Starity

Lucy Hale

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 21. 22:53 #21
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Nagyon tetszik nekem is ez a szám heart.gif Olyan Lucys smileeee.gif
A képet én is ismertem smileeee.gif De azért sok szeretettel várjuk a többi képet biggrin.gif
Imádom a Cinderella sztorikat, gyermekkoromban az volt a kedvenc mesém blush.gif A Selena Gomez változat is tetszik, bár én szeretem Selenát is. cool.gif Kíváncsi vagyok a filmre.
És amíg nagy sajnálatunkra a hosszú szünet lesz PLL-ből, addig legalább láthatjuk őt más szerepben is good.gif Visszatérve ahhoz, amit az elején beszéltetek, hogy el van nyomva a PLL-ben. Ezt én is észrevettem, Spencer karakterének adják a legnagyobb teret. De hátha most egy kicsit a többi lány is előtérbe kerül. Bár szerintem aki a legjobban el van nyomva az Shay Mitchell blink.gif
Sajnos még várnom kell a Sorority Wars filmmel, nem találom sehol cry.gif De amúgy a filmhez készült szinkron? Vagy szerintetek ne rontsam el az élményt és nézem meg eredeti hangon? think.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 21. 22:58 #22
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Á, ne viccelj, még felirat sincs hozzá rohog.gif Küldök privit a linkkel wink.gif
Igen, Shay van a legjobban elnyomva, és mikor végre egy jó szál jutna neki, a következő részben, mintha meg se történt volna, vissza Troianhoz. Azért Lucy és Ash nála több szerepet kapnak. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, funny18
2011. július 21. 23:03 #23
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.21. 22:53)
Nagyon tetszik nekem is ez a szám heart.gif Olyan Lucys smileeee.gif 
A képet én is ismertem smileeee.gif De azért sok szeretettel várjuk a többi képet biggrin.gif 
Imádom a Cinderella sztorikat, gyermekkoromban az volt a kedvenc mesém blush.gif A Selena Gomez változat is tetszik, bár én szeretem Selenát is. cool.gif Kíváncsi vagyok a filmre. 
És amíg nagy sajnálatunkra a hosszú szünet lesz PLL-ből, addig legalább láthatjuk őt más szerepben is good.gif Visszatérve ahhoz, amit az elején beszéltetek, hogy el van nyomva a PLL-ben. Ezt én is észrevettem, Spencer karakterének adják a legnagyobb teret. De hátha most egy kicsit a többi lány is előtérbe kerül. Bár szerintem aki a legjobban el van nyomva az Shay Mitchell blink.gif 
Sajnos még várnom kell a Sorority Wars filmmel, nem találom sehol cry.gif De amúgy a filmhez készült szinkron? Vagy szerintetek ne rontsam el az élményt és nézem meg eredeti hangon? think.gif

Sajnos magyar felirat sem készült hozzá nemhogy szinkron, de én valamilyen szinten örülök is neki, mert így nem kell valami nyervogós lány hangját hallgatni a Lucyé helyett. Sajnos el van nyomva ő is meg Shay is bár szerintem igyekeznek ezt kiküszöbölni, de nem mindig lehet. Valaki mindig el lesz nyomva akár akarják akár nem. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc
2011. július 21. 23:03 #24
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.21. 22:58)
Á, ne viccelj, még felirat sincs hozzá rohog.gif Küldök privit a linkkel wink.gif 
Igen, Shay van a legjobban elnyomva, és mikor végre egy jó szál jutna neki, a következő részben, mintha meg se történt volna, vissza Troianhoz. Azért Lucy és Ash nála több szerepet kapnak. smileeee.gif


Nahát, hogy mik vannak még felirat sincs egy Lucy Hales filmhez mellow.gif Hát igen, hogyha eltűnne akkor fel sem tűnne nekem unsure.gif Ezer köszönet a segítségért meghajolo.gif Itt már mindenki látta rajtam kívül, már nem várhat tovább a megnézése beer.gif
2011. július 21. 23:46 #25
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Hohó, lemaradtam blush.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 22:39)
Teljes verzió


Köszi, a linket. Azt hiszem ennek mindenképp szerepelnie kellett ebben a topikban, és van egy olyan sejtésem, hogy nem ez lesz az utolsó wink.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.07.21. 22:53)
Most folyamatosan ezt hallgatom, köszi, hogy belinkelted meghajolo.gif


Ez velem is pontosan ugyanígy volt. Amikor először meghallgattam megdöbbentem, rögtön írtam is funnynak, úgy éreztem ezt az információt meg kell vele osztanom biggrin.gif
Ezután letelt először a szám, replay gomb, megint, replay gomb, nem is tudom, talán 7-8x biztos meghallgattam első alkalommal blush.gif

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.21. 22:53)
Sajnos még várnom kell a Sorority Wars filmmel, nem találom sehol cry.gif De amúgy a filmhez készült szinkron? Vagy szerintetek ne rontsam el az élményt és nézem meg eredeti hangon? think.gif


Szerintem mindenképp eredeti. Sajnos felirat tényleg nincs hozzá, egy helyen találtam magyart, meg is volt a link és a fájlnév, de már letörölték, úgyhogy valójában az nem létezik már. Okos ötlet volt. taps.gif
Bár, egyébként annyira nem nehéz a film angolja wink.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 23:03)
Sajnos magyar felirat sem készült hozzá nemhogy szinkron, de én valamilyen szinten örülök is neki, mert így nem kell valami nyervogós lány hangját hallgatni a Lucyé helyett.


Annyiban vitatkoznék, hogy nem biztos, hogy az olyan rossz lenne, mert hallottam/láttam én már zseniális szinkronokat, ami után az angol tűnt teljesen gagyinak wink.gif
Persze, ez valószínűtlen, hogy itt is ilyesmi lett volna, nagyobb a valószínűsége annak, amit te is írsz, hogy gagyi lett volna a szinkron. Viszont az kár, hogy felirat nincs, ha az lenne, teljesen megfelelő lenne.

De az is igaz, hogy Lucy hangját nem lehetne pótolni szinkronokkal wink.gif És abszolút megértem, miért írtad egyébként. Nem akarok offolni, de csak egy mondat erejéig, angolul néztem szinte mindig is Anna Kendrick filmeket, egy szinkronosnak esélyt adtam, kár volt. Úgyhogy megértelek funny wink.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 23:03)
Sajnos el van nyomva ő is meg Shay is bár szerintem igyekeznek ezt kiküszöbölni, de nem mindig lehet. Valaki mindig el lesz nyomva akár akarják akár nem.  smileeee.gif


Amit szerintem sose fognak tudni megvalósítani. A való élet törvénye, hogy egy társaságban (legyen az focicsapat, vagy egyszerű baráti brancs) mindig van egy kis hierarchia, akarva-akaratlanul is, ez benne van. Szerintem itt a sorozatban is hasonlóról van szó, mind a négy lánynak nem tudnak teret adni, szerintem lehetőség sem lesz rá.

Most így belegondolva, nem is emlékszem olyan sorozatra, ahol nagyjából egyenlően lettek volna kezelve a főszereplők think.gif

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.21. 23:03)
Itt már mindenki látta rajtam kívül, már nem várhat tovább a megnézése  beer.gif


Bizony, ez igaz wink.gif
3 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc, funny18
2011. július 22. 00:15 #26
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Ez a hierarchia dolog igaz, bár mondjuk itt a PLL-ben nem arról van szó, hogy ki a főnök (egyértelműen Alison volt), egyszerűen az írók mellékesnek tartják Troian mellett a többieket. Még csak meg se próbál parancsolgatni, vezetőnek lenni, csak több jelenete van. Mondjuk a sorozat elején meg Lucyval foglalkoztak valamivel többet, mert ő volt ismertebb a négy főszereplő közül. pardon.gif Aztán hagyták a saját medrében evickélni a karakterét. unsure.gif
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.21. 23:46)

Most így belegondolva, nem is emlékszem olyan sorozatra, ahol nagyjából egyenlően lettek volna kezelve a főszereplők think.gif

Jóbarátok tongue.gif

Egyébként azóta is azt a számot hallgatom blush.gif
3 felhasználónak tetszik: csicsi20, funny18, Boscorelli
2011. július 26. 02:10 #27
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Hoztam megint egy számot a Cinderella Story: Once Upon A Songból, hogy megint legyen miről beszélgetnünk. laugh.gif
Imádnivaló egy szám bár sokkal populárisabb mint az előző, de engem meggyőzött. Most már tűkön ülök, annyira várom a szeptembert blush.gif
És igen ezt a két számot hallgatom minden nap laugh.gif
heart.gif
4 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc, DisneyFans, Boscorelli
2011. július 26. 22:47 #28
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Hu hát ez nagyon jó szám, kedvet kaptam táncolni is rá dance.gif
Fülbemászó egy zene az biztos wub.gif És azt nem lehet tudni, hogy szeptember hanyadikán lesz a premier és hol lehet megnézni már akkor? blush.gif
Szerk.: megtaláltam a film topicját ott irod, hogy szeptember 6-án smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 26. 22:53 #29
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.26. 22:47)
Hu hát ez nagyon jó szám, kedvet kaptam táncolni is rá dance.gif
Fülbemászó egy zene az biztos  wub.gif  És azt nem lehet tudni, hogy szeptember hanyadikán lesz a premier és hol lehet megnézni már akkor?  blush.gif

A film topikjába is beírtam, hogy sajnos csak DVD-n jelenik meg Amerikában Szeptember 6-án. Gondolom, hogy lesz valami promotálása, de ennyi. Az ilyen filmeket nem istenítik annyira. sad.gif Igen ez most sokkal pörgősebb és tényleg első hallgatásra megszereti az ember. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Boscorelli
2011. július 26. 23:02 #30
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.26. 22:53)
A film topikjába is beírtam, hogy sajnos csak DVD-n jelenik meg Amerikában Szeptember 6-án. Gondolom, hogy lesz valami promotálása, de ennyi. Az ilyen filmeket nem istenítik annyira. sad.gif Igen ez most sokkal pörgősebb és tényleg első hallgatásra megszereti az ember. heart.gif


Időközben megtaláltam a film topicját, csak te gyors vagy és már válaszoltál is smileeee.gif Csak DVD-n és Amerikában? Ez nem igazság reklamalo.gif Reménykedek benne, hogy egy Lucy Hales fan oldalra felteszik vagy legalább a youtubra.. mert végső megoldásként ezzel a két lehetőséggel is megelégednék blink.gif Te beszerzed Amerikából? Amilyen fanatikus vagy kinézem belőled biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 26. 23:06 #31
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.26. 02:10)
Hoztam megint egy számot a Cinderella Story: Once Upon A Songból, hogy megint legyen miről beszélgetnünk. laugh.gif 
Imádnivaló egy szám bár sokkal populárisabb mint az előző, de engem meggyőzött. Most már tűkön ülök, annyira várom a szeptembert blush.gif 
És igen ezt a két számot hallgatom minden nap laugh.gif

Ezt most folytonosan fogom hallgatni laugh.gif Így másodjára már a szöveg felét tudom, ez így könnyű lesz tongue.gif

Szerintem fen lesz akkor dvdripben torrenten a megjelenés után pár nappal/héttel wink.gif
2011. július 26. 23:06 #32
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.26. 23:02)
Időközben megtaláltam a film topicját, csak te gyors vagy és már válaszoltál is  smileeee.gif Csak DVD-n és Amerikában? Ez nem igazság  reklamalo.gif Reménykedek benne, hogy egy Lucy Hales fan oldalra felteszik vagy legalább a youtubra.. mert végső megoldásként ezzel a két lehetőséggel is megelégednék  blink.gif Te beszerzed Amerikából? Amilyen fanatikus vagy kinézem belőled  biggrin.gif

Szerintem már a megjelenés napján elérhető lesz wink.gif Jó is lenne, de azt hiszem, hogy a mi lejátszónk nem bírja az amerikai DVD-ket. Ha esetleg Angliába megjelenne onnan be lehetne szerezni és az működne is. biggrin.gif Azért bízom benne, hogy hozzánk is elér majd egyszer ha már a Selenás is bejött rolleyes.gif
2011. július 26. 23:29 #33
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok lányok wink.gif

Ez a dal is jó, bár nálam azért még a Run this town a favorit. smileeee.gif
Mindenesetre köszi funny meghajolo.gif Ezt is fogom hallgatni wink.gif

Ami a zenehallgatási szokást illeti, én mostanában csak countryt hallgatok, Lucy Halelel felváltva.

Idézet (Domcicc @ 2011.07.22. 00:15)
Egyébként azóta is azt a számot hallgatom blush.gif


Érthető wink.gif Én most a hétvégén vagy 20x meghallgattam minimum, ami azt illeti, elég rossz idő volt rohog.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.26. 22:53)
Az ilyen filmeket nem istenítik annyira. sad.gif


Hát sajnos sad.gif
Pedig, el tudtam volna viselni Lucyról, egy nem is tudom, 2-300 képből álló premier képsorozatot wink.gif
Azt hiszem ez nem fog összejönni, de talán néhány kép lesz azért, remélem, majd nyitott szemmel figyelem én is wink.gif

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.26. 23:02)
Te beszerzed Amerikából?


Én is onnan szerzem majd be. A kedvenc boltom Amerikában van, állandóan náluk szoktam "vásárolni" rohog.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.07.26. 23:06)
Szerintem fen lesz akkor dvdripben torrenten a megjelenés után pár nappal/héttel wink.gif


De az is lehet, hogy már a megjelenés előtt wink.gif
Nem ritka egyébként, nagy premier filmek esetében persze ilyenek nincsenek, de úgynevezett tv-filmeknél elő szokott ez fordulni, legalábbis én már találkoztam hasonlóval.
3 felhasználónak tetszik: funny18, csicsi20, Domcicc
2011. július 26. 23:33 #34
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Hát majd a torrent oldalak kisegítenek minket vagy Domcicc rohog.gif Mert hiába vagyok rajta 2 torrent oldalon is ahova nehéz bejutni, a Sorority Wars nem volt ott. laugh.gif
Amugy ahogy nézem most az évről-évre képeit fekete hajjal olyan fura. Nem azt mondom, hogy nem szép, mert úgyis gyönyörű wub.gif De én a barnára szavazok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 26. 23:41 #35
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.26. 23:33)
Amugy ahogy nézem most az évről-évre képeit fekete hajjal olyan fura. Nem azt mondom, hogy nem szép, mert úgyis gyönyörű wub.gif De én a barnára szavazok  smileeee.gif


Oh, hát én nem válogatok laugh.gif
Nekem mind a két hajszínnel tetszik blush.gif Fekete vagy barna, nem is tudnék választani, de az biztos, hogy szőkén, vagy vörösen nem tudnám sohasem elképzelni.

Ha már képek, én a profilképet cserélném le. Szép-szép, jó fotó, csak sok olyan van, amelyek nekem jobban tetszenek blush.gif
De persze nem én vagyok a szerkesztő, úgyhogy nem is akarnék belebeszélni, csak egy apró észrevétel. Szerintetek butaság? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. július 26. 23:48 #36
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.26. 23:41)
Oh, hát én nem válogatok laugh.gif 
Nekem mind a két hajszínnel tetszik blush.gif Fekete vagy barna, nem is tudnék választani, de az biztos, hogy szőkén, vagy vörösen nem tudnám sohasem elképzelni. 
Ha már képek, én a profilképet cserélném le. Szép-szép, jó fotó, csak sok olyan van, amelyek nekem jobban tetszenek blush.gif 
De persze nem én vagyok a szerkesztő, úgyhogy nem is akarnék belebeszélni, csak egy apró észrevétel. Szerintetek butaság? unsure.gif

Én is mindkét hajszínnel szeretem bár a feketét szerencsére gyorsan elfelejtette. laugh.gif
Nekem a profilképével semmi bajom sincs mert az egyik kedvencem a Seventeen magazinos képek közül, de mivel mindig aktuális kell így én is váltanék a PLL promoképei valamelyikére mert azon gyönyörű heart.gif (meg mindegyik képén) bár ez is csak egy vélemény és igazából semmi közöm hozzá.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. július 26. 23:52 #37
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.26. 23:41)
Oh, hát én nem válogatok laugh.gif 
Nekem mind a két hajszínnel tetszik blush.gif Fekete vagy barna, nem is tudnék választani, de az biztos, hogy szőkén, vagy vörösen nem tudnám sohasem elképzelni. 
Ha már képek, én a profilképet cserélném le. Szép-szép, jó fotó, csak sok olyan van, amelyek nekem jobban tetszenek blush.gif 
De persze nem én vagyok a szerkesztő, úgyhogy nem is akarnék belebeszélni, csak egy apró észrevétel. Szerintetek butaság? unsure.gif


Úristen a szőke nagyon nem állna jól neki blink.gif Vörös-t valahogy eltudom képzelni, mert szerintem illene neki. Bár attól függ, hogy milyen vörös smileeee.gif
Szerintem sem a legjobb képe. Nekem azok a kedvenceim, amelyeken látszik közelről a nagy szeme. blush.gif Ezen sajnos nem látszik annyira, de imádom a fülbevalóját ezen a képen biggrin.gif
Ám most ő együtt van/volt David Henrivel a Wizards of Waverly Placeből? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. július 26. 23:55 #38
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.26. 23:52)

Ám most ő együtt van/volt David Henrivel a Wizards of Waverly Placeből?  ohmy.gif

Csak voltak együtt és állítólag Selena miatt mentek szét. Akkor ismerkedtek meg amikor a Wizards of Waverlyben szerepelt Lucy és a barátnőjét alakította. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc
2011. július 27. 00:08 #39
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Nekem is barnán tetszik a legjobban, a vöröset még el tudnám csak-csak képzelni, de a szőke blink.gif Ne! laugh.gif
Együtt volt David Henrie-val? Nem is tudtam unsure.gif Hát mondjuk meg kell hagyni, nem olyan rossz pasi. blush.gif Mondjuk ez mikor volt, 3 éve? Kikkel járt még Lucy?
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2011. július 27. 00:14 #40
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.27. 00:08)
Nekem is barnán tetszik a legjobban, a vöröset még el tudnám csak-csak képzelni, de a szőke blink.gif Ne! laugh.gif 
Együtt volt David Henrie-val? Nem is tudtam unsure.gif Hát mondjuk meg kell hagyni, nem olyan rossz pasi. blush.gif Mondjuk ez mikor volt, 3 éve? Kikkel járt még Lucy?

Igen kb. 3 éve, de volt olyan is amikor különmentek majd megint összejöttek. David az eddigi legismertebb, de a mostani barátja is ismert, de a többiekről nem lehet tudni semmit. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok