
2014. február 17. 16:16 #565
- törölt felhasználó -    
Én szeretem Allisont, de valamiért úgy érzem, hogy ő fog elmenni. unsure.gif (Mindenesetre ha így lesz, remélem az apukája azért nem fog eltűnni, mert elég jóféle. rohog.gif )
3 felhasználónak tetszik: Corby, Genevieve, kia08
2014. február 17. 19:47 #566
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2014.02.17. 15:40)
Szerintem pont azért nem ő fog meghalni mert minden jel arra mutat.biggrin.gif Én biztos így csinálnám. Ami azt illeti én Alisson-t annyira nem sajnálnám..nekem csak az első évadban volt szimpatikus,utána már kezdett eljelentéktelenedni (xD) mellow.gif

Allison legalább egy erős karakter. Nekem pont ezért nem az első évadban volt bejövős, hanem a másodiktól. Ő legalább nem olyan kis gyámoltalan mint mondjuk Lydia. Az ok amiért mégis ő az esélyes talán az, hogy Crystal kicsit már kinőtte a karakterét. Viszont sajnálnám nagyon, ha ő menne, mert az fentebb említett indok mellett még tetszik ez az Isaac-Allison dolog is, és nehogy már kinyírjuk szegény Isaac barátnőjét most, hogy végre van neki egy. (Ezzel ellentmond, hogy én szeretnék egy Scott-Allison párost a sorozat végére) wink.gif
Amúgy még Stiles és Derek esélyesek arra, hogy elbúcsúzzunk tőlük. Esetleg Lydia, bár rá csak akkor van esély, ha a készítők egy tényleg hatalmasat akarnak csavarni a dolgon. Egy biztos Scott marad. Aminek felettébb örülök mert ő és Isaac a két kedvencem. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Corby, mikieger, xxxddd
2014. február 17. 20:26 #567
- törölt felhasználó -    
Lydia biztos maradni fog, hiszen a képességei még csak most mutatkoznak be, valamint azt is olvastam, hogy a negyedik évadban ő lesz a középpontban. Stilest nagyon remélem hogy nem írják ki, bár nagyon rájár a rúd mostanában - vagy inkább az egész harmadik évadban. Nekem személy szerint hiányzik a bohókás Stiles, aki mindenkit a szarkazmusával terít le. blush.gif Derek és Allison az, akire a leginkább számítok hogy elmegy. Abban egyetértek, hogy Crystal kezdi kinőni a szerepét, hisz majdnem 30 éves és egy 17 éves kamaszlányt játszik jópár éve. rolleyes.gif De nagyon jól csinálja, azt azért hozzáteszem wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Corby, Genevieve, mikieger, Beckie
2014. február 18. 12:52 #568
- törölt felhasználó -    
Ez a mai rész... nagyon, nagyon és nagyon vártam! *-* Nagyon ütős lett, tele meglepetésekkel, akcióval, eddig szerintem ez az évad legjobb része.

SPOILER!

Deaton… mintha kezdene veszélyes lenni a csávó. A kanima méreg ottléte nem egészen volt világos, de jól lebénította a pisztollyal hadonászó japán csávót. Ő az az orvos, aki mindent tud, számítok rá, hogy valóban megmenti Stilest.
Kira képessége baromi jó, ügyesen megállította azt az elszabadult vezetéket, a szeme meg gyönyörű *-*
Isaac jó kis sérülést szerzett, azt nem értettem, hogy félrelökte Allisont, ő utána mi a francért lépett bele a vízbe?
Örülök, hogy Scott „apja” és Stiles apu jóban lettek, és tudnak együtt dolgozni. Remélem, Mr. McCall nem lesz s*gg újra. biggrin.gif
Scott és Allison a kórházban aranyosak voltak  Remélem, Isaac hamar felépül. A sebe rettenetesen csúnya volt.
Stiles… úgy örülök, h előkerült. Az ikrek meg… makacsak, mint mindig. Azt hitték, ha ártanak Stilesnak, akár önmaga, akár nem, Scott beveszi őket a falkába? biggrin.gif De Scott szépen lerendezte őket.
Az edző… nem szabadott volna röhögnöm, de annyira röhejes volt szegény, ahogy ott, a földön fekve, vérezve sipákolt. Remélem, nem hal meg, mert nagyon hiányozna a karaktere.
Derek és Chris része veszélyes volt. Aztán, amikor az örsön ültek, és robbant a bomba, az ijesztő volt.
Most akkor Peter Malia apja? ohmy.gif Lesznek még itt bonyodalmak… Allison ügyesen megállította Petert egyébként biggrin.gif biggrin.gif De hát, ez a dolga részben. Jobb is, h Lydia nem maradt vele egyedül. Lydia anyja egy kicsit naivnak tűnik.
Kira tök ügyesen harcolt, aztán Scottba szépen beleszaladt a kard. De legalább Stilesnak nem lett baja, ám amikor elhatalmasodott rajta a gonosz, ijesztő lett.


TRAILER!
Izgi lesz. Stiles és Lydia csókja (csak nehogy Aiden-Stiles harc legyen, mert akk sztem tuti Stiles nyerne, tekintve, mekkora egy rohadékká tette a róka), Malia... az utolsó részt várom nagyon. Mindig az a legizgibb, nem? biggrin.gif


Az egyik főszereplő távozása...
Igen, lehet, hogy igazatok van, és Allison megy a kora miatt. Idén lett Crys 29, és néha látszik rajta, h jóval idősebb, mint amit játszik. Átfutott az agyamon, hogy lehet hogy csak szereplőváltás lesz, és betesznek vmi fiatal kiscsajt Allison szerepére. De már csak 4 rész, egy hónap, és kiderül biggrin.gif Baromi kíváncsi vagyok, mert annyi hír jelenik meg, de biztosat nem lehet tudni. Kivéve azt, hogy SCOTT MARAD! biggrin.gif

STILLEK!
4 felhasználónak tetszik: adriienn96, Genevieve, Galexa93, marti27
2014. február 18. 16:42 #569
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.02.18. 12:52)

TRAILER!
Izgi lesz. Stiles és Lydia csókja (csak nehogy Aiden-Stiles harc legyen, mert akk sztem tuti Stiles nyerne, tekintve, mekkora egy rohadékká tette a róka), Malia... az utolsó részt várom nagyon. Mindig az a legizgibb, nem? biggrin.gif


Elég sokan azt írják hogy Malia csókolózik vele és nem Lydia, de biztos izgalmas rész lesz.
2014. február 18. 18:27 #570
- törölt felhasználó -    
Lehet, h tényleg Malia. :$ Csak abból gondolom, mert sokan várják, h végre összejöjjön Stidia, meg az arca olyan, mintha Lydia lenne. De majd kiderül :$
Ma néztem a Vonat című filmet. Az egyik csávó nagyon ismerős volt benne, és rájöttem: ez a Decualiont alakító Gideon Emery biggrin.gif

Idézet (Genevieve @ 2014.02.18. 16:42)
Elég sokan azt írják hogy Malia csókolózik vele és nem Lydia, de biztos izgalmas rész lesz.
2014. február 22. 18:02 #571
- törölt felhasználó -    
Nagyon valószínű hogy Malia, mellesleg: rohog.gif

+ Dylan maga erősítette meg hogy Stiles benne lesz a 4-ik évadban,
és elkezdődtek a forgatások. blush.gif


http://31.media.tumblr.com/9266aba30817eb270badb221970efa16/tumblr_n1b1v7hW5m1qzg2sjo2_250.gifhttp://31.media.tumblr.com/3fbf53d09c4dec32258b361bf8b23a44/tumblr_n1b1v7hW5m1qzg2sjo4_250.gif
http://25.media.tumblr.com/48a11a4d01b2298e5aff735f697792b9/tumblr_n1b1v7hW5m1qzg2sjo1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/fd13b9dfe12ea95c77fc183bf9996860/tumblr_n1b1v7hW5m1qzg2sjo3_250.gif
8 felhasználónak tetszik: adriienn96, Cintii, miss_areo, Dorci000, Corby, Genevieve, Galexa93, mikieger
2014. február 22. 22:02 #572
- törölt felhasználó -    
Imádom,imádom,imádom erre mást nem lehet mondani fantaztikus soroza!!
I Love Stiles!! wub.gif wub.gif wub.gif
And Issac!! wub.gif wub.gif air_kiss.gif
2 felhasználónak tetszik: Beckie, Galexa93
2014. február 25. 13:27 #573
- törölt felhasználó -    
Ez a mai rész szokás szerint szuper volt! biggrin.gif biggrin.gif

SPOILER!
Stiles döntése valamilyen szinten jó volt. De az a helyzet, h ő nem olyan beteg, mint a pszichiátriai betegek. Elég rémisztő hely. Stiles aput nagyon sajnálom. Szörnyű lehet neki is mindezt átélni ): Amikor a csávó leugrott, az durva volt :S Oliver nagyon parás kölyök, már az elején láttam rajta, hogy nem teljesen ép a csávó. Miss Morrell is mindig előkerül valahogyan biggrin.gif biggrin.gif Az őrök nagyon durvák voltak, az egyik rohadék még ezt is élvezi :@ Oh, és Malia. Tényleg vele csókolózott. Egész aranyosak voltak biggrin.gif biggrin.gif De a végén nem igazán tetszett a csaj viselkedése. Sztem örökölte az apja vérét elég rendesen biggrin.gif A falban a hulla ijesztő volt :S :S A Nogitsune. Már meghalt a csávó, de még mindig irányít, belemászik az áldozatok fejébe, ez baromi rémisztő. Gondolom a Nogitsunet is bezárták oda, meg akart szökni, és úgy halt meg ott. Most kicsit örültem, hogy visszatért a gonosz Stiles, legalább megállította Olivert.
Remélem, Chris és Derek hamar kijutnak a börtönből. Valahogy nem áll nekik jól ez a lecsukósdi.
Kira baromi ügyes. Csak lestem a mozdulatait ohmy.gif
A csapat ötlete kicsit durva, de legalább nem tétlenkedtek. Kincaid egy vadállat :S :S A csajokat jól a falhoz csapta :S De legalább megvan az ujj. Az ikrekkel az a baj, hogy mindig elönti őket az erőszak. Újabban Ethant is. De Scott mindig használja az eszét, nem olyan kegyetlen alfa, mint amilyen a falkatagok voltak az évad korábbi részében.
Megváltoztatni Stilest testét, és csak úgy megy, hogy vérfarkas legyen. Akkor ezért feküdt le vele Malia? Elég durva, hogy csak úgy tud menekülhet meg, hogy átváltozik valami mássá.

TRAILER a jövő heti részből! Izgalmas lesz ez is.



Képek a mai részből!
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, Galexa93
2014. február 26. 10:00 #574
- törölt felhasználó -    
Wolferek, frisseket hoztam! tongue.gif

Találtam egy fanoldalon egy újabb trailert, vagy mit smileeee.gif Még inkább kíváncsivá tett, megmondom őszintén, a háborús témája miatt. És már csak három hétig élvezhetjük szünet nélkül a sorozatot sad.gif
A trailer ide kattintva tekinthető meg.

Továbbá... láttam Crys új képeit, amik egy díjátadon készültek. Tudta bárki is azt, hogy új barátja van, Darren McMullen személyében? tongue.gif Itt vannak fotók az eseményről. Szerintem helyes pár smileeee.gif


Stiles apun meg jót röhögtem XDD _nevet.gif De igaza van biggrin.gif

http://25.media.tumblr.com/ad5737140385ed05cabb480fa3e14e9a/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo1_250.gif http://24.media.tumblr.com/d9929ceacb03032bebbe12060c3892ec/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo2_250.gif

http://24.media.tumblr.com/67e3b2bdc37f37fc9770583e7550e140/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo3_250.gif http://24.media.tumblr.com/02c339569726cd3d3c977095131efd2f/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo4_250.gif

http://25.media.tumblr.com/8b845b5ec4881d2611ff7bc4b8383c35/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo6_250.gif http://24.media.tumblr.com/ac95cc65daeb61d8b38f71e046e646e9/tumblr_n1djrf2XlX1qbp7ebo5_r1_250.gif
6 felhasználónak tetszik: adriienn96, Corby, Beckie, Genevieve, Galexa93, miss_areo
2014. február 27. 11:11 #575
- törölt felhasználó -    
HÍREK! tongue.gif

Akik arra számítottak - köztük én is! -, hogy hamarosan lesz Stidia, azok most kicsit szomorúak lesznek, mert nem lesz semmi romantika Stiles és Lydia között sad.gif De lehet, hogy Lydia menti meg Stilest, mert van köztük valamiféle mély összeköttetés. Kíváncsi vagyok, mikor lesz ez a "mentés". Egyelőre úgy néz ki, marad Aidia, vagy Lyden (Aiden és Lydia), kinek melyik tetszik x))

Továbbá... új szereplők jönnek - megint - BH-be, köztük Mason. Amit tudni lehet róla, hogy egy nagyon büszke, sportos, vicces, és jóképű pasi, aki.. MELEG! Sőt, valami természetfeletti képessége is lesz, de nem írták, micsoda. Kíváncsi vagyok, lesz-e köze Dannyhez, vagy esetleg Ethanhez.

És a legjobb: a sorozat jelölve lett a Saturn Awardra biggrin.gif A díjátadó júniusban lesz Burbankban! biggrin.gif Akkor lesz három éves a sorozat ohmy.gif Te jó ég.

Mást nem találtam. Csak arról írnak, hogy megjelent az új trailer, hogy Stiles és Maila csókolóznak az új részben, és hogy Crystal összejött Darrennel smileeee.gif

A végére itt van két kép. Tudom, már nem annyira aktuális ez a "darach-téma", de ezeken szakadtam XDD Ne ijedtetek meg tőle tongue.gif A ruha viszont baromi jó.

http://remotecontrol.mtv.com//wp-content/uploads/rc/2013/07/TylerDarachBiffles2.jpg

http://remotecontrol.mtv.com//wp-content/uploads/rc/2013/07/TylerDarachBiffles1.jpg

http://static2.hypable.com/wp-content/uploads/2013/08/Teen-Wolf-Darach-Jennifer-Haley-Webb-Costume.jpg
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, Corby, Dorci000
2014. február 27. 18:51 #576
- törölt felhasználó -    
TALÁLTAM EGY KIHÍVÁST! Itt meg tudjátok csinálni tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 28. 17:20 #577
- törölt felhasználó -    
Egy kis érdekesség... tongue.gif Sztem Tyler - Derek tongue.gif -, és Dylan változott a legtöbbet. Szerintetek? smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: marti27, mikieger, adriienn96, Minimanó94, Genevieve, Dorci000, Blackheart.com
2014. február 28. 17:35 #578
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.02.28. 17:20)
Egy kis érdekesség... tongue.gif Sztem Tyler - Derek tongue.gif -, és Dylan változott a legtöbbet. Szerintetek? smileeee.gif

A két Tyler és Dylan. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 28. 17:40 #579
- törölt felhasználó -    
Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Tyler - Posey - haja egyre kevesebb, Dylané meg egyre több? biggrin.gif

Idézet (LittleWalker @ 2014.02.28. 17:35)
A két Tyler és Dylan. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, Corby, Genevieve
2014. február 28. 17:53 #580
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.02.28. 17:40)
Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Tyler - Posey - haja egyre kevesebb, Dylané meg egyre több? biggrin.gif

Igen biggrin.gif Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem az évad első felében Stiles haja jobb volt, mármint olyan szempontból hogy nem volt agyonzselézve. blush.gif Ti mit gondoltok? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Corby
50 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!