Starity

Demi Lovato: "A vágásaim olyanok, mint a harci sebek"

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 01. 22:00 #41
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
@num1Kolosszus:

Lehet szegény Demi is unja már..ugyanis: nem ő hozta fel, hanem az interjúvoló kérdezett rá. Mindenki erről faggatja, még jó, hogy erről kell beszélnie.
2011. december 01. 22:24 #42
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.12.01. 21:24)
Miért kell minden egyes interjúban felhoznia az érvagdosást?? Tisztelem Demit mint énekest, mivel ezerszer többet tett le az asztalra, mint a többi Dizni tucatsztár, de megmondom őszintén, elegem van már belőle.

Igazad van, sokat, túl sokat beszél/beszélnek róla. De saját példámból tudom, hogy ez mennyire segít a hozzá hasonló embereknek. smileeee.gif

Idézet (TbRéku @ 2011.12.01. 21:40)
Mindenki azt mondja hogy olyan kitartó-szerintem ellenkezőleg!Igen lehet hogy kigyógyult belőle de bele sem kellett volna esnie!Ha igazán kitartó lenne ez meg sem történt volna!És folyton csak fPlatón csak felhozza hogy ő neki olyan rossz volt.Csak sajnáltatja magát.Ez az álszentségis hogy ő "imádkozik"! Persze!xd
Amúgy mint énekesnő jó de hát amit írtam az..

Legszívesebben most elküldenélek a jó **ba.
Sajnáltatja magát a halál. Demi majdhogynem az egyetlen sztár aki őszintén beszél a saját gondjairól, hogy segitsen másokon.
Te nem tudod milyen az amiről Ő beszél. Vagy tévedek? Tudod? Mert én igen. És ne tud meg mennyit segített nekem ezzel. Megint ott tartunk, hogy a tudatlanok beszélnek úgy, hogy nem tudnak semmit.

Idézet (devilrose @ 2011.12.01. 20:44)
A vagdosás a gyengeség jele, amúgy minden jót neki. smileeee.gif

Demilena-nál a pont. Nem a gyengeség jele. Megteszed, hogy belül még tudj érezni, emberien tudj viselkedni. Hogy ne legyél olyan, mint egy zombi, hogy ne legyél üres. Hogy levezetsd az agressziót, a feszültséget. Nem azért teszed, hogy megöld magad vagy megmutasd, hogy gondod van, esetleg, hogy menő legyél. Nem.
Nekem is volt ilyen problémám, már megoldottam, és nagy részben Demi miatt. Nekem is van sebhelyem, és igen, büszke vagyok rá így több, mint egy év után. Gyönyörűnek találom őket, mert emlékeztetnek rá, hogy erős vagyok. Hozzám nöttek, a részeim és semmi pénzért nem válnék meg tölük.
Igen, tudom, másoknak hülyén hangzik, hogy hogyan szerethetjük mi ezeket, énsem tudom megmagyarázni, hogy miért van így, de így van.

Szóval kérlek titeket, tekintsetek el tőle, hogy ez "unalmas", van oka, hogy itt vagytok, vagy ha nincs akkor tényleg nem kell feleslegesen felhúzni magatokat ezen.
3 felhasználónak tetszik: LULUPeas, An_d_a, riri17
2011. december 01. 22:29 #43
- törölt felhasználó -    
Ez a lány példaképnek való...<3
2011. december 01. 23:17 #44
- törölt felhasználó -    
Nem tudom átérezni, hogy miről beszél, ugyanis nekem fogalmam sincsen róla, mit gondolhat olyankor valaki, amikor arra vetemedik hogy vagdossa magát - és ezt most a legkisebb megvetés nélkül mondom - és nem is tervezem megtudni.
Még mindig hangsúlyozom NEM PRÉDIKÁCIÓBÓL ÍROM MOST AZT, AMIT ÍROK! - de ez nem feltétlenül a gyengeség jele, inkább a bizonytalanságé (talán a büszkeségé, de az már csak egy igen minimális mértékben). Nem sok különbség van a kettő között de ahhoz elég, hogy ezeket megtegye valaki.
Ha valakinek gondjai vannak, még mielőtt megtenné, segítséget kell kérnie, olyan valakitől, akiben feltétel nélkül megbízik, aki tudja mit kell tenni ilyenkor, és úgy érzi hogy ő megérti - vagy nem is fontos hogy megértse, egyszerűen tudjon valakivel beszélni róla. Ezáltal, egy kicsit a teher a válláról másra is nehezedik, és többen már sokkal könnyebb vele megbirkózni, mint egyedül, akármennyire is személyes a dolog. Ez a kényege ezeknek a klinikáknak is. Hogy beszélj róla. Hogy olyan emberek társaságában legyél, akik tudják, milyen érzés ez, és ezáltal te is kapsz tőlük némi erőt, a folytatáshoz. Tisztelem Demit, és az olyan embereket, akik mindezt végigcsinálták, és sikeresen felépültek, de talán ha beszéltek róla volna valakivel, akkor mindez nem történt volna meg, vagy legalábbis nem olyan súlyosan. Ez még mindig CSAK az én véleményem, nem prédikálok, nem okoskodok, mert vannak olyanok itt, akik nálam ezeket ezerszer jobban tudják.
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2011. december 01. 23:54 #45
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
amúgy az előttem szólókhoz:
én sem tudom,hogy ez milyen lehet. ez az érzés...
épp ezért nem ítélem el, mindenki úgy ahogy tud de ki akar gyógyulni belőle és valakinek sikerül smileeee.gif
nem kell más elítélni a tettei , vagy a kinézete miatt.
NEm vagyok Demi fan , én inkább Miley a kedvencem. De azt elismerem hogy Demi nőtt fel inkább mint Miley. mert Miley annyira erőlteti ezt a felnőttséget bulikkal és vetkőzéssel ( kevesebb ruha, lenge öltözet meg ilyenek).
És Demi csak segíteni akar másoknak - ahogy a cikk is írja. Nem azért beszél magáról ( remélhetőleg) mert figyelembe akar kerül ( vagy ha azért , csak az miatt hogy fel hívja erre a problémára a figyelmet) hanem azért beszél erről hogy segítsen az embereknek.
És az imádkozást is elhiszem. Azért mert nekem más problémám volt ( olyan amiről nem én tehettem és akaratlanul csöppentem bele) és az ember imádkozik ha úgy érzi hogy az kell!
Deminek egyébként ez a CD szentem egy fajta terápia volt smileeee.gif
2011. december 01. 23:54 #46
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
* bocsi
sok mindenkinek sikerül
2011. december 01. 23:54 #47
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Demilena, majd ha elmúltál 26 éves akkor leszünk vita partnerek. Én nem azt írtam, hogy nem súlyos dolog, hanem azt, hogy lelkileg labilis, aki ilyet tesz. Számtalan tinédzser és gyerek volt és van rosszabb helyzetben, mint ez a lány és mégsem tesznek még csak hasonlót sem. Sokan nem csak lelkileg hanem szociálisan is a szakadék szélén állnak.
2011. december 02. 06:05 #48
Dream Angel
Dream Angel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.01.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 164661
Offline offline
Demi tényleg kitartó. biggrin.gif heart.gif
2011. december 02. 07:16 #49
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
minek hozzák fel egyfolytában... gondolom Demi is unhatja már.
2011. december 02. 07:58 #50
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
én megértem demit.át is tudom érezni a helyzetét,ugyanis átéltem én is.nem elmebetegnek kell most titulálni,vagy kombinálni,inkább csak annyit mondok,hogy tudom miről beszél.nem fogom részletesen elmondani mi volt és miket csináltam,ugyanis az szerintem nem ide való.
én büszke vagyok rá,hogy sikerült összeszednem magam,és aki benne van vagy volt,annak teljesen más érzés olvasni ezeket a sorokat.
én nehezebb helyzetben voltam,ugyanis nem kaptam valami sok támogatást,a legfőbb támaszt a barátaim adták.akkor derült ki,hogy ki igaz barát és ki nem.akik igazak voltak mellettem maradtak,akik pedig elfordultak tőlem,azokkal én is ugyanezt tettem.
ilyenkor még jobban felértékelődik az emberi kapcsolatok értéke,én még szerencsésebb helyzetben vagyok,hogy végül talpra álltam.ugyanis sajnálatos módon én láttam már egy lány évfolyamtársamat,akit sose szerettem,teljes mértékben összetörni az ilyenek hatására.ha annyit mondok,hogy mentő és sziréna,szerintem mindenki tudja ebből,hogy nem volt könnyű eset..
demire visszatérve,igen,kicsit tényleg túl sokat kérdezgetik erről az egészről.de én ezért őt nagyon tisztelem,mert a szavaiból én azt veszem ki,hogy tényleg érdekli a dolog,hogy segíthessen és nemcsak a média miatt teszi.viszont ha azért,igencsak csalódnék.
nekem ő nem kedvencem,nem is védeni akarom,de ezért a nyilatkozatáért igen tisztelem.
2011. december 02. 09:24 #51
- törölt felhasználó -    
Szegény lány sok mindenen keresztül ment és talpra állt. Ezért nagyon becsülöm. Ő legalább őszintén elmondott mindent a világnak, amire nem sokan képesek.
2011. december 02. 09:27 #52
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó az interjú.. Demi tényleg szép.. smileeee.gif
2011. december 02. 09:55 #53
- törölt felhasználó -    
Akár hogy is én nem lennék a helyében. sad.gif
2011. december 02. 10:38 #54
orsollyaa
orsollyaa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 156603
Offline offline
milyen igaz az utolsó válasza.. ://
2011. december 02. 10:43 #55
- törölt felhasználó -    
ez igen,Demi egy érett nő lett.Nagyon tetszik a gondolkodása...mintha egy igazi tapasztalt nőt hallanék.Látszik,hogy teljesen megváltozott.Most már egy igazi,jó példakép lett a fiatalok számára.Lehet,hogy Demi nem a legelsők közt van a kedvenceimnél,de mindig is felfogok rá nézni és példaképnek fogom tartani. smileeee.gif
2011. december 02. 11:42 #56
Little Dreamer
Little Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszSassy little minx (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 158799
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2011.12.01. 20:44)
A vagdosás a gyengeség jele, amúgy minden jót neki. smileeee.gif


Nem feltétlen...ez csak a feszültség levezetésének egy módja. A legtöbb ember mit csinál, ha feszült? Kiabál, megbántja a környezetében lévőket vagy épp fellök valakit a buszon. Az mivel jobb megoldás? Csak mert az társadalmilag elfogadott? De ha vagdosod magad akkor már csak gyenge, meg pszichiátria eset lehetsz...hát grat.
Én örülök, hogy valaki nyiltan felvállalta ezt a dolgot a sztárok közül, mert nagyon sok fiatalt érint és nem kéne, hogy tabu téma legyen.
Másfelől meg élmény volt olvasni ezt az interjút, végre vki mélyebb dolgokról is beszél, nem csak az üres sztárfecsegés. Erről legalább lehet vitatkozni, nem úgy mint más cikkeknél, ami egyáltalán nem oszt meg vagy legfeljebb a sárdobálás megy utána...
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Rekahhh
2011. december 02. 12:04 #57
Flower21
Flower21
♥ Books&Movies ♥
 
Státusz♥ Sunshine ♥ Books ♥ Loki ♥ BTS ♥ Sherlock ♥ Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 0
Azonosító: 151172
Offline offline
jó, hogy ilyen nyíltan felvállalja ezt az egész dolgot, végre éretten gondolkodik, a hasonló gondokkal küzdők példát vehetnének róla
2011. december 02. 12:56 #58
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Egyetértek Flower21 (:
2011. december 02. 13:26 #59
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Vagtosta magát?Én még mindig csinálom^^:'D
2011. december 02. 13:47 #60
dorivivi1998
dorivivi1998
visszatérő vendég
 
Státuszi "Love" Damon ♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.18.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 32
Azonosító: 147556
Offline offline
Nem tudom átérezni, hogy miről beszél, ugyanis nekem fogalmam sincsen róla, mit gondolhat olyankor valaki, amikor arra vetemedik hogy vagdossa magát - és ezt most a legkisebb megvetés nélkül mondom - és nem is tervezem megtudni.
Még mindig hangsúlyozom NEM PRÉDIKÁCIÓBÓL ÍROM MOST AZT, AMIT ÍROK! - de ez nem feltétlenül a gyengeség jele, inkább a bizonytalanságé (talán a büszkeségé, de az már csak egy igen minimális mértékben). Nem sok különbség van a kettő között de ahhoz elég, hogy ezeket megtegye valaki.
Ha valakinek gondjai vannak, még mielőtt megtenné, segítséget kell kérnie, olyan valakitől, akiben feltétel nélkül megbízik, aki tudja mit kell tenni ilyenkor, és úgy érzi hogy ő megérti - vagy nem is fontos hogy megértse, egyszerűen tudjon valakivel beszélni róla. Ezáltal, egy kicsit a teher a válláról másra is nehezedik, és többen már sokkal könnyebb vele megbirkózni, mint egyedül, akármennyire is személyes a dolog. Ez a kényege ezeknek a klinikáknak is. Hogy beszélj róla. Hogy olyan emberek társaságában legyél, akik tudják, milyen érzés ez, és ezáltal te is kapsz tőlük némi erőt, a folytatáshoz. Tisztelem Demit, és az olyan embereket, akik mindezt végigcsinálták, és sikeresen felépültek, de talán ha beszéltek róla volna valakivel, akkor mindez nem történt volna meg, vagy legalábbis nem olyan súlyosan. Ez még mindig CSAK az én véleményem, nem prédikálok, nem okoskodok, mert vannak olyanok itt, akik nálam ezeket ezerszer jobban tudják.

Forrás: http://starity.hu/magazin/22549-demi-lovato-a-vagasaim-olyanok-mint-a-harci-sebek/#ixzz1fNgTGUNr
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok