Starity

Teen Wolf / Teen Wolf: Farkasbőrben (2011-2017)

50 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 06. 17:40 #661
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát, hogy őszinte legyek én nem örülök annak, hogy Kate visszajön, komolyan én gyűlöltem a végére, nagyon is. Allisonnal volt még úgy-ahogy elfogadható, de a végére már mindkettejüket fel tudtam volna rúgni a Holdig, de most, hogy Allison elment és Kate visszajött, hát... áh nem is tudom hová tart a sorozat. (Azt már meg sem említem hogy Isaac is búcsút intett a sorozatnak, nem is beszélve az ikrekről...) reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, hayley4, Beckie, Dorci000
2014. április 06. 17:45 #662
- törölt felhasználó -    
Én is sajnálom, h ennyien elmentek, főleg, h se Allison karaktere, se Aiden karaktere nem visszahozható sad.gif Bár megmondom őszintén, valahol számítottam rá: Deucalion falkájának annyi, csak az ikrek maradtak, sztem idő kérdése, és Ethant is kiírja Jeff. :S De Isaac lehet, h még visszatér majd wink.gif Örülnék neki, de az évad második felében kicsit mintha nagy lett volna az arca.

Idézet (Minimanó94 @ 2014.04.06. 17:40)
Hát, hogy őszinte legyek én nem örülök annak, hogy Kate visszajön, komolyan én gyűlöltem a végére, nagyon is. Allisonnal volt még úgy-ahogy elfogadható, de a végére már mindkettejüket fel tudtam volna rúgni a Holdig, de most, hogy Allison elment és Kate visszajött, hát... áh nem is tudom hová tart a sorozat. (Azt már meg sem említem hogy Isaac is búcsút intett a sorozatnak, nem is beszélve az ikrekről...)  reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2014. április 06. 17:50 #663
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.04.06. 17:31)
Jó, ez tényleg nevetséges XDD Mármint a vérnyúl tongue.gif
Fekete hajúra megcsináltam, de nem lett a legjobb.
IMDB-n szőkén is fent van biggrin.gif De a vörös az igazi. Nagyon szép vele, tényleg smileeee.gif

Nem lett azért olyan rossz smileeee.gif Kicsit darkosabb, de illik neki. Simán el is tudnám képzelni, valahogy belepasszolna abba a világba.Rá nem mondtam volna, hogy ő az IMDB-s képen. Egyik Disney sztárra emlékeztet. Olivia Holt, azt hiszem így hívják.Megnéztem újra a fotósorozatot. A 7. képen egy kicsit Crystal Reed-re emlékeztet rolleyes.gif
2014. április 06. 17:58 #664
- törölt felhasználó -    
Köszi blush.gif Egyébként én se ismertem fel ez. Mondom ez meg ki ohmy.gif Azt hittem, rossz képet töltöttek fel róla, pedig csak nagyon fiatal volt ott x))
És igazad van, a hetedik képen tényleg hasonlít Crysre ohmy.gif

Idézet (Sparkling @ 2014.04.06. 17:50)
Nem lett azért olyan rossz smileeee.gif Kicsit darkosabb, de illik neki. Simán el is tudnám képzelni, valahogy belepasszolna abba a világba.Rá nem mondtam volna, hogy ő az IMDB-s képen. Egyik Disney sztárra emlékeztet. Olivia Holt, azt hiszem így hívják.Megnéztem újra a fotósorozatot. A 7. képen egy kicsit Crystal Reed-re emlékeztet rolleyes.gif
2014. április 06. 18:48 #665
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2014.04.06. 17:45)
sztem idő kérdése, és Ethant is kiírja Jeff. :S


ELVILEG Ethan sem tér vissza!
2014. április 07. 15:32 #666
- törölt felhasználó -    
Mutatni akartam nektek két kvízt, de nem azt az oldalt hozta be :S :S
Ezen az oldalon nyomjatok egy CTRL+F-et, és írjátok be, h Teen Wolf biggrin.gif Két teszt lesz, az egyik a Which Teen Wolf character are you, a másik meg a Who is your Teen Wolf Boyfriend tongue.gif 15 kérdést kell megválaszolni, sztem tök jó biggrin.gif biggrin.gif
2014. április 07. 18:07 #667
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.04.06. 18:48)
ELVILEG Ethan sem tér vissza!


hát igen-igen ezt én is olvastam, de legalább most, hogy mindkét iker elment lehet valami aprócska esély a Lydia és Stiles kapcsolatnak, de hogy őszinte legyek én sajnálom ezt a nagy szereplő kihullást. blush.gif
2014. április 07. 18:32 #668
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.04.07. 15:32)
Mutatni akartam nektek két kvízt, de nem azt az oldalt hozta be :S :S
Ezen az oldalon nyomjatok egy CTRL+F-et, és írjátok be, h Teen Wolf biggrin.gif Két teszt lesz, az egyik a Which Teen Wolf character are you, a másik meg a Who is your Teen Wolf Boyfriend tongue.gif 15 kérdést kell megválaszolni, sztem tök jó biggrin.gif biggrin.gif

Ó, nekem a karakteresnél elsőként Allison jött ki. _nevet.gif
A pasisnál meg Stiles. persze ezeket ki lehet találgatni, mármint hogy mire mi jön ki a felsorolt válaszlehetőségekből, de azért jó kis tesztek. biggrin.gif
Hú, egyébkénk ezzel a Stiles+Lydia dologgal kapcsolatban vannak kételyeim, sajnos. Ugye ott van Malia, aki most valószínűleg Stilessal kicsit összemelegedik majd, és mivel alapból a 4. évad Lydia központú lesz - a pletykák szerint -, nem hiszem, hogy lesz szerelmi szála, inkább az erejére lesz fektetve a hangsúly. Legalábbis én így látom. Bár ki tudja már... pardon.gif laugh.gif
2014. április 07. 19:14 #669
- törölt felhasználó -    
Nekem személyiségileg Scott jött ki, ami abszolút igaz, pasinak pedig Stiles. blush.gif
2014. április 07. 20:41 #670
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2014.04.07. 19:14)
Nekem személyiségileg Scott jött ki, ami abszolút igaz, pasinak pedig Stiles. blush.gif


Nekem pont fordítva. rohog.gif Amúgy olvasva a leírást én is magamra ismertem benne. Fene gondolta volna, hogy hasonlítok Stiles karakterére.

A folytatást illetően kíváncsi vagyok vajon tényleg többet megtudunk-e majd Lydia képességeiről, mert eddig nem sok mindent mondtak róla és egyre jobban érdekel. Várom már a folytatást, bár vannak kétségeim a vérjaguárt illetően.
2014. április 08. 17:24 #671
- törölt felhasználó -    
Nekem a személyiségtesztnél Derek jött ki, és a hozzám való pasi Stiles *-* wub.gif Érdekes tesztek voltak tongue.gif
2014. április 14. 17:20 #672
- törölt felhasználó -    
A karakteresre Lydia jött ki a másikra pedig Stiles rolleyes.gif Amúgy nagyon el vagyok ezzel az oldallal, még most is teszteket csinálok. Érdekes ez a dolog amit emlitettetek. Személy szerint nagyon örülnék, ha lenne valami Stiles és Lydia között, viszont itt van Malia, aki az igéret szerint tényleg közelebb kerül hozzá. Mondjuk ennek nem annyira örülök, még nem sikerült megkedvelnem a csajt...
Annak viszont örülök, hogy egy Lydia központú évadot kapunk. Végre több időt fordithatnak a képességeire. Érdekel ez a banshee dolog. Eddig még nem találkoztam vele és kiváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle smileeee.gif
2014. április 18. 12:30 #673
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sparkling @ 2014.04.14. 17:20)
...viszont itt van Malia, aki az igéret szerint tényleg közelebb kerül hozzá. Mondjuk ennek nem annyira örülök, még nem sikerült megkedvelnem a csajt...

Szerintem Malia karaktere ígéretes, nekem sokkal szimpatikusabb, mint Kira, és kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle a negyedik évadban. Gondolok most a Stilesszal való kapcsolatára, és a Lydiáéval valóra is, hiszen az évadzáró részben rámosolygott, ami lehet egy barátságnak is a kezdete. (Mellesleg személy szerint én inkább egy Malia/Lydia barátnőpárost képzelek el, mint egy Kira/Lydiát.) És ott van még az is, hogy Peter az apja - ami mellesleg a legérdekesebb fordulata volt a 3B-nek - és ő még ezt nem is tudja. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Ria1997, Genevieve, kia08
2014. április 18. 14:49 #674
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2014.04.18. 12:30)
Szerintem Malia karaktere ígéretes, nekem sokkal szimpatikusabb, mint Kira, és kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle a negyedik évadban. Gondolok most a Stilesszal való kapcsolatára, és a Lydiáéval valóra is, hiszen az évadzáró részben rámosolygott, ami lehet egy barátságnak is a kezdete. (Mellesleg személy szerint én inkább egy Malia/Lydia barátnőpárost képzelek el, mint egy Kira/Lydiát.) És ott van még az is, hogy Peter az apja - ami mellesleg a legérdekesebb fordulata volt a 3B-nek - és ő még ezt nem is tudja. wink.gif


Ezzel egyetértek, főleg hogy olyan kevés női karakter van.
2014. április 19. 11:51 #675
- törölt felhasználó -    
Nekem ezzel a Malia dologgal csak annyi a bajom, hogy összejöhet Stiles-al, amit én nem nagyon akarok - mondjuk lehet, hogy később meggondolom magam -, de azzal úgy semmi problémám, hogy Lydiával barátnők lesznek, vagy hogy Peter lánya. Jó kis fordulat, és igen, végre egy normálisnak tűnő női karakter! Kirát nem igazán kedvelem, szerintem felesleges karakter, mert ha belegondolunk, még a szülei is többet adtak hozzá a sorozathoz 3 rész alatt, mint ő 12 alatt. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: hayley4
2014. április 20. 18:30 #676
- törölt felhasználó -    
Ezek szerint akkor én vagyok az egyetlen, aki nem találja szimpatikusnak Malia karakterét. Az elején pedig elég ígéretesnek tűnt, de aztán valahogy mégsem sikerült megkedvelnem. Az biztos, hogy fog egy kis színt hozni a sorozatba, de számomra Kira valamiért sokkal szimpatikusabb. Bár tény, hogy ő is csak egy Allison klón, legalábbis eddig annak látszik, viszont vele amolyan szerelem első látásra volt. Amikor megjelent rögtön a szívembe zártam, csakúgy mint Stilest a sorozat indulásakor. A barátkozást illetően szerintem megférnének ők hárman egymás mellett is, mert mindegyikük más és más személyiség, így szerintem érdekes lehetne a közöttük felépített barátság, esetleg konfliktus.
3 felhasználónak tetszik: Misuzu86, mikieger, hayley4
2014. április 20. 18:41 #677
- törölt felhasználó -    
Nem vagy egyedül, én is ezen a véleményem vagyok biggrin.gif De remélem, Kira nem lesz Alliosn-klón. Még ha most valóban úgy is tűnik, hogy az...

Idézet (itsmekaylie @ 2014.04.20. 18:30)
Ezek szerint akkor én vagyok az egyetlen, aki nem találja szimpatikusnak Malia karakterét. Az elején pedig elég ígéretesnek tűnt, de aztán valahogy mégsem sikerült megkedvelnem. Az biztos, hogy fog egy kis színt hozni a sorozatba, de számomra Kira valamiért sokkal szimpatikusabb. Bár tény, hogy ő is csak egy Allison klón, legalábbis eddig annak látszik, viszont vele amolyan szerelem első látásra volt. Amikor megjelent rögtön a szívembe zártam, csakúgy mint Stilest a sorozat indulásakor. A barátkozást illetően szerintem megférnének ők hárman egymás mellett is, mert mindegyikük más és más személyiség, így szerintem érdekes lehetne a közöttük felépített barátság, esetleg konfliktus.
1 felhasználónak tetszik: Misuzu86
2014. április 23. 18:51 #678
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.04.20. 18:41)
Nem vagy egyedül, én is ezen a véleményem vagyok biggrin.gif De remélem, Kira nem lesz Alliosn-klón. Még ha most valóban úgy is tűnik, hogy az...

Csatlakozom. Akkor már hárman vagyunk. Igaz, Maliában vannak lehetőségek és érdekes karakter lehet, de valahogy nem szimpatikus. Általában nem szoktam elsőre megkedvelni az új karaktereket, de Kira sokkal szimpatikusabb wink.gif Mondjuk én is tartok attól, hogy egy Allison-klón lesz, a harcolásból kiindulva. Majd meglátjuk...
2014. április 25. 19:41 #679
- törölt felhasználó -    
Az az igazság, hogy Shelleyt jó színésznőnek tartom, de Maliat nem csípem.
Igen, meglátjuk... nem egészen két hónap múlva kezdődik *-*
Itt van egy pár kép biggrin.gif

És a mai nap eseménye Daniel szülinapja! Boldog szülinapot neki! bday.gif

Idézet (Sparkling @ 2014.04.23. 18:51)
Csatlakozom. Akkor már hárman vagyunk. Igaz, Maliában vannak lehetőségek és érdekes karakter lehet, de valahogy nem szimpatikus. Általában nem szoktam elsőre megkedvelni az új karaktereket, de Kira sokkal szimpatikusabb wink.gif Mondjuk én is tartok attól, hogy egy Allison-klón lesz, a harcolásból kiindulva. Majd meglátjuk...
2014. április 26. 13:59 #680
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2014.04.25. 19:41)
Az az igazság, hogy Shelleyt jó színésznőnek tartom, de Maliat  nem csípem. 
Igen, meglátjuk... nem egészen két hónap múlva kezdődik *-*
Itt van egy pár kép biggrin.gif
És a mai nap eseménye Daniel szülinapja! Boldog szülinapot neki! bday.gif

Pontosan. Nekem Shelley anno a kedvencem volt a TSC-ben, viszont most...
Újra rám jön a fangirl-görcs rohog.gif Istenem, legyen már június. Azt hinné az ember, hogy a sok sorozatra való várástól megedződik... rohog.gif
50 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!