A srácok 10 éves fennállásukat ünneplik, és új klippel is jelentkeztek a jeles alkalomból.
A teljes cikkhez kattints ide!
10 éves a Hősök
2011. október 29. 19:31
#5
Idézet (Krisztikehh98 @ 2011.10.29. 19:05)
Nem nagyon csípem őket o.O
Akkor hallgasd Rihannát.
2011. október 29. 21:43
#7
Gratulálok! Nem sok rapbanda éli meg a 10. "születésnapját". Ők viszont nem véletlenül
Boldog szülinapooot!
D
2011. október 30. 11:41
#9
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Úristen. Én most értem haza. Életem legjobb bulija volt. Mint mindig most is megérte miattuk átutazni az országot. Nincs náluk jobb. Majdnem 2 órás koncertet lenyomtak. Brash fél 5-ig zenélt utána (és ugye most volt az óraátállítás), de teljes energiával nyomta végig. Ugrált a DJ pultban össze-vissza. Haláli figura. A színpadon breakeltek, ökörködtek, ölelkeztek, szülinapi tortát adtak át. Fantasztikus volt.
A kliphez pedig annyit, hogy zseniális. Közel sem a kedvenc számom tőlük, de a klip közelebb hozta a szívemhez. Az egyetlen problémám igazából az ezzel a számmal, hogy Siska a közreműködő őt pedig rühellem.
A kliphez pedig annyit, hogy zseniális. Közel sem a kedvenc számom tőlük, de a klip közelebb hozta a szívemhez. Az egyetlen problémám igazából az ezzel a számmal, hogy Siska a közreműködő őt pedig rühellem.
1 felhasználónak tetszik:
dori08
2011. október 30. 12:10
#10
|
Peace_Devil boySupre dan's of care Rarry'ϟ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.07.10. Hozzászólás: 1205 Csatolások: 2532 Azonosító: 155057 offline
|
DC satyesz ! Cool ! xDD
2011. október 30. 20:32
#12
|
|
sophie.williamsvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.01. Hozzászólás: 204 Csatolások: 4 Azonosító: 148459 offline
|
Egyszerűen imádom őket!
2011. október 30. 21:45
#14
|
dr28új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.29. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 162831 offline
|
Idézet (sshake98 @ 2011.10.29. 21:43)
Gratulálok! Nem sok rapbanda éli meg a 10. "születésnapját". Ők viszont nem véletlenül
Boldog szülinapooot!
D
Hát azért lehetne sorolni hogy melyik élt meg többet is. Vagyis él mert még aktívak ma is.
Hősökből nekem csak Eckü oké a többi nem.
Úgyhogy Eckü szólót kérünk
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline






