Starity

Hamis idolok

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 02. 15:03 #1
- törölt felhasználó -    
A tinédzserek többsége, ha megkérdeznénk őket, ki a példaképük, kapásból rávágnák valamelyik sztár nevét. De biztos, hogy jó példát mutatnak nekik kedvenceik?
A teljes cikkhez kattints ide!
5 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, adry1415, WhiteRosee, Black Hearth2, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:05 #2
- törölt felhasználó -    
Hogy felkapták az ilyen tipusú cikkeket biggrin.gif Nem baj , én csak örülök neki smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, itsmestella, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:09 #3
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Jah Kriszti lassan olyan lesz mint a neon de nekem igy is tetszik ez a oldal wink.gif
2011. szeptember 02. 15:10 #4
- törölt felhasználó -    
igazad ven biggrin.gif
2011. szeptember 02. 15:10 #5
dolores2
dolores2
visszatérő vendég
 
Státusz...A jó lányok a mennybe mennek, a rosszak külföldi luxusútra...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 155126
Offline offline
ŐK is csak emberek, emberi problémákkal....a különbség az, ha ők hibáznak azt az egész világ megtudja! Ezt meg kell értenie minden rajongónak és nem kell irracionális támaszokat állítania a kedvencükkel szemben! Úgy gondolom,hogy aki azért kezd el cigizni vagy drogozni, mert kiderült,hogy a kedvenc sztárja is csinálja az gyenge egyénre vall vagy csak szimplán beteges....
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2011. szeptember 02. 15:11 #6
- törölt felhasználó -    
Éppenséggel, ez mind igaz, de nem mindenkire. Mondjuk az ilyen sztárok tényleg nem jó példaképek, és igaz van pár ilyen sztár akiért rajongok, de nem válok olyanná mint ők.
2011. szeptember 02. 15:14 #7
Peace_Devil boy
Peace_Devil boy
Supre dan's of care Rarry'ϟ
 
StátuszI'm evil and this is my profillee'ss
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 1205
Csatolások: 2532
Azonosító: 155057
Offline offline
jó cikk! :DDD
2011. szeptember 02. 15:16 #8
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett smileeee.gif
és minden szó igaz
2011. szeptember 02. 15:18 #9
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Ó, még egy hosszú, tartalmas cikk, amiről sokat lehet dumálni! Köszönet, Regina! meghajolo.gif
Az a helyzet, hogy bizonyos szinten nem értek egyet azzal, hogy a sztároknak felelősségük van. Mondok egy példát, hátha úgy érthetőbb lesz. Úgy 5 éves lehettem, amikor az akkori szuper sorozatban, a Dallasban meghalt Jock, aki nagyon emlékeztetett a saját nagypapámra. Nagyon sírtam. De az anyukám leült az ágyam szélére, megsimogatta a hajam és elmagyarázta, hogy a bácsi valójában nem halt meg (de, valójában meghalt, de ez most lényegtelen), ez csak egy filmsorozat, kitalált történet és ezek az emberek nem léteznek a valóságban. Azt mondta, a filmsorozat egy játék, amivel a felnőttek szórakoztatják önmagukat. Megértettem és nem volt többé gondom. Ugyanis az énekesek viselkedéséből is többnyire azt szűrtem le, hogy szerepet játszanak a siker kedvéért. Persze ezt nem akkor, 5 évesen gondoltam végig, de azért ez a magyarázat sokat lendített azon, hogy olyan lett a felfogásom, amilyen. Sosem játszottak a szokásosnál nagyobb szerepet az életemben a sztárok. Nekem a példakép egész kiskoromtól fogva Dian Fossey volt. Sokat olvastam róla, minden filmet és dokumentumfilmet megnéztem róla. Csodáltam és a mai napig csodálom. Ő példakép. Oké, most mondhatjátok, hogy én sem az anyukámat, vagy a nővéremet neveztem meg, de azért ez mégsem ugyanaz, mintha egy sztárról kapott hamis, média által megszűrt, kásás képet neveznék példaképemnek. Persze Fosseyt is mások szemén, benyomásán keresztül ismertem meg, de a sokféle véleményből ki tudtam szűrni a középutat. Látom a hibáit is, a túlzásait is, de mégis összeszorul a torkom, ha arra gondolok, milyen bátor, elszánt, fantasztikus nő volt. Na mindegy, jól eltértem a tárgytól. Szóval azt akartam mondani, hogy elsősorban szerintem a szülőnek van felelőssége. Ha a szülő szán naponta egy-két órát a gyermek lelki világára, akkor az nem fog beleszeretni egy hamis világ nyállal, üveggel csillogóvá tett tükörképébe.
9 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, An_d_a, Bogszics, Mary Westmacott, Sally Sparrow, saii, Pandus, Black Hearth2, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:19 #10
- törölt felhasználó -    
Remek cikk, egyetértek mindenben.
2011. szeptember 02. 15:25 #11
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
szerintem ez a legtöbb emberre igaz,akárhogy is nézem.persze tisztelet a kivételnek,mert mindig vannak.
személy szerint nekem nincs is jelenleg példaképem.de őszintén,tényleg nincs.én egyszerűen csak próbálok önmagam lenni,senkit nem szeretnék utánozni,vagy olyanná válni,mint amilyen az adott zenész/színész/környezetemben lévő ember.én követem a saját elveimet,persze nem beteges módon,nem lázadok fel minden ellen.persze nem vagyok egy ˝jó gyerek˝,a szó szoros értelmében véve,szeretek feszegetni a határokat,eléggé szókimondó és kissé talán vadóc is vagyok.ez szerintem nem baj,amíg nem úgy csinálom,hogy amiből már más embernek is problémája lehet.
visszatérve a példakép dologhoz..sokak szerintem az alapján választják ezt a ˝személyt˝,hogy mennyire szimpatikus nekik az illető,vagyis inkább amit a médián keresztül látnak belőle.nem azokat akarom leszólni,akik diznisekre tekintenek példaképként,de én személy szerint azt tartom az egyik legnagyobb butaságnak.oké,oké,persze van aki nem beteges módon imádja és utánozza a kedvencét,de a többség sajnos nem ilyen.én személy szerint soha nem értettem,mi a jó abban,ha mást utánzunk.azzal semmi baj nincs,ha esetleg egy-két öltözködési tippet vagy dolgot elnézünk a ˝példaképünktől˝,de azt viszont már igazán nem tartom jónak,hogy az illető elkezd mondjuk cigizni,mert kiderült a kedvencéről,hogy ő is azt teszi.ezzel a legtöbbben(ahogy én észrevettem) a rajongásukat próbálják ilyen módon bizonyítani,de én az ilyen cselekedeteket betegesnek tartom...
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, saii, Pandus, Black Hearth2, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:29 #12
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.09.02. 15:18)
Nekem a példakép egész kiskoromtól fogva Dian Fossey volt. Sokat olvastam róla, minden filmet és dokumentumfilmet megnéztem róla. Csodáltam és a mai napig csodálom. Ő példakép. Oké, most mondhatjátok, hogy én sem az anyukámat, vagy a nővéremet neveztem meg, de azért ez mégsem ugyanaz, mintha egy sztárról kapott hamis, média által megszűrt, kásás képet neveznék példaképemnek. Persze Fosseyt is mások szemén, benyomásán keresztül ismertem meg, de a sokféle véleményből ki tudtam szűrni a középutat. Látom a hibáit is, a túlzásait is, de mégis összeszorul a torkom, ha arra gondolok, milyen bátor, elszánt, fantasztikus nő volt. Na mindegy, jól eltértem a tárgytól. Szóval azt akartam mondani, hogy elsősorban szerintem a szülőnek van felelőssége. Ha a szülő szán naponta egy-két órát a gyermek lelki világára, akkor az nem fog beleszeretni egy hamis világ nyállal, üveggel csillogóvá tett tükörképébe.


na ez pedig a másik,ami engem nagyon zavar.szerintem az teljesen rendben van,hogy valaki példaképet választ magának,vagy úgy tekint egy adott sztárra,mint idol.DE az ilyesféle,média által megteremtett bábuk(nem tudok más szót találni rájuk),akik abból élnek,hogy botrányokat csinálnak,megjátszák magukat a kamera előtt..na,az ilyenek szerintem egyáltalán nem valók példaképnek.
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, saii, Pandus, Black Hearth2, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:34 #13
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.09.02. 15:29)
na ez pedig a másik,ami engem nagyon zavar.szerintem az teljesen rendben van,hogy valaki példaképet választ magának,vagy úgy tekint egy adott sztárra,mint idol.DE az ilyesféle,média által megteremtett bábuk(nem tudok más szót találni rájuk),akik abból élnek,hogy botrányokat csinálnak,megjátszák magukat a kamera előtt..na,az ilyenek szerintem egyáltalán nem valók példaképnek.


Igaz. Egy olyan példakép, mint az enyém is, vállalható, hiszen ennek az erős, elszánt nőnek köszönhető, hogy a hegyi gorillák még mindig léteznek és földünk élővilágát gazdagítják. Ez nagy dolog. Viszont sose tudnék egy sztárt példaképnek tekinteni, még egy Madonnát sem. Elismerhetem, szerethetem, sőt, imádhatom a munkásságát, de miért nevezném példaképemnek? Számomra ez teljesen abszurd. Bár azért lehetnek kivételes esetek, ezt nem vitatom.
7 felhasználónak tetszik: An_d_a, thunderbird, Sally Sparrow, saii, Pandus, Black Hearth2, Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:35 #14
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Egyetértekk, de az a baj, hogy sokan, mégis a "botrányhősöket" választják példaképüket. Én csak azt nem lrtem, mi abban a menő, hogyha valaki tele van botrányokkal, és, miért szeretnének egy csomóan hasonlóak lenni?
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2011. szeptember 02. 15:36 #15
fruitsgirl2624
fruitsgirl2624
visszatérő vendég
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 5
Azonosító: 142465
Offline offline
Igen sajnos sokan beleesnek a csapdába köztük engem is! nekem is van példaképem!!! És természetesen vannak olyan sztárok esetleg előadók is akik nem a botrányokból lettek híresek hanem ténylegesen van tehetségük de sajnos manapság nagyon kevés az ilyen!!! Mindenkit "megfertőz" úgymond a bulvár... A sok "celeb"-re is vannak akik felnéznek gondoljunk csak a valóvilág-ra!!! Alekosz a példa az embereknek???? 8 általánossal??? Már bocsánat de senkit nem érdekel hogy hol tartanak veronikával és hogy kivel veszett össze és hogy már nem tartják a kapcsolatot évával!!! Igen a drog az ördög ne kövessétek a példaképeteket ha drogozik!!! Te legyél szabad és tiszta!! hiszen milyen jó érzés mikor tiszta a lelkiismereted!!!!
2011. szeptember 02. 15:37 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Corby @ 2011.09.02. 15:09)
Jah Kriszti lassan olyan lesz mint a neon de nekem igy is tetszik ez a oldal wink.gif


A szambol vetted ki a szot, kikopott neon xd
2011. szeptember 02. 15:43 #17
Loca77
Loca77
♫♪♫♥Mariposa♥♫♪♫
 
Státusz♪♫♪♥I'm more afraid of growing up,than anything else.♪♫♪♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 975
Csatolások: 3
Azonosító: 151572
Offline offline
nekem a példaképem Shakira smileeee.gif akit nagyon tisztelek persze nem tudhatom hogy mit csinál magánidejében smileeee.gif de ha olyan példaképet kell választanom akire mindig fel fogok nézni és tisztelni fogom az az apukám smileeee.gif és persze anyu is biggrin.gif
2011. szeptember 02. 15:53 #18
bimbi93
bimbi93
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 16
Azonosító: 146132
Offline offline
tetszetős cikk grat
2011. szeptember 02. 15:54 #19
- törölt felhasználó -    
Muuuszáááj idekeverni a neont? XD Örülnétek inkább, hogy végre vannak normális cikkek is.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Pandus
2011. szeptember 02. 15:56 #20
- törölt felhasználó -    
hajj de hosszú. lusta vagyok elolvasni XD
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!