Starity

Kelly Osbourne újabb megjegyzést tett Xtinára

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 17. 17:07 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8043
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Kelly Osbourne tavaly szabadult meg a súlyfeleslegétől. Karcsú alakjával bátran kritizálja azokat, akik kövérek vagy teltebbek az átlagnál, és ez alól Christina Aguilera sem kivétel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. október 17. 17:08 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8043
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
2–1 Kelly javára biggrin.gif
2011. október 17. 17:14 #3
- törölt felhasználó -    
Ennek a nőnek világ életében kisebbségi komplexusa volt. Undorító, hogy ugyanazt csinálja, mint amit vele csináltak. Szánalmas, hogy egy évekkel ezelőtti megjegyzésen van még mindig fent akadva. Szegény, mennyi problémája van. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. október 17. 17:16 #4
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8043
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.10.17. 17:14)
Szánalmas, hogy egy évekkel ezelőtti megjegyzésen van még mindig fent akadva.

Szerintem nem erről van szó. Hanem arról, ahogy a mondás is tartja: Legszebb öröm a káröröm.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Gabor28
2011. október 17. 17:22 #5
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
Hát Christina legalább tud öltözködni, legalábbis jobban, mint ez a nőci. Olyan képeket látok róla, úgy néz ki, mint egy ötvenéves üzletasszony... Amúgy meg Christina még mindig jobban néz ki mint ő, és nem értem mit van így felháborodva, inkább fogja be a száját.
2011. október 17. 17:24 #6
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy Kelly mostmár vékony, de ez a ronda fején nem segített biggrin.gif Christina veled vagyok biggrin.gif
2011. október 17. 17:25 #7
rachella
rachella
EchelonMuserGlambert
 
Státusz“Menj az utamból! Elhasználod az oxigénemet!” /Száll a kakukk fészkére/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 1591
Csatolások: 0
Azonosító: 147043
Offline offline
Basszus! Kelly pont az, aki tudja, milyen rossz, ha ledagadtoznak valakit. Akkor miért teszi ugyan ezt Christinával?
Szánalmas ez az egész ügy. Éretlen, hülye vita az egész. Igazán túlléphetnének rajta, mert egyszerűen röhejes ez az egész. dry.gif És Christina ráadásul szült is. Na meg azért azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy énekelni is tud. Kelly mégis mit tud? Sértegetni?
Na igen, az nagyon jól megy, gratulálok! dry.gif
Olyan ez a vita, mintha ovisok között zajlana. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. október 17. 17:26 #8
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Gyártsanak slágereket ne őpedig ilyenekkel foglalkozzanak!Ez értelmetlen
2011. október 17. 17:26 #9
- törölt felhasználó -    
Kissé gyerekesek.
X-tinától nem volt szép, amit tett, és talán meg is érdemli, h most beszóljanak neki, mivel már ő is megtette, de Kelly tudhatná, ez milyen rossz érzés, félretehetné a sérelmét, és X-tina mellé állhatna. Minek harcolni? Tök fölösleges!
2011. október 17. 17:27 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (rachella @ 2011.10.17. 17:25)
És Christina ráadásul szült is. Na meg azért azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy énekelni is tud. Kelly mégis mit tud? Sértegetni? 
Na igen, az nagyon jól megy, gratulálok!

Ha az apja nem tör be az iparba, akkor Kelly sehol sem lenne, ez a szomorú az egészben.
1 felhasználónak tetszik: rachella
2011. október 17. 17:32 #11
- törölt felhasználó -    
rachella, Holly Keller: Teljesen igazatok van.
1 felhasználónak tetszik: rachella
2011. október 17. 17:36 #12
- törölt felhasználó -    
Holly Keller igazad van:)
2011. október 17. 17:41 #13
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
lehet h velem van a baj, de sztem Xtina 1000× szebb mint ez Kelly.:S (még csaj szemmel is..)
2011. október 17. 17:43 #14
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Már nem azért, de hogy jön Kelly ahhoz hogy kritizálja Christina-t blink.gif
Ki ez a nő? Mit tett le eddig az asztalra?!! A legnagyobb tette Hollywood-ban az volt hogy lefogyott, büszke lehet magára _nevet.gif Kész vicc ez a nő, erre pont Christina-t bántja blink.gif
Christina legalább gyönyörű még így telten is, de ez a nő minden csak nem szép dry.gif
Christina tehetséges énekes, színésznő, Kelly énektudását nem szívesen elemezném, nem szeretném megsérteni rajongóit dry.gif

Én Kelly helyében befognám a pici számat és meghúznám magamat, mert lehet hogy vékony, de egy szörnyen utálatos, botrányos ember. Én konkrétan letojom hogy milyen alakja van, mert mint ember nagyon szánalmas dry.gif
2 felhasználónak tetszik: rachella, Holly Keller
2011. október 17. 17:49 #15
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
ez a Kelly fúú,de idegesítő..:@
Aguilera sokkal jobb mint Ő és sokkal szebb is.. Ne féltékenykedjen már. :*
2011. október 17. 17:50 #16
- törölt felhasználó -    
Na majd pont neki van pofája kritizálni egy nőt, aki nem csak, hogy MÉG ÍGY IS (!!) csinosabb és szebb nála de ezerszer több tehetség szorult egy ujjába mint Kellybe összesen. Hogy Kelly mihez ért, hogy ekkora arca van? wtf.gif Csak egy ingyenélő, gazdag, buta celeb, akinek nincs jobb dolga, mint irigykedni a nála sikeresebbekre.
Igen lefogyott, legyen büszke magára, de viszont a nevetséges és ostoba kijelentéseire senki se kíváncsi -.-"
2011. október 17. 17:51 #17
- törölt felhasználó -    
House of Wax
Lehet hogy egy senki, de nem értem hogy a bálványozott miss christina hogy jön ahhoz, hogy bárkit is ledagadtozzon? Utálom az ilyen felszínes embereket, nem csak azért, mert nem tudod, mi lehet mögötte (ez Kelly esetében most felejtős, nem lényeg) hanem mert nem tudod, mennyire eshet rosszul. Én például nagyon duci voltam, most sem vagyok nádszál, és képzeld el - önhibán kívül.

Christina csak azt kapta amit megérdemelt. De azért nem kell, hogy elszaladjon Kellyvel a ló. "Elégtételt" vett, megnyugodott a kis lelke, de nem vagyok kíváncsi egy újabb cicaharcra.
2011. október 17. 17:53 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Hoppá, Kelly ezen a képen...még sosem láttam ilyen jól kinézni. w00t.gif
Egyébként én valamilyen szinten megértem Kellyt, megmondom őszintén. Most hiába játszátok a szentet, nekem azt ne mondja senki, hogy ha egy időben valaki állandóan megjegyzéseket tett rá a súlya miatt, és a helyzet megfordulna és az illető lenne dagadtabb, akkor nem este rohadtul jól az orra alá dörgölni. Aki azt mondja, hogy neki nem esne jól, az hazudik. Abban mondjuk nem értek egyet, hogy Kelly sosem volt ilyen dagadt, mint most Christina, mert volt. És továbbra is tartom azt, hogy nem érdekel, hogy milyen az alakja, mert ez nem erről szól. Ő egy énekesnő, nem egy modell. A tehetsége, a dalai, a művészete nem fontosabb, mint a kinézete? A mai világban sajnos sokaknak nem, de számomra akkor is igen. És Christina még mindig nem olyan egetrengetően dagadt, hogy meg kellene rajta botránkozni, pláne ha ilyen hangja van. Viszont Kelly részéről akkor is megértem ezt most és nem azért, mert Christina baromi dagadt lenne, vagy mert ez számítana, csak Kellynek azért személyes okai vannak, hogy így viselkedjen. És az emberek legnagyobb része bizony ugyanígy viselkedne, csak nem vallják be. És igazából igazságtalannak tartom, hogy mikor Christina dagadtozta Kellyt, akkor őt nem szánalmasozták le érte, és ti sem teszitek ezt most, de ha Kelly mondja, akkor az már rögtön szánalmas és undorító. És mindezeket úgy mondom, hogy imádom Christinát. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: prézli
2011. október 17. 17:55 #19
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Taurilla @ 2011.10.17. 17:51)
House of Wax
Lehet hogy egy senki, de nem értem hogy a bálványozott miss christina hogy jön ahhoz, hogy bárkit is ledagadtozzon? Utálom az ilyen felszínes embereket, nem csak azért, mert nem tudod, mi lehet mögötte (ez Kelly esetében most felejtős, nem lényeg) hanem mert nem tudod, mennyire eshet rosszul. Én például nagyon duci voltam, most sem vagyok nádszál, és képzeld el - önhibán kívül.

Christina csak azt kapta amit megérdemelt. De azért nem kell, hogy elszaladjon Kellyvel a ló. "Elégtételt" vett, megnyugodott a kis lelke, de nem vagyok kíváncsi egy újabb cicaharcra.


Nem azt mondta hogy Christina ártatlan, de ő már szerencsére ilyen téren úgy vettem észre sokat javult és már nem olyan kritikus mint volt beer.gif
Kelly pedig tudhatná milyen érzés ez az embernek, neki miért jó érzés ugyan olyan fájdalmat okozni? dry.gif
Ez is felszínes dolog, nem ? acute.gif
2011. október 17. 17:58 #20
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5339
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Kelly-nek igen nagy lett a szája mert le fogyót mi köze van Christiná-hoz hogy hogy néz ki? igazán vissza csíphetne magából mert szerintem Christina nem sokáig fogja tűrni hogy így beszéljen róla a kis Kelly-ke!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok