Hogy viseled a meleget?
2011. július 18. 09:50
#21
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
nagyon rosszul
éjszaka annyira meleg van a szobámban(hiába van nyitva az ablak) ömlik rólam a víz, és képtelen vagyok aludni..nem szeretem a meleget
2011. július 30. 22:47
#28
|
|
Hannahmilehooligirl~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.13. Hozzászólás: 1117 Csatolások: 153 Azonosító: 149203 offline
|
mostanában érdekes módon jól
2011. július 30. 22:52
#29
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Háát mivel itt nálunk az utóbbi 2 hónapban nagyon hideg van, így azt tudom mondani, hogy a hideget marha rosszul viselem, utáálom. majd megfagyok
((
Amúúgy is nagyon fázóós vagyok, szóvaal én a meleget nagyon jól viselem. Ha meleg van sokkal jobb a közérzetem is, és minden
Amúúgy is nagyon fázóós vagyok, szóvaal én a meleget nagyon jól viselem. Ha meleg van sokkal jobb a közérzetem is, és minden
1 felhasználónak tetszik:
Szandi0820
2011. október 08. 19:45
#32
Sehogy. Akkor inkább öngyilkos lennék. Reggel megdöglik az ember, de este is a sok szúnyogtól + a rettenet nagy hőségtől. Bárhogy/bárhol fekszel mindenhol meleged van. Csupa csatak vagy ha felkelsz. Csupa csatak vagy ha egy percre kimész. Ha meg nincs légkondi akkor meg szívtad...
2015. október 25. 23:21
#34
Rosszul...Sajna a nyár az olyan, hogy nem tépheted le a bőröd, hogy jobban érezd magad, télen viszont felvehetsz akár bundabugyit is, egy idő után jobb lesz. :3
2016. február 24. 12:35
#37
|
|
megeszekvalakithunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.21. Hozzászólás: 2863 Csatolások: 672 Azonosító: 239298 offline
|
ha nincs semmi hűsítő (fürdés/zuhanyzáson kívül) akkor nagyon nem bírom
2016. február 24. 12:42
#38
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8901 Csatolások: 237389 Azonosító: 59785 offline
|
Úgy látom akkor, hogy én is azoknak a csodabogaraknak a táborát képviselem, akik bírják a kánikulát.
Én télen vagyok oda, amiért hideg van (pedig amúgy bírom azt is, de utálom) és nincs velem a drága éltető napfény.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


