Starity

Szent Johanna Gimi

17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 05. 22:28 #181
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Eszter655 @ 2012.09.05. 19:28)
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ezekről a képekről Reni és Cortez jut eszembe. laugh.gif gyűjtöm a Reni&Cortez&Ricsi&Virág&Kinga&Zsolti képeket.


A Cortezes kép nem tetszik, elég Justin Bieber-es unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. szeptember 08. 17:39 #182
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Újra elkezdtem olvasgatni a könyveket unalmamban, és egyre több utalást veszek észre, például ezt is:

– Nem vettél észre valamit? De meglepő – nevetett keserűen.
– Mi? – hagytam abba az orrfújást.
– Semmi – legyintett.


Ez az 5. kötet (kedvencem), Cortez - Reni beszélgetés. Azért én ebből sok mindent le tudtam szűrni... smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lisa Veronicas, Emily O., Amcs28
2012. szeptember 11. 19:01 #183
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Néhány infó Leiner Laurától:

- A 8. kötet 2013 februárjában jelenik meg, és hosszabb lesz, mint az Útvesztő.
- A következő SZJG találkozó november 4-én lesz.
- A SZJG Kalauz 2013 tavaszára várható.
smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Minimanó94, selenagomez.forever, Blaze, Beba13
2012. szeptember 14. 21:09 #184
Lisa Veronicas
Lisa Veronicas
tjlc
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 2706
Csatolások: 448
Azonosító: 130604
Offline offline
ma volt Ustream Leiner Laurával ! wub.gif
kb. 2 órás volt és sok mindenről beszélt (és nevetett)
BESZÉLT A STARITY-RŐL HOGY OTT OLYAN VAN KIÍRVA HOGY AZ L&L KÖNYVESBOLT AZ ÖVÉ ?!
örülne ha lenne sorozat a könyből
elöszőr négy kötetre tervezte az SzJG-t
kisorsolta az "olvasó vagyok" versenyt
az SzJG után újabb ifjúsági regénye lesz
sokan beadták a Wikipédiára az lapját de eléggé csúnyán visszautasították a szerkesztők de Laura erről nem is tudott és kínosan nevetett kötben én úgy vettem észre mert azt írták neki hogy ez a 12 könyv még nem elég és nem ismert én nagyon megsajnáltam
Arnold lesz a 8. részben és nem vált negatív szereplővé !
kerüli a médiát visszautasít mindenféle meghívást
ő találta ki a Kalauzt
nagyon sokszor hord sálat (most is volt rajta)
és nagyon csodálom azért ahogy kezeli a negatív kritikákat
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564457_386259388110903_1039208463_n.jpg
remélem nem gond hogy leírtam ezeket
9 felhasználónak tetszik: Hannuusshh, Blaze, Beba13, Emily O., itsjustme, Minimanó94, Törpemókus, Hustler, Amcs28
2012. szeptember 14. 21:17 #185
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én jelenleg a negyedik résznél vagyok, de olyan gyorsan falom az oldalakat, hogy ma este szerintem az ötös huszadik oldaláig elmászom. laugh.gif
Nekem Kinga a kedvenc szereplőm, bírom a pszichopata embereket. biggrin.gif
De Reni sem áll túl messze a tőlem, személyiségileg szinte azonosak vagyunk, max zeneileg térünk el.
Zsolti a legnagyobb arc. rohog.gif
Cortez pedig hát, ... Cortez. blush.gif _nevet.gif
2012. szeptember 15. 11:36 #186
- törölt felhasználó -    
Na, végre rávettem, hogy írjak. Már régebb óta nézegetem a topikot (nem ez az első profilom), és már írni is akartam, de csak most jutott az eszembe.
Tavaly olvastam először az első részt, azóta pedig megőrülök érte. Az osztályban is én indítottam el ezt az őrületet. laugh.gif Imádom a történetet, átlagos, mégis különleges, és ez a tipikus naplóírásos dolog is tetszik. A szereplőket imádom, kedvencem nagyon nincs, de ha választanom kellene, akkor az Kinga és Cortez lenne. Ja igen, Cortez.. blush.gif
2012. szeptember 15. 11:45 #187
nyúl fing
nyúl fing
 
StátuszAnikó Imádlak.♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.12.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 8
Azonosító: 185899
Offline offline
Imádom azt a könyvet.
Hálás vagyok hogy uncsitesom megmutatta nekem.
2012. szeptember 15. 13:54 #188
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Nagyon próbálom nem visszaolvagatni a kommenteket ebben a témában,mivel nem akarok több spoilert,így is elárultak drága osztálytársaim már egy pár dolgot dry.gif Barátnőmtől kölcsönzöm a könyveket,hét elején,asszem kedden kezdtem az első részt,és most várom a hétfőt,csak azért,hogy elhozza nekem a négyet rohog.gif Már minden lány ezt olvasta az osztályban szinte,így rászántam magam,hogy belekezdjek,bár mindig próbálok a tucatnak ellenállni,de ennek nem tudtam laugh.gif Alig bírom ki,hogy nem tudom tovább olvasni,mert már annyira szeretném elolvasni,hogy mi hogy lesz,hogy mi lesz Cortezzel és Renivel ezek után heart.gif Amúgy mint látható,végül én is beleszerettem történetébe,és hogy végre valami olyat olvasok,amibe nincs semmi természetfölötti (Cortezen kívül,persze :$),és az egész úgy megtetszett,olyan jó happy.gif
3 felhasználónak tetszik: Blaze, Minimanó94, Amcs28
2012. szeptember 19. 21:57 #189
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Előre is bocsánatot kérek, eme negatív komment miatt, de úgy éreztem, meg kell osztanom nézeteim a világgal.
Ha nagyon, nagyon rövid akarok lenni, akkor azt mondom a Szent Johannára, hogy pocsék. S hogy miért? Itt kezdődik a hosszabb rész. Magából, mint történetből, ezer meg egy van, csak Magyarországon. Adott egy átlagos lány, kivel tudnak azonosulni az olvasók, adott egy suli, barátok, pasik. Nos, ez az alap séma engem egyáltalán nem hozott lázba. De próba szerencse, s valamiért megkaptam anyuéktól, rögtön a 2. kötetet. Izgalmas volt, valóban. (enyhe szarkazmus) Abszolúte nem értem, máig, hogy mi ebben a nagy szám. Én tényleg, komolyan, büszke vagyok erre az írónőre, hogy ekkora sikereket ér el, nem kis teljesítmény. Viszont a szereplők számomra unszimpatikusak és unalmasak. A történet gyér. Az írásmód átlagos. Meg vagyok győződve, hogy aki egy kicsit is tehetséges író, össze tudna dobni egy ilyen könyvet pár hét alatt.
2012. szeptember 21. 20:12 #190
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Fruzsi26 @ 2012.09.19. 21:57)
Előre is bocsánatot kérek, eme negatív komment miatt, de úgy éreztem, meg kell osztanom nézeteim a világgal. 
Ha nagyon, nagyon rövid akarok lenni, akkor azt mondom a Szent Johannára, hogy pocsék. S hogy miért? Itt kezdődik a hosszabb rész. Magából, mint történetből, ezer meg egy van, csak Magyarországon. Adott egy átlagos lány, kivel tudnak azonosulni az olvasók, adott egy suli, barátok, pasik. Nos, ez az alap séma engem egyáltalán nem hozott lázba. De próba szerencse, s valamiért megkaptam anyuéktól, rögtön a 2. kötetet. Izgalmas volt, valóban. (enyhe szarkazmus) Abszolúte nem értem, máig, hogy mi ebben a nagy szám. Én tényleg, komolyan, büszke vagyok erre az írónőre, hogy ekkora sikereket ér el, nem kis teljesítmény. Viszont a szereplők számomra unszimpatikusak és unalmasak. A történet gyér. Az írásmód átlagos. Meg vagyok győződve, hogy aki egy kicsit is tehetséges író, össze tudna dobni egy ilyen könyvet pár hét alatt.


Erre csak annyit reagálnék, hogy nem tetszhet mindig minden mindenkinek, mert nem vagyunk egyformák! És én ennek nagyon örülök!
Arra még nem gondoltál, hogy épp azért szeretik olyan sokat, mert egy "átlagos lány" a főszereplője, aki akár te magad is lehetnél? A történet szerintem nem "gyér" hanem inkább egyszerű, érthető és hátköznapi.
Nagyon hálás vagyok Laurának, mert megírta és most végre azok is elkezdtek olvasni akik eddig nem szerettek, szerintem már az is nagy siker, hogy olyanok olvasnak, akik nem szerettek, legalább 8 kötet erejéig.
A végső megjegyzésem meg az lenne, ha az írásmódot "átlagosnak találod" kérlek írj egy sokkal jobb nem átlagos, nem unszimpatikus szereplős nem unalmas történetet, amit majd milliók olvasnak, még azok is, akik nem szeretek olvasni. Utána tárgyalhatunk, ha majd "össze dobot ezt a könyvet pár hét alatt". wink.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Törpemókus, cintia0023, Blaze, Lisa Veronicas, Hustler, Bella99, Amcs28
2012. szeptember 21. 20:18 #191
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.09.21. 20:12)
Erre csak annyit reagálnék, hogy nem tetszhet mindig minden mindenkinek, mert nem vagyunk egyformák! És én ennek nagyon örülök!
Arra még nem gondoltál, hogy épp azért szeretik olyan sokat, mert egy "átlagos lány" a főszereplője, aki akár te magad is lehetnél? A történet szerintem nem "gyér" hanem inkább egyszerű, érthető és hátköznapi.
Nagyon hálás vagyok Laurának, mert megírta és most végre azok is elkezdtek olvasni akik eddig nem szerettek, szerintem már az is nagy siker, hogy olyanok olvasnak, akik nem szerettek, legalább 8 kötet erejéig.
A végső megjegyzésem meg az lenne, ha az írásmódot "átlagosnak találod" kérlek írj egy sokkal jobb nem átlagos, nem unszimpatikus szereplős nem unalmas történetet, amit majd milliók olvasnak, még azok is, akik nem szeretek olvasni. Utána tárgyalhatunk, ha majd "össze dobot ezt a könyvet pár hét alatt".  wink.gif

Először is ott kezdjük, hogy a szerző rég letette az éretségit, úgyhogy bizonyos szempontokból több tapasztalata van, mint nekünk (tizenéves, éppen a gimit kezdő olvasóknak). pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Hustler, Amcs28
2012. szeptember 21. 22:12 #192
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.09.21. 20:12)
Erre csak annyit reagálnék, hogy nem tetszhet mindig minden mindenkinek, mert nem vagyunk egyformák! És én ennek nagyon örülök!
Arra még nem gondoltál, hogy épp azért szeretik olyan sokat, mert egy "átlagos lány" a főszereplője, aki akár te magad is lehetnél? A történet szerintem nem "gyér" hanem inkább egyszerű, érthető és hátköznapi.
Nagyon hálás vagyok Laurának, mert megírta és most végre azok is elkezdtek olvasni akik eddig nem szerettek, szerintem már az is nagy siker, hogy olyanok olvasnak, akik nem szerettek, legalább 8 kötet erejéig.
A végső megjegyzésem meg az lenne, ha az írásmódot "átlagosnak találod" kérlek írj egy sokkal jobb nem átlagos, nem unszimpatikus szereplős nem unalmas történetet, amit majd milliók olvasnak, még azok is, akik nem szeretek olvasni. Utána tárgyalhatunk, ha majd "össze dobot ezt a könyvet pár hét alatt".  wink.gif


Részben egyetértek a hozzászólásoddal, részben nem.
Úgy csinálsz, minta gúnyolódtam volna a könyvön, hencegtem volna, hogy én ilyet pár nap alatt megcsinálok. Egyáltalán nem. Csupán úgy gondolom, nem egy kiemelkedő olvasmány.

Egy valamit amúgy tényleg nem tudok felfogni, és tényleg ne vegyétek úgy, hogy dikert gonoszkodom, de egyszerűen nem értem, mi a jó abban, hogy olyan könyvet olvasol, ami veled is megtörténhetne.
2012. szeptember 22. 12:03 #193
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Mindenképpen el akarom olvasni mert nagyon sokan dicsérik smileeee.gif
2012. szeptember 22. 15:10 #194
Blanka098
Blanka098
 
StátuszHallgatni arany - beszélni Petőfi. (Karinthy Frigyes)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 563
Azonosító: 137399
Offline offline
Idézet (Fruzsi26 @ 2012.09.21. 22:12)

...Egy valamit amúgy tényleg nem tudok felfogni, és tényleg ne vegyétek úgy, hogy dikert gonoszkodom, de  egyszerűen nem értem, mi a jó abban, hogy olyan könyvet olvasol, ami veled is megtörténhetne.

Hello! happy.gif
Nem tudom, lehet hogy most furának fogtok nézni, de én nagy részben csak olyan könyvet olvasok ami velem is megtörténhetne. ( Jó persze van egy kivétel) De nem "vonzanak" a vámpírok, boszorkányok és egyéb misztikus lények sem. Könyvek közül csak a "hétköznapi" romantikusok.
A kérdésre pedig önmagában nem tudok választ adni huh.gif , de sok olyan könyvet kaptam már amiben több volt a varázslás nem tetszett. Hiába volt ráírva, hogy ilyen meg olyan díjjal kitüntettet! sleep.gif De én sem akarok kötekedni. Ne vegyétek annak. Egyszerűen nem az én világom. closedeyes.gif

Ami pedig a Szent Johannát illeti: Nagyon szeretem. Számomra eddig párja nincs... heart.gif shout.gif
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Cintii, Amcs28
2012. szeptember 22. 15:31 #195
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Ebben a könyvsorozatban ami igazán jó, azok a zenék(KoRn, Slipknot,System of a Down Green Day, Sum 41 biggrin.gif )
5 felhasználónak tetszik: cintia0023, Minimanó94, Törpemókus, Hustler, Amcs28
2012. szeptember 22. 18:56 #196
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Idézet (Blanka098 @ 2012.09.22. 15:10)
Hello!  happy.gif 
Nem tudom, lehet hogy most furának fogtok nézni, de én nagy részben csak olyan könyvet olvasok ami velem is megtörténhetne. ( Jó persze van egy kivétel) De  nem "vonzanak" a vámpírok, boszorkányok és egyéb misztikus lények sem. Könyvek közül csak a "hétköznapi" romantikusok.
A kérdésre pedig önmagában nem tudok választ adni huh.gif , de sok olyan könyvet kaptam már amiben több volt a varázslás nem tetszett. Hiába volt ráírva, hogy ilyen meg olyan díjjal kitüntettet! sleep.gif  De én sem akarok kötekedni. Ne vegyétek annak. Egyszerűen nem az én világom.  closedeyes.gif 
Ami pedig a Szent Johannát illeti:  Nagyon szeretem. Számomra eddig párja nincs...  heart.gif  shout.gif


Na, egy misztikus könyv engem se vonzz. Valamint az én kezembe is megakad néha egy-egy olyan regény, ami a mindennapi életből merített, de nem leszek azoknak rajongója. Egyszerűen...csak nem tudom mitől annyira híres.
Nos, de nem akarok veszekedni. Jóéjtszakát! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Blanka098
2012. szeptember 22. 18:56 #197
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2012.09.22. 15:31)
Ebben a könyvsorozatban ami igazán jó, azok a zenék(KoRn, Slipknot,System of a Down Green Day, Sum 41 biggrin.gif )


Korn és SOD rulez beer.gif
2012. szeptember 22. 19:14 #198
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2011.10.17. 17:43)
Feltűen egy újabb magyar tehtség, ezúttal nem egy énekes, hanem egy írónő, Leiner Laura személyében!
Könyvsorozatának első öt kötete már megjelent, és hatalmas sikert arat a magyar fiatalok körében!
A Szent Johanna gimi eddig megjelent kötetei:
    A Szent Johanna gimi 1. - Kezdet
    A Szent Johanna gimi 2. - Együtt
    A Szent Johanna gimi 3. - Egyedül 
    A Szent Johanna gimi 4. - Barátok 
    A Szent Johanna gimi 5. - Remény

Te olvastad már a könyvet?
Ha olvastad, tetszett?
Ki a kedvenc szereplőd?
Mit szólsz ahhoz, hogy megfilmesítik!? smileeee.gif

Megfilmesítik???de baró!és mikortól lesz látható?tetszett nagyon!a kedvencem mindenki de legfőképp Cortez és Reni! thumbsup.gif
2012. szeptember 22. 19:31 #199
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Alyssha fan @ 2012.09.22. 19:14)
Megfilmesítik???de baró!és mikortól lesz látható?tetszett nagyon!a kedvencem mindenki de legfőképp Cortez és Reni! thumbsup.gif

Nem filmesítik meg. biggrin.gif
2012. szeptember 22. 20:05 #200
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Fruzsi26 @ 2012.09.21. 22:12)
Részben egyetértek a hozzászólásoddal, részben nem. 
Úgy csinálsz, minta gúnyolódtam volna a könyvön, hencegtem volna, hogy én ilyet pár nap alatt megcsinálok. Egyáltalán nem. Csupán úgy gondolom, nem egy kiemelkedő olvasmány. 
Egy valamit amúgy tényleg nem tudok felfogni, és tényleg ne vegyétek úgy, hogy dikert gonoszkodom, de  egyszerűen nem értem, mi a jó abban, hogy olyan könyvet olvasol, ami veled is megtörténhetne.


Tévedés, nem gondolom úgy, sőt értékelem, hogy leírtad nekem miért nem tetszik. Igazából szerintem épp azért olvastam el, amiért neked nem tetszik. A sok misztikus könyv mellett amit olvastam ez más volt, hátköznapi, ami velem is megtörténhetne, akár.
Tudom, hogy nem hencegtél, de mégis volt benne valami. (ergo nem kellett volna odaírni, ezt a megjegyzésedet.)
1 felhasználónak tetszik: Fruzsi26
17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!