Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 16. 20:03 #621
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2014.03.16. 19:14)
Spoiler:
A negyedik évadról:

Isaac meg fog halni a vadászok keze által, a vadászok megtámadnak minden vérfarkast, erre az Ikrek örökre elhagyják a várost, Scottot rabként Dél-Amerikába viszik abba a házba, ahol Peter és Derek Talia karmait találták a 2. epizódban. - HA ez igaz akkor azt hiszem én nem is nem tovább a sorozatot. Ugye nem igaz... cray.gif Isaac egyszerűen nem halhat meg. reklamalo.gif


A dél amerikás dolog úgy néz ki igaz, és sokkal jobban érdekel mint a Nogitsune. Isaac nyugodtan meghalhat. Elindult valamerre a 2. évadban aztán megragadt egy olyan szinten mint Boyd anno. 2-3 részenként volt 1 mondata, most is annyit tudtak kihozni belőle hogy ő még mindig utálja az ikreket.
2014. március 17. 19:07 #622
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.16. 20:03)
A dél amerikás dolog úgy néz ki igaz, és sokkal jobban érdekel mint a Nogitsune. Isaac nyugodtan meghalhat. Elindult valamerre a 2. évadban aztán megragadt egy olyan szinten mint Boyd anno. 2-3 részenként volt 1 mondata, most is annyit tudtak kihozni belőle hogy ő még mindig utálja az ikreket.


Szerintem meg még Isaac nagy lehetőségeket rejt, meg aztán ha Isaac meghal, akkor drága Allisonunk megint visszatáncon Scott mellé... arra meg nem vagyok kíváncsi. blush.gif Ehhez az utálja az ikreket dologhoz meg csak annyit, hogy végül is érthető, számomra. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. március 17. 19:09 #623
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2014.03.16. 20:02)
Úristen... unsure.gif Hol olvastad ezt?


Hm... ne is kérdezd egyszer böngészek neten erre ilyeneket találok, amúgy innét az infó: http://teenwolfnet.com/?p=3880
2014. március 17. 19:34 #624
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
A teenwolfnet a facebook csoportból szedi ezeket, általában oda irkáljuk ki ezeket de már mi is ráuntunk a sok kamura. Miért táncolna vissza? Mindketten lezárták magukba a dolgot, Isaac-nél pedig nagyon nem érthető ugyanis ha még mindig itt tart a karaktere akkor nyugodtan megölhetik...Kisodródott olyan szinten mint anno Boyd. Teljesen felesleges, szívesebben látnék új farkasokat inkább.
2014. március 18. 07:50 #625
- törölt felhasználó -    
SPOILER!
Hú, gondoltam, hogy ő fog meghalni, már tényleg ideje volt annak, hogy elmenjen, untam, semmit nem adott hozzá a dolgokhoz. A végén mondjuk kicsit sajnáltam, amikor Scottnak bevallotta, hogy mindig is őt szerette. Nem fog hiányozni, inkább szegény apját sajnálom.
2 felhasználónak tetszik: hayley4, miss_areo
2014. március 18. 09:22 #626
- törölt felhasználó -    
Ez a rész… egyszerre volt izgalmas, szomorú, megható, és teljesen megdöbbentő. Ebben a részben volt visszatérés, harc, menekülés, és volt halál. Jill jól mondta a végén: What the f*ck? Én is kb így érzek most. A múltkor a 19. részre mondtam, h a legjobb volt. Meggondoltam magam. Ez volt az. Ebben volt minden.

Ő volt az egyik tippem, h meghal. És bejött. De most tök rossz. Hiába mondom, h az évad egyik legjobb része volt, és a 3B legjobbja, akkor is rossz. Nekem azért kicsit hiányozni fog a karaktere. Oh, és megjelent a spanyol vadász család. Ollé.

PROMO A JÖVŐ HETI RÉSZHEZ
2014. március 18. 09:50 #627
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Facebook csoportba van egy kibeszélő szintén aki esetleg jelen van ott is. Számomra egy szimpla közepes rész volt a 3B mércéjével. Allison-t nem tudtam sajnálni maximum 1 másodpercig ellentétben Chris-el... Inkább az "idegesített fel" hogy Scott mekkora szerencsétlen már megint. Egyáltalán nem való neki ez a vezető szerep.
2014. március 18. 11:00 #628
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Én csak azt szeretném megtudni, hogy Jeff Davis vajon mikor fog rájönni arra, hogy ezzel, hogy kiszórja lassan az összes női szereplőjét, na ezzel rohadtul nem segít az egyre jelentéktelenebb kis sorozatocskáján.
2014. március 19. 16:48 #629
- törölt felhasználó -    
SPOILER!!
Hát, ez eléggé értelmetlen volt. Keresztüldöfték, mint egy vaddisznót. Szegény kis Allison! cray.gif cray.gif cray.gif
Az egyik főszereplő valóban távozott. Ráadásul az elejétől benne volt a sorozatban. Jeffet le fogom ütni! mad.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2014. március 19. 18:14 #630
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Allison sosem volt a kedvencem, de most megsajnáltam szegényt, meg el is érzékenyültem a halálánál, és amikor Scottnak bevallotta, hogy mindig szerette őt. Már csak 1 rész, remélem, legyőzik a Nogitsune-t, akármilyen jól is alakítja Dylan a gonosz szellemet Stiles mellett.
2014. március 19. 19:15 #631
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Mielőtt bárki Jeff-et hibáztatná Allison halála miatt, gondoljon abba bele, hogy ezt maga Crystal Reed kérte. Ha egy színésznő maga kéri a producert hogy írják ki a karakterét, akkor nem kényszerítheti, hogy akkor is maradjon a sorozatnál ha nem akarja. Sajnálatos, de Crystal Reed kiakart lépni, Jeff teljesítette a kérését. Ennyi! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, xxxddd
2014. március 19. 19:56 #632
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2014.03.19. 19:15)
Mielőtt bárki Jeff-et hibáztatná Allison halála miatt, gondoljon abba bele, hogy ezt maga Crystal Reed kérte. Ha egy színésznő maga kéri a producert hogy írják ki a karakterét, akkor nem kényszerítheti, hogy akkor is maradjon a sorozatnál ha nem akarja. Sajnálatos, de Crystal Reed kiakart lépni, Jeff teljesítette a kérését. Ennyi! smileeee.gif

Igen, bár úgy jobb lett volna ha csak elköltözik mint Jackson, vagy valami. unsure.gif Így csak a szívem fáj... sad.gif
2014. március 19. 20:03 #633
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2014.03.19. 19:15)
Mielőtt bárki Jeff-et hibáztatná Allison halála miatt, gondoljon abba bele, hogy ezt maga Crystal Reed kérte. Ha egy színésznő maga kéri a producert hogy írják ki a karakterét, akkor nem kényszerítheti, hogy akkor is maradjon a sorozatnál ha nem akarja. Sajnálatos, de Crystal Reed kiakart lépni, Jeff teljesítette a kérését. Ennyi! smileeee.gif

Jó, akkor ezt én hadd fejtsem ki, mert sokan nem látják a lényeget.
Mindenki tudja, hogy Crystal határozott így és mindenki tiszteletben is tartja a döntését. De! Colton Haynes is ki akart lépni a sorozatból és most a karaktere valahol Londonban vérfarkaskodik. A lényeg, hogy él és virul.
Eközben Allison karaktere részről-részre kevesebb szereplési időt kapott ebben az évadban, egy epizódot konkrétan átaludt, teljesen háttérbe szorították, szinte feleslegessé vált (mindeközben részről-részre újabb férfikarakterek tűntek fel, akik valószínűleg el fognak veszni a kérdésekkel teli és gyenge sorozatírásban).
Ezek után pedig siettetve megölik, ráadásul nem is a fináléban. Egy fő karaktert, aki ott volt három évadon át, és a legnagyobb karakterfejlődésen ment keresztül.
Egy olyan karaktert, akire a fiatal lányok felnézhettek, akivel azonosulhattak, mert magabiztos volt, de nem félt sírni, nem félt megijedni. Mert egyszerre volt szexi és aranyos, egyszerre volt harcos és összetört gyerek, aki túl sok mindent vesztett el, túl fiatalon.
Az egyik legerősebb női karakter, akihez valaha volt szerencsém és ilyen undorítóan intézik el a halálát. (Ami nem is volt szükséges, meg lehetett volna oldani egy másik iskolával, költözéssel, stb...)
És ha ez még nem lenne elég, ott fekszik Scott karjaiban és a vele való kapcsolatáról beszél, ami nemhogy teljesen lényegtelen az adott pillanatban, de teljesen lealacsonyítja az egész karaktert egy hülye kis románcra.

Ha pedig ez még nem volt elég, akkor itt vannak az emberek, akik MÉG MINDIG élnek, attól függetlenül, hogy már egyszer meghaltak/meg lettek mérgezve/a halál szélén álltak (nem mellesleg teljesen feleslegesek/semmi karakterfejlődés/totál pszichopaták/megöltek jó néhány embert):
    Peter
    Deaucalion
    Jackson
    Gerard
    Isaac
    az ikrek


És akik halottak, és azok is maradnak:
    Kate Argent
    Kali
    Jennifer
    Victoria Argent
    Erica
    Boyd
    Allison Argent


Meg lehet keresni a különbségeket. Jeff Davis egy nőgyűlölő sz*rdarab és ezek után már senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről.
5 felhasználónak tetszik: Corby, xxxddd, cintia0023, hayley4, Alison Lerman
2014. március 19. 21:19 #634
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Allison és a karakterfejlődés? Nekem nem tűnt fel, inkább az hogy mennyire irritáló volt amikor anyu miatt durcizott és mérges volt mindenkire... Nekem még szexinek sem tűnt amikor "levetkőztek" Isaac-al, szegény a hasát mossa és a háta habzik. Jackson-ál meg volt a halál és az élet forgatókönyve, csupán túl későn jelentette be hogy lelép ezért került a vérfarkasos verzió végül a 2. évad végére. Peter és a semmi karakterfejlődés? Na nee. Egy gyilkológép pszichopatából azért eljutottunk ahhoz, aki ha kell törődik a családjával. (Cora kórházas jelenet) persze még mindig simlis de az is marad, és ő mint felesleges? Na neee. Ki mondta volna el a megoldást most ha ő nincs? Még mindig azon szenvedne Scott hogy mi lesz ha úgy harapja meg hogy elvérzik (Ez borzalmasan gagyi volt.) Konkrétan akiket felsoroltál azok mind tudnak olyan dolgokat amiket hőseink nem! Az már más hogy ez nincs kihasználva inkább csak a levegőbe lógnak. :/
2014. március 19. 21:43 #635
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.19. 21:19)
Allison és a karakterfejlődés? Nekem nem tűnt fel, inkább az hogy mennyire irritáló volt amikor anyu miatt durcizott és mérges volt mindenkire... Nekem még szexinek sem tűnt amikor "levetkőztek" Isaac-al, szegény a hasát mossa és a háta habzik. Jackson-ál meg volt a halál és az élet forgatókönyve, csupán túl későn jelentette be hogy lelép ezért került a vérfarkasos verzió végül a 2. évad végére. Peter és a semmi karakterfejlődés? Na nee. Egy gyilkológép pszichopatából azért eljutottunk ahhoz, aki ha kell törődik a családjával. (Cora kórházas jelenet) persze még mindig simlis de az is marad, és ő mint felesleges? Na neee. Ki mondta volna el a megoldást most ha ő nincs? Még mindig azon szenvedne Scott hogy mi lesz ha úgy harapja meg hogy elvérzik (Ez borzalmasan gagyi volt.) Konkrétan akiket felsoroltál azok mind tudnak olyan dolgokat amiket hőseink nem! Az már más hogy ez nincs kihasználva inkább csak a levegőbe lógnak. :/

Ja, bocsánat. Én kérek elnézést, de tényleg. Nem tudtam, hogy egy 15-16 éves lánynak nincs megengedve, hogy feldúlt legyen az anyja halála után, de mégis túllépjen rajt és később egy csapatban dolgozzon azzal, aki miatt meghalt.
Ha meg szerinted nem ment keresztül karakterfejlődésen, akkor te és én (meg még velem együtt sokan) egy egészen más sorozatot nézünk.
A szexiségére vonatkozó részt pedig nem kicsit értetted félre, de hát nem tehetek róla, ha erről a szóról valakinek egyből a meztelenség jut eszébe.
Peter pedig... Pfff. Bele sem megyek.
5 felhasználónak tetszik: xxxddd, cintia0023, hayley4, Corby, Alison Lerman
2014. március 19. 22:00 #636
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Miért néznék teljesen más sorozatot attól mert nem osztom a véleményedet? Szerintem eszméletlen ZS kategória volt ahogy játszotta a durcás lányt, de tényleg ne menjünk bele, mert látom "kiborít" ha valaki pl azt mondja egy szerinted useless karakterre hogy de igen is fejlődött.
2 felhasználónak tetszik: Misuzu86, mikieger
2014. március 21. 15:00 #637
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Megnéztem az új részt. Nem volt rossz...kicsit megsajnáltam Allison-t, de őszintén, nekem nem fog hiányozni. Számomra már egy ideje nagyon negatív irányba ment el és nem sok értelme volt a létezésének. Az apukáját viszont nagyon sajnáltam! sad.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, chelseagirl18
2014. március 22. 08:35 #638
- törölt felhasználó -    
SNEAK PEEK AZ UTOLSÓ RÉSZBŐL! Az angol nyelvű oldalra menjetek rá, akkor meg tudjátok nézni! biggrin.gif
2014. március 22. 08:52 #639
- törölt felhasználó -    
SPOILER:
Engem személy szerint nem lepett meg, hogy Crystal(Allison) távozott, amikor nem volt a negyedik évad forgatásán - meg amikor közte és Tyler között volt kérdéses a maradás - már tudtam hogy ő lesz az aki megy, hiszen nem fog 30 évesen örökké egy 17 éves kamaszlányt alakítani. Azonban Crystalt nagyon sajnálom, mert ezzel számára most egy elég ingatag időszak kezdődik, hisz a sorozat volt az élete, minden esetre a legjobbakat kívánom neki. Egyébként szerintem Allison erős karakter volt, sokat fejlődött, ugyan a harmadik évad B részében leginkább negatív irányba, de szerintem méltóságos volt a halála olyan szempontból hogy Scott karjaiban halt meg. Stiles gonosz arca szerintem vicces és valamilyen szempontból szórakoztató, Lydiát, Christ és Scottot sajnáltam Allison halála miatt, Isaac-en nem hatódtam meg, hisz végülis őt védte, meg úgy alapból soha nem támogattam a lamúrjukat. Scott apja önző, végre megtudtuk miért ment el, de ezzel sem haladtunk sokat a történetben. Kira és az anyja számomra nem szimpatikusak, kezd Allison klónja lenni a csaj, az anyja meg itt akar hősködni, miközben ez az egész az ő hiába. Személy szerint már várom hogy vége legyen ennek az évadnak, nekem nagyon nem jött be ez a japán száll, hiányoznak a vérfarkasok és a vadászok, de reméljük, hogy a 4-ik évadban nem lesz ebből hiány wink.gif
3 felhasználónak tetszik: hayley4, kia08, marti27
2014. március 23. 22:52 #640
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Spoiler
Véleményem a 23-as részről az, hogy inkább Allison, mint Lydia vagy a fiúk. Számomra ő volt a legfeleslegesebb és legkevésbé kedvelt karakter. Istenem annyira rettegtem attól a résztől, hogy Stiles halálát fogom látni. unsure.gif
50 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!