Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 05. 10:00 #601
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Azért lett 24 részes mivel a 3a-nak olyan jó lett a nézettsége, még a kiszivárgott 3x12 ellenére is hogy az MTV megduplázta az évadot. Ez ugye elég szépen rá is ment a 3b-re. Nem azzal van a baj hogy jön a természetfeletti, ez rendben van majd a farkasok szembe szállnak vele, Derek is mondta hogy a Hale család védelmező volt. A gond ott kezdődik hogy az új szereplők csak úgy tódulnak a sorozatba és semmi jelentőségük. A 3A-ban nekem Cora az aki a mellék szereplők közül a legjobban bejött és szvsz a legtöbbet szerepelt. Ott volt Boyd, minek élte túl részenként volt 1 fél mondata semmi több. Isaac elindult valamerre a 2. évadban ő is kisodródott a partvonalon túlra, Kali mire elkezdett értelmes mondatokat kinyögni egyből beleállítottak egy fél ablakot. Az ikreket sikerült gatyába rázni úgy ahogy Scott azonban ignorálja őket, holott látja hogy semmi esélye. Derek főszereplőből az egyik legjelentéktelenebb személyé vedlett a 3b-be. Összesen volt eddig 5-6 perc képernyő ideje? Röhej. Allison szintén, mondjuk utáltam ahogy durcizott anya miatt de ő is csak Biodíszlet. Kira? Annyit tudunk hogy farkasos bétás sárgán világít a szeme és jól bánik az árammal, ezen kívül semmit. Ott a faterja akit szintén elkezdtek felvezetni majd egy huszárvágással el is vágták. Malia? Hol felbukkan hol nem. Én azt vártam hogy a mai részbe megtalálja Scott-ot és segítséget kér. Peter szintén. Hol a buli nyomait takarítja hol modellkedve áll az ablak előtt várva, hátha jön valaki. Mama McCall? 20 másodpercekre beugrik feszültséget oltani amit Papa McCall keltett előtte. Nyertek 10 millió dollárt + költségvetés gyanánt és részenként egy műanyag agyarra meg egy világító szempárra futja. Isaac és az ikrek folyamatosan szempárokat villogtatnak ahogy Malia is, egyedül Derek-nek és Scott-nak jutott 20 másodpercnyi átváltozott jelenet az is sötétben...Persze még sorolhatnám a problémákat estig a lényeg a lényeg, ez a 3b sajnos úgy el van b#szva mint annak a rendje...
3 felhasználónak tetszik: hayley4, Dorci000, xxxddd
2014. március 05. 17:17 #602
- törölt felhasználó -    
Én azt várom, hogy mi lesz a Chris/Derek párossal, mert az a "You burned my family, I burn yours" mondat eléggé felcsigázott, talán az egyik legígéretesebb pillanata eddig a 3B-nek Stileson kívül. rolleyes.gif
Egyébként szinte senki nincs már képernyőn, akik eddig sokat voltak, gondolok Deatonre, az edző, Isaac, Peter, Danny, Lydia, Allison és ahogy xDemonswithRyux említette, legfőképp Derek. És azért említsük meg, hogy ebből 3 főszereplő. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: hayley4, Dorci000
2014. március 05. 17:21 #603
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.03.05. 17:17)
Én azt várom, hogy mi lesz a Chris/Derek párossal

Hűt én arra gondoltam, hogy mivel Stiles átver mindenkit a trükkjeivel, ezért valahogy ők is próbálnak trükközni, bár az inkább a pisztolyos jelenetre lesz igaz, erre a húsvéti locsolkodásra nem tudom mi lehet a magyarázat. Remélem kiderül valami a Hale családról... Már tűkön ülök, mert az utolsó 1-2 részt vagy nagyon megnyomják, vagy elszúrják. unsure.gif
2014. március 05. 17:21 #604
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.03.05. 17:17)
Én azt várom, hogy mi lesz a Chris/Derek párossal, mert az a "You burned my family, I burn yours" mondat eléggé felcsigázott, talán az egyik legígéretesebb pillanata eddig a 3B-nek Stileson kívül. rolleyes.gif 
Egyébként szinte senki nincs már képernyőn, akik eddig sokat voltak, gondolok Deatonre, az edző, Isaac, Peter, Danny, Lydia, Allison és ahogy xDemonswithRyux említette, legfőképp Derek. És azért említsük meg, hogy ebből 3 főszereplő.  unsure.gif

Ja, pedig igazán mutathatták volna azt is, mi lett az edzővel. dry.gif Amúgy most nem járnak iskolába? vagy mi van? unsure.gif Régebben mintha többet jártak volna be, attól függetlenül hogy voltak gondok. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Corby, marti27, hayley4, Dorci000, xxxddd
2014. március 05. 17:25 #605
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2014.03.05. 17:21)
Ja, pedig igazán mutathatták volna azt is, mi lett az edzővel. dry.gif Amúgy most nem járnak iskolába? vagy mi van? unsure.gif Régebben mintha többet jártak volna be, attól függetlenül hogy voltak gondok. rohog.gif

Nem járnak suliba, nem esznek/isznak, nem alszanak és legfőképp nem öregszenek. rohog.gif De komolyan, aludni még Stiles miatt még tudtunk valamit egy ponton, de mostmár azt se. Az öregedés pedig már az első évad óta kérdés, és még az évad A részére volt igérve a válasz, de hát azóta sincs meg. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Dorci000
2014. március 05. 17:34 #606
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.03.05. 17:25)
Nem járnak suliba, nem esznek/isznak, nem alszanak és legfőképp nem öregszenek. rohog.gif De komolyan, aludni még Stiles miatt még tudtunk valamit egy ponton, de mostmár azt se. Az öregedés pedig már az első évad óta kérdés, és még az évad A részére volt igérve a válasz, de hát azóta sincs meg.  rolleyes.gif

Egyik nap néztem egy videót, amiben Tyler, Dylan és Crystal válaszolgattak twitteres kérdésekre, és valaki írta, hogy miért van az, hogy nem járnak suliba. Erre Dylan poénkodott vele, hogy ők kivételesek. (Bár nálunk is így lenne) Meg volt egy korral kapcsolatos is, amire Tyler mondta, hogy 17 évesek már... tongue.gif Persze eddig csak Lydiának meg Allisonnak volt születésnapja, és azt hiszem, az első évadban. rohog.gif
2014. március 05. 17:44 #607
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2014.03.05. 17:34)
Egyik nap néztem egy videót, amiben Tyler, Dylan és Crystal válaszolgattak twitteres kérdésekre, és valaki írta, hogy miért van az, hogy nem járnak suliba. Erre Dylan poénkodott vele, hogy ők kivételesek. (Bár nálunk is így lenne) Meg volt egy korral kapcsolatos is, amire Tyler mondta, hogy 17 évesek már... tongue.gif Persze eddig csak Lydiának meg Allisonnak volt születésnapja, és azt hiszem, az első évadban. rohog.gif

A Nogitsune!Stilesnak hátha rendeznek egy szülinapi partit a következő részben. rohog.gif Papa Stilinski, papa Argent és Derek.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5haql40271qm6oc3o1_500.gif
6 felhasználónak tetszik: Corby, mikieger, Genevieve, marti27, hayley4, Dorci000
2014. március 06. 20:00 #608
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hű, srácok én sajnos eddig nem tudtam nézni a részeket, de a héten végre be tudtam pótolni (most megyek is és megnézem még az elmaradt 20. részt), de egyszerűen fel sem fogom, hogy a fenébe tudtam eddig meglenni a sorozat nélkül??? ohmy.gif Hihetetlenül jó... Még mindig fordulatos és még eddig nem untam meg, remélem nem is fogom. A 3. évad 2 felében (13. résztől) tudatosult bennem, hogy Dylan egyszerűen lehengerlő színész. (Ok, eddig is tudtam, hogy egy zseni, de amit itt alakít hát az hi-he-tet-len!!!) Imádom a palit!!! wink.gif Továbbá nem tudom miért, de nekem Allison nem éppen a kedvencem, mondjuk lehet hogy éppen Isaac miatt, de valahogy igen a bögyömben van a csaj, de ettől eltekintve leragadtam a laptop elé és nem tudom abbahagyni. (Mikor elkezdtem nézni az elmaradt részeket, azt hittem, majd milyen sokáig megleszek e pótlással, aham azt hittem, a héten megvolt a lemaradás... most várhatom majd a folytatást.) blush.gif Mindegy is, szerintem az idei Teen Wolf sokkal jobb, mint a -szerintem- már lerágott csont TVD. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. március 06. 21:21 #609
- törölt felhasználó -    
Ha még nem láttátok volna... A műhányást leszámítva elég hiteles. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, Minimanó94, Dorci000
2014. március 07. 16:29 #610
- törölt felhasználó -    
Köszi! Feldobtad a napomat! beer.gif
Én ezt találtam. Választani kellett ki ölnének meg, kit csókolnának meg, és kihez mennének hozzá. A három szörny ugyanaz volt mindenkinél: a Kanima, a Darach, és az alfa ikrek biggrin.gif



Idézet (LittleWalker @ 2014.03.06. 21:21)
Ha még nem láttátok volna... A műhányást leszámítva elég hiteles. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Genevieve, Galexa93, Misuzu86
2014. március 07. 17:34 #611
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Szerintem ezen is jókat lehet nevetni. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Galexa93
2014. március 11. 10:47 #612
- törölt felhasználó -    
A mai részről...

SPOILER!

VÉGRE mindenki kapott szerepet. Még Peter is. Hiányzott a karaktere, annak ellenére, hogy egy szemétláda biggrin.gif Általában mindenre tudja választ, mikor mit kell tenni. Na jó, az edző nem volt. Edzés volt, edző nem. Az első jelenet… Stiles Chris fegyverével szemben, a sheriff meg Chrisre szegezi a pisztolyát, ez volt a sneak peekben ugye… Allison gyorsan rájött, mi van. Az ikrek jelenete tetszett. Ahogy Deucalion is mondta: testvér a testvér ellen – tipikus amerikai húzás. Mintha Aiden mindenben fékezni akarná a tesóját, itt van pl a lacross is. Ethant érdekli, miért is ne játszhatna? Ethannek igaza van, szinte minden Aidenről szól. Lehet, nem is lenne ilyen, ha anno nem került volna az Alfák közé. Igaza volt azoknak, akik azt mondták, h ő kedvesebb, mint Aiden. VÉGRE volt Isaac is. Viszont egyik vérfarkasnak sem állt jól ez a gonosz forma, de mindegyikük jól játszotta. Chris és Derek részénél viszont megijedtem, de elfelejtettem, hogy Chris BÁRHONNAN kiszabadul. Baromi jó volt. Stiles. Ez a Nogitsune teljesen tönkrevágja szerencsétlent. És valóban manipulál mindenkit. Először Christ, hogy ölje meg, közben az apját, hogy Chris lelövi. Utána meg közli mindenkivel, hogy azért vannak ott, hogy megvédjék. A fáslihányós rész borzalmas volt :S Akkor viszont sajnáltam. Kezdem bírni Scott „apját”. Végre belátta, hogy hülyeségeket csinált, és szeretné jóvátenni. És amit Stiles mondott… kíváncsi vagyok, miért ment el valójában.
Oh, aminek örültem: Scott és Kira *-* Szerintem aranyosak.

Nem volt rossz rész az eddigiekhez képest szerintem, mert most végre mindenki – oké, edző kivéve – kapott szerepet, és izgalmas is volt. De ez a Nogitsune... egyre rosszabb lesz. Már csak két részük van, hogy megállítsák, de bízom benne, hogy sikerül.

TRAILER a jövő heti részhez



SNEAK PEEK a jövő heti részből



És a végére képek a mai részből
4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Genevieve, mikieger, Galexa93
2014. március 15. 12:05 #613
- törölt felhasználó -    
HÍR! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2014. március 15. 12:08 #614
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.03.15. 12:05)

Július 14-én érkezik elméletileg a negyedik évad, a neten olvastam valahol blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2014. március 15. 12:08 #615
- törölt felhasználó -    
KÖSZI, átíratom a cikk végét! meghajolo.gif beer.gif Az még olyan messze van sad.gif

Idézet (malna90 @ 2014.03.15. 12:08)
Július 14-én érkezik elméletileg a negyedik évad, a Teen Wolf hivatalos odalán láttam. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: adriienn96, Misuzu86
2014. március 15. 12:10 #616
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.03.15. 12:08)
KÖSZI, átíratom a cikk végét!  meghajolo.gif  beer.gif Az még olyan messze van sad.gif

Csak 4 hónap, amúgy nem tudom pontosan hol olvastam, lehet hogy ez még nem a hivatalos, de szerintem reálisnak tűnik smileeee.gif
2014. március 15. 17:50 #617
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Ezt a július 14-ét nem venném olyan biztosra azért! Főleg azok után hogy már Jeff-nek sem lehet elhinni azt se amit kérdez! dry.gif
2014. március 16. 09:15 #618
- törölt felhasználó -    
Na igen, legalább nem kell fél-egy éveket várni az új évadra biggrin.gif biggrin.gif
Amúgy mit gondoltok a két új szereplőről? Szerintem aranyosak :$
Holnap Teen Wolf

Idézet (malna90 @ 2014.03.15. 12:10)
Csak 4 hónap, amúgy nem tudom pontosan hol olvastam, lehet hogy ez még nem a hivatalos, de szerintem reálisnak tűnik smileeee.gif
2014. március 16. 19:14 #619
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Spoiler:
A negyedik évadról:

Isaac meg fog halni a vadászok keze által, a vadászok megtámadnak minden vérfarkast, erre az Ikrek örökre elhagyják a várost, Scottot rabként Dél-Amerikába viszik abba a házba, ahol Peter és Derek Talia karmait találták a 2. epizódban. - HA ez igaz akkor azt hiszem én nem is nem tovább a sorozatot. Ugye nem igaz... cray.gif Isaac egyszerűen nem halhat meg. reklamalo.gif
2014. március 16. 20:02 #620
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2014.03.16. 19:14)
Spoiler:
A negyedik évadról:

Isaac meg fog halni a vadászok keze által, a vadászok megtámadnak minden vérfarkast, erre az Ikrek örökre elhagyják a várost, Scottot rabként Dél-Amerikába viszik abba a házba, ahol Peter és Derek Talia karmait találták a 2. epizódban. - HA ez igaz akkor azt hiszem én nem is nem tovább a sorozatot. Ugye nem igaz... cray.gif Isaac egyszerűen nem halhat meg. reklamalo.gif


Úristen... unsure.gif Hol olvastad ezt?
50 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!