Starity

Lucy Hale

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 17. 21:23 #1
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Sokat tanakodtunk Őrangyal kisasszonnyal a topikról, és úgy döntöttem, hogy ma, akkor én megnyitom.

A topik Karen Lucille Hale (ismertebb nevén: Lucy Hale) amerikai énekes/színésznőről fog szólni, minden, ami vele kapcsolatos. Ezért várunk sok szeretettel minden rajongót.

Ami azt illeti, részemről tagadhatatlan, én egy új rajongója vagyok, hálás köszönet funny-nak, hogy megismertette velem, a tehetséges és tüneményes színésznőt, és énekesnőt. Igen, Lucy nagyon tehetséges ebben is, remek hangja van, ami azt illeti. meghajolo.gif

Nem rég láttam a Sorority wars című filmjét, most belekezdtem a Pretty Little Liars nevet viselő sorozatába, úgyhogy, én nagyon megkedveltem őt, ezért is gondoltam, hogy jó lenne egy ilyen topik, hátha vagytok még sokan, akik szeretitek őt wink.gif

És, hogy kiről van szó, nos, álljon itt egy kép Róla, azoknak, akik esetleg nem ismernék:

http://iaro.3dmax.hu/images/2011/07/17/lucy_hale_portrait.jpg
10 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, Alexis_0504, liltoria, csicsi20, wannascream, DisneyFans, adry1415, nicol bellox, Genevieve
2011. július 17. 22:32 #2
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Köszi Bosco a topikot air_kiss.gif heart.gif meghajolo.gif
Annyira nem akarok ömlengeni Lucyról, aki kíváncsi rá, hogy én hogy ismertem meg elolvashatja a profilomon. wink.gif
Mivel meg lett említve, hogy nem csak tehetséges színésznő hanem énekesnő is, így gondoltam megmutatom a már említett Sorority Wars című filmből a kedvenc jelenetemet amiben énekel. Hátha ezek után kedvet kap valaki megnézni a filmet laugh.gif
Mivel nem engedi beágyazni így itt eléri az aki akarja. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: Boscorelli, liltoria, wannascream, adry1415, nicol bellox
2011. július 17. 22:37 #3
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon ismerem sem mint színésznő, sem mint énekesnő, de szimpatikusnak tűnik a múlt havi Seventeen-es interjú után smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, Boscorelli
2011. július 17. 23:40 #4
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.17. 22:32)
Köszi Bosco a topikot air_kiss.gif heart.gif  meghajolo.gif


Szívesen! wink.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.17. 22:32)
Mivel meg lett említve, hogy nem csak tehetséges színésznő hanem énekesnő is, így gondoltam megmutatom a már említett Sorority Wars című filmből a kedvenc jelenetemet amiben énekel. Hátha ezek után kedvet kap valaki megnézni a filmet laugh.gif 
Mivel nem engedi beágyazni így itt eléri az aki akarja.  wink.gif


Nos igen, itt teljes döbbenet uralkodott el rajtam, mert erről a számról nagyon kellemes emlékeim vannak és kedvelem is, valamint egyúttal nem is könnyű jól elénekelni, de azt kell mondanom, nagyon jól csinálta Miss Hale kisasszony. Én először a "Run this town" c. számát ismertem, szintén Neked köszönhetően, de ezt az előadását is megkedveltem. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy Courtney Thorne-Smith is fantasztikus benne, ez pont így jó. beer.gif

Amire egyébként kíváncsi lennék tőle, az egy ilyen zenés film, nem tudom láttátok-e a pl. a Nyughatatlan című mozifilmet (Walk the Line) abban sok számot elénekelnek igaz, és egy hasonlóra, de annyi különbséggel, hogy Lucy játszaná a főszerepet. Nagyon kíváncsi lennék, hogy tudná megoldani az énekesnő eljátszását, mert ez egyébként nem könnyű. wink.gif

(Bár, most így hirtelen nem is tudom, funny, ez-az új filmje - A Cinderella Story: Once Upon a Song - pont ilyen lesz? blush.gif)

Idézet (Cynthia @ 2011.07.17. 22:37)
Nem nagyon ismerem sem mint színésznő, sem mint énekesnő, de szimpatikusnak tűnik a múlt havi Seventeen-es interjú után smileeee.gif


Hát, ha színésznői munkásságaira vagy kíváncsi, akkor a Sikoly 4-et tudom ajánlani, korábbi filmjei közül pedig ez a Sorority Wars, még ezen kívül a Fear Island, vagy van a Pretty Little Liars című sorozata wink.gif



Az biztosnak (vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak) látszik, így elnézve a filmográfiáját, hogy a PLL sorozat után (vagy azzal párhuzamosan) valószínűleg több főszerepet fog kapni. Hát, én remélem wink.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 18. 00:01 #5
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.17. 23:40)

Amire egyébként kíváncsi lennék tőle, az egy ilyen zenés film, nem tudom láttátok-e a pl. a Nyughatatlan című mozifilmet (Walk the Line) abban sok számot elénekelnek igaz, és egy hasonlóra, de annyi különbséggel, hogy Lucy játszaná a főszerepet. Nagyon kíváncsi lennék, hogy tudná megoldani az énekesnő eljátszását, mert ez egyébként nem könnyű. wink.gif 
(Bár, most így hirtelen nem is tudom, funny, ez-az új filmje - A Cinderella Story: Once Upon a Song - pont ilyen lesz? blush.gif)

Igen valami hasonlót kell elképzelni, de mivel a fiatalabbakat akarja megcélozni, így annyi dráma nem lesz benne mint a Nyughatatlanban volt. Hűen követni fogja szerintem az eddigi Cinderella filmeket. (Aki látott már egyet is a 2 filmből az tudja miről beszélek wink.gif )

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.17. 23:40)
Hát, ha színésznői munkásságaira vagy kíváncsi, akkor a Sikoly 4-et tudom ajánlani, korábbi filmjei közül pedig ez a Sorority Wars, még ezen kívül a Fear Island, vagy van a Pretty Little Liars című sorozata wink.gif
Az biztosnak (vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak) látszik, így elnézve a filmográfiáját, hogy a PLL sorozat után (vagy azzal párhuzamosan) valószínűleg több főszerepet fog kapni. Hát, én remélem  wink.gif


Én még bővíteném a sort a Bionic Women sorozattal (Bionika), The Sisterhood of the Traveling Pants 1-2 (Négyen egy gatyában) filmel, a CSI: MIAMI sorozat egy részével, amiben az énekhangát is kamatoztatta és természetesen a Privileged sorozatot sem felejtem ki a sorból hiszen én abban láttam először őt. laugh.gif Jaj majd el felejtettem, hogy a többség Miranda Hampsonként ismerte meg a Wizards of Waverly Place (Varázslók a Waverly helyről) című Disney sorozatban. Szerepelt még ezeken kívül a How I Met Your Mother (Így jártam anyátokkal) sorozatban ahol Robin testvérét alakította. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 18. 01:19 #6
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Na, gondoltam én is bekukkantok ide, mert én is nagyon bírom Lucyt. smileeee.gif
Én is a Privileged sorozatból ismerem, ott nagyon megkedveltem, meg persze a HIMYM-ből, de tavaly kiderült, hogy láttam már korábban is, a Narancsvidékben. Ott szerepelt egy részt, Willa Holland és Mischa Barton mellett, Willa karakterének szobatársát alakította. Tavaly néztem újra a sorozatot, képzelhetitek, hogy kinyílt a szemem, mikor megláttam őt. laugh.gif Na, szóval miatta és Holly Marie Combs miatt kezdtem el a Pretty Little Liars-t is, ahol a többieket is megkedveltem, meg magát a sorozatot is, nagyon jó. smileeee.gif Bár szerintem kicsit el van nyomva Lucy benne, sokkal jobban is formálhatnák a karakterét, így nem tudja megmutatni, mit tud igazán. unsure.gif
A többi szerepét is csekkolni fogom hamarosan, csak előbb a többi filmmel végzek, ami tervben van. rolleyes.gif

Megnéztem a videót, elképesztően jó énekes is, minél hamarabb megnézem ezt a filmet is! wink.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18
2011. július 18. 04:53 #7
- törölt felhasználó -    
itt is énekel: http://www.youtube.com/watch?v=oGg2WY-YVUk
nagyon imádom, nem fogok kisregényt írni róla, na biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc, funny18
2011. július 18. 10:24 #8
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (bertmccracken @ 2011.07.18. 04:53)
itt is énekel: http://www.youtube.com/watch?v=oGg2WY-YVUk
nagyon imádom, nem fogok kisregényt írni róla, na biggrin.gif

Igen ha azt nézzük simán betudnék linkelni 15-nél többet az American Junioros szerepléséről, mivel abban a műsorban kamatoztatta először énektudását. cool.gif
És kérünk szépen kisrenyény wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 18. 11:52 #9
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (bertmccracken @ 2011.07.18. 04:53)
itt is énekel: http://www.youtube.com/watch?v=oGg2WY-YVUk
nagyon imádom, nem fogok kisregényt írni róla, na biggrin.gif


Szia http://www.sg.hu/kep/faces/integet2.gif
Huh, ez tetszik, tényleg nagyon jó hangja van. blush.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.18. 10:24)
Igen ha azt nézzük simán betudnék linkelni 15-nél többet az American Junioros szerepléséről, mivel abban a műsorban kamatoztatta először énektudását.  cool.gif


Helyes. Jöhet mind wink.gif
Én szívesen meghallgatom őket blush.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.07.18. 01:19)
Na, gondoltam én is bekukkantok ide, mert én is nagyon bírom Lucyt...


Szia wink.gif
Nos igen, bár én még csak két részt láttam a PLL-ből, ezért túlzás lenne messze menő következtetéseket levonnom, de nekem is úgy tűnt, amit te is írsz, hogy mintha Lucy-t kicsit elnyomnák benne. Bár, azt nem tudom, hogy ki lesz az új Allison, úgy értem, ki lesz "az új Alfa" a csapatban. (tudom, nagyon rosszul fogalmaztam, bocsi blush.gif) Nekem eddig nagyon úgy tűnik, hogy Ashley Benson lesz, aztán lehet nem, nem is tudom, de majd meglátom, igazatok van. wink.gif



Ami a Sorority wars-t illeti, szerintem nem fogsz csalódni, kellemes kikapcsolódást nyújt, de sok film volt már ebben a témában wink.gif Ez sem lóg ki közülük, hasonló a témája, cselekmény alakulása, de mégis, azért más. Lucy nagyon szép volt benne wub.gif blush.gif
Mondjuk, ott azért mosolyogtam, amikor, talán 2x azt mondta, hogy "funny". Szerintem tudjátok miért. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 18. 19:48 #10
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Örülök, hogy neki is van már topicja. smileeee.gif
Lucyval még én csak ismerkedek, de a PLL-ben annyira jó, hogy rögtön belopta magát a szívembe és most az egyik legnagyobb kedvencem blush.gif Bevallom őszintén, hogy én csak a PLL-ben és a HIMYM-ben láttam, de amint végzek azokkal a filmekkel, amik tervben vannak azonnal a Lucys filmeket nézem meg. És van egy olyan érzésem, hogy a Sorority Wars cíművel kezdem. Gyönyörű a hangja, mint ő. blush.gif
Boscorelli téged is funny fertőzött meg a Lucy imádattal? Üdv. a csapatban laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18
2011. július 20. 22:04 #11
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.18. 19:48)
Örülök, hogy neki is van már topicja. smileeee.gif


Üdv a topikban wink.gif

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.18. 19:48)
Lucyval még én csak ismerkedek, de a PLL-ben annyira jó, hogy rögtön belopta magát a szívembe és most az egyik legnagyobb kedvencem blush.gif


Igen, nekem is tetszik benne. Maga, az amit játszik, és, (mivel pasiból vagyok) Ő is blush.gif
Bár még nagyon az elején vagyok a sorozatnak, de azt már megfigyeltem, hogy a karaktere számos problémákkal küszködik, ott vannak ugye az üzenetek, a kapcsolata a tanárral, és még otthon sincsen minden rendben. És ezt nagyon jól megformálja, tényleg úgy átadja a nézőnek, hogy látod rajta, hogy mennyi gondja van, mégis, ezek mellett próbál élni, megoldani azokat. Nagyon tetszik, ahogy mindezt eljátssza.

A legutóbbi részben, amit láttam, nagyon jó volt, amikor, helyrerakta azt a szöszit, bár, egyenlőre még nem járt teljes sikerrel, de kíváncsi leszek, hogy alakul ez a dolog.

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.18. 19:48)
És van egy olyan érzésem, hogy a Sorority Wars cíművel kezdem.


Most felkerült rengeteg kép a filmből, kedvcsinálónak biztosan jó lesz majd wink.gif nem tudom, láttad-e blush.gif

Idézet (csicsi20 @ 2011.07.18. 19:48)
Boscorelli téged is funny fertőzött meg a Lucy imádattal? Üdv. a csapatban laugh.gif


Nos ez úgy volt, hogy valóban benne volt a dologban kedvenc Őrangyalunk wink.gif Segített rávezetni a helyes útra. Igazából akkor kedveltem meg nagyon, amikor belinkelt egy zeneszámot tőle, a Milyen zenét hallgatsz topikba, és gondoltam, hogy akkor miért ne, meghallgatom. Ez volt a Run this town. Az a szám azóta is nagyon tetszik, youtube-on már 50x biztos meghallgattam, már a telefonomon is rajta van blush.gif

Szóval ezután úgy voltam vele, hogy megpróbálom minél jobban megismerni a művésznőt, ahogy funny is tanácsolta nekem még korábban. És bevallom, igaza volt, nem csalódtam. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, csicsi20
2011. július 20. 23:24 #12
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.20. 22:04)

Nos ez úgy volt, hogy valóban benne volt a dologban kedvenc Őrangyalunk wink.gif Segített rávezetni a helyes útra. Igazából akkor kedveltem meg nagyon, amikor belinkelt egy zeneszámot tőle, a Milyen zenét hallgatsz topikba, és gondoltam, hogy akkor miért ne, meghallgatom. Ez volt a Run this town. Az a szám azóta is nagyon tetszik, youtube-on már 50x biztos meghallgattam, már a telefonomon is rajta van blush.gif 
Szóval ezután úgy voltam vele, hogy megpróbálom minél jobban megismerni a művésznőt, ahogy funny is tanácsolta nekem még korábban. És bevallom, igaza volt, nem csalódtam. smileeee.gif

Örülök, hogy az imádatom ragályos másokra is. Aki tehetséges az tehetséges és én örülök, hogy minél többen ismerik és szeretik mert megérdemli. Közvetlen lány és szereti a rajongóit. heart.gif
És akkor itt van az említett dal a Run this Town ahogyan a filmben lesz benne blush.gif heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc, csicsi20, Melcsi1997, ownway
2011. július 21. 21:21 #13
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.20. 23:24)
Közvetlen lány és szereti a rajongóit. heart.gif


Hát igen, manapság egyre kevesebb az ilyen sztár, sajnos. Lucy akkor példa lehet a többiek számára is wink.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.20. 23:24)
És akkor itt van az említett dal a Run this Town ahogyan a filmben lesz benne blush.gif  heart.gif


Nem rossz-nem rossz, bár az eredeti a teljes verzió jobban tetszik, ami a teamlucyhale csatornán van fent, de ez is klassz wink.gif És a filmben csak ennyi ez a kis részlet lesz belőle? Vagy elénekli Lucy a teljes verziót, és ez csak egy ízelítő belőle? blush.gif

Megígérem, hogy nem tűzdelem majd képpel tele a topikot, de találtam (egy szerintem jót blush.gif). A srác, hatalmas mázlista, ugye ezt mondanom sem kell rohog.gif

http://iaro.3dmax.hu/images/2011/07/21/lucy.jpg



Ha már ismertétek, akkor bocsi pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, csicsi20, nicol bellox
2011. július 21. 21:31 #14
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.21. 21:21)

Nem rossz-nem rossz, bár az eredeti a teljes verzió jobban tetszik, ami a teamlucyhale csatornán van fent, de ez is klassz wink.gif És a filmben csak ennyi ez a kis részlet lesz belőle? Vagy elénekli Lucy a teljes verziót, és ez csak egy ízelítő belőle? blush.gif 
Megígérem, hogy nem tűzdelem majd képpel tele a topikot, de találtam (egy szerintem jót blush.gif). A srác, hatalmas mázlista, ugye ezt mondanom sem kell rohog.gif 
Ha már ismertétek, akkor bocsi pardon.gif

Igen az jobb, de nem akartam, hogy valaki azért ne nézze végig mert hosszabb. biggrin.gif Szerintem a végén is lesz egy ilyen momentumú éneklés és helyenként egyszer-egyszer énekelni fog. Számíthatunk a teljes verzióra is. wink.gif Nekem ez a Cinderella story a Selena Gomezes változatra emlékeztet így elsőre, de ettől imádni fogom mert Lucy van benne. heart.gif
Én a képet ismertem, de ez szerintem nem ér meglepetésként rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc
2011. július 21. 21:32 #15
adriii050
adriii050
visszatérő vendég
 
StátuszA bejelölsz barátként küldj szavit aki bejelöl és nem küld szavit azt elutasítom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 305
Csatolások: 176
Azonosító: 156044
Offline offline
Én nagyon szeretem őt!meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 21. 21:57 #16
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 21:31)
Igen az jobb, de nem akartam, hogy valaki azért ne nézze végig mert hosszabb.  biggrin.gif  Szerintem a végén is lesz egy ilyen momentumú éneklés és helyenként egyszer-egyszer énekelni fog. Számíthatunk a teljes verzióra is. wink.gif  Nekem ez a Cinderella story a Selena Gomezes változatra emlékeztet így elsőre, de ettől imádni fogom mert Lucy van benne. heart.gif


Hát, nem mondom, én, hogy rossz ez, ebben a kis klipben, ami kvázi az álmában jelenik meg, mármint ez a dal, ha jól vettem ki, illetve, ebben is, nagyon szexi wub.gif
De persze az énektudása se utolsó wink.gif

Kíváncsi leszek, én még nem láttam ilyen Cinderella filmet, úgyhogy nem nagyon van ötletem, miről fog szólni, de ezt a Lucy-sat természetesen megnézem majd. wink.gif A Selenás film sajnos nem fog érdekelni blush.gif

Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 21:31)
Én a képet ismertem, de ez szerintem nem ér meglepetésként rohog.gif


Nem valószínű, hogy tudok akkor újat mutatni Neked, Lucyval kapcsolatban, igaz? wink.gif De azért még nem adta ám fel rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 21. 22:15 #17
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.21. 21:57)
Hát, nem mondom, én, hogy rossz ez, ebben a kis klipben, ami kvázi az álmában jelenik meg, mármint ez a dal, ha jól vettem ki, illetve, ebben is, nagyon szexi wub.gif 
De persze az énektudása se utolsó wink.gif 
Kíváncsi leszek, én még nem láttam ilyen Cinderella filmet, úgyhogy nem nagyon van ötletem, miről fog szólni, de ezt a Lucy-sat természetesen megnézem majd. wink.gif A Selenás film sajnos nem fog érdekelni blush.gif 
Nem valószínű, hogy tudok akkor újat mutatni Neked, Lucyval kapcsolatban, igaz? wink.gif De azért még nem adta ám fel rohog.gif

Igen jól vetted ki, de biztos nem csak az álmában fogja előadni, vagyis inkább csak remélem, hogy nem úgy lesz. Szeptemberben kiderül wink.gif Örülök, hogy nem adod fel a dolgot, mert sosem lehet tudni, hogy ismerem-e vagy sem. Ezért kíváncsian várom az újabb képet biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 21. 22:26 #18
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Nagyon jó ez a dal Lucy előadásában heart.gif Szerintem meg fogom párszor hallgatni blush.gif
A képet én is ismertem, de azért még wub.gif
Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 21:31)
Nekem ez a Cinderella story a Selena Gomezes változatra emlékeztet így elsőre, de ettől imádni fogom mert Lucy van benne. heart.gif

Jaj, pont ezt akartam kérdezni, hogy ez olyan lesz-e, az se volt igazából olyan nagyon rossz, csak dizni rohog.gif Ez WB-s lesz, ugye? Ha olyasmi lesz, akkor szerintem a dal a film végén is el fog hangzani. unsure.gif Mindegy, ez mindenképp jobb lesz, hisz Lucy van benne smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, Boscorelli
2011. július 21. 22:39 #19
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.21. 22:26)
Nagyon jó ez a dal Lucy előadásában heart.gif Szerintem meg fogom párszor hallgatni blush.gif 
A képet én is ismertem, de azért még wub.gif 
Jaj, pont ezt akartam kérdezni, hogy ez olyan lesz-e, az se volt igazából olyan nagyon rossz, csak dizni rohog.gif Ez WB-s lesz, ugye? Ha olyasmi lesz, akkor szerintem a dal a film végén is el fog hangzani. unsure.gif Mindegy, ez mindenképp jobb lesz, hisz Lucy van benne smileeee.gif

Én amikor csak tudom ezt hallgatom. Annyira jó ez a dal, hogy egyből nagy kedvencem lett és persze nagyon örülök, hogy ismét hallhatom őt énekelni. blush.gif
Igen WB-s lesz, egyszóval minőségi film csak azt sajnálom, hogy hozzánk sokára fog eljutni ha eljut. Ezt csak azért mondtam, hogy egyszer szeretném majd DVD-n is. Biztos lesz egy nagy éneklés a végén ha már Volt egyszer egy dal a címe wink.gif

Teljes verzió heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc, csicsi20, nicol bellox
2011. július 21. 22:53 #20
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.21. 22:39)
Igen WB-s lesz, egyszóval minőségi film csak azt sajnálom, hogy hozzánk sokára fog eljutni ha eljut. Ezt csak azért mondtam, hogy egyszer szeretném majd DVD-n is. Biztos lesz egy nagy éneklés a végén ha már Volt egyszer egy dal a címe  wink.gif

Meg persze, ha eljut se moziban, csak DVDn és max TVben leadják valami karácsonyi-újévi mókázásképp. rolleyes.gif
Most folyamatosan ezt hallgatom, köszi, hogy belinkelted meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok