Bye Bieber, Hey Grimmie
2011. augusztus 01. 10:43
#41
engem nem érdekel hány tinisztár lesz még ismert .Én mindig szeretni fogom Justint
A csaj amúgy egész szó
2011. augusztus 01. 10:46
#44
|
|
L.A. SzaSzyvisszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 11.03.06. Hozzászólás: 130 Csatolások: 0 Azonosító: 146755 offline
|
Ez a kis Christina senki..-.-"
Csak álmodni mer az olyan életről ami Justinné
Justinhoz képest egy nagy nullaa!!
Én mindig szeretni fogom Justin Biebert <3...:$
Csak álmodni mer az olyan életről ami Justinné
Justinhoz képest egy nagy nullaa!!
Én mindig szeretni fogom Justin Biebert <3...:$
1 felhasználónak tetszik:
CsokisMuffin
2011. augusztus 01. 10:47
#46
|
|
Zsuviii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.24. Hozzászólás: 1386 Csatolások: 51 Azonosító: 110782 offline
|
Hát szépen énekel, de nem hiszem, hogy csupán a másolásból nagy ember lehet belőle. Szép, szép. De ezek (legalábbis amiket néztem, mint híres személyek dalai voltak) nem a sajátjai, én szívesebben hallgatnék saját szerzeményeket, és nem más dalaival villognék. :$
2011. augusztus 01. 10:48
#48
|
|
Roxxy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.20. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 83 Azonosító: 145846 offline
|
Jobb Biebernél(mondjuk nála a egy a vajúdási fájdalmai miatt nyávogó incifinci is jobb).Nem nagy eresztés a Find me,de egyszer meg lehet hallgatni
Kicsit hallgatgattam a dalait és a Not Fragile valamivel jobb szerintem.
Aztán az Unfogivable jött.Valamire nagyon hasonlít,de nem tudom,hogy mire.Eddig ez a legjobb tőle.
Most nézzük az Ugly c.dalt!Az eleje jó.Kicsit olyan "amerikai film-betétdala "kategória...Nekem ez nem elég populáris,sem rockos.
A Liar Liar nem rossz,valami érzést ki is vált belőlem.Az 5.dal,ami valami végre,bár az a valami is nagyon kevés.
Katy Perry E.T-je mondjuk tetszik tőle.A Price Tag meg jobb tőle,mint Jessie J-től.Lady GaGa Bad Romance-jéből Dead Romance-et csinált.Nekem ez nem jött be.Rihanna Unfaithful-ja sokkal jobb.Ez meglepő.
Úgy látszik a lassabb dalok mennek jobban neki.Shontelle Impossible c.dala jól illek a hangjához,bár kicsit nehezen megy neki így is.
:(Azt hiszem abbahagyhatjuk a kalandozást.Nem lesz a kedvencem,bár annyira azért nem rossz.Az érzései nem jönnek át. Talán pár év gyakorlás után az is meglesz
..
Kicsit hallgatgattam a dalait és a Not Fragile valamivel jobb szerintem.
Aztán az Unfogivable jött.Valamire nagyon hasonlít,de nem tudom,hogy mire.Eddig ez a legjobb tőle.
Most nézzük az Ugly c.dalt!Az eleje jó.Kicsit olyan "amerikai film-betétdala "kategória...Nekem ez nem elég populáris,sem rockos.
A Liar Liar nem rossz,valami érzést ki is vált belőlem.Az 5.dal,ami valami végre,bár az a valami is nagyon kevés.
Katy Perry E.T-je mondjuk tetszik tőle.A Price Tag meg jobb tőle,mint Jessie J-től.Lady GaGa Bad Romance-jéből Dead Romance-et csinált.Nekem ez nem jött be.Rihanna Unfaithful-ja sokkal jobb.Ez meglepő.
:(Azt hiszem abbahagyhatjuk a kalandozást.Nem lesz a kedvencem,bár annyira azért nem rossz.Az érzései nem jönnek át. Talán pár év gyakorlás után az is meglesz
2011. augusztus 01. 10:50
#49
|
|
Norczi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 590 Csatolások: 230 Azonosító: 130617 offline
|
Én sokkal jobban szeretem Biebernél.És aki azt irja,hogy Christina egy senki? Jöjjön már rá ,hogy ő még nagyobb senki ugyhogy...Ám a Liar Liar nagyon jó,kedvencem tőle, youtubeon régota hallgatom a feldolgozásait:)
2011. augusztus 01. 10:51
#50
ma már mindenből versengést hoznak ki...
1 felhasználónak tetszik:
CsokisMuffin
2011. augusztus 01. 10:52
#51
|
|
Zsuviii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.24. Hozzászólás: 1386 Csatolások: 51 Azonosító: 110782 offline
|
Na most hallgattam a dalát, ami sajátja...Nem rossz, de inkább nem sztárolnám még egyenlőre fel Justin mellé...
1 felhasználónak tetszik:
CsokisMuffin
2011. augusztus 01. 10:53
#52
|
|
Lora28visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 126 Csatolások: 0 Azonosító: 126445 offline
|
Hát szerintem csak utánozni akarja JB-t.
1 felhasználónak tetszik:
CsokisMuffin
2011. augusztus 01. 10:56
#54
|
|
cyelovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.27. Hozzászólás: 210 Csatolások: 0 Azonosító: 139664 offline
|
Szerintem Justin is nagyon jó
Nem értem mért kell mást le nézni -.-
Nem értem mért kell mást le nézni -.-
1 felhasználónak tetszik:
CsokisMuffin
2011. augusztus 01. 10:57
#55
Én megnéztem az összes cover-jét és nagyon jó hangja van, bár sztem a webkamerás videókon jobb a hangja mint a saját videóklipjében, számaiban
2011. augusztus 01. 10:59
#56
Mind2 tehetséges, és Christina-nak nagyon jó hangja van.
2011. augusztus 01. 11:02
#57
|
|
FuNkYpUnKy27 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 603 Csatolások: 4 Azonosító: 125109 offline
|
Nekem ránézésre is sokkal szimpibb mint justin, és a hangja is jobb
2011. augusztus 01. 11:02
#58
|
|
PankaaFruit |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.13. Hozzászólás: 525 Csatolások: 94 Azonosító: 138629 offline
|
Húúha..érdekes cikk...am sztem elfér egymás mellet két ilyen..Selena és Miley is megfér egymás mellet két teljesen különböző világban..
2011. augusztus 01. 11:06
#60
|
|
Janiedreamer ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 6051 Csatolások: 43 Azonosító: 142376 offline
|
Imádom Christina Grimmie-t! Annyira tehetséges
Gyönyörű, erőteljes hangja van. Néha, mikor énekel kicsit Miley Cyrus jut eszembe. De tényleg nagyon jó. Érdemes megnézni a youtube videóit.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

