Starity

Tünde szerint Fluor megsértette Donatellát

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 02. 11:23 #161
Beaaaa
Beaaaa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.24.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 0
Azonosító: 141537
Offline offline
hát mondjuk lehet, hogy hamár Fluort bíróság elé cipeli akk már úgy van vele, hogy ezt is hozzá dobja még pluszba...
2011. június 02. 12:04 #162
Evie
Evie
visszatérő vendég
 
StátuszA magány újra mellém dől, cigifüst száll az erkélyről
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 39
Azonosító: 132189
Offline offline
nagy az Isten állatkertje :S:S
2011. június 02. 12:19 #163
encsu99
encsu99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.07.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 144972
Offline offline
aha meg a .... kiszel tünde öreg már fluorhoz ezért szidja
2011. június 02. 12:44 #164
- törölt felhasználó -    
Most sajnálnom kéne donetellácskát?? cpff -.-'
2011. június 02. 12:50 #165
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.06.02. 06:55)
Megnéztem a videót. Nem egyszerű beismerni, de ezúttal Kiszel Tünde meglepően értelmesen és józanul nyilatkozott. Igaza van. Így nem lehet beszélni senkiről sem. Fluor egy minősíthetetlen idióta. Viszont azt se felejtsük el, a magánemberek is beszélnek így egymásról, csak arról nem készül videó és az nem érdekel senkit. Ha egy magánember menne be a bíróságra egy ilyen ügyben, kiröhögnék. Pedig becsületsértésnek minősül az is, nemde? pardon.gif Fluor ezt már nem teheti jóvá semmivel és nem is hiszem, hogy akarja. Kiszel Tünde meg a pénzzel, amit nyer az ügyön - ha nyer! - nem védheti meg a kislánya lelki világát a sérülésektől.


Egyszerű a dolog.Elfogyott a pénze és ettől a pertől remél megint egy kis manit, hogy a kis Donatellácska megkapjon mindent amit csak akar. Jézusom a hideg ráz ki ettől az ősember nőtöl.Mint külsőleg úgy néz ki mint egy Crho-Magnon-i,és agyilag is kb azon a szinten van! _nevet.gif _nevet.gif
2011. június 02. 13:14 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (zombeeStar @ 2011.06.01. 22:19)
Kiszel vs. Fluor 1-0 sztem Tüncinek igaza van egész korrektül előadta magát ..már csak azért is mert a nőket tisztelni kell meg azért is mert Fluor egy kőbunkó.  Abban viszont van igazság hogy nem sok mindent tett le az asztalra Tünci...ellenben Fluor "büszkélkedhet" pár dalocskával..csak az a baj,hogy azt nagyon az asztal mellé rakta


Mi ez a nőket tisztelni kell duma??? A férfiak nem érdemelnek tiszteletet? De most nem ez a lényeg.A nő is ember mint a férfi, csak belül hordják a szaporító szervüket.Ennyi.Ki vívták a nők az egyenjogúságot,...de valahogy azt elfelejtették hogy mint minden éremnek két oldala van.Az egyenjogúság mellé nem csak az jár, hogy tiszteljük a nőket, meg egyenlő félként kezeljük őket.Hanem ha valami nem tetszik megmondom a véleményem.Nem vagyok nő gyűlölő, és férfi soviniszta.De hagyjuk már ezt a nevetséges közhelyet hogy "a nőt mindig tisztelni kell" Ettől feljön a reggelim. Tudod minden embert lehet tisztelni ha elér olyan dolgot az életben vagy mintaszerűen, példamutató módon él,vagy olyasvalamit tesz visz véghez amiért mások felnéznek rá.EZ A TISZTELET ADÁS ALAPJA.Ez nemtől kortól vallási beállítottságtól,és bőrszíntől független dolog. Szóval majd ha Tüncike olyan dolgot visz véghez amiért lehet tisztelni, én leszek az első aki azt itt közölni fogom.De addig ez a Média pióca maradjon csendbe, és ne a lánya rémálmaira hivatkozva akarjon már jóvátételt, a bíróságon.Nem csak hogy ez undorító, de az is hogy pénzért akarja a becsületét megvenni.A becsületet pénzért nem lehet sem eladni, sem megvenni. Ez megint arról szól hogy a riportért fizettek neki, az újságok Bors, Blikk,Story,Best, megint fizetnek neki majd és még plusz a bírósági per.Szóval ezzel egész szépen fog kaszálni.Erre ment ki az egész.Kevés pénze van dolgozni büdös, hát akkor valahonnan szerezzünk...hoppá! "Hát engem vérig sértettek 2 éve! " na akkor pereljünk..Ennyi a történet.Szóval hogy a nőket tisztelni kell dumát nem a megfelelő helyen használtad.Alapból udvarias vagyok azokkal a nőkkel akik nem bunkók velem,és megérdemlik.Mert azért mert férfi vagyok nem vagyok köteles eltűrni egy nő végtelen pocskondiázását, sértegetését, és azt, hogy otthon, akár mások előtt megalázó helyzetbe hozzon. Az, hogy nőnek született, még nem valami védőpajzs ami feljogosítja a nőket arra, hogy úgy bánjanak a férfiakkal mint a kapcarongyal.Ebbe gondolj bele.Ti elvárjátok a folyamatos körül rajongást tiszteletet, hogy dámaként bánjunk veletek.Miért is? Mi Mi nem érdemlünk meg ugyan ennyi figyelmet odaadást szeretetet, tiszteletet tőletek? Na ezért mondom, hogy aki megérdemli tőlem megkapja a megfelelő bánás módot.De aki velem bunkó legyen az nő férfi, nem érdekel ugyan azt kapja vissza amit ad ott és akkor amikor kapom.Amilyen a mosdó olyan a törölköző. cool.gif beer.gif
2011. június 02. 13:28 #167
- törölt felhasználó -    
Még mindig ez a téma? -.- Szánalom...
2011. június 02. 13:28 #168
- törölt felhasználó -    
mindkettő (ezt kihagytam) vagyis mostmár Donatellácsska is beszállt a ringbe szóval már hárman vannak. xD
2011. június 02. 13:57 #169
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Szerintem ez a legutolsó dolog amitől Donatellácska lelkivilága megsérül. Amit az anyja művel az sokkal inkább kihat a kislányra, mint amit Fluor összehordott részegen...
2011. június 02. 13:58 #170
Kami222
Kami222
visszatérő vendég
 
Státuszkeep calm and play table tennis <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 274
Csatolások: 143
Azonosító: 137807
Offline offline
Jajjj, bene, bene fossak!!!Tüncikém, huzzál már el a francba!A szöveged lejárt lemez, mint te.... A te donatellácskád rád hasonlít!Ugyanilyen undi, és HAJRÁÁÁÁ FLUOR!!!!!!!!!
2011. június 02. 14:00 #171
Dorina6
Dorina6
 
StátuszBárki bármit tehet én szeretni fogom Justin <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 16
Azonosító: 126336
Offline offline
Úristen ! Ehhez most mi közze van a lányánk jó értem hogy ő is hallot a storit de akkor is ebbe mit kell bele vonni.
2011. június 02. 14:01 #172
Dorina6
Dorina6
 
StátuszBárki bármit tehet én szeretni fogom Justin <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 16
Azonosító: 126336
Offline offline
jaj szegény Dontellácska lelkivilág úristen szánlom
2011. június 02. 14:03 #173
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
komolyan annyi fogyatékos ember van... mi az h hajrá Fluor???! Fluor egy gusztustalan gennyláda. Ha engem szidott volna így én nem pereltém, addig ütném amíg mozog. És valaki még ennek a kis csicskának ad igazat....

Nem bírm Tündét, szerintem is buta nő, de most IGAZA VAN! Perelje csak, megérdemli az a majom. Am meg Tünde lehet, h buta meg tehetségtelen, de sosem ártott senkinek, meg elég pozitív embernek tűnik. Mért kell akkor bántani?
Kami222 neked s sok eszed van... Gratulálok. Remélem egyszer valaki téged is elszid mindennek, akkor majd én röhögök...
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2011. június 02. 14:05 #174
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
hopp, pár gépelési hiba. XD am tudok írni, csak most nem XD
2011. június 02. 14:15 #175
Perlita
Perlita
Fänni™
 
StátuszKaulitz Zwillinge ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 483
Azonosító: 139171
Offline offline
szerintem Tünde is veszélyes a lelkivilágára na mind1. egyébként most az egyszer azt mondom, Hajrá Tünde! Csináld ki azt a Fluor kölköt.
2011. június 02. 14:16 #176
Bekyce
Bekyce
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 128108
Offline offline
Candy_attack azt hiszem mindent elmondtál. teljesen igazad van! lehet, hogy Tündének nincs sok sütnivalója, mégis igaza van. senki nem szidhatja a másikat szabadon és nyilvánosság előtt!
2011. június 02. 14:22 #177
- törölt felhasználó -    
pff. mi az h most került nyilvánosságra...? már mióta fent vt youtubeon..?? áá..-.-
2011. június 02. 14:23 #178
- törölt felhasználó -    
úristenem...most szegény donatellácskát óvni kell a világtól..majd pont ettől fog összeomlani a lelki világa...hát nekem előbb összeomlana a "lelki világom" attól,hogy az anyámnak összenőtt a szemöldöke,szőrös,azzal szerepel a hírekben,hogy mekkora a bugyigyűjteménye,undorító naptárakat dob piacra,amiről elvárja,hogy meg is vegyék..szánalom,és amúgy is,Tüncike nem tud már le szállni erről a témáról? már megtörtént 2 éve,most nem szeretheti mindenki,még ha nagyon szeretné is..
2011. június 02. 14:45 #179
- törölt felhasználó -    
sztem csak azé csinálja ezt a botrányt hogy felfigyeljenek rá!!!!
Tomika mellé meg a rajongói úgyis odaállnak! smileeee.gif)
2011. június 02. 14:52 #180
- törölt felhasználó -    
Igaz, hogy rühelem Fluor Tomit, (Hogy lehet egy "felnőt" "férfit" Tominak nevezni) de nem azért írom ezt, mert úgy nagyon Kiszel Tünde védelmére kellene kellnie a társadalomnak, hanem, hogy vegyék észre, hogy ebből a korosztályból és az alatta lévöből sem lesz semmi sem, ha nem lesz képes felnőni. Nem partyból áll az élet, és mindennek van következménye. Két évvel ez elött hol volt ez a fazon, szerintem még az ismeretlenség árnyékában
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok