Starity

Szent Johanna Gimi

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 10:11 #281
- törölt felhasználó -    
Amikor az egyik ismerősöm elkezdte olvasni (és én még nem) akkor arról áradozott, hogy milyen vicces meg jó az első rész. Én meg magamban sajnálkoztam, hogy nyolc részes, és mindegyikről ennyire fog áradozni... Aztán gondoltam, én is beleolvasok, mi lehet ebben olyan nagy szám...
Hát igenis van benne nagy szám biggrin.gif
NAGYON TETSZIK! Igaz, még csak a 2.résznél tartok, de nagyon tetszik, hogy nem azonnal figyel fel rá a Cortez, meg nem lesz azonnal menő csaj (még nem tudom, hogy az utolsó részekben milyen lesz) hanem először kicsit nyomi és béna, aztán meg növekszik a barátainak száma, a Kingával valamilyen módon barátságot köt (talán, amikor a Kinga segít neki...). Nekem nagyon tetszik a könyv, köszi Leiner Laura!!! smileeee.gif
Kedvencem: Virág- az emósságát kivéve nagyon hasonlít a V mint Viktóriában szereplő Cat-re. Hülye, de aranyos. smileeee.gif
Persze Renit is szeretem, ő is aranyos. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: B2001
2013. május 27. 18:26 #282
sziókabarátnője
sziókabarátnője
új tag
 
StátuszHe caught my glance & smiled back. Does he know he caught my heart as well? :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 198302
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2011.10.17. 17:43)
Feltűen egy újabb magyar tehtség, ezúttal nem egy énekes, hanem egy írónő, Leiner Laura személyében!
Könyvsorozatának első öt kötete már megjelent, és hatalmas sikert arat a magyar fiatalok körében!
A Szent Johanna gimi eddig megjelent kötetei:
    A Szent Johanna gimi 1. - Kezdet
    A Szent Johanna gimi 2. - Együtt
    A Szent Johanna gimi 3. - Egyedül 
    A Szent Johanna gimi 4. - Barátok 
    A Szent Johanna gimi 5. - Remény

Te olvastad már a könyvet?
Ha olvastad, tetszett?
Ki a kedvenc szereplőd?
Mit szólsz ahhoz, hogy megfilmesítik!? smileeee.gif


nem is filmesítik meg
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2013. május 27. 18:38 #283
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (sziókabarátnője @ 2013.05.27. 18:26)
nem is filmesítik meg



Mondjuk ha egy kicsit tovább olvastad volna a hozzászólásokat! rolleyes.gif
2013. június 02. 08:37 #284
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy valakit érdekel-e, de Laura új regényének a címe Bábel, idén szeptemberben jelenik majd meg.
1 felhasználónak tetszik: krisztencs99
2013. június 28. 21:09 #285
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Én már a 8.-at olvasom azon belül az első kötetét, de bár már olyan 20 körüli oldal van már csak hátra.Nekem nagyon tetszik.Egésznap eszt olvason szinte le se tudom rakni.Olyan rossz hogy mindjárt ki olvasom.sad.gif sad.gif sad.gif Kedvencem belőle Reni, Cortez, Kinga, Zsolti, Kata, Gábor.
1 felhasználónak tetszik: Macsek124
2013. július 11. 19:05 #286
Blue Eyes
Blue Eyes
új tag
 
StátuszNeked mint kivülállónak,mi a véleményed az inteligenciáról?:DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.12.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 203626
Offline offline
NAGGYON SZERETEM már a kalauzt olvasom NAGGYON JÓthumbsup.gif
a kedvenc szereplőm hát nem is tudom talán Virág vagy Carlos biggrin.gif
esetleg Pisti biggrin.gif biggrin.gif
2013. július 15. 15:35 #287
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Hű. Még talán soha nem volt rám ekkora hatással könyv, mint ez. Soha nem voltam egy kőszívű, minden érzelemtől mentes személyiség, de azt azért nem gondoltam volna hogy egy könyv is képes megsíratni, pedig az utolsó kötet kiolvasása ezt a hatást váltotta ki belőlem. Nézhtettek hülyének, de az utolsó oldalakat olvasva tényleg folyamatosan folytak a könnyeim - talán amiatt a tudat miatt, hogy jövőre pont ugyanez vár rám is, a hajtás, a váltás, az elmúlás és a nagybetűs élet. mellow.gif
Azért természetesen a SZJG rengetek vidám pillanatot is okozott, néha a röhögéstől sírtam Zsolti beszólásain vagy az osztály hülyeségein, ezért is fáj annyira hogy vége. Elképesztően rossz érzés hogy nem olvashatok többet erről a remek társaságról, csak tegnap fejeztem be, de már most hiányérzetem van emiatt. sad.gif
Mindenesetre köszönjuk Laura, hogy megalkottad ezt a remek könyvet, minden elismerésem, én imádtam. laugh.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Hustler, Patyó12, Selly 13
2013. július 23. 15:15 #288
B2001
B2001
új tag
 
Státuszsziasztok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 1
Azonosító: 179892
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.20. 22:37)
Cortez  rohog.gif


nemígy képzelem el cortezt de amúgy jó a kép smileeee.gif
2013. július 23. 15:17 #289
B2001
B2001
új tag
 
Státuszsziasztok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 1
Azonosító: 179892
Offline offline
Idézet (RoseStar @ 2013.05.12. 10:11)
Amikor az egyik ismerősöm elkezdte olvasni (és én még nem) akkor arról áradozott, hogy milyen vicces meg jó az első rész. Én meg magamban sajnálkoztam, hogy nyolc részes, és mindegyikről ennyire fog áradozni... Aztán gondoltam, én is beleolvasok, mi lehet ebben olyan nagy szám...
Hát igenis van benne nagy szám biggrin.gif 
NAGYON TETSZIK! Igaz, még csak a 2.résznél tartok, de nagyon tetszik, hogy nem azonnal figyel fel rá a Cortez, meg nem lesz azonnal menő csaj (még nem tudom, hogy az utolsó részekben milyen lesz) hanem először kicsit nyomi és béna, aztán meg növekszik a barátainak száma, a Kingával valamilyen módon barátságot köt (talán, amikor a Kinga segít neki...). Nekem nagyon tetszik a könyv, köszi Leiner Laura!!! smileeee.gif 
Kedvencem: Virág- az emósságát kivéve nagyon hasonlít a V mint Viktóriában szereplő Cat-re. Hülye, de aranyos. smileeee.gif 
Persze Renit is szeretem, ő is aranyos. smileeee.gif



hát igen nagyon jó könyv még sok minden ki fog derülni úgyhogy csak olvasd biggrin.gif
2013. július 26. 05:09 #290
VanessaVani
VanessaVani
 
Státusz(ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.18.
Hozzászólás: 853
Csatolások: 109
Azonosító: 202161
Offline offline
Igen olvastam már happy.gif
Ühüm tetszett,de nagyon thumbsup.gif
Hát nagyon sok kedvenc szereplőm van de akiket igazán imádom az Ricsi , Andris & Robi , Peti és mindenki ♥

" Mit szólsz ahhoz, hogy megfilmesítik!? "
Ezt a kérdést nem igazán értem.Az SzJG-t nem fogják megfilmesítik ezt Laura is elmondta... blink.gif
2013. július 27. 14:32 #291
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VanessaVani @ 2013.07.26. 05:09)

Ezt a kérdést nem igazán értem.Az SzJG-t nem fogják megfilmesítik ezt Laura is elmondta...  blink.gif



Mondjuk ha te is egy kicsit tovább olvastad volna a topikot, látnád, hogy a hír kacsa volt, akkoriban még mondták, lehet, hogy megfilmesítik - azóta már tudjuk, hogy NEM.

Leiner Laura következő könyvének története:
"Leiner Laura - Bábel

Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először, egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? A zárónapi koncert a Red Hot Chili Peppersé, és Zsófi többek között azért érkezik, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel. Na de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül… Bábel. Ha voltál már fesztiválon, azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért.

„Nagyon örülök, hogy Laurának sikerült megjeleníteni és tökéletesen visszaadni a fesztiválok hangulatát, és kifejezetten tetszik a humora. Gratulálok!” Gerendai Károly, a Sziget Fesztivál alapítója"
2013. július 27. 14:33 #292
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (VanessaVani @ 2013.07.26. 05:09)

Ezt a kérdést nem igazán értem.Az SzJG-t nem fogják megfilmesítik ezt Laura is elmondta...  blink.gif



Mondjuk ha te is egy kicsit tovább olvastad volna a topikot, látnád, hogy a hír kacsa volt, akkoriban még mondták, lehet, hogy megfilmesítik - azóta már tudjuk, hogy NEM.

Idézet (,2013.06.02. 08:37~4029955,~)
Nem tudom, hogy valakit érdekel-e, de Laura új regényének a címe Bábel, idén szeptemberben jelenik majd meg.


Leiner Laura következő könyvének története:
"Leiner Laura - Bábel

Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először, egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? A zárónapi koncert a Red Hot Chili Peppersé, és Zsófi többek között azért érkezik, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel. Na de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül… Bábel. Ha voltál már fesztiválon, azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért.

„Nagyon örülök, hogy Laurának sikerült megjeleníteni és tökéletesen visszaadni a fesztiválok hangulatát, és kifejezetten tetszik a humora. Gratulálok!” Gerendai Károly, a Sziget Fesztivál alapítója"
2013. július 29. 09:36 #293
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.07.27. 14:33)
Mondjuk ha te is egy kicsit tovább olvastad volna a topikot, látnád, hogy a hír kacsa volt, akkoriban még mondták, lehet, hogy megfilmesítik - azóta már tudjuk, hogy NEM.
Leiner Laura következő könyvének története:
"Leiner Laura - Bábel
Bábel. A legnagyobb nyári zenei fesztivál, valahol Pápa mellett. Mi lehet jobb annál, mint tizenhét évesen, életedben először, egy hetet eltölteni itt a barátaiddal? A zárónapi koncert a Red Hot Chili Peppersé, és Zsófi többek között azért érkezik, hogy találkozhasson Anthony Kiedisszel. Na de addig még sok minden történik vele, Napsival, Abdullal, Hipóval és Szaszával az Európa, Ázsia, Afrika és Ausztrália színpad körül… Bábel. Ha voltál már fesztiválon, azért fogod szeretni, ha még nem voltál, azért.
„Nagyon örülök, hogy Laurának sikerült megjeleníteni és tökéletesen visszaadni a fesztiválok hangulatát, és kifejezetten tetszik a humora. Gratulálok!” Gerendai Károly, a Sziget Fesztivál alapítója"



Név: Zsófi
Születési név: Béla biggrin.gif Jó, ez csak vicc volt.
Kor: 17
Szem: Kettő is van. Mindkettő barna.
Haj: Hosszú, barna, hullámos.
Kedvenc szín: Zöld, barna, bordó.
Kedvenc szám: Uh. Sok van.
Do you speak english? Jeszájdú.
Tél vagy nyár? Nyár.
Kedvenc film? Meguntam a kérdéseket. A többit töröltem.

Miután ezen roppant fontos információk kikerültek rólam, még egy fontos menüpontot ajánlanék. Ez lenne az: my friends.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. július 31. 13:58 #294
- törölt felhasználó -    
Sajnos nem sikerült egészen a nyolcadik kötetig elolvasnom, jelenleg a 6.-ik következik, de akkor is imádom. smileeee.gif A kedvenc szereplő(im): Reni, Cortez, Virág, Ricsi. smileeee.gif
2013. július 31. 14:04 #295
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2011.10.17. 17:43)
Feltűen egy újabb magyar tehtség, ezúttal nem egy énekes, hanem egy írónő, Leiner Laura személyében!
Könyvsorozatának első öt kötete már megjelent, és hatalmas sikert arat a magyar fiatalok körében!
A Szent Johanna gimi eddig megjelent kötetei:
    A Szent Johanna gimi 1. - Kezdet
    A Szent Johanna gimi 2. - Együtt
    A Szent Johanna gimi 3. - Egyedül 
    A Szent Johanna gimi 4. - Barátok 
    A Szent Johanna gimi 5. - Remény



Te olvastad már a könyvet?
Ha olvastad, tetszett?
Ki a kedvenc szereplőd?
Mit szólsz ahhoz, hogy megfilmesítik!? smileeee.gif

Nos mivel most már megjelent az összes rész és én puszta kíváncsiságból abba a hibába estem, hogy elolvastam mindet, megalakult a könyvsorozatról a véleményem. Kövezzetek meg, de nekem nem tetszett. Ha jobban belegondolok, Renáta a legnagyobb tapló az egész gimiben, mert az szent, hogy nem Edina sajnáltatja 9 könyvön keresztül magát... Illetve már az elején lehetett tudni, hogy soha az életben nem viszik vászonra a sztorit, mert:
1. baromi unalmas, és az 5. részben történt ablakbetöréses-dolgon kívül semmi akció, vagy izgalmasabb jelenet.
2. mivel a magyar könyveket nem fordítják le, csak ritka esetekben, országunkon kívül senki nem nézte volna meg. Ennek következtében magyar színészek kellettek volna, akik köztudottan nem a legjobbak. És már látom lelki szemeim előtt az utálkozó megjegyzéseket, de szabad ország és én kinyilvánítottam a véleményemet! És mivel kérdés volt az is, hogy ki a kedvenc szereplőd, én a legőszintébben fogok erre válaszolni. Mert, hát azért kedvencem lehet benne, attól eltekintve, hogy SZERINTEM csak egy tucatkönyv, amit azért kaptak föl, mert júúúj fiatal írónő, júúúj átlagos tini-problémákkal... stb... Szóval az én kedvencem Kinga. Mert bár ő végig a kemény és feminista oldalát mutatja, van benne jóság és nem egy érzelemmentes fadarab. Nekem ez volt a SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM és csak azért mondtam el, mert kérdezték. wink.gif És még mindig nem értem, hogy Cortez, mi a bűbánat okából nyerte meg a tavalyi könyves álompasi versenyt, és hogy a bűbánatban ejtette ki az ÖSSZES Cassandra Clare által alkotott Árnyvadászt! És megint látom az utálkozó kommenteket, de szerintem Cortez NEM álompasi! Tessék kimondtam. Szerintem teljesen átlagos, és, hogy miért lesz valaki menő 35 kg hajzselétől... blink.gif Mert szerintem mind tudjuk, hogy a haja nem magától olyan, amilyen... Ha egy két fiú osztálytársam, akinek kék a szeme és sötét színű a haja (mert igen, van méghozzá három is) eltöltene egy ki időt a tükör előtt, egy nagy doboz hajzselé társaságában, leköröznék még Cortezt is...
2013. augusztus 02. 17:10 #296
- törölt felhasználó -    
Idézet (prettyprinces @ 2013.07.31. 14:04)
Nos mivel most már megjelent az összes rész és én puszta kíváncsiságból abba a hibába estem, hogy elolvastam mindet, megalakult a könyvsorozatról a véleményem. Kövezzetek meg, de nekem nem tetszett. Ha jobban belegondolok, Renáta a legnagyobb tapló az egész gimiben, mert az szent, hogy nem Edina sajnáltatja 9 könyvön keresztül magát... Illetve már az elején lehetett tudni, hogy soha az életben nem viszik vászonra a sztorit, mert:
1. baromi unalmas, és az 5. részben történt ablakbetöréses-dolgon kívül semmi akció, vagy izgalmasabb jelenet.
2. mivel a magyar könyveket nem fordítják le, csak ritka esetekben, országunkon kívül senki nem nézte volna meg. Ennek következtében magyar színészek kellettek volna, akik köztudottan nem a legjobbak. És már látom lelki szemeim előtt az utálkozó megjegyzéseket, de szabad ország és én kinyilvánítottam a véleményemet! És mivel kérdés volt az is, hogy ki a kedvenc szereplőd, én a legőszintébben fogok erre válaszolni. Mert, hát azért kedvencem lehet benne, attól eltekintve, hogy SZERINTEM csak egy tucatkönyv, amit azért kaptak föl, mert júúúj fiatal írónő, júúúj átlagos tini-problémákkal... stb... Szóval az én kedvencem Kinga. Mert bár ő végig a kemény és feminista oldalát mutatja, van benne jóság és nem egy érzelemmentes fadarab. Nekem ez volt a SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM és csak azért mondtam el, mert kérdezték.  wink.gif És még mindig nem értem, hogy Cortez, mi a bűbánat okából nyerte meg  a tavalyi könyves álompasi versenyt, és hogy a bűbánatban ejtette ki az ÖSSZES Cassandra Clare által alkotott Árnyvadászt! És megint látom az utálkozó kommenteket, de szerintem Cortez NEM álompasi! Tessék kimondtam. Szerintem teljesen átlagos, és, hogy miért lesz valaki menő 35 kg hajzselétől...  blink.gif Mert szerintem mind tudjuk, hogy a haja nem magától olyan, amilyen... Ha egy két fiú osztálytársam, akinek kék a szeme és sötét színű a haja (mert igen, van méghozzá három is) eltöltene egy ki időt a tükör előtt, egy nagy doboz hajzselé társaságában, leköröznék még Cortezt is...

Nem igazán értelek, sőt. Nem az a baj, hogy nem tetszik a könyvsorozat, csak a hozzászólásodat elolvasva olyan érzésem volt, mintha már várnád, hogy mikor támadnak majd le (gondolok itt a többszörös "már látom az utálkozó kommenteket" című mondatodra) a saját véleményed (!) miatt, hogy aztán majd megint megmondhasd a magadét. Ööö.. nem hiszem, hogy összejött. Tulajdonképpen az SzJG két kategóriába sorolható: akinek tetszik, meg akinek nem. Szerintem megnyerő, jó a történet és a szereplők is, vagyis inkább úgy mondom, hogy engem azzal győzött meg teljesen, hogy egy átlagos sztori. Semmi misztikus lények, tündérek, manók, esetleg unikornisok hanem csak egy átlagos lány, egy átlagos iskola átlagos tanulókkal és tanárokkal és egy átlagos fiú. Ez van, és csak hogy LL szavaival éljek: a mai tinilányok általában szeretik az SzJG-t meg a One Direction-t is.
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Patyó12
2013. augusztus 02. 19:23 #297
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (helloblaze @ 2013.08.02. 17:10)
Tulajdonképpen az SzJG két kategóriába sorolható: akinek tetszik, meg akinek nem. Szerintem megnyerő, jó a történet és a szereplők is, vagyis inkább úgy mondom, hogy engem azzal győzött meg teljesen, hogy egy átlagos sztori. Semmi misztikus lények, tündérek, manók, esetleg unikornisok hanem csak egy átlagos lány, egy átlagos iskola átlagos tanulókkal és tanárokkal és egy átlagos fiú.


Tulajdonképpen minden könyv ezekbe a kategóriákba sorolható. wink.gif Amúgy szerintem is épp az a lényege a könyvnek, hogy totál átlagos és ezért fogott meg sok embert, bevallom már nekem sem tetszik annyira, mint régebben, de ha azt veszem Reni és a többiek velem nőttek fel. pardon.gif Együtt jártunk ki a középiskolát. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: helloblaze
2013. augusztus 05. 12:15 #298
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
http://konyvekhaboruja.blogspot.hu/2013/08/konyves-alompasik-parbaja-2013-donto.html lécci szavazzatok Cortezre Ott van alul a szavazás rámentek Cortezre és szavaztok.a szavazás ,a 23:59-ig tartok,úgyhogy siessünk,mert C.vesztésre áll! Segítsünk neki nyerni!! smileeee.gif biggrin.gif heart.gif
2013. augusztus 05. 12:27 #299
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Nekem,ez a kedvenc könyvem..Nem gondoltam volna,hogy az utolsó résznél sírni fogok..
Ez mondat fogott meg a legjobban: Was kostet das zimmer??(Zsolti)
2013. augusztus 14. 11:24 #300
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2011.10.17. 17:43)
Feltűen egy újabb magyar tehtség, ezúttal nem egy énekes, hanem egy írónő, Leiner Laura személyében!
Könyvsorozatának első öt kötete már megjelent, és hatalmas sikert arat a magyar fiatalok körében!
A Szent Johanna gimi eddig megjelent kötetei:
    A Szent Johanna gimi 1. - Kezdet
    A Szent Johanna gimi 2. - Együtt
    A Szent Johanna gimi 3. - Egyedül 
    A Szent Johanna gimi 4. - Barátok 
    A Szent Johanna gimi 5. - Remény

Te olvastad már a könyvet?
Ha olvastad, tetszett?
Ki a kedvenc szereplőd?
Mit szólsz ahhoz, hogy megfilmesítik!? smileeee.gif




Én már másodjára olvastam ki a Szent Johanna Gimit és mind a kétszer ugyan úgy meg sirattam sőt most sokkal jobban (egyébként ma olvastam ki újara) sírtam.Ahogy olvastam egyre jobban zokogtam.Az utolsó oldalra még könnycseppet is sikerült pecsételi.Szóval nagyon szeretem!Igazából nekem mindenki a kedvenc szereplőm.De ha ki kéne emelnem akkor ők:Reni,Cortez,Kinga,Zsolti,Macu,Ricsi,Dave,Máday,Haller, Kardos,Kata,Kitti és Reni apukája.A meg filmesítésnek pedig örülnék nagyon.Az biztos hogy megnézném.(de ha leheséges és lehet jelentkezni akkor jelentkeznék.)Írtó jó könyv.Szeretem nagyon! heart.gif
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!