Starity

A valódi Disney sztárok!

74 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 08. 19:56 #541
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Előre mondom, hogy hosszú lesz. Aki utál olvasni, az bele se kezdjen;

Idézet
Tudod mi a baj? Hogy kalapot lehetne emelni ezeknek az okos embereknek, akik ezt csináljhák, nézd meg, gazdagok és tényleg szédítikk az embereket ezzel a hülyeséggel, és tudod mi a gáz? Sokan be is dőlnek neki, akármit tesznek. Engem szerencsére elkerülnek az ilyen emberek, szerintem jobb is, mert eléggé éllel a hangomban írok utána vissza, ha próbálnak valamilyen olcsó mesét beadni nekem a Selena fanok. Egyébként már nem ez volt az első, hogy hallom, hogy azért szóljátok le Selenát, mert féltékenyek vagytok rá. Mi ez?  Soha nem lennék féltékeny egy ilyen emberre, mint ő, mert az érdekkapcoslatából tartja fent a hírnevét, hogy kb full nem is szerelmesek, ezt még egy vak is simán észreveszi - a másik pedig, hogy egyszeren képtelen vagyok felfogni, még most is, hogy mi a jó abban, hogy Selena őrült fan vvagyok. Ez számomra örök rejtély, nem csak amiatt, hogy nem vagyok hajlandó időt és energiát szánni arra, hogy mindent alaposan végig gondolják, mert pont nem Justin és Selena kapcsolata lesz, amely elalvás előtt eszembe jut, és gondolkodok rajta rengeteg. Egyébként okos volt, aki rájött erre, hogy miből lehetne pénzt csinálni - például párnákból, üdítőkből, chipsből, füzetből, minden, ami egy normális élethez elengedhetetlen, és meg fogják venni a kislányok, akiknek példaképük Selena. Számomra az is rejtély, hogy Selena miért is példakép sok kislány számára. Én akit példaképnek tudnék javasolni, Angelina Jolie... Ha azt mondja valaki, hogy olyan szeretne lenni, mint ő, megértem - bár jónéhány furcsa nézéssel, mert minden ember úgy egyedi, ahogy van, nem pedigúgy, hogy kihez szeretne haosnlítani. De Selena mit tett szért, hogy dícséretreméltó és példaképp lehessen? Még azt sem mondanám, hogy szép és, hogy mindenki rá akarna hasonlítani külsőre, az pedig hogy emberileg, amelyet láttam képekből, nem túl nagy szám.

Engem sem befolyásolnak ezek a tucatsztárok, sem az elvetemült rajongóik. Engem is sok Selena imádó akar mindenféle hülye indokokkal meggyőzni. Csak rossz embert fogtak ki, mert én nem vagyok vevő az ilyesmikre. Na, de az sem semmi, amikor azt írják a hozzászólásukba, hogy húzzak el ide-oda-amoda. Sokszor kis pisisek, és mégis jár az a pici szájuk. Az sem utolsó, amikor leveleket írogatnak a másiknak, és mindenki elmehet az édes anyucikájába. Ez is csak az intelligencia hiányát mutatja. Az meg egy más téma, hogy a szülők, hogy nevelik fel a gyermeket. Nos, engem nem úgy neveltek, hogy ismeretlen emberekkel, főleg nem jó pár évvel idősebbekkel úgy beszéljek, mintha a kutyáim lennének. A nagymamám igen konzervatív nevelésben részesült, ezáltal édesanyám és én is. Ha tiszteletlen voltam az egyik ismerősünkkel, nem kis szidást kaptam. Nem vagyok szülő, de abban biztos vagyok, hogy nem kis felelősséggel jár egy gyermek felnevelése. A féltékenységről; Most legyünk féltékenyek egy olyas valakire, aki egész világ előtt megjátssza magát? Mindenkivel összeszűri a levet, csak azért, hogy minél többször legyen a címlapon, illetve róla szóljon a bevezető cikk. Most irigykedjek a "szépségére"? Lehet, hogy nincs olyan édi-bédi babapofim, de talán, sőt biztos vagyok benne, hogy belűről szebb vagyok.

Idézet
Én most szavaztam a TCA-n, minden kategóriában, és egyedül Emma Stone győzött, akit szerettem volna  Szóval áh... ha még KCA lenne, megérteném, hogy a sok 8 éves szavazna Dzsásztinkára meg Szelenítára, de egy tinidíjátadóra is befészkelték magukat a kis taknyosok?


A Teen Choice Awards azon díjátadók egyike, amelyekre nem lehet sokat adni. Értem ezt arra, hogy óvodások odaülnek az internet elé, meglátják a kedvencük nevét, és egyből arra szavaznak. Igaz olvasni sem tudnak még, csak a példakép nevét ismerik fel úgy ahogy, de csak rákattintanak a "vote" gombra. Erről szól a TCA, semmi másról. Amin a legjobban kiakadtam, hogy Selena Gomez megnyerte a "Legszexibb nő" és a "Legjobb sorozatsztár (vígjáték)" kategóriát. Szexi? Női szemmel biztosan nem. Legjobb sorozatsztár? Semmi tehetsége. Vihog össze-vissza, idétlenkedik. Az ilyen ne nevezze magát színésznőnek.

Idézet

Észrevettétek, hogy az ilyen dizni imádók helyesírása kritikán aluli?

Bella Thorne diszlexiás. Olvassuk, látjuk sok helyen. Én általában senkit sem szoktam lesajnálni, mert nekem sem lenne jó, Meg amúgy is, nem halálos betegség. Újra kell tanulnia gyakorlatilag újra olvasni, sokaknak még írni is. De Bella mit csinál? Azt nyilatkozza, hogy nem szégyelli, de nem is fogja fejleszteni magát, mert a színészethez úgysem kell az olvasás. Innen látszik, hogy mennyire éretlen. És sokan őt tekintik példaképet. Őszintén, egy 14-15 éves fruskát? Az ilyen meggondolatlan nyilatkozatokból tanul a sok kicsi. Szerintem az egyik oka annak, hogy leszarják a tanulást. A másik, hogy sok sztár pedig tele helyesírási hibákkal írogat Facebookra, Twitrerre.

Idézet
Egyébként miért lép fel ilyen sok díjátadón Szelena? A People's Choice Awardson is fellépett, most meg a Teen Choice Awardson is. Mit várnak? Hogy jobb lesz a hangja? Mert ez már nem lesz jobb, csak minket kínoznak vele.

Volt szerencsém megnézni, hogy mit produkál élőben. Nekem röhögnöm kellett, komolyan. Pedig azt hittem sírni fogok. Komolyan, ha nincsenek a vokalisták, akkor Selena még ennél is jobban lebőg. Mondjuk ennél jobban már hova. A sok ostoba meg azt hiszi, hogy Sellyke milyen fantasztikus hanggal van megáldva. Persze, mert még nem hallottak Paul Anka, vagy nem kell olyan messzire mennünk, Christina Aguilera koncertet. És innentől kezdődnek a problémák. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz a jövő generációjával.

Idézet
Én csak azért örülök Szeleníta lemezének, mert Pixie is dolgozott rajta. Vagyis annak nem örülök, hogy Pixie írt neki egy dalt, de Szeleníta ismert (a maga szintjén ugyebár  ), és így Pixie neve több helyre eljuthat, így talán a munkásságát is megismerhetik  De én is agyf_szt fogok kapni, ha közös videoklipet csinálnak 

Én úgy vagyok vele, hogy Pixie inkább maradjon kevésbé ismert, minthogy tömegszar sztárokkal énekeljen duettet. Pixie nem érdemli meg, hogy beskatulyázzák tucatnak. Kár lenne a tehetségéért. Selena csak lerontaná őt...

Idézet
Türelem rózsát terem. De hamarosan bajátom, hamarosan  (Főleg, hogy felhagy az énekléssel )

Nem fog az olyan könnyen menni, van olyan érzésem. Nem hinném, hogy felhagy az énekléssel (pedig mindenki számára ez lenne a legjobb), tovább fog minket boldogítani. A másik, ha meg is tenné ezt a nagy lépést (ami az emberiség javára szolgálna), akkor is mindig valamivel fent fog lenni a címlapon, legfeljebb odalöki a pletykalapoknak, hogy "Az én Justinom péniszmérete..". Justinka meg örülhet a hatalmas nagy pofájának.
6 felhasználónak tetszik: prézli, UnhappyMeals, DreamerGirl, Szancsu, An_d_a, kriszti03
2011. augusztus 08. 20:00 #542
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.08. 19:56)

Bella Thorne diszlexiás. Olvassuk, látjuk sok helyen. Én általában senkit sem szoktam lesajnálni, mert nekem sem lenne jó, Meg amúgy is, nem halálos betegség. Újra kell tanulnia gyakorlatilag újra olvasni, sokaknak még írni is. De Bella mit csinál? Azt nyilatkozza, hogy nem szégyelli, de nem is fogja fejleszteni magát, mert a színészethez úgysem kell az olvasás. Innen látszik, hogy mennyire éretlen. És sokan őt tekintik példaképet. Őszintén, egy 14-15 éves fruskát? Az ilyen meggondolatlan nyilatkozatokból tanul a sok kicsi. Szerintem az egyik oka annak, hogy leszarják a tanulást. A másik, hogy sok sztár pedig tele helyesírási hibákkal írogat Facebookra, Twitrerre.

Én a rajongókról beszéltem, de whatever.
1 felhasználónak tetszik: gwenamy
2011. augusztus 08. 20:03 #543
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (prézli @ 2011.08.08. 20:00)
Én a rajongókról beszéltem, de whatever.

Én meg arról, hogy miért is tojnak a tanulásra, és a helytelen helyesírásra. Mert ilyen jó példaképeik vannak. Teljes mértékben megértettem, hogy mit írtál, de úgy látszik én nem fejeztem ki jól magam.
2011. augusztus 08. 20:05 #544
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.08. 20:03)
Én meg arról, hogy miért is tojnak a tanulásra, és a helytelen helyesírásra. Mert ilyen jó példaképeik vannak. Teljes mértékben megértettem, hogy mit írtál, de úgy látszik én nem fejeztem ki jól magam.

Jaa... Most már vágom! Oké, nem szóltam semmit.
2011. augusztus 08. 20:22 #545
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Na igen, valami idióta botránnyal jön a szelike meg az ő bíbörje és mindjárt felkapja a média. Amúgy meg azt utálom mikor leszapulok valami celebet, akkor jön valami elvetemült tapló rajongója aki elkezdi: "hogy képzeled azt, hogy őt bántod? mad.gif mit tettél le az asztalra te kocsög?"
Ez velem előfordult pár magyar mémekkel foglalkozó oldalon, ahol viccet csináltak pár VV-s genetikai hulladékból, aztán a kommentekben is mindenki oltotta az illetőt, köztük én is, és akkor valami IQ-szintű egyén benyögte ezt.
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, LittleVampire, DreamerGirl, Thora_90, An_d_a
2011. augusztus 08. 20:37 #546
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
Mielőtt valaki még a nevem miatt azt hinné,hogy szeretem Selenát leírnám,hogy a "tehetsége" egyenlő a nullával.Se hangja,se színészi tehetsége most már én is teljesen belátom és egyre jobban utálom őt.Jó ötletnek tartom ezt a témát mert mostanában egyre több emberre használják a "sztár" szót és az igazán tehetséges színészek vagy akár énekesek mind elfelejtődnek.Mert manapság csak az a menő,ha agyon van javítva a hangod és nulla értelemmel rendelkező sorozatokban/filmekben szerepelsz.Azt is nevetségesnek tartom,hogy egyáltalán a Disney szót használják magukra..lehet,hogy velem van a baj,de nekem a Disneyről a Donald kacsa és hasonló mesék jutnak eszembe.Nem a mostani agyon istenített emberkék.Egyedül Demit tartom valamire mert belé legalább szorult tehetség.A másik dolog amitől pedig a falra mászom,hogy a tízen akárhány éves kisgyerekre olyan sminket dobnak,hogy az ember 16-nak mondaná őket.Miért nem lehet felfogni,hogy még nem valók színésznek?!
6 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, gwenamy, DreamerGirl, Thora_90, An_d_a, kriszti03
2011. augusztus 08. 20:53 #547
- törölt felhasználó -    
Már láttam, hogy többször leírtátok, hogy Walt Disneyt szeretitek, de a Disneyt nem. Ezt hogy értitek? Walt Disney az alapító, aki egy rakás Oscart kapott a filmjeiért, és gondolom a nevén fut a bolt továbbra is, például a Karib-tenger kalózai is hozzájuk köthető. A Miley Cyrus vonal meg a Disney tévécsatornájának a sztárjai nem? Tehát velük konkrét élőszereplős filmek, mint anno Lindsay Lohannel nem készülnek.
2011. augusztus 08. 20:56 #548
gwenamy
gwenamy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.08.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 60359
Offline offline
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.08. 20:53)
Már láttam, hogy többször leírtátok, hogy Walt Disneyt szeretitek, de a Disneyt nem. Ezt hogy értitek? Walt Disney az alapító, aki egy rakás Oscart kapott a filmjeiért, és gondolom a nevén fut a bolt továbbra is, például a Karib-tenger kalózai is hozzájuk köthető. A Miley Cyrus vonal meg a Disney tévécsatornájának a sztárjai nem? Tehát velük konkrét élőszereplős filmek, mint anno Lindsay Lohannel nem készülnek.


Hannah Montanánál és hasonló baromságoknál a Disney csak társtulajdonos és a forgalmazó. Csak a nevüket adják a dolgokhoz és népszerűsítik őket, mint a sajátjuk. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: BarcaFan, Thora_90, prézli, An_d_a, VastagTamásfan
2011. augusztus 08. 20:59 #549
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Elég illetlen, hogy nem mondtam azelőtt semmit, mielőtt ideírtam, ezért bocsánat. Utálom szinte az egész Disney-bagázs, ha lehet akkor csatlakozok. És végre van egy újabb értelmes topic.

Elnézést, ha valakit megsértek a véleményemmel. Hosszú lesz.
Utálom a Disney-t. Megvan csatornán, régen néztem - olyan 8-9-10 éves koromban. 14 éves fejjel ostobaságnak tűnik, de ez van. Azóta megundorottam tőle. És a sztárjai nagy részétől is. (Csak Ashley Tisdale, Zac Efron és Demi Lovato innen a tehetségesek számomra. Ők igazi egyéniségek.)

És ha már egyénsiégnél, tehetségnél járunk; Selenát mióta nevezzük annak? Már elnézést, de szerintem ez jogos kérdés. (Bevallom először kedvencnek jelöltem, de aztán kitöröltem a hangja miatt - meghallotam élőben.) Minden mondat, szó, amit a száján kiejt mű, átlátszó és a szájába van rágva. A Biebberel való kapcsolta: reklámfogás. Ugyan, mióta létezik olyan, hogy két szupersztár pont a karrierjük csúcsán találkoznak, jönnek össze, majd mindenki róluk beszél? Erre nekem ez az egyetlen példa. Tökéletesnek akarják beállítani, de nem az. Erre itt a Starity a legjobb példa, hogy csak az itteni fanokat mondjuk. Egyre többen vannak, egyre többen beszélnek rá, hogy szeressük, mert ő tökéletes, de még meg sem közelíti ezt a fogalmat számomra, inkább átlátszó. És ha egy rossz szót merészelsz mondani Selenára, akkor rögtön leharapják a fejedet és elküldenek melegebb éghajlatra - 9-10 évesen. Minden cikk róla szól, minden topicban ő a téma.
Pénzt akarnak csinálni mindenből, eladni a sztárokat. Régebben a szórakoztatás volt a legnagyobb szempont, ma a pénz. Mióta tartozik a sztár fogalmába, hogy eladod magad, majd mindent betanulsz amit mondtak neked? Mikor nincs saját egyediséged, és olyan külsőt kényszerítenek rád, amit nem is szeretsz? Miley Cyrus is ezen okok miatt lépett le, rá akartatták erőltetni a jókislány szerepét, aki tökéletes, pont úgy, mint Selenára - csak ebben az esetben bevállt a hamisság illúziója, több millió lány és fiú fejét szédítette el.

A sorozatok a katasztrofálisan agybomlasztó szintet ütik meg. Tiniknek megy tinikről, ebben mi az érdekes? A HM annak idején olyan felkapott volt, minden róla szólt, azóta hál' istennek lecsengett. A Weaverly Place se volt sokkal értelmesebb nála. És ezután jöttek az hülyébbnél hülyébb sorozatok, lásd: Peca-Tanya. blink.gif A zenéktől majd megőrültem.

Ez lenne szerény véleményem. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: hana001, Thora_90, Szancsu, An_d_a, kriszti03
2011. augusztus 08. 21:01 #550
- törölt felhasználó -    
Idézet (gwenamy @ 2011.08.08. 20:56)
Hannah Montanánál és hasonló baromságoknál a Disney csak társtulajdonos és a forgalmazó. Csak a nevüket adják a dolgokhoz és népszerűsítik őket, mint a sajátjuk.  mellow.gif


Ja értem. És akkor a Walt Disney alatt pedig az olyan dolgokat kell érteni, mint a 101 kiskutya meg stb. Gondolom Walt Disney keményen rácsapna az asztalra, ha még élne smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: LittleVampire, DreamerGirl, Thora_90, hana001, gwenamy, An_d_a, kriszti03
2011. augusztus 08. 22:41 #551
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.08. 21:01)
Ja értem. És akkor a Walt Disney alatt pedig az olyan dolgokat kell érteni, mint a 101 kiskutya meg stb. Gondolom Walt Disney keményen rácsapna az asztalra, ha még élne smileeee.gif

Most meg forog a sírjában.
4 felhasználónak tetszik: gwenamy, DreamerGirl, An_d_a, VastagTamásfan
2011. augusztus 08. 22:51 #552
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Dizni sztárok : tehetségtelen senkik!
Nem tudnak semmit, 0 tehetség, mégis egy csomóan odavannak értük. De mégis miért?
3 felhasználónak tetszik: gwenamy, DreamerGirl, prézli
2011. augusztus 08. 22:52 #553
gwenamy
gwenamy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.08.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 60359
Offline offline
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.08. 21:01)
Ja értem. És akkor a Walt Disney alatt pedig az olyan dolgokat kell érteni, mint a 101 kiskutya meg stb. Gondolom Walt Disney keményen rácsapna az asztalra, ha még élne smileeee.gif


Walt Disney alatt a régi klasszikusokat kell érteni, de mivel a név már egybe olvadt a sorozatokkal és filmekkel is, az ember hajlamos azzal emlegetni, hiszen a médiában is mindenhol Disneyként van feltüntetve.
Biztosan nem örülne, ha tudná, hogy mi lett a cége sorsa miután meghalt. Disneynek volt néhány nagyon híres mondása, amiért különösen fáj, hogy a családtagok hagyták szétesni a céget.

"I am not influenced by the techniques or fashions of any other motion picture company."

"I do not like to repeat successes, I like to go on to other things. "

"Or heritage and ideals, our code and standards - the things we live by and teach our children - are preserved or diminished by how freely we exchange ideas and feelings."

"We are not trying to entertain the critics. I'll take my chances with the public. "

Ez mind nagyon szép, de nem igaz manapság, sajnos sad.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Grace Benning
2011. augusztus 08. 22:56 #554
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Szerintem azért vannak sokan oda értük mert nem képesek a pici agyukkal azt felfogni hogy ez a népbutító média rájuk tukmál minden hülyeséget, és a kisebbek meg jobban hiszékenyek.
5 felhasználónak tetszik: prézli, ophely88, DreamerGirl, An_d_a, kriszti03
2011. augusztus 08. 22:58 #555
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (rachella @ 2011.08.08. 22:51)
Dizni sztárok : tehetségtelen senkik!
Nem tudnak semmit, 0 tehetség, mégis egy csomóan odavannak értük. De mégis miért?

Mert állandóan őket nézik, szimpatikusak a szerepük, és nem képesek meglátni, milyenek ők valójában.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, DreamerGirl, UnhappyMeals, VastagTamásfan
2011. augusztus 08. 23:03 #556
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Olyan jó szidni őket ebben a topikban. Hiányzott már az életemből, hogy kiadjam mindezt meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: ophely88, Szancsu, vampiregomez, UnhappyMeals, hana001, DreamerGirl, kriszti03, VastagTamásfan
2011. augusztus 09. 03:03 #557
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e véleményt ebbe a topikba, de aztán ahogyan haladtam előre az olvasásban, úgy döntöttem, igenis megosztom a gondolataimat az egész témával kapcsolatban. Először is szeretném leszögezni, hogy sem az utáljuk, sem a sztároljuk csapatba sem tartozom és közleményem célja sem a személyeskedés, kötekedés vagy bármi ehhez hasonló fogalom. Hozzászólásom célja inkáb tájékoztató jellegű lesz.

Először is, valóban Walt Disney volt az, aki létrehozta a vállalatot, de nem Ő volt az egyetlen Disney, akinek oly' sok mindent köszönhetünk. Hol van egy ember a támogató család nélkül például? És itt emelném ki Roy O. Disney-t, akinek legalább annyit köszönhetünk, mint Walt bácsinak. Most mindenki őszintén gondolkodjon el a következő kérdésen: hányan tudtátok például, hogy ők ketten hozták létre a Walt Disney Companyt? Igazából még számos ehhez hasonló kérdésem akad, melyek többségét irományom alatt valószínűleg fel is fogom tenni nektek.

Azzal sem értek egyébként egyet, hogy már Walt Disney halála után romlani kezdett volna a cég és maga a minőség, a színvonal. Azt az itt írok közül hányan tudják például, hogy a Dzsungel könyve az utolsó mese, amihez Walt Disney-nek köze van? Mert amely meséket a legtöbbször említetek, jóval Walt bácsi halála után, főleg a '90-es években készültek. Itt ki is emelnék két remek rendezőt, John Musker-t és Ron Clements-t, akiknek rengeteg klasszikust köszönhetünk. Tipikus John-Ron időszak beli mese például az Aladdin, a Herkules vagy a Kis hableány.

Azért néhány Disney mese fogalmat sem ártana tisztázni, ha már itt tartunk. Még a topik elején olvastam például a Warner Bros. által kitalált Tapsi Hapsit, a Nickelodeonos Spongyabobot vagy a Metro Goldwyn Mayer Tom & Jerry párosát.

A mai Disney mesék többsége egyébként még mindig ugyanolyan jó, mint elődeik - itt említeném például a Hercegnő és a békát - és egyáltalán nincs bennük több brutalitás, mint tíz-húsz évvel ezelőtti társaikban. Itt megemlíteném a Szépség és a szörnyeteg, illetve az Aranyhaj és a nagy gubanc közt lévő párhuzamot. Ugyanaz a késszúrás mindkét mesében, akkor a mai világban miért lenne dupla olyan kegyetlen, mint akkoriban?

Még egy mesére szeretnék "reagálni", és ez a Karácsonyi ének 3D-s változata, Robert Zemeckis feldolgozásában. Tény és való, hogy ez a mese nem kifejezetten gyerekeknek készült, ám számukra is tanulságos a mondanivalója. Charles Dickens örök klasszikusa amúgy sem tartozik a könnyebb darabok vagy a gyerekregények közé. Robert Zemeckis rendezte anno a Polar Expresst is, az is ugyanezzel a szörnyű animációval készült, mégis a története miatt sokan rajonganak érte. Igaz, a Polar Express nem Disney.

És akkor most ráténék arra, ami ezzel a topikkal kapcsolatban igazán foglalkoztat - és itt ezer meg egy kérdés kavarog a fejemben. Értem én, hogy jól esik kiadni a fáradt gőzt az antiknak, de nem értem, a klasszikusok kedvelői miért nem egy olyan című topikban társalognak, ami a rajongásra, nem pedig valamiféle gyűlöletre, ellenvetésre utal. Arra is nagyon kiváncsi lennék, hogy az itt írok közül hány embernek van a kedvencei között Walt Disney, vagy ezen topik megnyitása előtt hányan olvasták már a Milyen Walt Disney-s cuccaid vannak? című topikot.

Egyébként sokáig nem értettem, miért lett mindenkinek Walt Disney mesés avatarja. Most már értem. De még mindig van ami elgondolkodtat. És most jön az a rész, hogy mindenki tegye a szívére a kezét: Ha nincs ez a topik, hány embernek lenne Disney mesés avatara? Hány ember nosztalgiázna egy alapvetően békés topikban? Hány ember osztaná meg a saját Walt Disney-s cuccait egy olyan topikban, ami tavaly októberben nyílt és hányan néznék meg azokat a képeket, amelyek ezer éve fent vannak a fórumon - például Walt Disneyről - és ebben a topikban csak repostra kerültek?

Köszönöm mindazoknak, akik véleményem elolvasták. Remélem mindenki őszintén elgondolkodik az általam feltett kérdéseken és azon, jogosan tettem-e fel őket. Most így hirtelen ezeket szerettem volna leírni. Köszönöm a figyelmet!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, DreamerGirl
2011. augusztus 09. 10:12 #558
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (duracell @ 2011.08.09. 03:03)
Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e véleményt ebbe a topikba, de aztán ahogyan haladtam előre az olvasásban, úgy döntöttem, igenis megosztom a gondolataimat az egész témával kapcsolatban. Először is szeretném leszögezni, hogy sem az utáljuk, sem a sztároljuk csapatba sem tartozom és közleményem célja sem a személyeskedés, kötekedés vagy bármi ehhez hasonló fogalom. Hozzászólásom célja inkáb tájékoztató jellegű lesz.
Először is, valóban Walt Disney volt az, aki létrehozta a vállalatot, de nem Ő volt az egyetlen Disney, akinek oly' sok mindent köszönhetünk. Hol van egy ember a támogató család nélkül például? És itt emelném ki Roy O. Disney-t, akinek legalább annyit köszönhetünk, mint Walt bácsinak. Most mindenki őszintén gondolkodjon el a következő kérdésen: hányan tudtátok például, hogy ők ketten hozták létre a Walt Disney Companyt? Igazából még számos ehhez hasonló kérdésem akad, melyek többségét irományom alatt valószínűleg fel is fogom tenni nektek. 
Azzal sem értek egyébként egyet, hogy már Walt Disney halála után romlani kezdett volna a cég és maga a minőség, a színvonal. Azt az itt írok közül hányan tudják például, hogy a Dzsungel könyve az utolsó mese, amihez Walt Disney-nek köze van? Mert amely meséket a legtöbbször említetek, jóval Walt bácsi halála után, főleg a '90-es években készültek. Itt ki is emelnék két remek rendezőt, John Musker-t és Ron Clements-t, akiknek rengeteg klasszikust köszönhetünk. Tipikus John-Ron időszak beli mese például az Aladdin, a Herkules vagy a Kis hableány.
Azért néhány Disney mese fogalmat sem ártana tisztázni, ha már itt tartunk. Még a topik elején olvastam például a Warner Bros. által kitalált Tapsi Hapsit, a Nickelodeonos Spongyabobot vagy a Metro Goldwyn Mayer Tom & Jerry párosát.
A mai Disney mesék többsége egyébként még mindig ugyanolyan jó, mint elődeik - itt említeném például a Hercegnő és a békát - és egyáltalán nincs bennük több brutalitás, mint tíz-húsz évvel ezelőtti társaikban. Itt megemlíteném a Szépség és a szörnyeteg, illetve az Aranyhaj és a nagy gubanc közt lévő párhuzamot. Ugyanaz a késszúrás mindkét mesében, akkor a mai világban miért lenne dupla olyan kegyetlen, mint akkoriban?
Még egy mesére szeretnék "reagálni", és ez a Karácsonyi ének 3D-s változata, Robert Zemeckis feldolgozásában. Tény és való, hogy ez a mese nem kifejezetten gyerekeknek készült, ám számukra is tanulságos a mondanivalója. Charles Dickens örök klasszikusa amúgy sem tartozik a könnyebb darabok vagy a gyerekregények közé. Robert Zemeckis rendezte anno a Polar Expresst is, az is ugyanezzel a szörnyű animációval készült, mégis a története miatt sokan rajonganak érte. Igaz, a Polar Express nem Disney.
És akkor most ráténék arra, ami ezzel a topikkal kapcsolatban igazán foglalkoztat - és itt ezer meg egy kérdés kavarog a fejemben. Értem én, hogy jól esik kiadni a fáradt gőzt az antiknak, de nem értem, a klasszikusok kedvelői miért nem egy olyan című topikban társalognak, ami a rajongásra, nem pedig valamiféle gyűlöletre, ellenvetésre utal. Arra is nagyon kiváncsi lennék, hogy az itt írok közül hány embernek van a kedvencei között Walt Disney, vagy ezen topik megnyitása előtt hányan olvasták már a Milyen Walt Disney-s cuccaid vannak? című topikot.
Egyébként sokáig nem értettem, miért lett mindenkinek Walt Disney mesés avatarja. Most már értem. De még mindig van ami elgondolkodtat. És most jön az a rész, hogy mindenki tegye a szívére a kezét: Ha nincs ez a topik, hány embernek lenne Disney mesés avatara? Hány ember nosztalgiázna egy alapvetően békés topikban? Hány ember osztaná meg a saját Walt Disney-s cuccait egy olyan topikban, ami tavaly októberben nyílt és hányan néznék meg azokat a képeket, amelyek ezer éve fent vannak a fórumon - például Walt Disneyről - és ebben a topikban csak repostra kerültek?
Köszönöm mindazoknak, akik véleményem elolvasták. Remélem mindenki őszintén elgondolkodik az általam feltett kérdéseken és azon, jogosan tettem-e fel őket. Most így hirtelen ezeket szerettem volna leírni. Köszönöm a figyelmet!


szerintem ez a téma/topic igazából a dizni csatorna ellen irányul,legtöbben az ellen fejezzük ki a nemtetszésünket.(pl.szeleníta) akik ide írnak,azok őket soha nem szerették/kinőttek belőlük.ezért kerülhettek elő például walt disney meséi,mivel szerintem nemcsak én vagyok az az egy ember,aki sokkalta többre tartja azokat az álszentségnél és hasonló viselkedésnél.én személy szerint imádom a rajzfilmeket,amiket pedig ma kiadnak disney neve alatt,azok közül pedig elég kevés a jó,de amit a dizni csatornára tesznek,az idegesít engem a legjobban.
nekem walt disney nem tudom,hogy a kedvenceim között van-e,én tudom,hogy szeretem őt és a meséit,szóval nekem nem ez a legnagyobb problémám.
a disney-s avatart igazából véletlenszerűen találtam,mert a régi már a csatlakozásom óta kinn van,és már kezdtem unni.viccesnek találtam,mindenképpen mozgót szerettem volna,szóval ez jól jött ki.smileeee.gif
hát,szerintem amiket kérdeztél/írtál,arra mindenre válaszoltam(saját szemszögből,egyéni vélemény),gondolom ezért írtad ezt a hozzászólást ide.smileeee.gif
2011. augusztus 09. 10:15 #559
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (duracell @ 2011.08.09. 03:03)
Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e véleményt ebbe a topikba, de aztán ahogyan haladtam előre az olvasásban, úgy döntöttem, igenis megosztom a gondolataimat az egész témával kapcsolatban. Először is szeretném leszögezni, hogy sem az utáljuk, sem a sztároljuk csapatba sem tartozom és közleményem célja sem a személyeskedés, kötekedés vagy bármi ehhez hasonló fogalom. Hozzászólásom célja inkáb tájékoztató jellegű lesz.
Először is, valóban Walt Disney volt az, aki létrehozta a vállalatot, de nem Ő volt az egyetlen Disney, akinek oly' sok mindent köszönhetünk. Hol van egy ember a támogató család nélkül például? És itt emelném ki Roy O. Disney-t, akinek legalább annyit köszönhetünk, mint Walt bácsinak. Most mindenki őszintén gondolkodjon el a következő kérdésen: hányan tudtátok például, hogy ők ketten hozták létre a Walt Disney Companyt? Igazából még számos ehhez hasonló kérdésem akad, melyek többségét irományom alatt valószínűleg fel is fogom tenni nektek. 
Azzal sem értek egyébként egyet, hogy már Walt Disney halála után romlani kezdett volna a cég és maga a minőség, a színvonal. Azt az itt írok közül hányan tudják például, hogy a Dzsungel könyve az utolsó mese, amihez Walt Disney-nek köze van? Mert amely meséket a legtöbbször említetek, jóval Walt bácsi halála után, főleg a '90-es években készültek. Itt ki is emelnék két remek rendezőt, John Musker-t és Ron Clements-t, akiknek rengeteg klasszikust köszönhetünk. Tipikus John-Ron időszak beli mese például az Aladdin, a Herkules vagy a Kis hableány.
Azért néhány Disney mese fogalmat sem ártana tisztázni, ha már itt tartunk. Még a topik elején olvastam például a Warner Bros. által kitalált Tapsi Hapsit, a Nickelodeonos Spongyabobot vagy a Metro Goldwyn Mayer Tom & Jerry párosát.
A mai Disney mesék többsége egyébként még mindig ugyanolyan jó, mint elődeik - itt említeném például a Hercegnő és a békát - és egyáltalán nincs bennük több brutalitás, mint tíz-húsz évvel ezelőtti társaikban. Itt megemlíteném a Szépség és a szörnyeteg, illetve az Aranyhaj és a nagy gubanc közt lévő párhuzamot. Ugyanaz a késszúrás mindkét mesében, akkor a mai világban miért lenne dupla olyan kegyetlen, mint akkoriban?
Még egy mesére szeretnék "reagálni", és ez a Karácsonyi ének 3D-s változata, Robert Zemeckis feldolgozásában. Tény és való, hogy ez a mese nem kifejezetten gyerekeknek készült, ám számukra is tanulságos a mondanivalója. Charles Dickens örök klasszikusa amúgy sem tartozik a könnyebb darabok vagy a gyerekregények közé. Robert Zemeckis rendezte anno a Polar Expresst is, az is ugyanezzel a szörnyű animációval készült, mégis a története miatt sokan rajonganak érte. Igaz, a Polar Express nem Disney.
És akkor most ráténék arra, ami ezzel a topikkal kapcsolatban igazán foglalkoztat - és itt ezer meg egy kérdés kavarog a fejemben. Értem én, hogy jól esik kiadni a fáradt gőzt az antiknak, de nem értem, a klasszikusok kedvelői miért nem egy olyan című topikban társalognak, ami a rajongásra, nem pedig valamiféle gyűlöletre, ellenvetésre utal. Arra is nagyon kiváncsi lennék, hogy az itt írok közül hány embernek van a kedvencei között Walt Disney, vagy ezen topik megnyitása előtt hányan olvasták már a Milyen Walt Disney-s cuccaid vannak? című topikot.
Egyébként sokáig nem értettem, miért lett mindenkinek Walt Disney mesés avatarja. Most már értem. De még mindig van ami elgondolkodtat. És most jön az a rész, hogy mindenki tegye a szívére a kezét: Ha nincs ez a topik, hány embernek lenne Disney mesés avatara? Hány ember nosztalgiázna egy alapvetően békés topikban? Hány ember osztaná meg a saját Walt Disney-s cuccait egy olyan topikban, ami tavaly októberben nyílt és hányan néznék meg azokat a képeket, amelyek ezer éve fent vannak a fórumon - például Walt Disneyről - és ebben a topikban csak repostra kerültek?
Köszönöm mindazoknak, akik véleményem elolvasták. Remélem mindenki őszintén elgondolkodik az általam feltett kérdéseken és azon, jogosan tettem-e fel őket. Most így hirtelen ezeket szerettem volna leírni. Köszönöm a figyelmet!


A színvonal folyamatosan csökkent, nem egyből, Walt halála után esett hirtelen le. A még élő megmaradt rokonait okolom, akik pénzért hagyták szétesni a céget ...
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, hana001, DreamerGirl, Karina197
2011. augusztus 09. 10:33 #560
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
amúgy,kiváncsiságból szétnéztem neten,hogy mi a helyzet.nem fogjátok elhinni,mit találtam:egy cikket,amiben az áll,hogy szelikéék válságban,mivel szeleníta nem szereti azokat az embereket,akikkel bíbör lóg.továbbmentem poénból egy másik oldalra,ott pedig az virított nagy betűkkel,hogy szelikéék az esküvőt tervezgetik.xD _nevet.gif
továbbmentem egy harmadik oldalra,ott pedig az állt,hogy nem fognak találkozni,mivel nem érnek rá,és annyira nem is akarnak. rohog.gif
na ez után mondja bárki is,hogy nem érdekkapcsolatról van szó rohog.gif _nevet.gif tongue.gif hihetetlen,hogy ezt van,amelyik fan elhiszi,én csak röhögni tudok rajta biggrin.gif LOL
5 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, UnhappyMeals, prézli, DreamerGirl, kriszti03
74 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!