Starity

Tres Metros Sobre el Cielo / A Felhők Fölött Három Méterrel (2010)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 19. 22:49 #1
Leighanne
Leighanne
visszatérő vendég
 
Státusz"Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.24.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 1242
Azonosító: 18148
Offline offline
Tres Metros Sobre el Cielo - A Felhők Fölött Három Méterrel (2010)

spanyol dráma

Mario Casas (H.)
María Valverde (Babi)
Álvaro Cervantes (Pollo)
Marina Salas (Katina)
Lucho Fernandez (El Chino) as Luis Fernández
Andrea Duro (Mara)

Történet két fiatalról, akik két különböző világhoz tartoznak. A film krónikája egy valószerűtlen szerelemnek egy őrült utazás a szenvedélyek viharában. Babi (Maria Valverde) egy fiatal lány a felső középosztályból, tanult, jóságos és ártatlan, Hache (Mario Casas) egy lázadó fiú, impulzív, öntudatos az élete tele van folyamatos veszélyekkel...
20 felhasználónak tetszik: matu1130, Trinitti, gasolina, Perlita, Nenszi, Bettikek.2408, pink_bunny, BunnyGirl, katie993, Shenayla, nicol bellox, Adrianna, Minimanó94, zsanata, csicsi20, Vampiregirl1, Rosemary., DoDo97, zsofeeh, Alison Lerman
2012. június 24. 20:16 #2
katie993
katie993
kp
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.17.
Hozzászólás: 4443
Csatolások: 9874
Azonosító: 105388
Offline offline
Én ezt a filmet tegnap néztem meg először, de nem utoljára, és nagyon tetszett. Az lehet, hogy ez nekünk, lányoknak jobban bejön biggrin.gif
találtam még egy képet smileeee.gif wub.gif

Pepito-n jót nevettem laugh.gif
Csirke cray.gif
a többi képet köszönöm meghajolo.gif
A magyar hangok, főleg Hugoé...borzalmas unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Shenayla, Minimanó94, csicsi20, Fancsilio, zsofeeh, Alison Lerman
2012. július 15. 13:11 #3
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Én pont ma néztem meg a filmet, a végére bekönnyeztem sad.gif , igaz kicsit szomorú, h H és Babi nem jöttek össze, ennek ellenére nem utoljára néztem meg a filmet és nagyon nagyon várom a második részt is, bár lehet nem várom meg a szinkront és belenézek a nélkül. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2012. július 19. 21:31 #4
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Hallottam negatív és pozitív kritikát egyaránt. Nem akartam elsőnek megnézni, de gondolkodtam és mégis megnéztem. Örülök, hogy megnéztem, mert nagyon jó film. smileeee.gif Pollot a végén nagyon sajnáltam.
A második részt meg már alig várom. Valószínű a második részt se szinkronosan fogom megnézni, hanem felirattal. biggrin.gif
2012. július 20. 12:02 #5
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tegnap én is megnéztem a filmet, mert sokat olvastam, hogy mennyire jó film volt ...stb...
Nekem is tetszett, habár a végére elég kiszámítható lett, számomra. Tudtam -és nem csak sejtettem!!! - hogy mi lesz benne. blush.gif
Mondjuk így visszagondolva a végére nem csak könnyeztem, hanem a szó szoros értelmében zokogtam. blush.gif
Sajnáltam, hogy H ennyire szenved, sajnáltam Csirkét, sajnáltam Babi és Katina barátságának végét, meg azt is és ezt fájlaltam a legjobban, hogy igazam lett. H és Babi nem jöttek össze. cray.gif Babi inkább azzal a bájgúnár szöszivel maradt. Ne már, azon nagyon kiakadtam. reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: katie993, csicsi20, gyurmiiiii, DoDo97, Fancsilio
2012. július 30. 12:53 #6
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Az új kedvenc filmem.meghajolo.gifheart.gif
2 felhasználónak tetszik: Rosemary., gyurmiiiii
2012. július 31. 17:10 #7
- törölt felhasználó -    
az 1.rész nagyon jó, végre nem jönnek össze a végén a szereplők.. biggrin.gif nekem az lett volna kiszámítható ha a végén együtt maradnak biggrin.gif
bár tuti a 2.részben már összejönnek, vagy ha nem akkor lesz még 1 rész rohog.gif valaki nemtudja mikor lesz hozzá szinkron? vagy legalább tud valaki feliratot hozzá? megnézném én anélkül is, csak semmit nem értenék, mert spanyolul van csak fent rohog.gif
2012. augusztus 01. 10:36 #8
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Nekem nagyon tetszett a film.Sajnos még a 2 részét nem láttam.Viszont az első részben nagyon sajnáltam Csirkét,és én Babi helyében H-t választottam volna... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2012. december 04. 17:15 #9
ancsika1
ancsika1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.04.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 190935
Offline offline
Imádom ezt a filmet egyszerüen fantasztikus!!!Mind a kétrésze a kedvencem de rem lesz még folytatás,Mário és Maria tökéletesek ehez a szerephez, és az életben is egymáshoz illőek, és őrök szerelmet kivánok nekik!!! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi1995
2013. január 30. 13:42 #10
Druki
Druki
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.15.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 194079
Offline offline
Én most láttam az első és második részét is. Az első része nagyon tetszett, a történet és a fiú is nagyon jó volt. Mondjuk a lánytól kivert a víz, hogy milyen csúnya, ennél szebbet is találhattak volna. Itt olvastam megdöbbenve, hogy Mario Casas és María Valverde az életben is egy pár.
A második rész már nem tetszett annyira, de ettől a lánytól is enyhén rosszul voltam.
Mario Casasnak nagyon jól állt ez a szerep.
2013. január 30. 14:26 #11
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Nekem Maria Valverde sokkal szimpatikusabb, mint Clara Lago, és szebb is szerintem. Nem hétköznapi szépség, de attól még az. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2013. augusztus 01. 00:32 #12
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Remek film a kedvenceim közé tartozik 1 évvel ezelőtt láttam és nagyon megtetszett egymás után megnéztem vagy 4-szer mert nagyon megkedveltem ezt a filmet..A karaktereket is nagyon szeretem főleg Hugó-ét.. smileeee.gif A film végén kicsit meglepődtem mikor elsőnek láttam mert Happy End-re számítottam biztosan azért mert a filmek többsége Happy End-del végződik..De igy is nagyon tetszett..Hugóban nagyon tetszik az hogy az elején olyan szemét módon viselkedik Babi-val utána meg kedves lesz nagyon jól eljátszotta a szerepet..Fantasztikus színész..Babitól a hideg kirázott mert elég kényes volt az első részben és a végén nagyon nem kedveltem..De a második részt látva nagyon megkedveltem őt is..Mikor láttam a második részt (sajnos nem magyarul hanem feliratosan) akkor arra gondoltam hogy nagyon tetszik de az első rész a favorit számomra..Mivel a második részben már semmi sem olyan..De ennek ellenére az is nagyon tetszik és az is nagyon jól sikerült és hallottam hogy állítólag lesz harmadik része is már kíváncsi vagyok rá hogy az milyen is lesz..Remélem jó lesz..Mert az előző kettő eddig remek volt.. smileeee.gif heart.gif
2013. augusztus 06. 16:00 #13
MegaBibuska
MegaBibuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.06.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 182644
Offline offline
Rávettem tegnap magamat,hogy megnézzem és nem is volt olyan borzalmas. A végén már szinte bőgtem xD A szinkron hang H-nál nagyon rossz volt. Babi-nál jó volt smileeee.gif Tetszett a film. A másodikat is megszándékozom nézni biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok