Starity

Selena Gomez: „Nem veszem komolyan a zenét”

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 06. 23:11 #241
Wiwciibaba
Wiwciibaba
új tag
 
StátuszJelölj,szavazz..és írjj :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 154553
Offline offline
sad.gif
2011. július 07. 21:07 #242
CB11
CB11
visszatérő vendég
 
Státusz'Miközben keresed ki is vagy valójában,sose feledd el azt,hogy önmagad maradj!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.05.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 154699
Offline offline
Nagyon is igaza van Holly Keller-nek!smileeee.gif Ki beszél olyan sztárokról akik tettek is valamit a közösségért,vagy adományozott az árvaházaknak,kórházaknak..stb...mint pl.: Michael Jackson?!...és nem kérek most kritikákat MJ-ről nem érdekelnek,csak azt mondtam hogy ő tett is valamit,ami maradandó,de ők mit tettek?!:S..semmit az égatta egy világon..csak jópofiznak..azt mondom..egyedül talán Miley az egyik normális akiről cikkeket írnak állandóan..:S..na mind1..ez is csak az én véleményem..smileeee.gif
2011. július 08. 08:38 #243
Orsi.Miley26
Orsi.Miley26
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok több bárkinél,de tudom,h átlagos sem vagyok,hiszen senki sem az...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 153301
Offline offline
Holly Keller:igazad van,nagyonis!
Mert senki sem beszél,azokról akik az életüket is rátennék az ilyenekre...!
Meg CB11:neked is igazad van,mindennel,és Mileyvan kapcsolatban is!
2011. július 08. 16:31 #244
Maka
Maka
új tag
 
Státusz2NE1 FoReVeR ŁŁŁŁŁŁ :)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 154594
Offline offline
Én szerintem Selena jobb énekesnőnek meg színésznekis minda kettőnek jó thumbsup.gif a hangja nagyon szép és nagyon jól tud színészkedni is biggrin.gif
2011. július 09. 08:52 #245
- törölt felhasználó -    
Nos.Az,hogy Selena mindkettőben csúcs/jó/tökéletes,kicsit túlzás nem gondoljátok? Ő maga mondta,hogy nem veszi komolyan a zenét,ebből következik,hogy nem érdekli,nem szereti annyira.Az előadótól emberhez át kell jönnie az érzésnek,egy olyan érzésnek,amitől kiráz a hideg,hirtelen libabőrös leszel.Hogyan érthetitek ezt meg?
A színészetet részesíti előnyben?És hány Filmben játszott eddig? Azért mert betanult pár 30 perces "sorozatot"?
Az nektek már jó színész,ha valaki ezt teljesíti? Nézzetek már magatokba! Írtok olyan sztárokhoz,akik tényleg letettek valamit az asztalra,hogy " ő a legjobb színész..bla.. bla ..bla.." Aztán pedig írtok ..hozzá..A Starity-n mostanában szörnyen elterjed Selan és Justin B...Sajnos,igen kiírtam,hogy Justin B(!),nehogy összekeverjétek Justin Timberlake-val,vagy mással,aki meg is érdemelné,hogy ennyit írjunk róla.Egyébként Selena nem tehetséges,és ezt annyiszor fogom leírni,ahányszor én akarom!
Csak kérlek Selena -fanok,olvassátok el,ezt..És akinek nem inge nem veszi magár,ennyi..
2011. július 10. 09:42 #246
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
adry1415 egyetértek veled!
szerintem látszik is Selenán, hogy nem foglalkozik vele, nem érdekli annyira a zene...
Nincs tehetsége a zenéhez, de szerintem nem is kell, hogy minden színésznő rögtön énekesnő is legyen. Bár én Selena színészi tehetségén is vitatkoznék...volt egy vígjátéksorozata, jaj de vicces volt, meg minden, de ettől még én nem hívnám színésznőnek...
2011. július 10. 09:59 #247
Sellybaby
Sellybaby
visszatérő vendég
 
StátuszNobu.♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 153612
Offline offline
kár, pedig szerintem olyan jól énekel:)
2011. július 10. 10:06 #248
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.04. 01:34)
Ez gondolom, akinek nem inge típusú hozzászólás volt. Én nem vettem magamra, csak azért megfogott, amit írtál.XD El kell szomorítsalak a Starity sajnos mostanság csak ebből áll. Szelike, bíbőr, dizni és őszintén? Fárasztó már, hogy a Magazin rovatban is minden második hír róla szól. Már én is unatkozásból írtam ide. Én nagyon szeretem a bulvárt, mindig is szerettem ilyesmiket olvasgatni, de ebből a csajból már kicsit sok. Tény, el van kényeztetve, ezt el kell fogadni. Mindegyik híresség úgy gondolja, hogy neki jár a luxus, ez alól pedig ő sem kivétel. Angelina Jolie az ENSZ-nél van, minden egyes természeti katasztrófánál több milliót adományoz a rászorulóknak. Erről ki beszél? Senki. Ha már az UNICEF-nél tartunk Alyssa Milano már akkor ott volt, amikor az általad imádott hölgyemény még csak írni tanult. Róla ki beszél? Megint csak senki. Más sztárok is adományoznak ugyanúgy, sőt még nagylelkűbben, csak arról senki nem tud, mert valahol le vagytok ragadva ezen a szinten. Ha pedig ír valaki egy olyan sztárról cikket, aki régóta a szakmában van, de nem cuki-pofi, akkor azt a cikket elolvasni sem méltatjátok. Engem speckó totál hidegen hagy, hogy bíbőrrel jár. Én nem ismerem dzséjbít, lehet dobnék egy hátast, hogy milyen normális, de sem ő, sem a zenéje nem az igazi számomra. Ezzel pedig sokan így vannak szerintem. Azzal megint csak ellent tudnék mondani, hogy személy szerint szelena nem a legszebb hölgyemény, akit valaha láttam. Persze ez megint ízlések és pofonok alapján mondható. Van, aki szépnek tartja, és van aki nem. Én nem tartom hú, de nagy szépségnek még így sminkkel sem. A tetkója megint csak hidegen hagy. A saját teste azt csinál vele, amit csak akar. Én is akarok majd tetkót, de az szerintem nem most lesz. Bár én is úgy vagyok a dolgokkal, hogy a gyerekem 16-17 évesen ne akarjon már egy tetkót csak azért, mert milyen menő. Bár manapság mindenkiben lógnak a fémek és ékeskednek a rajzok. Csupán csak azért reagáltam a hozzászólásodra, mert ilyeneket azért nem írt szerintem senki sem. Legalábbis én és LittleVampire biztos, hogy nem. Mert nem velem kötekedsz, hanem LittleVampire-al és, ha jól értelmeztem, amiket írt, ő közel sem ezt akarta kifejezni. Most, hogy a fórum nagyja nem kedveli és estelegesen olyan megjegyzéseket tettek, ami neked nem tetszik, akkor próbáld meg elfogadni mások véleményét. Ha szereted, akkor szeresd! Én sem akarom megváltani a világot és mindenkit leszoktatni erről. Ha szereted, akkor egészségedre, áldásom rád! Ettől eltekintve ez egy fórum, és amíg a fórumozók normálisan ki tudják fejezni a véleményüket, addig nincs mit csinálni. És hidd el, úgy nem írta le senki, ahogyan te azt megfogalmaztad. A negatív kritika is kritika, ahogyan a negatív vélemény is egy vélemény. Szerintem tök oké addig, amíg az emberek normálisan ki tudják fejezni a nem tetszésüket. Sokan ezt így csináljuk. Emberek vagyunk, ettől olyan szép a világ. Képzeld el milyen uncsi lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene és mindenki ugyanazt szeretné.smileeee.gif


Szeretlek, Holly Keller! biggrin.gif Fogalmam sem volt, melyik postodra válaszoljak, választottam egyet találomra. Teljesen mindegy, mert úgyis mindegyik értelmes, tiszta, okos és abszolút mértékben egyet értek vele!
Már egyszer kifejtettem a véleményem ebben a témában az arról szóló cikknél, hogy Fluor is bevallott valami hasonlót. Édes jó anyám, ha tudják, hogy nincs hangjuk, esetleg nem veszik komolyan, akkor minek csinálják??? Ez egy szakma, könyörgöm! Ráadásul egy gyönyörű szakma, amit varázslatos szinten űztek és űznek a mai napig az igazi tehetségek, műfajra, nemre, korra való tekintet nélkül! Ó, Luciano Pavarotti! Ó, John Lennon! Ó, Jim Byrnes! Ó, Eric Clapton, Zuccero, Joan Osborne, és még sorolhatnám! Ők komolyan veszik/vették a szakmájukat. Szeretik/szerették ezt csinálni és a lehető legjobbat hozzák/hozták ki abból, amit zenének nevezhetünk. Persze ízlések és pofonok. Van aki a rappet szereti, van aki a pszichedelikus rockot, van aki a popot, de minden műfajban tudok mondani olyat, akire fel lehet nézni, mert maradandót alkotott. Attól, hogy én nem szeretem, még lehet jó. Ám minden elfogultság nélkül mondhatom, hogy Selena nem alkot maradandót. Én már imádkozom, hogy legalább olyanok írják neki a dalokat, akik tudnak dalokat írni! Lényegtelen, hogy milyen jó kislány, milyen helyes, milyen bájos. Nem tud énekelni és mégis megjelent már három lemeze, és ezek után még kijelenti, hogy nem veszi komolyan. Hát vettük észre, köszönjük a felvilágosítást. blink.gif
2011. július 10. 10:12 #249
PiciPicur
PiciPicur
 
Státuszúj profil=)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 720
Csatolások: 49
Azonosító: 152840
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.01. 15:28)
Hallatszik is, hogy nem veszi komolyan a zenét. pardon.gif

thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. július 10. 19:48 #250
Csilli
Csilli
visszatérő vendég
 
Státusz,, a föld felett úszom el, nekem helyem itt most nincsen.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.29.
Hozzászólás: 414
Csatolások: 0
Azonosító: 118852
Offline offline
jobban jár mindenki ha nem is énekel többet..
2011. július 11. 21:12 #251
miley-stars.gp
miley-stars.gp
új tag
 
Státuszfriends forever (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.05.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 1
Azonosító: 148741
Offline offline
Akkor miért veszi el a lehetőséget azoktól, akiknek az ÉLETÜKNÉL IS FONTOSABB a zene, akik igazi művészek? Miért Selenát kell nézni/hallgatni a tvben/rádióban??? Akkor ne énekeljen, hagyja ezt azokra, akik értenek hozzá és akik szenvedéllyel és alázattal vannak a szakma iránt!
2011. július 12. 21:14 #252
- törölt felhasználó -    
sztm jól énekel,meg jól színészkedik.
2011. július 13. 19:18 #253
- törölt felhasználó -    
mind a kettőben jó
2011. július 14. 01:07 #254
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Gratulálok a mai tinédzserek nagyobb többségének, akik nem tudják értékelni az igazi művészeket és inkább bámulják a dizni csánelt orrvérzésig, valamint hallgatják kedvenc rongybabájuk tömeg gyártott poplemezét! Tényleg ilyen világban élnénk, ahol egy magát tehetségesnek képzelő lány csak úgy kijelenti, hogy neki nem számít a zene...A zene, ami több millió ember életének az értelmét jelenti! A Ti Szelikétek pedig csak úgy kijelenti, hogy ez neki nem jelent semmit és tulajdonképpen ezt csak szórakozásból csinálja? Mi van azokkal az emberekkel, akik ezt tényleg alázattal, szenvedéllyel és értelemmel csinálják? Gondolkodjatok egy kicsit. Nézzétek meg nagy fesztiváljainkat(vagy külföldi fesztiválokat), láttok Szelikét esetleg Bíbört a fellépők névsorában? Én nem...Nem gondoljátok, hogy ennek oka van? Ha Nektek Bíbör, Szelena stb. kell, akkor NESZTEK! De ha majd hülyén haltok meg és nem csak Ti, hanem azok az emberek is, akiket majd hátrahagytok, akkor majd csodálkozhattok! Mellesleg akkor se ámuljatok, ha ezek által csak egy rakás szemét marad az utókorra!
Én azt mondom, hogy le az ilyen beképzelt libákkal, mint Szelike na és Dzséjbíít ki ne felejtsem! Szánalmas -.-"
2011. július 14. 12:44 #255
- törölt felhasználó -    
Johinna, egyetértek.
2011. július 14. 12:48 #256
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Selena nálam akkor teljes mértékben leírta magát, mikor összejött Bíberkével. Amúgy észre vettem, hogy nem veszi komolyan a zenét, neki a zene arra jó, hogy legyen indoka lovakat festeni, pedig annyira borzalmas hangja azért nincs.
2011. július 14. 13:19 #257
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Holly Keller "hozta a formáját",mint mindig.Soha nem volt olyan.,hogy ne értsek egyet veled.Grace Benning is jól mondja.
2011. július 14. 18:13 #258
shannel
shannel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.21.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 0
Azonosító: 149680
Offline offline
rachella,igazad van!
2011. július 15. 08:43 #259
méri91
méri91
új tag
 
StátuszFürödni szeretnék!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.08.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 140381
Offline offline
Selenának teljes mértékben igaza van!Ha egyszer síkerül valóra váltani az álmaim én is így víselkednék.A Zene a szórakozás és a felszabadultság!
És nem csak azoknak van joguk hallgatni akik egészségesek!A némáknak a dankorosoknak és a mozgás sérülteknek sokkal több joguk van hallgani!Mert sokuknak ez az öröm.Szomorú, de vannak akiknek a zenén kívűl nincs semmije az égvilágon...De térjünk vissza a Selena űgyhőz. Selena jól teszi hogy nem zavarja ha nem fut be az egyik dala a legjobb zenék közé! De a szinészetel is így kéne lennije!
2011. július 15. 18:19 #260
- törölt felhasználó -    
Erre nem nagyon tudok valamit mondani, csak azt hogy ez nagyon h*lyeség. A zenét is komolyan kéne vennie, mert valakik biztosan az énekhangja miatt szeretik. Ki tudja mi lenne ha abbahagyná az éneklést. Lehet hogy utána már nem is lenne olyan sikeres mint most. Mióta összejött Justinal teljesen megváltozott az én szememben. Már nem szeretem annyira mint régen. Hányingerem van ha meglátom Justinnal.
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok