Starity

Lucy Hale

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 27. 00:15 #41
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.27. 00:08)
Kikkel járt még Lucy?


Én tudom a választ, mázlistákkal rohog.gif

Bocsi, hogy poénkodok, a korrekt választ szerintem funny fogja tudni wink.gif

Szerk.: és gyorsabb is volt nálam, én is köszi a választ funny meghajolo.gif
Bár abban igazatok van, akikkel én együtt láttam, azok a pasasok közül tényleg Iannal illik össze legjobban Lucy.
3 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc, funny18
2011. július 27. 00:40 #42
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Valóban mázlisták rohog.gif
Ian? Harding? wub.gif
Kár, hogy a többiekről nem tudni, csekkoltam volna őket biggrin.gif A mostani pasijáról legalább én is tudok, twitteren nem volt nehéz megtudni, ki az smileeee.gif
2011. július 27. 00:43 #43
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.07.27. 00:40)
Valóban mázlisták rohog.gif 
Ian? Harding? wub.gif 
Kár, hogy a többiekről nem tudni, csekkoltam volna őket biggrin.gif A mostani pasijáról legalább én is tudok, twitteren nem volt nehéz megtudni, ki az smileeee.gif

Iannel szép pár lettek volna, de sajnos nem így lett. Voltak találgatások, hogy randiztak, de akkor már együtt volt a barátjával így azok alaptalannak bizonyultak. smileeee.gif
2011. július 27. 00:58 #44
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.27. 00:43)
de akkor már együtt volt a barátjával


Ha minden igaz, az-az a srác, aki a Havaianas képeken is szerepel, igaz? think.gif Kép.

Ami ezt a sorozatot illeti, nagy kitolás, hogy nem jelent meg több, HQ-ban, szerintem már nem is nagyon lesz sad.gif

Nem tudom, Ian biztos a lányok kedvence, én ehhez nem igazán értek, de, csak, ha megpróbálom elképzelni, hogy nekem kéne ezeket a jeleneteket eljátszani (a sorozatban) Lucyval, amit neki kell (hát első körben, nem nagyon szenvednék rohog.gif) és csak ennyi lenne, lehet megőrülnék. Persze, ezért is nem vagyok színész laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, csicsi20
2011. július 27. 01:08 #45
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.27. 00:58)
Ha minden igaz, az-az a srác, aki a Havaianas képeken is szerepel, igaz? think.gif Kép. 

Igen ő az a srác wink.gif

Idézet
Ami ezt a sorozatot illeti, nagy kitolás, hogy nem jelent meg több, HQ-ban, szerintem már nem is nagyon lesz sad.gif
Nem tudom, Ian biztos a lányok kedvence, én ehhez nem igazán értek, de, csak, ha megpróbálom elképzelni, hogy nekem kéne ezeket a jeleneteket eljátszani (a sorozatban) Lucyval, amit neki kell (hát első körben, nem nagyon szenvednék rohog.gif) és csak ennyi lenne, lehet megőrülnék. Persze, ezért is nem vagyok színész laugh.gif

Szerintem sem, de a remény hal meg utoljára és én még reménykedek benne. smileeee.gif
Igazából biztos megbeszélték a dolgokat mert Lucy is azt nyilatkozta, hogy jó barátok szinte már olyanok egymásnak mint a testvérek ezért könnyebben átlendülnek az ilyen dolgokon. Ez is bizonyítja, hogy jó színészek és képesek mindent nagyon jól eljátszani. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Boscorelli, csicsi20
2011. július 27. 01:09 #46
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.27. 00:43)
Iannel szép pár lettek volna, de sajnos nem így lett. Voltak találgatások, hogy randiztak, de akkor már együtt volt a barátjával így azok alaptalannak bizonyultak. smileeee.gif

Pedig ők tényleg összeillenek blush.gif Nembaj, a barátjával se rossz páros, azért ahogy én látom, Lucy jól választ smileeee.gif

Szerk: Igen, mindketten nagyon jó színészek, és nem csak ebben nyilvánul meg. smileeee.gif
Már csak egy óra és PLL thumbsup.gif
2011. július 29. 16:42 #47
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.07.27. 00:14)
Igen kb. 3 éve, de volt olyan is amikor különmentek majd megint összejöttek. David az eddigi legismertebb, de a mostani barátja is ismert, de a többiekről nem lehet tudni semmit. smileeee.gif


Ismert a mostani barátja? Én ahogy nézem a képeket, sehogy sem ismerős nekem think.gif De szerintem jobb pasi, mint David blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. július 29. 16:50 #48
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.29. 16:42)
Ismert a mostani barátja? Én ahogy nézem a képeket, sehogy sem ismerős nekem  think.gif De szerintem jobb pasi, mint David  blush.gif

Egy zenekarban gitározik és néha billentyűzik. Ezért írtam, hogy ismert az egy dolog, hogy mi nagyon nem ismerjük, de Amerikában ismertek és szerintem is jobban néz ki mint David. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Domcicc
2011. július 29. 16:54 #49
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (bertmccracken @ 2011.07.18. 04:53)
itt is énekel: http://www.youtube.com/watch?v=oGg2WY-YVUk
nagyon imádom, nem fogok kisregényt írni róla, na biggrin.gif

Eddig nem is tudtam, hogy Lucy énekesnő is. mellow.gif Mindegy, most már tudom laugh.gif Nagyon jó hangja van, én is nagyon szeretem. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2011. július 30. 20:54 #50
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok!

Haladok ám a sorozattal, becsületesen wink.gif

Épp most volt nem rég, hogy eltüntették Toby aktáját. Lucy-t itt nem igazán értettem. Az elégetés ellen határozottan tiltakozott, de a végén Ő dobta a vízbe biggrin.gif
Ez mivel volt jobb, akkor se értettem. rohog.gif
Amúgy fura, hogy eltűnt Ezra az életéből.

Hanna beszólásain meg mostanában nagyokat nevetek, nem tudom ide szabad-e írni, mert végül is, Ő nem Lucy, de jókat tud megnyilvánulni, nekem tetszik.

Amúgy eddig azt vettem észre, hogy 4-ük közül Ő a "legbohókásabb", ha fogalmazhatok így, mármint Hanna. Többiek kicsit komolyabbak, úgy értem, ritkábban vannak humorosabb dialógusaik. Nem? Vagy az is lehet, hogy én nézek félre mindent, és csak a lányokat figyelem rohog.gif
2011. július 31. 00:37 #51
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.30. 20:54)
Sziasztok!
Haladok ám a sorozattal, becsületesen wink.gif
Épp most volt nem rég, hogy eltüntették Toby aktáját. Lucy-t itt nem igazán értettem. Az elégetés ellen határozottan tiltakozott, de a végén Ő dobta a vízbe biggrin.gif 
Ez mivel volt jobb,  akkor se értettem. rohog.gif 
Amúgy fura, hogy eltűnt Ezra az életéből.
Hanna beszólásain meg mostanában nagyokat nevetek, nem tudom ide szabad-e írni, mert végül is, Ő nem Lucy, de jókat tud megnyilvánulni, nekem tetszik.
Amúgy eddig azt vettem észre, hogy 4-ük közül Ő a "legbohókásabb", ha fogalmazhatok így, mármint Hanna. Többiek kicsit komolyabbak, úgy értem, ritkábban vannak humorosabb dialógusaik. Nem? Vagy az is lehet, hogy én nézek félre mindent, és csak a lányokat figyelem rohog.gif


Egyetértek Hanna a legviccesebb, Spencer a legokosabb, Emily a legsportosabb és Aria a legszebb wub.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Boscorelli, Domcicc, bertmccracken
2011. július 31. 02:03 #52
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.31. 00:37)
Egyetértek Hanna a legviccesebb, Spencer a legokosabb, Emily a legsportosabb és Aria a legszebb  wub.gif


Ugyanígy gondolom én is meghajolo.gif wink.gif
Bár nekem Hanna is nagyon szimpatikus, mert van vicces oldala, tud komoly is lenni, pl. amikor az anyja bajba került anyagilag megvált néhány cuccától, hogy feltöltse a hűtőt, és a kiközösített fotós sráccal is emberileg bánik. Ez nagyon szimpatikus benne, plusz aranyos a mosolya blush.gif

Aria szerintem a legerősebb jellem négyük közül, nem sokan falaznának így az apjuknak, az anyjuk előtt, ebben biztos vagyok. Bár bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy miért nem mondta el az öccsének? Mármint, miután az anyja megkapta a levelet, utána már mindennaposak voltak a veszekedések, és az öccse többször is kérdezte, hogy mi van a szüleikkel.

Abban azért reménykedek, hogy az Ő karaktere fog változni még egy kicsit. Eddig, nekem kicsit szomorú, búslakodó lánynak tűnik. Persze, mindig megvan rá az oka, ez nem kérdés.
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2011. július 31. 02:07 #53
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Találtam egy új képet Lucyról, idén májusban készült róla, elvileg, egy Görögországi nyaraláson. Vagyis, a kép keltezése szerint akkor pont Görögországban volt, de a képhez nem mellékeltek ilyen jellegű szöveget szóval nem biztos, hogy ott készült.

Végül is, íme, szerintem nagyon aranyos rajta, bár, arra tippelek, hogy már ezt is láttátok blush.gif

http://iaro.3dmax.hu/images/2011/07/31/lucy2.jpg
8 felhasználónak tetszik: Twilight6, funny18, Domcicc, Alexis_0504, csicsi20, anna21, niiikiii, nicol bellox
2011. augusztus 16. 18:59 #54
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok ismét, jó nagy szünetet tartottunk blush.gif
Úgyhogy arra gondoltam, bemásolok egy interjút Lucy-val. Saját fordítás, és már régi is, még PLL előtti, de, hátha megtudtok belőle valami újat, vagy érdekes lesz, vagy ilyesmi wink.gif

Akkor találkoztam ezekkel a kérdésekkel, amikor még ismerkedtem vele, hogy ki is Lucy. wink.gif

Szóval akkor íme egy interjú Karen-nel rohog.gif

Hogyan kezdted színészi karriered?
Lucy: Igazából az énekléssel kezdtem, amikor fiatal voltam. Mindig énekeltem, és ez szép lassan a színészethez vezetett. Kaptam egy meghívást egy Memphisi ügynökségtől, majd megkértem anyukámat, hogy jöjjön velem Los Angelesbe. Ott volt egy ügynök, meghallgatásaim voltak, és a dolgok elkezdtek szép lassan történni.

Mi a legjobb/legrosszabb része a színészetnek?
Lucy: "Nagyon jó, hogy valaki más bőrébe bújhatsz, és valaki más lehetsz egy kicsit. És szeretek dolgozni sok különböző szereplővel. A legrosszabb az elutasítás. Ez nem vicces, de benne van a pakliban."

Milyen jövőbeli projektekben láthatunk Téged?
Lucy: "Szerepelek majd a Négyen egy gatyában második részében, amely augusztusban lesz látható. És szerepelek a Bionikban is." (Sorozat - csak egy pár részt élt meg) "És még van pár projektem függőben, de nem akarom elkiabálni a dolgot!"

Említetted, hogy az éneklés vezette a színészi pályára. Még mindig énekel, vagy már a színészetre összpontosít?
Lucy: "Igen, énekelek! Bár elég elfoglalt vagyok mostanában de van néhány új dalom."

Akkor hamarosan várhatunk egy zenei albumot?
Lucy: "Nincs tervbe véve, de határozottan akarom, a jövőben!"

Ki a legmenőbb celeb akivel már találkoztál?
Lucy: "Nagyon tetszett Michelle Ryan! Ő nagyon édes és tényleg igazán földhözragadt! Ő már egy ideje színészkedik, és adott nekem néhány tanácsot. És találkoztam egyszer Tom Hanks-szel."

Kivel szeretnél leginkább együtt dolgozni?
Lucy: "Imádom Meryl Streep-et! Szívesen játszanám az unokáját, vagy hasonló! És szeretem Rachel McAdams-et és Reese Witherspoon-t."

Milyen tanácsot adnál a jövőbeli potenciális színészeknek?
Lucy: "Csak győződj meg róla, hogy valóban ez-az, amit csinálni akarsz. Rengeteg ember van, akik azt mondják, hogy szeretnének színészek lenni, de sokkal nagyobb a nyomás, mint ahogy azt néhány ember kezelni tudja! Csak győződj meg róla, hogy szíved szerint ezt csinálnád, mert ha nem ez-az, amit legjobban szeretsz, akkor nem éri meg."

Vissza a 'Négyen egy gatyában 2' című filmhez. Mielőtt megkaptad a szerepet ismerted a könyvet vagy a filmet?
Lucy: "Igazából nagy rajongója vagyok a film első részének! A könyv első részét elolvastam, de a többit nem. Tisztában voltam a karakteremmel, és igazából nagy rajongója vagyok Alexis Bledel-nek, szóval izgatottan vártam, hogy eljátsszam a húgát."

A filmben, Effie, akit játszol, részben görög. Tanultál görögül a szerep kedvéért?
Lucy: "Igazából nem! Csak voltam Görögországban, ott vettük fel a film egyik jelenetét, így ott voltam 10 napig. Olyan volt, mint egy fizetett szabadság! Volt egy temetési jelenet Görögországban, de ez minden, nem tudok görögül."

Tetszett Görögország?
Lucy: "Imádtam. Gyönyörű szép, és az emberek igazán kedvesek."

Melyik a legemlékezetesebb pillanatod a forgatásokról?
Lucy: "Én nagy kutya rajongó vagyok, és mindenkinek volt egy kis kutyája a Bionika forgatásán, és mindannyian magunkkal vittük a kutyusokat, és ők randiztak!

Volt valaha kínos pillanatod forgatásokon?
Lucy: "A Bionika első részében hibáztam és elestem, mialatt forgattunk. Nagyon ciki volt."

Mi a véleményed a Hollywood-ról?
Lucy: "Azt hiszem, az utóbbi időben, rosszul cseng a neve, mert az emberek a bulvárlapoknak hisznek, de nem mindenki ilyen! Nem minden olyan őrült, mint amilyennek hangzik! Én nem akarnék itt lenni, ha nem ez lenne az, amit csinálni akarok."

Mindig mesésen nézel ki. Van valami tipped?
Lucy: "Semmi extra. Csak a szokásos. Minden este mosd meg az arcod. És mostanában sokat vagyok a napfényen. De ajánlom nektek vigyázzatok a bőrötökre!"

Mesélj nekünk egy kínos pillanatot csak úgy általában.
Lucy: "Valamilyen oknál fogva régen azt gondoltam ez kínos. Kórustag voltam, és körülbelül, amikor 10 éves voltam, volt egy hatalmas közönségünk, az egyik előadáson. Amikor véget ért, nem vettem észre, hogy a többiek már elmentek, és én ott maradtam a színpadon egyedül pár percig. Ez így rajtam ragadt, hogy kínos."

Ha egy lakatlan szigetre kerülnél, mi lenne az a három dolog, amit magaddal vinnél? (Élelmiszer és víz adott)
Lucy: "Vinném a kutyámat, az I-phoneomat (rohog.gif) és a mamámat. Ő mindig tudja, hogyan érezzem jobban magam"

Árulj el egy titkot!
Lucy: "Van egy szörnyű szokásom, néha rágom a körmöm."

Mi volt a legfurcsább dolog, ami a szádban volt? (rohog.gif rohog.gif)
Lucy: "Egyszer voltam egy étteremben, és halat ettem, de nem vettem észre, hogy terhes, és szóval... Volt egy csomó halikra a számban."

Hogy élnél túl egy krokodil támadást?
Lucy: "A száján állnék, és így nem tudna megharapni engem."

Mi a legnagyobb fóbiád?
Lucy: "Utálok repülni."

Mi az-az étel, ami nélkül nem tudnál élni?
Lucy: "Megszállottja vagyok hummus-nak. (gondolom egy amcsi valamiféle ennivaló). És a fagyasztott joghurtnak."

Van myspaced? Vagy hogyan léphetnek kapcsolatba veled a rajongóid?
Lucy: "Egy hivatalos honlapom van, ahová küldhettek kérdéseket, és én válaszolok."

Néhány kedvenc (ez is még az interjú része volt)

Cukorka - Svéd hal
TV show - American Idol és Jóbarátok
Honlap - youtube (like beer.gif)
Könyv - Komfortos mennyország
Zenekar - Rascal Flatts, Paramore, Colbie Callait
Virág - rózsák
4 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, csicsi20, nicol bellox
2011. augusztus 16. 19:33 #55
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Most jut eszembe, hogy ezt még nem linkeltem be. funny-nak már elküldtem anno régen (bár szerintem Ő már előttem ismerte), amikor még nem volt topik, de most úgy gondoltam, hogy ezt is belinkelem beer.gif
Ez-az egyik legjobb Lucy interjú, vicces, és tetszik, ahogy nevet blush.gif

4 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, csicsi20, nicol bellox
2011. augusztus 16. 19:34 #56
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Gondolatolvasó vagy ohmy.gif Pont ma gondoltam rá, hogy fel kéne éleszteni a topikot, csak ürügyet kerestem laugh.gif
Köszi ezt az interjút, bár ismerős meg régebbi, de azért még nagyon hasznos, főleg azoknak, akik nem ismerik annyira Lucyt! beer.gif

Csak, hogy én is jöjjek valamivel:
Azt nem tudom, tudjátok-e, vagy szoktátok-e nézni, de az egyik rendezője a PLL-nek, Norman Buckley, szokott kirakosgatni twitterre képeket a forgatásról szinte napi rendszerességgel. Ami nekem Lucyról legutoljára nagyon tetszett, az a Holly-val közös képe, annyira aranyosak smileeee.gif Külön tetszik, hogy nem a színészek neveit írják a székekre, hanem a karaktereikét.
(És persze az iPhone elmaradhatatlan kellék a kezükből biggrin.gif )
http://i827.photobucket.com/albums/zz191/Domcicc/lucyholly_norbucktwitter.jpg
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18, DisneyFans, csicsi20
2011. augusztus 16. 19:52 #57
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 19:34)
Gondolatolvasó vagy ohmy.gif Pont ma gondoltam rá, hogy fel kéne éleszteni a topikot, csak ürügyet kerestem laugh.gif 
Köszi ezt az interjút, bár ismerős meg régebbi, de azért még nagyon hasznos, főleg azoknak, akik nem ismerik annyira Lucyt! beer.gif 
Csak, hogy én is jöjjek valamivel:
Azt nem tudom, tudjátok-e, vagy szoktátok-e nézni, de az egyik rendezője a PLL-nek, Norman Buckley, szokott kirakosgatni twitterre képeket a forgatásról szinte napi rendszerességgel. Ami nekem Lucyról legutoljára nagyon tetszett, az a Holly-val közös képe, annyira aranyosak smileeee.gif Külön tetszik, hogy nem a színészek neveit írják a székekre, hanem a karaktereikét.
(És persze az iPhone elmaradhatatlan kellék a kezükből biggrin.gif )

Én ismerem őt mert hatalmas nagy twitterező vagyok. biggrin.gif Aranyosak bár nekem az Iannal közös képek is tetszenek és persze a mobil és a laptop sosem marad el a pihenésből. rohog.gif
Hogy én se maradjak ki az újból így elhoztam az egyik friss és kedvenc videómat. Természetesen már animáció is készült beleőle _nevet.gif
Hazel?! I Said Brown that's like... not the same. LOL rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Domcicc
2011. augusztus 16. 20:07 #58
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 19:34)
Gondolatolvasó vagy ohmy.gif Pont ma gondoltam rá, hogy fel kéne éleszteni a topikot, csak ürügyet kerestem laugh.gif


Bizony rohog.gif
Én is gondolkoztam már rajta, hogy írok, de mégse írhatok minden PLL rész után, amit megnézek, mert annak van külön topikja. És ezután jött ez-az ötlet, és gondoltam, megpróbálom megtalálni újból ezt az interjút, és sikerült.

Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 19:34)
Köszi ezt az interjút, bár ismerős meg régebbi, de azért még nagyon hasznos, főleg azoknak, akik nem ismerik annyira Lucyt! beer.gif


Szívesen. Hát tényleg régi, ez igaz, de arra gondoltam, hátha még nem olvastátok wink.gif Egyébként hasonlítunk Lucyval, én se szeretek repülni, nekem is az a legnagyobb fóbiám. Nem szeretem a túl nagy magasságot blush.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 19:34)
Csak, hogy én is jöjjek valamivel:
Azt nem tudom, tudjátok-e, vagy szoktátok-e nézni, de az egyik rendezője a PLL-nek, Norman Buckley, szokott kirakosgatni twitterre képeket a forgatásról szinte napi rendszerességgel. Ami nekem Lucyról legutoljára nagyon tetszett, az a Holly-val közös képe, annyira aranyosak smileeee.gif Külön tetszik, hogy nem a színészek neveit írják a székekre, hanem a karaktereikét.
(És persze az iPhone elmaradhatatlan kellék a kezükből biggrin.gif )


Én nem ismertem még, nincs twitterem. Köszi meghajolo.gif
Piper, akarom mondani Holly nem változott semmit, ugyanolyan most is még, mint anno a Charmedben. Elragadóak így ketten együtt. Kicsit tényleg olyanok, mint anyja-lánya smileeee.gif

Idézet (funny18 @ 2011.08.16. 19:52)
Hazel?! I Said Brown that's like... not the same. LOL rohog.gif


Jó kis videó. De tipikus egyébként rohog.gif Nekünk pasiknak a türkizkék is zöld, nem nagyon használunk ilyeneket, hogy hazel?! laugh.gif Csak egyszerűen barna. Ian jól mondta beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, csicsi20
2011. augusztus 16. 20:41 #59
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.08.16. 19:52)
Én ismerem őt mert hatalmas nagy twitterező vagyok.  biggrin.gif

Profilomon ott a twitterem, nyomj már egy followt rohog.gif Mondjuk én nem vagyok hatalmas twitterező, de mindennap felnézek, csak nem mindig írok, mert akikkel tudnék ott beszélni, azokkal msn-en kommunikálok általában rolleyes.gif
Idézet (funny18 @ 2011.08.16. 19:52)

Hazel?! I Said Brown that's like... not the same. LOL rohog.gif

Ez a legjobb része _nevet.gif
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.16. 20:07)
Egyébként hasonlítunk Lucyval, én se szeretek repülni, nekem is az a legnagyobb fóbiám. Nem szeretem a túl nagy magasságot blush.gif

Körbe buszozhatnátok együtt az államokat biggrin.gif
Igen, Holly nem sokat változott ezalatt a pár év alatt, és jó volt a castingos, mikor őket választotta ki erre a két karakterre. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18, csicsi20
2011. augusztus 16. 22:30 #60
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 20:41)
Körbe buszozhatnátok együtt az államokat biggrin.gif


Nem sokáig jutnánk rohog.gif Mondanám neki, hogy én Lucyzni akarok, nem buszozni _nevet.gif
Bocsi, képtelen voltam kihagyni pardon.gif

Idézet (Domcicc @ 2011.08.16. 20:41)
Igen, Holly nem sokat változott ezalatt a pár év alatt, és jó volt a castingos, mikor őket választotta ki erre a két karakterre. blush.gif


Igen, szerintem is jól választották meg a Holly-Lucy párost. Tényleg olyan hatást keltik, pl. ezen a képen is, mintha valódi anya-lánya kapcsolat lenne köztük. Pedig csak a sorozatban van. Egyébként is Lucy mamája a legszimpatikusabb nekem. Shay és Troiané még nekem is túl keményvonalas, Ashleyé pedig szimpatikus ugyan, mert sok mindent megtesz a lányáért, de mégis Holly a kedvenc anyuka, ő a legaranyosabb. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, csicsi20
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok