Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 25. 11:56 #641
- törölt felhasználó -    
SPOILER VESZÉLY!

Az utolsó rész sztem tökéletes volt zárásnak. Volt harc. Volt halál. Volt öröm. Volt bánat. MINDEN volt. A havas jelenet volt a legjobb.
Scott végre használta a képességeit, Kira baromi jól harcolt, Lydia és Stiles nagyon édesek voltak együtt, remélem Jeff végre összehozza őket, és mindenki túlélte. Majdnem...
Aidenbe jól beleszaladt a a kard. :'( de szerencsére más nem halt meg. Az, hogy Danny honnan tudott a vérfarkasságról, egy rejtély marad. Kár, h Ethan elment, mert aranyosak lennének Dannyvel sztem. :$
Isaac és Chris. Nagyon rossz volt őket ilyen állapotban látni. sad.gif
A vége hatalmas meglepetés volt ohmy.gif Kateet így visszahozni remek ötlet. A zöld szem egyszerűen gyönyörű, gondolom, ilyen csak női vérfarkasoknál van - nőit ugye csak alfában láttunk eddig, ezért nem tudom ^-^. Ez egy jó csavar volt. De úgy látom, Peternek sem megy mindig az öldöklés, ha Kate így életben maradt. Csak kár, hogy nem hozhatnak mindenkit vissza..
Az új évad június 23-án érkezik smileeee.gif smileeee.gif
2014. március 25. 12:05 #642
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.03.25. 11:56)
SPOILER VESZÉLY!
Az utolsó rész sztem tökéletes volt zárásnak. Volt harc. Volt halál. Volt öröm. Volt bánat. MINDEN volt. A havas jelenet volt a legjobb.
Scott végre használta a képességeit, Kira baromi jól harcolt, Lydia és Stiles nagyon édesek voltak együtt, remélem Jeff végre összehozza őket, és mindenki túlélte. Majdnem...
Aidenbe jól beleszaladt a a kard. :'(  de szerencsére más nem halt meg. Az, hogy Danny honnan tudott a vérfarkasságról, egy rejtély marad. Kár, h Ethan elment, mert aranyosak lennének Dannyvel sztem. :$ 
Isaac és Chris. Nagyon rossz volt őket ilyen állapotban látni.  sad.gif
A vége hatalmas meglepetés volt ohmy.gif Kateet így visszahozni remek ötlet. A zöld szem egyszerűen gyönyörű, gondolom, ilyen csak női vérfarkasoknál van - nőit ugye csak alfában láttunk eddig, ezért nem tudom ^-^. Ez egy jó csavar volt. De úgy látom, Peternek sem megy mindig az öldöklés, ha Kate így életben maradt. Csak kár, hogy nem hozhatnak mindenkit vissza..
Az új évad június 23-án érkezik smileeee.gif smileeee.gif


Adom nem volt rossz rész. Viszont Ethan hova ment? Én csak néztem hogy beszélnek és oké, lehet nem figyeltem eléggé. Női vérfarkast pedig hogyne láttunk volna bétát biggrin.gif Cora, Erica kapásból. Sárga a szeme minden bétának, kék ha ártatlant ölsz, vörös ha alfa vagy. Kate valami más, lehet a Kanima esete miszerint az hogy milyen természet és van még lerendezni valója addig ilyen, na meg ő lehet az első akit karmolással változtattak át harapás helyett. Scott pedig semmi képességet nem használt, maximum azt hogy felvette a farkaspofát, de amikor szabdalták az Oni-k előtte Stiles mondta hogy nem valóság, ezért csak akkor "fáj" ha elhiszi. Az más lett volna ha tényleg darabokra szabdalják és mivel trúúúú alfa ezért kibírja. Kate visszahozása meg nem tudom... Megláttam hát mi a bánat ez már megint, színésznő azzal viccelődött hogy vérjaguár hahaha biggrin.gif Nem tudom mennyire volt jó ötlet visszanyúlni egy első évados gonoszhoz, + ezek után végképp azt mondhatjuk hogy a halál NEM releváns ebben a sorozatban, bárki bárhogyan visszajöhet ezek szerint... Ami nem a legjobb.
2014. március 25. 12:28 #643
- törölt felhasználó -    
Igaz, Cora meg Erica - akik közül egy eltűnt, a másik meg már régen halott - béták voltak, én kérek elnézést, amiért totál elfelejtkeztem róluk ennyi idő után, mivel nem az az életem célja, hogy megjegyezzem az összes eddig Teen Wolf történést és szereplőt. A szemszínekkel meg tisztában vagyok, de zöldet nem láttam, csak találgatok, mi lehetett (ha úgy derül ki ez is, mint Pete alfás terve, akkor sosem tudjuk meg). Kanima viszont biztos, hogy nem lehet, mivel ez a valami, amit Kate megtestesített, inkább hasonlított a vérfarkasra, mint a Kanimára (aminek az alfa alakja szárnyas lény). Az meg, hogy a halála nem releváns, teljesen helyén való, mivel a lényeg, amik a sorozatban szerepelnek, NEM léteznek. Nem tudom, mi ezzel a baj.

Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.25. 12:05)
Adom nem volt rossz rész. Viszont Ethan hova ment? Én csak néztem hogy beszélnek és oké, lehet nem figyeltem eléggé. Női vérfarkast pedig hogyne láttunk volna bétát biggrin.gif Cora, Erica kapásból. Sárga a szeme minden bétának, kék ha ártatlant ölsz, vörös ha alfa vagy. Kate valami más, lehet a Kanima esete miszerint az hogy milyen természet és van még lerendezni valója addig ilyen, na meg ő lehet az első akit karmolással változtattak át harapás helyett. Scott pedig semmi képességet nem használt, maximum azt hogy felvette a farkaspofát, de amikor szabdalták az Oni-k előtte Stiles mondta hogy nem valóság, ezért csak akkor "fáj" ha elhiszi. Az más lett volna ha tényleg darabokra szabdalják és mivel trúúúú alfa ezért kibírja. Kate visszahozása meg nem tudom... Megláttam hát mi a bánat ez már megint, színésznő azzal viccelődött hogy vérjaguár hahaha biggrin.gif Nem tudom mennyire volt jó ötlet visszanyúlni egy első évados gonoszhoz, + ezek után végképp azt mondhatjuk hogy a halál NEM releváns ebben a sorozatban, bárki bárhogyan visszajöhet ezek szerint... Ami nem a legjobb.
2014. március 25. 12:34 #644
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.03.25. 12:28)
Igaz, Cora meg Erica - akik közül egy eltűnt, a másik meg már régen halott - béták voltak, én kérek elnézést, amiért totál elfelejtkeztem róluk ennyi idő után, mivel nem az az életem célja, hogy megjegyezzem az összes eddig Teen Wolf történést és szereplőt. A szemszínekkel meg tisztában vagyok, de zöldet nem láttam, csak találgatok, mi lehetett (ha úgy derül ki ez is, mint Pete alfás terve, akkor sosem tudjuk meg). Kanima viszont biztos, hogy nem lehet, mivel ez a valami, amit Kate megtestesített, inkább hasonlított a vérfarkasra, mint a Kanimára (aminek az alfa alakja szárnyas lény). Az meg, hogy a halála nem releváns, teljesen helyén való, mivel a lényeg, amik a sorozatban szerepelnek, NEM léteznek. Nem tudom, mi ezzel a baj.


Kate nem kanima, csupán arra próbáltam rávilágítani hogy hasonló eset áll fenn itt is. "Átváltoztatták" ugyan de nem farkassá alakult csak valami hasonló dologgá! Mert még vannak lerendezetlen ügyei stb, (a természete ahogy Jackson-nál is említették) ez valami teljesen más. Cora nem tűnt el Derek elmondta hogy elvitte Dél Amerikába oda ahol előtte is élt. A halállal pedig arra próbáltam célozni hogy ennyi erővel bárkit megölhetnek a sorozatba úgy is visszatérhet mert itt semmi sem biztos és ez az ami nem tetszik. HA valakit egyszer megöltek akkor az maradjon már úgy is ha lehet...
2014. március 26. 19:41 #645
- törölt felhasználó -    
Hüha! Csak pár hete kezdtem nézni a sorozatot, de imádom. Ez az évadzáró (meg az egész évad) nagyon tetszett. Pár nap alatt ledaráltam az összes részt. Allison halálát sajnálom , de inkább ő, mint Derek. Az, hogy visszahozták Kate-et érdekes lesz főleg az, hogy akkor most mi is ő. Nagyon várom a következő évadot.
Isaac komolyan nem tér vissza a 4. évadra? Láttam(főleg kommentekben) , hogy nem, de reméltem, hogy ez csak kacsa. Annak ellenére, hogy nem volt olyan fontos karakter nagyon szerettem, bár a románckájukat Allisonnal nem annyira.
2014. március 26. 19:58 #646
- törölt felhasználó -    
Én azt nem értettem, hogy Derek megkérdezte Stilestól hogy mikor álmodik, mire ő azt mondta akkor, hogyha több ujja van. Kövezzetek meg, de én 6-ot láttam, és Derek még is azt mondta, hogy ez a valóság. Lehet hogy valamire nem figyeltem eléggé, de többször is megnéztem a záró jelenetet és akkor is 6 ujjat látok, Derek pedig valódinak látja Kate-et. Ti mit gondoltok erről? unsure.gif

+ Spoiler a negyedik évadhoz: Stiles Maliával fog összejönni, semmi Stydiára nem számíthatunk, valamint Dereknek is lesz románca a negyedik évadban és Jeff mondta - habár nem hiszek neki - hogy nem egy pszihopata lesz wink.gif
2014. március 26. 20:06 #647
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Kate valóság! Az álom pedig úgy jön össze hogy kapott egy szép kis lövést tőle, gondolom amikor elvesztette az eszméletét akkor álmodott és dumált Stiles-al. Jeff-nek meg azt se hisszük el amit kérdez! mad.gif
1 felhasználónak tetszik: mikieger
2014. március 26. 20:15 #648
- törölt felhasználó -    
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.26. 20:06)
Kate valóság! Az álom pedig úgy jön össze hogy kapott egy szép kis lövést tőle, gondolom amikor elvesztette az eszméletét akkor álmodott és dumált Stiles-al. Jeff-nek meg azt se hisszük el amit kérdez!  mad.gif

Köszönöm, így már világosabb! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: xDemonswithRyux
2014. március 29. 13:42 #649
- törölt felhasználó -    
Nem lesz? ohmy.gif Komolyan? ohmy.gif Ennek nem örülök sad.gif Pedig most lett volna rá esély. Jeffnek már sztem senki nem hisz x))
Köszi az infót meghajolo.gif

Idézet (malna90 @ 2014.03.26. 19:58)

+ Spoiler a negyedik évadhoz: Stiles Maliával fog összejönni, semmi Stydiára nem számíthatunk, valamint Dereknek is lesz románca a negyedik évadban és Jeff mondta - habár nem hiszek neki - hogy nem egy pszihopata lesz wink.gif



Üdv a Wolferek között biggrin.gif beer.gif És voltak hírek, h Isaac meghal az utolsó részben, de még mindig él, szóval valószínű, hogy visszatér. Hacsak nem bukott ki annyira Allison halálától, hogy elhagyja Beacon Hillst, de remélem, nem lesz ilyen smileeee.gif

Idézet (Sparkling @ 2014.03.26. 19:41)
Hüha! Csak pár hete kezdtem nézni a sorozatot, de imádom. Ez az évadzáró (meg az egész évad) nagyon tetszett. Pár nap alatt ledaráltam az összes részt. Allison halálát sajnálom , de inkább ő, mint Derek. Az, hogy visszahozták Kate-et érdekes lesz főleg az, hogy akkor most mi is ő. Nagyon várom a következő évadot.
Isaac komolyan nem tér vissza a 4. évadra? Láttam(főleg kommentekben) , hogy nem, de reméltem, hogy ez csak kacsa. Annak ellenére, hogy nem volt olyan fontos karakter nagyon szerettem, bár a románckájukat Allisonnal nem annyira.
2014. március 29. 13:43 #650
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Már megírták hogy az Isaac-et megformáló színész kérte ugyanúgy mint Crystal hogy írják ki!
2014. április 01. 12:37 #651
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, Wolferek!

Találtam pár infót a negyedik évadról - és nagyon remélem, hogy igazak!.

A Teen Wolf június 23-án tér vissza a negyedik évaddal és habár Allisontól búcsút vettünk, az új évadban a lányok fölényben lesznek. Kira (Arden Cho) és Malia (Shelley Hennig) is állandó szereplők lesznek. “Nem tudtuk, hogy Malia szerepelni fog-e a negyedik évadban egészen pár hónappal korábbanig. Örültünk, hogy akarta ezt az egészet.”

Természetesen Scott és Kira kapcsolatáról is kérdezték Jeffet, amiről a következőket mondta: “Az egyik dolog, amiért izgatottak vagyunk az írói szobában az Scott és Kira kapcsolata. Szeretjük ezt a románcot, amikor nem tudjuk, hogy most akkor végül is együtt vannak vagy sem. Kira nem tudja, mitévő legyen, nem tudja mennyi teret adjon Scottnak. Scott sem tudja mit tegyen, mert úriember szeretne lenni és tisztelni szeretné a lányt, akit meghalt és aki most halott, de közben tinédzser is és szerelembe esik. Ez miatt majd lassan újra meg kell találniuk az útjukat a románchoz.”

Természetesen Stiles és Malia kapcsolata is szóba került, akik nem vesztegették az időt a harmadik évadban. “Nos, nem vagyok rajongója a szerelmi háromszögeknek. De határozottan látni fogtok növekvő érzéseket Malia és Stiles közt.” Sőt, mi több, MALIA ÉS LYDIA EGÉSZ JÓ CSAPATOT FOG ALKOTNI A NEGYEDIK ÉVADBAN. “Az egyik dolog a negyedik évadban, amit szeretek, az a növekvő barátság Kira, Malia Lydia közt. Van egy lánytriónk, akik a sorozat fontos részeivé válnak, ami nagyon jó.

Hogy Derekre mi vár, nem tudtunk meg sok dolgot, de Jeff annyit, elmondott, hogy: “a feltámadt Kate-tel semilyen szerelmi kapcsolata nem lesz.”

Nos... ezek szerintem egész jó hírek, kivéve talán Malia és Stiles. Nem csak én szeretnék már végre Stydiat *-* De ők tudják... Aztán... valaki érdeklődött, hogy Kate micsoda, erről semmit nem mondanak, csak annyit, hogy nagyon speciális, és ők is izgatottak miatta.

Itt egy lista arról, hogy ki marad, ki ment el - közülük kettőnek a visszatérése még ugye kérdéses -, kik az új szereplők, és kik azok a mellékszereplők, akik maradnak! smileeee.gif

Akik tutira szerepelnek a negyedik évadban smileeee.gif Ennek a listának nagyon örülök.

Tyler Posey
Holland Roden
Dylan O’Brien
Tyler Hoechlin
Arden Cho
Jill Wagner
Shelley Hennig
Linden Ashby
JR Bourne
Ian Bohen
Melissa Ponzio
Matthew Del Negro
Susan Walters
Meagan Tandy


Elmentek (Charlie és Daniel visszatérése kérdéses)

Crystal Reed (x)
Daniel Sharman (x)
Max Carver & Charlie Carver (x)


Új karakterek
Mason Dye – Garrett (x)
Khylin Rhambo – Mason (x)
Dylan Sprayberry – Liam (x)
Violet – Még nem tudni, kit játszik - de nem is értem, hogy akkor mit keres itt tongue.gif
Deputy Haigh – Szintén ismeretlen szerep
Ms. Fleming – Úgyszintén

Egyéb szereplők - nincsenek letisztázva, de valószínűleg visszatérnek:
Orny Adams
Maya Eshet
Bianca Lawson
Seth Gilliam
Keahu Kahuanui
Ryan Kelley
Tom Choi
Tamlyn Tomita
3 felhasználónak tetszik: kia08, hayley4, Genevieve
2014. április 01. 18:01 #652
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Elég lett volna bemásolni a TW oldal linkjét laugh.gif Ebből annyit hiszek el hogy nyáron indul az új évad, a többit majd meglátjuk. Fordítgattam több oldalnyi szöveget Jeff-től, a főszereplőktől semmi nem volt igaz, úgy hogy Jeff videó interjúba mondta pl... _nevet.gif
2014. április 01. 21:20 #653
Tyler44
Tyler44
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 223065
Offline offline
https://starity.hu/sztarok/dylan-sprayberry/
2014. április 05. 12:53 #654
- törölt felhasználó -    
Wolferek, itt a 3B DVD borítója biggrin.gif Szerintem nagyon ötletes biggrin.gif

http://www.tvshowsondvd.com/graphics/news3/TeenWolf_S3Pt2_f.jpg
4 felhasználónak tetszik: marti27, Galexa93, Alison Lerman, Blackheart.com
2014. április 05. 17:15 #655
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Egy facebook borító képre ráírták hogy "Season 3 Part 2" meg az MTV logó király biggrin.gif Kb annyira mint az első évadé ahol Derek-nek sárgák a szemei. A fanmade cuccok oda meg vissza verik. A 3b-nek olyan fan intrót csináltak hogy leesett az állam.
2014. április 06. 09:25 #656
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, Wolferek! smileeee.gif
Nem tudom, erről olvastatok-e, de Kate ugye ismeretlen lényként jelent meg az évad végén. Megerősítették, hogy VÉRJAGUÁR, és azt is írták róla, hogy a mexikóiak Balamnak hívják ezt a teremtményt smileeee.gif Nem értem, miért kell ennyi 'véres' lényt betenni. A következő a véroroszlán, vagy a vérnyúl lesz?

És vannak olyan hírek, miszerint Holland főszerepet játszik a Relativity's Oculusban, amit több tévécsatorna, a VH1, az MTV, és a Spike is közvetít majd 11-én.
2014. április 06. 15:30 #657
- törölt felhasználó -    
Kis plusz: új sorozat Hollandről. Nagyon jó képek lettek smileeee.gif

Idézet (Chelsy @ 2014.04.06. 09:25)
Sziasztok, Wolferek! smileeee.gif
Nem tudom, erről olvastatok-e, de Kate ugye ismeretlen lényként jelent meg az évad végén. Megerősítették, hogy VÉRJAGUÁR, és azt is írták róla, hogy a mexikóiak Balamnak hívják ezt a teremtményt smileeee.gif Nem értem, miért kell ennyi 'véres' lényt betenni. A következő a véroroszlán, vagy a vérnyúl lesz?
És vannak olyan hírek, miszerint Holland főszerepet játszik a Relativity's Oculusban, amit több tévécsatorna, a VH1, az MTV, és a Spike is közvetít majd 11-én.
2014. április 06. 15:33 #658
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.04.06. 09:25)
Sziasztok, Wolferek! smileeee.gif
Nem tudom, erről olvastatok-e, de Kate ugye ismeretlen lényként jelent meg az évad végén. Megerősítették, hogy VÉRJAGUÁR, és azt is írták róla, hogy a mexikóiak Balamnak hívják ezt a teremtményt smileeee.gif Nem értem, miért kell ennyi 'véres' lényt betenni. A következő a véroroszlán, vagy a vérnyúl lesz?
És vannak olyan hírek, miszerint Holland főszerepet játszik a Relativity's Oculusban, amit több tévécsatorna, a VH1, az MTV, és a Spike is közvetít majd 11-én.


Grimm-be is van ilyen vérjaguár, persze attól függetlenül a lehető legszarabb lépés volt hogy Kate-et visszahozták, ráadásul ebben a formában.
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, chelseagirl18
2014. április 06. 17:20 #659
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.04.06. 09:25)
Sziasztok, Wolferek! smileeee.gif
Nem tudom, erről olvastatok-e, de Kate ugye ismeretlen lényként jelent meg az évad végén. Megerősítették, hogy VÉRJAGUÁR, és azt is írták róla, hogy a mexikóiak Balamnak hívják ezt a teremtményt smileeee.gif Nem értem, miért kell ennyi 'véres' lényt betenni. A következő a véroroszlán, vagy a vérnyúl lesz?

Először azt hittem, hogy Jill csak viccnek szánta a Vérjaguár cuccot a Twitteren. Ezek szerint akkor köze lesz a mexikói mitológiához. Engem alapból nagyon érdekel és szerintem egy nagyon jó évadot kerekíthetnek ebből smileeee.gif

Vérnyúl rohog.gif Lelki szemeim előtt már látom, ahogy Scotték összeállnak egy vérnyúl ellen. Tiszta jó évad lehetne belőle. Holland pedig gyönyörű a képeken, bár mikor nem? Annyira jól áll neki a vörös haj, már el sem tudnám képzelni barnával smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beckie
2014. április 06. 17:31 #660
- törölt felhasználó -    
Jó, ez tényleg nevetséges XDD Mármint a vérnyúl tongue.gif
Fekete hajúra megcsináltam, de nem lett a legjobb.
IMDB-n szőkén is fent van biggrin.gif De a vörös az igazi. Nagyon szép vele, tényleg smileeee.gif

Idézet (Sparkling @ 2014.04.06. 17:20)
Először azt hittem, hogy Jill csak viccnek szánta a Vérjaguár cuccot a Twitteren. Ezek szerint akkor köze lesz a mexikói mitológiához. Engem alapból nagyon érdekel és szerintem egy nagyon jó évadot kerekíthetnek ebből smileeee.gif
Vérnyúl rohog.gif Lelki szemeim előtt már látom, ahogy Scotték összeállnak egy vérnyúl ellen. Tiszta jó évad lehetne belőle. Holland pedig gyönyörű a képeken, bár mikor nem? Annyira jól áll neki a vörös haj, már el sem tudnám képzelni barnával smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
50 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!