A mesébe illő sikerek és szerelem után némi árnyék is vetült Fanni oldalára: nemrég ugyanis szakított kedvesével, Lázárral.
A teljes cikkhez kattints ide!
Egyedül maradt Weisz Fanni
2011. november 26. 14:35
#2
Sajnálom szegényt , mikor elolvastam a cikk címét, már sejtettem , hogy azért szakítottak mert a srác kihasználta.
2011. november 26. 14:57
#4
|
|
LoveNessa |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 11.06.17. Hozzászólás: 1483 Csatolások: 10859 Azonosító: 153158 offline
|
sajnálom, de tényleg igaz, hogy az ismertségért "használta". sose hallottam még a srácról, meg a zenekaráról, csak akkor amikor a vivába voltak klippremieren.
2011. november 26. 15:16
#7
|
|
annabeth98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.20. Hozzászólás: 287 Csatolások: 0 Azonosító: 151451 offline
|
Hát igen szokásos dolog ez a kihasználás manapság. Nem lehet bízni az emberekben, és ez csak romlik. Ez borzalmas, és sajnálom Fannit!!
2011. november 26. 15:19
#8
Ez borzalmas, és sajnálom Fannit!!
Túl naiv volt a srác
meg csak kihasználta!
Túl naiv volt a srác
meg csak kihasználta!
2011. november 26. 15:42
#10
Szegény Fanni! Nem gondoltam volna, hogy ez a fiú csak kihasználja. Remélem, hogy majd talál egy rendes fiút, aki meg is érdemli.
2011. november 26. 16:12
#11
Szegény lány.
Bár ennek biztos valamiért így kellet lenni. Sok sikert neki remélem ér el sikereket még bőven modellként és talál egy rendes srácot is.
2011. november 26. 16:25
#12
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
Valahogy gondoltam, hogy ez lesz.
2011. november 26. 17:36
#16
|
|
Bella20 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 622 Csatolások: 0 Azonosító: 126280 offline
|
Idézet (ChanelGirl @ 2011.11.26. 15:42)
Szegény Fanni! Nem gondoltam volna, hogy ez a fiú csak kihasználja. Remélem, hogy majd talál egy rendes fiút, aki meg is érdemli.
Egyetértek!
2011. november 26. 18:30
#17
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Elég egyértelmű volt a dolog.
Ritkán vagyok ennyire vidám.
2011. november 26. 19:50
#20
|
|
pink_bunnynever be good enough |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 4332 Csatolások: 11814 Azonosító: 142298 offline
|
Pedig még dalt is írt Fanniról a kissrác. Amúgy szerintem sem illettek össze...
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:





