Christina Grimmie-t valószínűleg mindenki zeldaxlove64 néven ismeri a YouTube-videómegosztó oldalon. Azonban a 17 éves, elképesztően tehetséges lány most végre egyenesbe hozta karrierjét.
A teljes cikkhez kattints ide!
Bye Bieber, Hey Grimmie
2011. augusztus 01. 10:07
#2
Azt nem is tudtam, hogy Justin is ilyenből lett híres.
2011. augusztus 01. 10:11
#6
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
hát,azért justin mögött áll kűzdés,mégha usher be is segített neki,bár nem hiszem,hogy ez az új lány le tudná utánozni.hasonlóság lehet,de ott van mondjuk justin timberlake felfedezettje,esmée denters.őt annyira nem figyelem,de ő is úgy indult,ahogy justin és mégsem lett ˝lesöprés˝ vagy micsoda.justinnak azért csökkenhetett a népszerűsége,mert selenaval kamuzik az egész világnak,amit szerintem nemsok fanja néz jó szemmel,ez egyértelmű.
2011. augusztus 01. 10:11
#7
"Christina Grimmie-t valószínűleg mindenki zeldaxlove64 néven ismeri a YouTube-videómegosztó oldalon."
Soha életemben nem hallottam még erről a csajról
Soha életemben nem hallottam még erről a csajról
2011. augusztus 01. 10:14
#11
|
|
andicska98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.22. Hozzászólás: 421 Csatolások: 3 Azonosító: 153596 offline
|
Ennek a lánynak nagyon gyönyörű hangja van.Bizok abban,hogy ténylek Bye Bieber lesz ebből:)
2011. augusztus 01. 10:15
#12
Véleményem szerint nem elég, hogy valakinek hangja legyen. Meghallgattam ezt a zenét. Egy tingli-tangli semmilyen zene számítógépes közreműködéssel. Úgy látszik a világ megint szült egy ilyen előadót, de minek? Úgy látszik nincs még elég belőlük.
2011. augusztus 01. 10:19
#15
|
|
krysztyna96új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.10. Hozzászólás: 30 Csatolások: 0 Azonosító: 146985 offline
|
Imádom Christinat <3. Sokkal,de sokkal jobb Biebernél.
2011. augusztus 01. 10:20
#16
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
amúgy a lány hangja nem nagy durranás szerintem.meghallgattam most az egyik dalát,és csak egy dolog jutott eszembe:selena gomez disney nélkül.szerintem nem lesz olyan sikeres,nálam legalábbis biztosan nem.selenatól a falat kaparom,ezt a lányt pedig csak egy ugyanolyan tucatsztárnak tartom.
2011. augusztus 01. 10:20
#17
|
|
ashleydarkvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.05. Hozzászólás: 182 Csatolások: 1 Azonosító: 154731 offline
|
miért kel folyamatosan csesztetni Biebert.
2011. augusztus 01. 10:22
#20
Christinának sokkal jobb hangja van, mint Biebernek. Én szoktam nézni a videóit a YouTube-on, mindegyiken olyan szépen énekel.
Neki tényleg van ehhez tehetsége.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:



