Starity

Tarantino, az újrafelfedező

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 06. 12:49 #21
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3093
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Van,akinek sikerül és van akinek nem..az esély a fent említetteknél kétszer is megvolt smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. augusztus 06. 15:16 #22
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Tarantino valóban sok színésznek adta meg a kezdő illető visszahúzó löketet, ezért nagyon hálásak lehetünk neki, én is az vagyok, mivel rohadt jó filmeket dob a piacra, kivétel nélkül. Costnerre igencsak ráfér a visszatérés, szörnyű filmeket vállal, de együtt Daryl Hannahval, aki például összeállt nemrég Sas Tamással is, ami szerintem sok mindent tükröz. És Mickey Rourke-ot kivételesen nem Tarantino, hanem Darren Aronofsky hozta vissza az "élők közé". Amúgy a cikkbe nem tudok és nem is akarok belekötni, végre egy összeszedett, érdekes és értelmes cikk, amit érdemes elolvasni, köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. augusztus 06. 21:10 #23
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Pont ettől különleges Tarantino, ettől olyan jók a filmjei.
Amúgy is unalmas, mikor minden második filmben ugyan azokat a színészeket/színésznőket látod. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. augusztus 07. 19:39 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.08.06. 11:26)
Madsen nem 'nem vállalta el Ponyvaregényt' hanem szerződés kötötte már a Waytt Earp filmhez, melyet a Ponyvaregénnyel egy időben forgattak.


Ja ezt én is olvastam. De én belegondoltam, és ha egy barátod filmet ír, ráadásul neked ír egy szerepet benne, azt előre megemlíti. Kérdés, hogy megbízol-e benne, vagy az akkor éppen jó nevű Costner mellett döntesz. Ezért írtam, amit.

Idézet (tya04 @ 2011.08.06. 15:16)
És Mickey Rourke-ot kivételesen nem Tarantino, hanem Darren Aronofsky hozta vissza az "élők közé".


És mennyivel jobban járt így Rourke. A Halálbiztos főszerepe tökéletesen illett volna rá is, de az Aronofsky film sokkal nagyobbat szólt. A Daryl Hannah és Sas Tamás dologról nem is hallottam, kösz hogy említed. Valóban sokat mondó.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Pam Grier Pam Grier 14093.