Starity

Megjelent A tetovált lány második trailere

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 19. 13:58 #21
GaGafreaks monster
GaGafreaks monster
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 258
Csatolások: 0
Azonosító: 161568
Offline offline
Jaj! Én láttam az első részt!
Es nagyon dúrva!
főleg a megerőszakolós jelenetek!!!
2011. október 19. 17:25 #22
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
nekem a könyv is és a film is tetszett, erre is kíváncsi vagyok smileeee.gif
2012. február 02. 01:48 #23
Yumi24
Yumi24
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 168332
Offline offline
Olvastam a könyvet és láttam a svéd verzió összes részét legalább 3x!Noomi nekem mindig az igazi Lisbeth marad!Az újat is megnéztem háromszor,gondolván hogy elsőre biztosan elfogult leszek a régi verzió miatt!De nem........sajnos harmadjára sem nyerte el a tetszésem!Jól megcsinálták (hisz Hoolywod!),de teljesen a svéd adaptáció mintájára készült,viszont nincs meg benne az a hangulat!Nekem hiányzott belőle!Szóval várom a következő rész amerikai feldolgozását,hátha abban nem fogok ekkorát csalódni!
2012. február 02. 18:57 #24
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (Yumi24 @ 2012.02.02. 01:48)
Olvastam a könyvet és láttam a svéd verzió összes részét legalább 3x!Noomi nekem mindig az igazi Lisbeth marad!Az újat is megnéztem háromszor,gondolván hogy elsőre biztosan elfogult leszek a régi verzió miatt!De nem..sajnos harmadjára sem nyerte el a tetszésem!Jól megcsinálták (hisz Hoolywod!),de teljesen a svéd adaptáció mintájára készült,viszont nincs meg benne az a hangulat!Nekem hiányzott belőle!Szóval várom a következő rész amerikai feldolgozását,hátha abban nem fogok ekkorát csalódni!

Nekem bejött a jenki verzió, pedig nagyon féltem tőle. Szintén olvastam a könyveket, nagyon szeretem a svéd trilógiát is, de ez a film szintén tetszik (főleg moziban jött át). Noomi Rapace nagy kedvencem, egyik kedvenc színésznőm, de Lisbeth mellett ő a Daisy Diamondban és a Beyondban nőtt ilyen nagyra a szememben. Gyűlöltem Rooney Marát, azonban véleményem szerint hihetetlenül visszaadta a könyvkaraktert, teljesen másképp, mint Noomi. A svéd verzió jobb (bár szerintem csak kicsivel), de nem lehet összehasonlítani a kettőt. Az egy vérfagyasztó svéd thriller, ez meg egy fincheres-nyomozgatós krimi, amiként nagyon is megállja a helyét. Persze ez csak az én véleményem. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok