Én egész jól, hideg vizet és limonádét iszom, és néha eszek egy kis fagyit
Hogy viseled a meleget?
2011. július 09. 12:55
#1
|
|
lola97122×Jigoku Shoujo× |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 3206 Csatolások: 685 Azonosító: 143769 offline
|
Hát eléggé meleg van odakint, és ha már idebent kell kuksolnom gondoltam megkérdezlek titeket hogy hogy viselitek a meleget
Én egész jól, hideg vizet és limonádét iszom, és néha eszek egy kis fagyit
Én egész jól, hideg vizet és limonádét iszom, és néha eszek egy kis fagyit
2011. július 09. 13:01
#3
Én egész jól viselem, azt hittem rosszabb lesz, de tévedtem
2011. július 09. 13:54
#4
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Egészen jól elvagyok. hát obb mint a hideg!
2011. július 09. 20:06
#8
Jól is meg rosszul is.
Nálunk most nagyon de nagyon meleg van!
Nálunk most nagyon de nagyon meleg van!
2011. július 10. 14:08
#9
Hát,mit mondjak?!
Ezt viselni kell.
én úgy hogy strandra járok,meg az elmúlt héten Balatonon voltam.
Ezt viselni kell.
én úgy hogy strandra járok,meg az elmúlt héten Balatonon voltam.
2011. július 10. 14:22
#12
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Majd megdöglök tőle.
2011. július 10. 14:27
#13
|
|
juli és ancsi$€Ł€N@ F( )R€V€R™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 851 Csatolások: 18 Azonosító: 131210 offline
|
KÁNIKULA VAN!!NEM BÍROM
(legalábbis pécsen
)a többi helyről fogalmam sincs
2011. július 10. 14:39
#14
hát én majd meghalok.
napszúrást is kaptam tegnap,de ajánlom,a hideg vizes törölközőt,mert én azzal most elvagyok.
2011. július 17. 15:56
#16
Próbálom hűteni magam és szobám, de nem túl jó a fejfájás. Néha eszek jégkrémet, vagy görögdinnyét. Magyarán egész jól.
2011. július 17. 17:14
#18
|
|
tya04Schrödinger macskája |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.05. Hozzászólás: 6658 Csatolások: 1286 Azonosító: 68245 offline
|
Elég rosszul, nem az én műfajom a dolog, egyébként is olyan odúlakó típus vagyok, legyen zene, film, kóla, kaja és én ellennék hetekig is.
15-20 fok lenne az ideális számomra, a korai áprilisi idő, de sajnos az idén elmaradt.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
2 felhasználónak tetszik:


